Ani napodruhé jsme doma nevyhráli, šemíci odvezli tři body FK Admira Praha B – FC Slavoj Vyšehrad B 0:2 (0:1)

Béčko Vyšehradu, nováček přeboru, nás na našem hřišti vyškolilo z produktivity. Admirácká jedenáctka, vyztužená řadou hráčů z kádru divizního A-týmu, vstřelit gól nedokázala, a proto prohrála. Chyběl Lupínek (bolesti v lýtku) a chyběl víc, než se předpokládalo…

V první půli jsme zahodili tři nadějné šance a rozhodčí Polena mohl pískat penaltu za faul na Michálka. Nepískal, a tak se penalta nekopala. První branka padla, jak se říká, do šatny. Po autovém vhazování ve 45. minutě prošel hostující Heřman naším vápnem až do kuchyně, udělal kličku bezmocnému gólmanovi Cingelovi, a do prázdné „kasy“ otevřel skóre – 0:1. Druhý úder nám šemíci zasadili brzy po přestávce. V 53. minutě jeden z jejich hráčů prošel zprava do našeho pokutového území, šikovně obešel tři naše zadáky a předložil lahůdku na zlatém podnosu pro neobsazeného spoluhráče Junka. Ten snadno, opět do prázdné branky – 0:2. Pohnout s tímto stavem už naše mužstvo, přes patero střídání, pohnout nedokázalo. A tak se, bohužel, zrodila naše první prohra v novém ročníku.

Hodnocení trenéra Zdeňka Peclinovského.

Za Admiru B nastoupili: Cingel – Sázel, Herc (53. Beníšek), Fric (89. Heinzel), Douděra (89. D. Bartoň), Hochman, Michálek, Pavlata, Pelikán, Panýrek (66. Chládek), Turák (55. Vachoušek).

Branky: 45. Heřman, 53. Junek.

ŽK: 1:3

Rozhodčí: Polena – Laštovička, Šaróka

Sledovalo 70 diváků

Naši střelci:

1 – Lupínek, Pelikán, Michálek (všichni 0 doma + 1 venku), Douděra (1 doma + 0 venku)

Ostatní výsledky:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příště: Admira B – ČAFC Praha, v neděli 2. září, výkop 14.00