aktuality z 17.9.2002

Návrat k pohlednému fotbalu
Admira/Slavoj – FK Kolín 2:0 (0:0).

Po mizérii ve Varnsdorfu a v Krči naši chlapci konečně zabrali. Díky velmi solidnímu výkonu, jemuž tleskalo 300 diváků, porazili Středočechy, kteří ještě na jaře hráli – samozřejmě v jiném složení – II. ligu. V dresu hostí se představili ex-admiráci Houštecký, M. Mašek a Fülöp, ale nijak nezářili.
První šanci měl kolínský Martin, ovšem netrefil prázdnou branku, po dvaceti minutách jsme začali přebírat otěže my a naše výhra byla nakonec nesporně zasloužená. Skóre otevřel Smejkal v 54. minutě z přímého kopu, když míč poslal přesně do levého horního růžku Čižinského branky. Pak mohl zvýšit po Fíčkově přesném centru Boček, ale trefil prudkou hlavičkou bohužel jen břevno – to by byl výstavní gól. V 67. minutě hlavičkoval už přesně Marek a vedli jsme 2:0. Třetí branku mohl přidat střídající Korbel, ale poslal míč přesně do týchž míst, jako v 1. půli hostující Martin.

Jak to viděli trenéři:

Miloš Beznoska (A/S): „Hráči si vzali k srdci vážné pohovory, které jsme s nimi měli po utkání v Krči, a Kolín, jenž bude figurovat jistě v první polovině tabulky, přehráli po všech stránkách. Mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem.“

Ladislav Bobek (Kolín): „Jsem zklamán výkonem našich hráčů i výsledkem. Do Prahy jsme jeli bodovat. Po výhře doma nad Prachaticemi se mi zdálo, že mužstvo už chytilo formu a ví, co hrát. Dnes však to tak vůbec nevypadalo. Zklamal mě Houštecký, hráč jeho formátu nesmí ztrácet tolik míčů.“

V sobotu 21. září hrajeme derby na Proseku s domácím FC Střížkov Praha 9.
V neděli 29. září přivítáme na Meteoru VIII Viktorii Sibřina.
Obě utkání se hrají od 10.15 hodin.

Naši hráči napomínaní žlutými kartami

Protože v letošním ročníku ČFL se poprvé sleduje i počet inkasovaných žlutých karet, podobně jako v 1. lize, budeme přinášet aktuální stav v tomto směru. Platí totiž, že za 4 ŽK bude mít hráč zastavenou činnost na jednu soutěžní utkání, za 8 ŽK na dvě soutěžní utkání.