Druhý mač doma, druhá prohra. Čas na zamyšlení… FK Admira Praha B – ČAFC Praha 1:2 (1:1)

Po porážce s Vyšehradem B jsme doma prohráli znovu, s Čafkou. Ta se ujala už v 9. minutě vedení střelou Bláži k tyči. V 15. minutě se v závaru před brankou, kde operovali naši Douděra a Pavlata, uhodil hlavou o tyč gólman hostí Drahorád. Zápas ale po ošetření dohrál. Ve 24. minutě vyrazil Fricův lob přes břevno na roh. Nakonec ale hosté přece jen inkasovali. Ve 45. minutě po centru zprava přiklepl Pavlata míč hlavou Douděrovi a ten taky hlavou skóroval – 1:1.

Bohužel, druhá půle patřila spíš Čafce, Fitzel a Deré hrozili v nebezpečných protiútocích. My jsme vážnější šanci neměli. A v nastaveném čase (sudí Bočok přidal sedm minut) posoudil rozhodčí souboj v našem vápně jako faul našeho obránce a z penalty se trefil opět Bláža – 1:2.

Na rovinu – výkon Admiry B byl zklamáním. Bez ohledu na přísnou penaltu v samém závěru. Sestava se sedmi fotbalisty z divizního A-kádru by si měla se soupeřem kvalit Čafky poradit. Ale neporadila si… Proč?Trenér Zdeněk Peclinovský byl velmi zklamán

Za Admiru B zápas odehráli: Cingel – Pelikán, Sázel, Douděra (46. Vachoušek), Lupínek, Michálek (84. Bílek), Fric, Herc (70. Beníšek), Hochman (64. Šindelář), Pavlata, Turák.

Branky: 9. Bláža – 0:1, 45. Douděra – 1:1, 90. Bláža z penalty – 1:2.

ŽK: 2:4

Rozhodčí: Bočok – Kalcovský, Jeřábek

Sledovalo 45 diváků

Naši střelci:

2 – Douděra (2 doma + 0 venku)

1 – Lupínek, Pelikán, Michálek (všichni 0 doma + 1 venku).

Ostatní výsledky:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příště: AFK Slavoj Podolí – Admira B, v sobotu 8. září, výkop 10.15