Od „rekreačky“ jsme dostali pořádnou facku FC Pragis Satalice – FK Admira Praha B 5:2 (1:0)

SATALICE (api) – Trochu jízlivé a nadsazené poznámky, že tým Satalic vypadá podle postav některých borců spíš jako mužstvo pro „rekreační ligu veteránů“, zazněly před zápasem v hloučku admiráckých příznivců. Domácí ovšem náš tým, který předvedl nejhorší jarní výkon, doslova rozstříleli. A to málem v poslední minutě ještě skóroval internacionál Hogen z nepřímého kopu v našem „vápně“. Zeď ale neprostřelil.
Představy, že se admirácká juniorka musí proti „těžkotonážníkům“ v domácích dresech prosadit ve druhé půli fyzičkou a rychlostí, zůstaly jen představami. A přitom jsme otočili stav z 1:0 pro domácí na 1:2 (brankami Mouchy a Jakla) pro nás. Sataličtí ovšem vyhráli jednoznačně a zaslouženě. Zvrat ve skóre je nepoložil. Rozhodli svým důrazem před naší brankou.
Náš „slátaný“ tým s jediným náhradníkem na lavičce jim to ulehčil jednak hrubými chybami na hřišti, jednak tím, že někteří borci se na zápas prostě „vykašlali“ a jednoduše nepřišli. O věrnosti a admiráckém srdci tedy máme trochu jiné představy, pánové…

Ostatní výsledky a tabulka na adrese:
http://vysledky.lidovky.cz/fotbal/fotbal_soutez_v08.php?id_soutez=5082&id_session=

Střelci B-týmu po XXIV. kole:

10 – Machata (8 doma + 2 venku);
7 – Jackl (2 doma + 5 venku),
5 – Kučera (1+4), Moucha (3+2);
4 – Tůma (1+3), Kejha (4+0);
3 – Šabatka (0+3), Kocinger (1+2), D. Němec (2+1), Šimáček (3+0), Hloucal (3+0);
2 – Lhota (0+2), L. Němec (2+0);
1 – Valenta (0+1), Sailer (0+1), Štefan (0+1), Benák (0+1), Procházka (1+0), Kurek (1+0),
Másílko (1+0), Sedlák (1+0).