Bez branky se vyhrát nedá… Admira B – Bílá Hora 0:0

HOVORČOVICKÁ (api) – Ani posily z A-týmu (Kurek – měl na kopačce vyloženou šanci, ale nedal -, Kučera, Veselý a Jackl) nedopomohly k výhře, a tak Boca Juniors s Bílou Horou doma jen remizovala.

Podrobnosti chystá trenér Jan Kostrba.

Ostatní výsledky a tabulka na adrese:
http://vysledky.lidovky.cz/fotbal/fotbal_soutez_v08.php?id_soutez=5082&id_session=

Proti Bílé Hoře se nám prostě nedaří…
Hodnocení utkání Admira B – Bílá Hora 0:0

Proti Bílé Hoře se nám nedaří! Nebylo tomu jinak ani tuto neděli 18. dubna, kdy jsme nastoupili s odhodláním odčinit podzimní porážku po špatném výkonu. Na své hovorčovické trávě, kde normálně prohráváme velmi málo, jsme od začátku nastoupili se třemi novici a posilami z kádru „A“ v sestavě. Ale nebylo to bohužel moc znát. Chtěli jsme roztáhnout hru do šířky, ale nedařily se přihrávky, a tak jsme se uchylovali k dlouhým nákopům, které na vysoké obránce soupeře neplatily. Soupeř si za celý zápas nevytvořil žádnou šanci, spíše bránil a soustředil se na to, aby neinkasoval. My jsme si nějaké šance vytvořili, ale nedali jsme nic a projevila se opět naše slabina, neproměňování gólových příležitostí. Navíc ani hra nebyla příliš pohledná, chyběl hráč, který by rozděloval míče, tím chyběla mezihra a byl to spíš boj než kopaná. Možná, kdybychom proměnili alespoň jednu šanci, situace by se obrátila. Ale nedali jsme.
V první půli, po chybě obránce, šel Jirka Kurek sám na brankáře, ale chybně zvolil kličku místo střely a brankář ho vychytal. Ve druhé půli jsme měli několik závarů mezi 60. a 75. minutou, ale vzniklo z nich jen hlavou nastřelené břevno Jirkou Šabatkou a odražený míč poslal Honza Tůma do nebes. Ještě v 87. min. střídající Moucha napálil míč za vápnem směrem do šibenice, ale hostující brankář dokončil svůj bravurní zápasový výkon a míč vyrazil.

Sestava: Beňák; Kvapil, Kafka, Němec, Šefara; Tůma, Veselý, Šabatka, Jackl;
Kučera, Kurek.
Střídali v 46. min. Rambousek za Kučeru, v 65. min. Moucha za Kurka a v 80. min. Ptáček za Tůmu.

Jan Kostrba