Admira Praha B – FK Újezd nad Lesy 3: 1 ( 1:0 )

Keywords: FK Dukla Praha;Juniorská liga;LIGA;SK Sigma Olomouc

V neděli odpoledne jsme poprvé na jaře odehráli soutěžní utkání na domácím hřišti v Hovorčovické, kde jsme přivítali mužstvo FK Újezd nad Lesy.

Utkání bylo hodně bojovné plné osobních soubojů, trochu vázla u obou mužstev kombinace, která byla poznamenána nerovným terénem.

V utkání jsme byli lepším týmem, vytvořili jsme si řadu brankových příležitostí a po zásluze si připsali další tři body a poprvé v sezóně se dostali na první místo v tabulce.

Nejdůležitější momenty

12min. v pořadí třetí rohový kop zakončil Jedlička hlavičkou těsně nad branku.

20min. hosté se poprvé dostali do nadějné střelecké příležitosti, ale Michálek v brance byl pozorný.

23min. po naší chybné rozehrávce ve středu pole se hosté dostali do rychlého protiútoku, ale Michálek opět výborně zakročil.

27min. se ke střele z voleje dostal Kocinger, ale tentokrát se výborným zákrokem blýskl hostující brankář Hlubuček, který střelu z 25m efektivně vyrazil na roh.

32min. po obranném odkopu Kafky se do rychlého útoku dostal Ondrůšek a střelou z 20m nedal brankáři šanci, trefil se krásně do levého horního růžku 1:0.

44min. po rozehraném trestném kopu od Kocingra se ve vápně prosadil Jedlička, jeho hlavička mířila těsně vedle

52min. Komínek přihrávkou mezi obránce vysunul Ondrůška a ten se podruhé v utkání trefil přesně 2:0

63min. v nejhezčí akci utkání Kocinger vysunul Blažka, který našel ve vápně Šindeláře a ten zády k brance patičkou zvýšil na 3:0

67min. po śpatném odkopu hostujícího brankáře se ke střele z 30m na prázdnou branku dostal Kocinger, ale jeho střela před brankou skočila o zem a míč skončil jen těsně nad brankou.

74min. technickou střelu D.Němce z rohu pokutového území brankář Hlubuček s námahou chytil.

77min. po osvobozujícím odkopu obránce se hosté dostali ke střele z 20m a terfili se přesně k tyči 3:1

88min. Ondrůšek vybídl ke skórovaní Blažka přihrávkou za obránce, ale ten nechal vyniknout v poslední šanci utkání hostujícího brankáře.

Sestava: Michálek – Komínek, Kafka, Štochl, L.Němec – Beníšek ( 54min. Blažek), Kocinger, Lupínek, Ondrůšek – Jedlička ( 70min Jackl ), Šindelář ( 64min. D.Němec )

Autorem fotografií je Svatopluk Samler. Za poskytnutí děkujeme!

Příští utkání odehrajeme v neděli 21.4. od 13h na UMT na Vyšahradě

MH