Přeborová premiéra: Potěšeni hrou, zklamáni výsledkem Uhelné sklady Praha – FK Admira Praha B 3:2 (2:2)

Na opačném konci Prahy jsme prohráli, třebaže výkon nebyl špatný, ba chvílemi jsme měli až drtivou převahu. Bohužel, individuálními chybami jsme darovali domácím několik gólových šancí a oni je rádi využili. Navíc nám nepřála ani fotbalová božstva, trefili jsme břevno a spojnici tyče s břevnem. Suma sumárum: „uhlíři“ byli určitě k poražení, prezentovali se méně kvalitním výkonem než na jaře, kdy jsme u nich remizovali. Jenže – to nám nebylo nic platné, do Kobylis jsme se vraceli s prázdnou. I přes skutečnost, že béčko posílili tři borci z kádru A-týmu: Hergesell, Poništ a Zolotuchin.

První gól jsme dostali po standardce, kdy se nedomluvili náš gólman a stoper – 1:0 pro domácí.

Během pěti minut srovnal skóre Mustedanagič a vstřelil náš první gól nové sezóny – 1:1.

US si z rychlého brejku znovu vzaly vedení – 2:1.

Do poločasu jsme ale opět stačili vyrovnat. Po pěkné standardce, zahrané Ondrůškem, se prosadil hlavou Jackl – 2:2.

Vítězný gól na 3:2 vstřelili „uhlíři“ opět po naší chybě. Odpovědět jsme už nedokázali, a tak jsme premiérový zápas nového ročníku přeboru prohráli. Zbytečně!

Admira B: Blahovec – Kvapil, Lupínek ©, Jackl, Hergesell – Štefan, Poništ, Berger, Ondrůšek, Zolotuchin – Mustedanagič.

Střídání proběhla od 70. do 85. minuty. Štefana nahradil Soukup, Bergera Beníšek, Zolotuchina D. Němec, Poništa Šindelář a Mustedanagiče v závěru L. Němec.

Trenér Robert Rambousek byl zklamaný: „Ne hrou, ta měla dobré parametry a chvílemi jsme vyvíjeli až drtivý tlak. Zato výsledkem… Tady jsme opravdu nemuseli prohrát! Bohužel, individuálními chybami jsme soupeře pouštěli do šancí a domácí se zkušenými borci Zilvarem a Zmeškalem krutě trestali. Když vstřelíme venku dva góly, měli bychom přinejhorším remizovat. Kdo konkrétně chyboval? To si nechám pro sebe, kluci to dobře vědí sami. Jinak nemám, co bych mužstvu vytkl. Hráči to nezabalili, bojovali do poslední vteřiny. Vytvářeli jsme si šance, gólovku měl Berger, bylo tam břevno, spojnice tyče s břevnem před koncem. Tahle zbytečná ztráta bodů bolí.“

Naši střelci:

1 – Mustedanagič, Jackl (oba 0 doma + 1 venku)

Ostatní výsledky:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Za týden: Admira B – SK Třeboradice

Utkání s týmem, který se v létě stal farmou střížkovské Bohemky, sehrajeme v neděli 24. srpna od 17.00 na hřišti ZŠ Hovorčovická. Pokusíme se Třeboradicím oplatit jarní prohru 1:2.