Jak to viděl trenér Admira B – Slovan Bohnice 2:1

Dne 15. dubna 2012 jsme sehráli na našem domácím hřišti Hovorčovická malé derby Prahy 8.
Počasí bylo opravdu anglické, celou dobu hustě pršelo, ale i přes tuto nepříjemnost přišlo cca 100 diváků, kteří se nenudili. Zápas se odehrával ve vysokém tempu s řadou osobních soubojů. Ve 20. minutě jsme se ujali vedení brankou ze střední vzdálenosti, kterou vsítil Dominik Němec. Více ze hry měla Admira, Bohnice hrozily pouze ze standardních situací. Z jedné z nich se Bohnicím podařilo vyrovnat na 1:1, když míč nešťastně trefil jednoho z bránících hráčů Admiry a odrazil se do naší brány.
Po přestávce jsme oživili hru střídajícími hráči Lupínkem a Tůmou. Po pěkné akci po pravé straně jsme se v 75. minutě ujali vedení 2:1 gólem Másílka. Hru jsme pak již kontrolovali do konce utkání s řadou našich dobrých šancí, které likvidoval výborný brankář Bohnic.
Utkání se přes těžký terén neslo v duchu fair play a nedocházelo k žádným zákeřným zákrokům, za což patří pochvala oběma týmům, ale i rozhodčím.

Vyšehrad – Admira 0:2

Dne 22. dubna 2012 jsme sehráli další mistrovské utkání na umělé trávě Slavoje Vyšehrad. Do utkání se nám podařil dobrý vstup, kdy jsme v 7. minutě po standardní situaci vstřelili první gól, jehož střelcem byl Kocinger. Hra se přelévala od vápna k vápnu, bez gólového efektu. Oba týmy hrály vyrovnaně, Admira lépe kombinovala a střílela ze střední vzdálenosti, bohužel nepřesně.
Do druhého poločasu jsme vstupovali ve stejné sestavě i se stejnou taktikou, která nám v 85. minutě přinesla vedení 2:0, po standardní situaci zahrané Dominikem Němcem. Tento výsledek se do konce utkání již nezměnil. Mužstvo musím pochválit za kolektivní kompaktní výkon. Získaných bodů si ceníme, jelikož máme velkou absenci hráčů a museli jsme si vypomoci dorostenci, kterým tímto děkuji.

Omlouvám se za pozdější hodnocení zápasu s Bohnicemi a všechny fanoušky Admiry rádi uvidíme v neděli 29. dubna 2012 od 17 hodin, kdy na svém domácím hřišti přivítáme vedoucí mužstvo soutěže z Vršovic.

R. Rambousek – trenér