Bomba! Na oslavu století Admiry přijede do Kobylis Sparta!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Neopakovatelné utkání, které se uskuteční v rámci oslav 100. výročí organizovaného fotbalu v Kobylisích, se uskuteční zítra, v pátek 22. května v 17:30.
Domácí Admira se utká s týmem AC Sparty Praha!

V sestavě hostí lze čekat slavná jména. Přinejmenším slavná jména v budoucnosti! Například: Veniger, Trávníček, Průša, Pařízek, Studený, Nečas, Ullman, Kováč a další.

Domácí se možná představí v sestavě s fotbalisty opravdu par excellence – Lapkou, Čadkem, Bergmannem, Budařem, Herelem a dalšími.

Předpokládá se, že v každém týmu nastoupí jedna mediálně hodně známá osobnost, ale to uvidíme až na místě. Zatím je to TOP SECRET!

Půjde o utkání otců našich Vikingů a mladých sparťanů (ročník narození 2000), hrát se bude 2 x 35 minut.

Podle neověřených zpráv přijede Sparta na utkání přímo ze soustředění na Panenských ostrovech, kdežto domácí se připravují v uzavřeném tréninkovém kempu na „ Tichonovově báze“ v okolí Moskvy, kam není přístup umožněn ani rodinným příslušníkům, natož zástupcům médií.

Přesto se jednomu z paparazzů podařilo do střeženého prostoru proniknout a než byl dopaden a zatčen, stačil mobilem odeslat aspoň jediné foto z náročné přípravy našich Vikingů – seniorů – viz níže.

Příprava našeho týmu, jak vidno, se řídí heslem vojevůdce Suvorova: „Těžko na cvičišti, lehko na bojišti!“

Protože lze tušit, že borci v černobílých i rudých dresech dají do hry všechny své síly, budou je posléze hojně čerpat v naší klubovně a také u stánku s pitím a občerstvením. Hojné zásoby jsou proto připraveny!

Přijďte i vy a nenechte si ujít toto „nervydrásající“ měření sil dvou pražských velkoklubů!

Věřte, nebudete litovat!

Admira do toho!