Aspoň bod se čtvrtým mužstvem tabulky Admira Praha B – Union Vršovice 0:0

Branka nepadla ani na jedné straně. To je asi tak to podstatné, co se dá napsat o zbytečně vyhroceném utkání, hraném v nedělním podvečeru na Hovorčovické. Sice jsme doma v tabulce pravdy dva body ztratili, ale ten jeden získaný není k zahození.

Admira B: Jakimeczko – Mamurov, Martinic, Jackl, Kvapil – Štefan (72. Beníšek), Lupínek, Zahálka (L. Němec) – Šindelář – Ondrůšek (61. D. Němec), Zolotuchin.

„Těžký, silový, důrazný soupeř hrající nepříjemný, agresivní fotbal. I na lavičkách plály až zbytečné emoce,“ zhodnotil zápas náš trenér René Ollé. „Proti Vršovicím se dá uspět jen tak, že se míč sundá z výšky na zem a odhodí se obavy z osobních střetů a soubojů. Bohužel, nerovný terén nám k tomu nepomohl, kombinační fotbal se prostě hrát nedal, útok nepřidržel míč. Přizpůsobili jsme se vršovickému stylu a moc ke koukání to nebylo. Teď pojedeme na hřiště lídra tabulky, do Přední Kopaniny. I kdybychom tam měli dostat čtyři góly, aspoň si zahrajeme fotbal, protože Kopanina taky chce hrát fotbal.“

Diváků: 100

Rozhodčí: Suchý – Kučera, Gunitš.

Naši střelci

12 – Ondrůšek (7 doma + 5 venku)

5 – Kocinger (3 + 2), Jackl (4 + 1)

4 – Mustedanagič (2 + 2), Štefan (2 + 2)

3 – Šindelář (2 + 1), Martinic (3 + 0)

2 – D. Němec (1 + 1), Paprčiak (2 + 0)

1 – L. Němec (0 + 1), Sodoma (0 + 1), Štochl (0 + 1), Zahálka (0 + 1), Hergesell (1 + 0).

Ostatní výsledky a tabulka:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Další utkání: FC Přední Kopanina – Admira B, neděle 10. května, výkop v 17.00 hodin.