Upozornění všem spolupracovníkům těchto stránek!

Tiskový mluvčí FK Admira Praha Mgr. Aleš Pivoda bude ve dnech 24. září až 2. října mimo území ČR. S veškerými informacemi, které budete chtít umístit na web, se v této době obracejte na Ing. Ladislava Čadského, mail lada@cadsky.cz, mobil 602 939 810. Ten následně zprostředkuje předání informací webmasterovi Ing. Jiřímu Hlávkovi.

Týká se zejména A-týmu, B-týmu, U-19, U-12, U-11, U-10, U-9 a U-8.

Aleš Pivoda prosí kolegyně a kolegy Čadského, Vavrušku, Martinice, Kostrbu, Mamurova, Lapkovou, Zamrazilovou, Bednáře, Sochorovou a Danielovou, aby mu mailem na adresu ales.pivoda@seznam.cz potvrdili, že tuto informaci vzali na vědomí.

Kam v neděli dopoledne? Přece do Kobylis na fotbal!

Fotbalový podzim 2011 pokračuje už VII. kolem divize C

V neděli 25. září v 10.15 hodin se na našem stadionu uskuteční vůbec první historický zápas týmů, které se dosud nikdy nepotkaly, a sice

FK Admira Praha
RMSK Cidlina Nový Bydžov

Rozhodčí: Zdeněk Mudra z Přeštic
Asistenti: Ondřej Kožár z Tachova, Pavel Hudeček z Plzně
Delegát FAČR: Roman Stančík z Karlových Varů

Admira po domácí výhře nad Jabloncem B 3:2 a vítězství 1:0 na trávě FK Pardubice B bude usilovat o třetí výhru za sebou v řadě – buďte při tom a fanděte našemu mužstvu!

Těšíme se na Vaši návštěvu a nezapomeňte – ženy na Admiře neplatí, vstup mají zdarma. Vezměte proto s sebou i manželku, přítelkyni, sestru, maminku či dceru. Ať je nás na Admiře co nejvíc…

A budou-li tři body, bude nám všem o to víc chutnat nedělní oběd!