Hodnocení utkání Satalice – Admira B 5 : 2 (1:0)

To jsme snad v neděli 6. 6. ani nebyli my. Vůbec nám nevyšel zápas na krásné, velké trávě v Satalicích, kde jsme si nádherně mohli zahrát.
Ve velkém vedru, na velkém hřišti, po námi nastřelené tyčce ve 3. min. jsme hned z protiútoku obdrželi po chybě v obraně laciný gól, který určil ráz poločasu. Nebyli jsme schopni na branku fotbalově odpovědět, navíc nás brzdilo i prudké slunce, ve kterém se těžko běhalo. Takže jsme se uchylovali k nákopům, což nemělo efekt.
Po půli jsme začali i kombinovat, což se projevilo ve skóre, které jsme obrátili ve svůj prospěch. Avšak namísto abychom čekali na další chyby soupeře, byli jsme to naopak my, kdo se hnal bezhlavě do útoku a Satalice nás trestaly z brejků. Ještě za stavu 1:1 nám nebyla uznána branka a potom se to celé zhroutilo. Dělali jsme chyby v obranné fázi, byli jsme pozdě u hráčů, soupeř chodil do přečíslení, protože jsme se nevraceli, a měl i větší štěstí v koncovce. Nutno říci, že jsme hráli špatně, málo jsme běhali, nedařily se přihrávky a koncovka. Ve vedru jsme se radši přizpůsobili pěšímu fotbalu Satalic, ale ty ho uměly mnohem lépe. Myslím, že to byl zatím náš nejhorší zápas, který jsme od podzimu sehráli, a nic nás neomlouvá, že jsme hráli pouze jako béčko bez posil a sešli jsme se ve dvanácti hráčích.

Branky: 47. min. Moucha dorážkou Jacklovy střely, 59. min. Jackl po trestnému kopu Machaty dorážkou střely.

Sestava: Beňák; Šefara, Průša, Němec, Moucha; Rambousek, Šabatka, Tůma, Jackl;
Michálek, Bukartyk.
Střídání: 46. min. Machata za Bukartyka.

Jan Kostrba