Znamenitý výsledek – Zahy skončil druhý!

Se ziskem 25,33% hlasu obsadil náš Štěpán Zahálka v hlasování na serveru www.fotbalunas.cz druhé místo. Je tedy druhým nejúspěšnějším hráčem podzimu 2015 ze všech hráčů Divize C. Gratulujeme!

A jak se hlasování vyvíjelo? Tak tedy: k 17. 12. 2015 byl Zahy na 4. místě – tehdy jsme zveřejnili článek na klubovém webu s výzvou, aby admiráci a admiračky Štěpána v hlasování podpořili.
A co se dělo dál?
Začátkem prosince už byl Zahy třetí s velkým náskokem před Klapkou z Olympie HK a s tříprocentní ztrátou na Vaňouse z Ústí nad Orlicí.
V polovině prosince se dostává před Vaňouse na úrovni 20% přídělu bodů.
Dne 17. 1. 2016 už má na Vaňouse 6% náskoku, na vedoucího gólmana Šťastného z Trutnova ztrácí 19%.
Dne 31. 1. 2016, na konci soutěže, je Zahy druhý se ztrátou 20% na vítězného Šťastného. Ten se ukázal být nepřekonatelným soupeřem, protože pro něj prý hlasovaly celé Krkonoše. U počítačů podle našich zdrojů seděli a Šťastnému posílali hlasy taky Krakonoš, Trautenberk, Anče, Kuba i hajnej. 😉
Vaňous končí se 14% třetí, na čtvrté místo se probojoval Hendrych ze Suchdola a původně třetí Klapka se propadl až na šestou pozici, když ho v posledních třech dnech soutěže přeskočil o tři desetiny procenta Papoušek z Turnova.

Děkujeme všem admirákům a admiračkám za podporu Štěpána Zahálky.

Myš + api