Trenér Tesař: Předvedli jsme absolutně nejhorší výkon v dosavadních zápasech

xx1.jpg, 7,0kB

Nejeden admirák sledoval nedělní dopolední utkání Karlovy Vary – Admira na internetovém serveru tvcom.cz. Nejvěrnější skalní dokonce do lázeňského města cestovali po vlastní ose a po celých devadesát minut o sobě dávali slyšet. Jenže k vidění byl asi nejhorší výkon našeho týmu od postupu do ČFL. Otázka pro trenéra Jiřího Tesaře: co se to za týden stalo s mužstvem, které sedm dní předtím předtím hladce přejelo Kunice?

„Tým předvedl absolutně nejhorší výkon v dosavadním průběhu soutěže. I když jsme jeli napravit neúspěšná vystoupení ve venkovních zápasech, nevyšlo nám ve Varech vůbec nic, ba naopak.“

V dresu domácích nastoupil Geňo, jeden z nejlepších střelců ČFL. A naše defenziva mu povolila nastřílet hattrick…

„Geňo hrál velice skvělý zápas, je to jeden z nejlepších útočníků v této soutěži. Defenzíva celého týmu hrála příšerně, není divu, že hráč jeho kvalit vstřelil proti nám tři branky.“

Už je to jako ohraná deska. Zápas venku a zase nula na kontě našich vstřelených branek. Tentokrát jsme si ale dokonce ani nevypracovali vážnější střeleckou šanci. Proč?

„Protože, jak jsem již zmiňoval, celý tým podal nedůstojný výkon, a naopak soupeř hrál velmi dobře. Přehráli nás po všech stránkách, a zaslouženě zvítězili.“

-api-

neděle 3. listopadu, ČFL, 13. kolo

Branky: 16. Řezáč, 22. Jankovský, 31. Geňo, 70. Geňo, 81. Geňo

Karty: 43. Mamurov (ADM)

1.FC Karlovy Vary: Krbeček – Jankovský, Benda (90. Tuhela), Holub, Stehlík, Řezáč (78. Pachta), Tůma, Nerad, Geňo, Staněk (63. Špírek), Vondráček. Trenér: Medýnský.
Náhradníci: Špírek, Pachta, Tuhela, Hudec, Hucl, Altman, Horňáček.

FK Admira Praha: Víšek – Paťha (46. Birma), Mamurov (71. Ondrůšek), Martinic, Mošna, Vosický, Kurek (50. Kokoška), Majer, Snop (77. Petr), Brůžek, Zahálka. Trenér: Tesař.
Náhradníci: Kokoška, Birma, Petr, Ondrůšek, Jungr.

Rozhodčí: Košan – Kříž, Šauflová, DS Říha

Diváci: 100

I když to původně neměl být jenom „výlet“ na západ Čech a Admira si „jela“ pro 3 body, realita byla nakonec hodně krutá! No a v tomto případě nutno podotknout, že v tom nebyly na hřišti žádné jiné další vlivy, na které jsme mohli poukazovat v jiných utkáních, ale byl to jen a jen špatný a neodpovědný výkon hostujícího mužstva. Je pravda, že domácí na co šáhli, to jim vyšlo, ale opět platí staré známe…hraješ to, co ti soupeř dovolí. A my jsme soupeři dovolili v tomto utkání opravdu hodně…a soupeř zase nám nic!!! Všude jsme byli jako druzí, pozdě, nic nám nevycházelo…úplně jsme zapomněli hrát fotbal, velký problém byl pro nás pohyb na podmáčeném a blátivém terénu. Nemá smysl psát k tomu další komentář…špatný výkon, zasloužená porážka. A nakonec se ani ten výlet nekonal…na kolonádu po takovémto vystoupení nebyla nálada!

V příštím kole nás čeká na domácím hřišti v neděli 10. listopadu od 10.15 od Roudnice.