POZOR – DŮLEŽITÁ ZPRÁVA!

Začínáme 21. ledna tréninkem na UMT

Tak především všechny vítám, do nového roku 2010 přeji všem (těm, co mi odepsali, i těm, co ne) ještě jednou hodně zdraví, štěstí a úspěchů (zvláště na poli sportovním).

Připomínám se, myslím včas, abychom nezapomněli na důležité věci. Jarní sezónu začínáme tréninkem ve čtvrtek 21. 1. v 18.30 hod na UMT na Admiře.

Plánované tréninky, protože začínáme poměrně pozdě, by měly probíhat třikrát v týdnu (kdo nebude moci – minimálně dvakrát) takto:

  • pondělí v 18.30 hod UMT Admira,
  • středa v 18.30 hod Hovorčovická,
  • čtvrtek od 18.30 UMT Admira.

Znovu připomínám důležitost a žádám o účast na zimním soustředění!

A přidávám podrobnosti.
Odjezd je v sobotu 30. 1. v 8.30 hod auty od Admiry. Jedeme do Třemošnice, kde jsme byli již v létě, takže většina z vás to tam zná. Strava a ubytování na obvyklých místech (bez ranního proběhnutí!). Možnost tělocvičny, sauny a posilovny.
Odjezd zpět bude ve čtvrtek 4. 2. cca ve 12 hod v poledne (z dovolené pouze 4 dny). Důležité pro jaro je, aby jelo co nejvíc lidí, aby to mělo nějakou úroveň a význam pro další část sezóny!
Celé soustředění bude stát 3.000,-Kč, jak jsem slíbil, a protože jste měli již dost času na přemýšlení, rozhodování a šetření, potřebuji od vás všech odezvu, kdo s konečnou platností jede (popřípadě se se mnou nějak domluvit alespoň na části).
A protože pojedeme vlastními auty (je to levnější), tak kdo může, ať vezme své auto (dostane 500,-Kč na benzín).
Pokud někdo ze závažných důvodů jet nemůže, je to potřeba se mnou nebo s p. Gröschlem konzultovat!

Budu velmi rád, když mě v tom nenecháte, „nevykoupete“ mě v tom, a pokud to bude jen trochu možné, že pojedete!!! A nebudete vymýšlet „blbé“ výmluvy, protože se vám nechce trochu běhat.

Ozvěte se mi co nejdříve, nejlépe do týdne, mailem, telefonem nebo stačí SMS zpráva.

Mail: honzakos@volny.cz;

telefony: 606-847754 nebo 724-670854

Jan Kostrba