UMT Štěrboholy: V TESKAHOR Cupu až desátí… Viktoria Radim – Admira Praha B 4:3 (2:2)

Až konečné desáté místo z patnácti mužstev obsadil náš tým po porážce od účastníka středočeské I. A třídy z Kolínska. Rozhodl o tom náš nezdar v utkání o 9. – 10. místo. Díru do světa jsme v zimním turnaji TESKAHOR Cup prostě neudělali.

Sled branek: 0:1 pro nás Mustedanagič, 0:2 Šindelář (a už to vypadalo nadějně). Jenže 1:2 (po naší chybě) a těsně před půlí lacino 2:2. Pak dokonce 3:2. Tůma ještě srovnal na 3:3, ale šest minut před koncem 4:3 – a dost. Ani do kopů z pokutové značky jsme zápas dotáhnout nedokázali…

Účastníkovi o třídu nižší soutěže jsme tak na turnaji podlehli už podruhé a opět jsme od něj dostali čtyři góly…

Trenér Robert Rambousek nebyl nijak nadšený: „Nemáme se na co vymlouvat, prohráli jsme. V první půli hrála silnější sestava. Jediná posila z A-týmu Petr odehrál 70 minut. Střídali jsme šest hráčů. Vedli jsme 2:0, ale dovolili jsme soupeři hodně lacino srovnat na 2:2 a po přestávce výsledek otočit. A už jsme se z toho nevyhrabali.“

Zápas a vlastně celá zimní příprava však přece jen trenérovi leccos ukázaly. „Někteří lidé – a to už po několikáté! – zápas prostě odchodili. To se rozhodně odrazí při určení sestavy do mistrovských utkání přeboru. Platí zásada – hraješ dobře, budeš hrát! Toho se budeme držet, ať to každý ví,“ říkal Robert Rambousek rezolutně.

A teď už je tu přebor, čeká nás Žižkov B

Mistrovské jaro zahájíme v Horních Měcholupech, a to v sobotu 8. března od 10.00, kde nás přivítá Viktoria Žižkov B. Ta na podzim vybojovala 23 bodů a v tabulce je pátá. My jsme získali o tři body víc a zatím jsme druzí.

Uvidíme, zda žižkovské béčko posílí pendlové z druholigového A-týmu, který se o den později utká doma s Baníkem Sokolov.

Podzimní vzájemný zápas: Admira B – Žižkov B 3:1 (naše branky na Hovorčovické v psím počasí stříleli T. Petr, L. Němec a J. Michálek).

Tabulka Pražská teplárenská přeboru po podzimu 2013: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1