Snad se výhry dočkáme příště Střešovice B – Admira B 5 : 3 (3:0)

V neděli 16. srpna jsme nastoupili k dalšímu z přípravných utkání. Trenéři opět zkoušeli další hráče, trochu zamíchali se sestavou, zkoušeli další adepty na admirácký „B“ dres a v průběhu zápasu se opět projevovaly „dorostenecké“ taktické chyby a nedůslednosti ve hře a obsazování, z kterých jsme bohužel dostávali laciné góly. Trochu se projevila i nesehranost mužstva, sestava i hráči si musí víc „sednout“ a ustálit se.
Ve druhé půli jsme se trochu vzpamatovali, zlepšili se, ale vždy, když jsme se dotáhli na dostřel, přišla další chyba a další gól. V závěru nám již docházely síly, a tak vítězství se snad
dočkáme příště. Naše branky ve druhé půli vstřelili Suchý, Valenta a Garreis.

Poslední přátelák hrajeme v úterý doma na Hovorčovické od 17.00 hodin s TJ Úvaly a potom už přijde na řadu ostrý start v neděli 23. srpna doma od 17.00 hodin s Juniorem B.
Přijďte si zafandit a podpořit nás !!!

Jan Kostrba

Pár slov k soustředění v Třemošnici

Dne 12. srpna jsme v počtu 14 hráčů odjeli na krátké čtyřdenní soustředění do krásného sportovního areálu v Třemošnici, kde jsme měli k dispozici travnaté hřiště, malou UMT, posilovnu a hlavně lesopark, ideální pro krossové výběhy. Pro regeneraci jsme využívali letní bazén s možností dalších rekreačních sportů. Ubytování i strava byly na tradičně kvalitní úrovni, a toto vše na jednom místě v okruhu tak 500 m. Tří až čtyřfázová příprava sice byla na některé až moc nezvyklá a náročná, ale každý se s tím popral, jak mohl, a celkově lze říci, že soustředění splnilo svůj účel. Je jen škoda, že ho neabsolvovali někteří další hráči, s nimiž se počítá do kádru, a ti nemohli jet z důvodu údajného pracovního zaneprázdnění. Je třeba předpokládané zimní soustředění zajistit s předstihem tak, aby jel maximální počet hráčů, aby se nikdo nemohl vymlouvat na práci a nemožnost zařídit si dovolenou. Dobrá fyzická kondice většině hráčů zatím chybí a musíme ji bohužel dohánět ještě v průběhu podzimu.

Jan Kostrba