Čechie Dubeč – Admira Praha B 0:1 (0:0)

V neděli odpoledne jsme jeli k utkání na hřiště vedoucího mužstva soutěže Čechie Dubeč. V celém utkání jsme byli lepším mužstvem a po zásluze jsme si odvezli velice důležité tři body. Snížili jsme tak ztrátu v tabulce na tohoto soupeře na rozdíl dvou bodů.

Nejdůležitější okamžiky

Ve 2. min. se po prvním rohovém kopu v utkání do zakončení dostal Komínek, ale odražený míč nedokázal nasměrovat do sítě.

V 8. min., opět po rohovém kopu zahrávaném Kocingerem, se ke střele dostal Panýrek, který jen nastřelil domácího brankáře.

Ve 27. min. Ondrůšek zatáhl míč po levé straně, přesným centrem našel Blažka, který mířil nad branku.

V 56. min., tentokrát zleva, centroval Jackl, ale i zakončení Lupínka mířilo nad domácí branku.

V 64. min., po přihrávce střídajícího Šindeláře z levé strany, se k míči v pokutovém území dostal Blažek, jeho střela také brankou neskončila.

V 88. min. se do své první velké brankové příležitosti dostali domácí hráči, po uvolnění a následném centru zakončoval z hranice malého vápna zcela volný hráč, ale Jungr zázračně jeho gólovou hlavičku chytil.

V 89. min. Lupínek rychle rozehrál autové vhazovaní na Jackla, který do otevřené obrany domácích zatáhl míč až k hranici pokutového území a přihrávkou našel volného Šindeláře. Ten se trefil přesně – 0:1.

Utkání se nastavovalo o tři minuty, které jsme s přehledem přečkali, a mohla propuknout obrovská a zasloužená radost s poděkováním věrným fanouškům.

Sestava: Jungr – Komínek, Panýrek, Štochl, L. Němec – Ondrůšek (92. min. Beníšek), Lupínek, Kocinger, Jackl – D. Němec (63. min. Šindelář), Blažek (74. min. Jedlička).

MH