Staré aktuality

aktuality z 11.2.2003

Vyhráváme v posledních minutách!
Admira/Slavoj – SK Dobrovice 2:1 (0:1)

Na umělé trávě v Horních Měcholupech jsme v neděli 9. února potřetí za sebou vyhráli o jeden gól, když potřetí za sebou jsme rozhodli v samotném závěru utkání. Předtím se to podařilo proti Čelákovicím,pak proti Karlovým Varům a nyní proti diviznímu nováčkovi z Mladoboleslavska. Soupeř nehrál špatně, ale ve druhé půli už jen bránil a podnikal rychlé útoky. Nakonec svoje vedení z prvé půle neudržel, když náš rozhodující gól padl z kopačky Dana Smejkala v 88. minutě. Všechny branky ostatně stříleli naši hráči – dali jsme si „do šatny“ vlastence, srovnali jsme na 1:1 a nakonec Admiře patřilo vydřené vítězství.
„Utkání nám ukázalo, že nás ještě čeká mnoho práce,“ konstatoval lakonicky trenér Josef Hloušek.

Admira/Slavoj – Bohemians 1:4 (0:1)

Posílení a podstatně rozehranější ligoví Klokani nás udolali až v posledních patnácti minutách – mimo jiné také díky penaltě, kterou jim možná sudí na druhé straně odpustil. Jeden gól zelenobílých z Vršovic vsítil i Hartig, který, zdá se, odehrál poslední utkání v jejich dresu – má přestoupit do ruské ligy.