Hostům jsme darovali dva body na stříbrném podnosu FK Admira Praha B – Sokol Královice 2:2 (2:1)

Téměř vyhraný zápas… Do vedení 1:0 jsme šli Jacklovým gólem už ve 12. minutě. Hosté hodně šťastnou trefou, řečenou „haluz“, srovnali na 1:1 ve 42. minutě Pospíšilem. Do kabin jsme šli přece jen zvesela, protože Šindelář v samém závěru první půle zblízka upravil na 2:1.

Po změně stran jsme se pokoušeli vedení navýšit. Nejblíže k tomu byl Ondrůšek, který běžel zcela sám „hokejovým nájezdem“ na gólmana hostí Jeřábka. Bohužel, zakončil víc než mizerně, poslal totiž nemastnou neslanou střelu přímo do rukavic strážce královické branky. Za tohle selhání jsme draze zaplatili, když v 88. minutě propadla naše obrana při rychlém brejku Sokola a zkušený Nykl zkušeně trefil. Místo výhry 3:1 jsme jen remizovali 2:2…

Admira B: Žulevič – Kurek, Panýrek, Jackl, Štochl – Michálek, Lupínek, Štefan (79. Macháč), Zolotuchin (34. Tůma 62. Káninský) – Ondrůšek (87. Teftag), Šindelář.

ŽK: 1:4

Diváků: 65

Rozhodčí: Kalcovský – Tereba, Havel.

Naši střelci

4 – Michálek (2 doma + 2 venku), Ondrůšek (4 doma + 0 venku)

3 – Jackl, Šindelář (oba 2 doma + 1 venku)

1 – Lupínek (0 doma + 1 venku), Kasík, L. Němec (oba 1 doma + 0 venku).

Ostatní výsledky a tabulka zde:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

V dalším kole hrajeme opět na Hovorčovické a přivítáme po královickém další Sokol, tentokrát z Cholupic. Hraje se netradičně už v sobotu 10. října, výkop již v 15.00.