Staré aktuality

aktuality z 5.2.2003

Admira/Slavoj – Buldoci Karlovy Vary 3:2 (1:1)

Ke třetímu utkání na umělé trávě (UMT) v Horních Měcholupech nastoupilo naše mužstvo v sobotu 1. února prakticky přímo z autobusu, kterým přicestovalo z vydařeného týdenního soustředění v Horním Maršově. Proti Západočechům podala Admira dobrý výkon. Dvakrát jsme vedli, Karlovarští dvakrát skóre srovnali, ale na naši třetí branku z penalty, vstřelenou čtyři minuty před koncem, už odpověď nenašli. Trenér soupeře Procházka tak musel přijmout první letošní porážku svých svěřenců na UMT. „Se stavem 2:2 jsme byli spokojeni, prohráli jsme nakonec gólem z penalty, která byla nařízena správně- náš obránce v pokutovém území skutečně fauloval,“ řekl Procházka.
„Vzhledem k tomu, že jsme utkání odehráli bezprostředně po skutečně náročném soustředění, podalo mužstvo dobrý výkon,“ konstatoval stručně asistent našeho trenéra Josefa Hlouška Petr Roubík.

Soustředění se vydařilo

Týdenní horské soustředění v Horním Maršově splnilo svůj účel. „Všechno bylo super. Ubytování, stravování, přírodní podmínky, k dispozici mužstvo mělo tělocvičnu. Pobyt na horách také ukázal, že se v Admiře pod vedením trenéra Josefa Hlouška tvoří dobrá parta,“ konstatoval spokojeně manažer klubu Jiří Kubice.

Jura Mamurov starší se potkal s Abrahámem

Trenér našich úspěšných mladších divizních dorostenců a táta obránce našeho A-mužstva Jura Mamurov oslavil padesátiny. Po výhře áčka nad Buldoky Karlovy Vary vládla na Vlachovce v sobotu 1. února báječná nálada, podpořená neúnavnou country skupinou. Popřát Jurovi přišli například manažer Admiry a Jurův švagr Jirka Kubice, šéftrenér naší mládeže Petr Čermák, sekretář klubu Josef Vavruška, asistent trenéra A-týmu Petr Roubík, trenér B-dorostu Honza Kostrba, nechyběli ani sparťané či zástupci SK Ďáblice, kde Mamurov kdysi působil. Touto cestou tedy ještě jednou Jurovi blahopřejeme – a ať se daří jak jemu, tak i jeho synovi v našich barvách.