Staré aktuality

aktuality z 21.2.2003

Admira/Slavoj - Vyšehrad 1:1 (1:0)

Neděle 16. února, hráno na UMT v Horních Měcholupech. Vedli jsme už od 2. minuty 1:0. Ve druhé půli se nám ale kvůli střídání a zranění hodně změnila obrana a divizní soupeř si pak vypracoval několik šancí. Sudí mu podle názoru některých diváků odpustil penaltu. V 88. minutě nám neuznal 2. gól pro ofsajd. Při rychlém protiútoku vyšehradský útočník padl po kontaktu s naším obráncem ve "vápně" (faul asi byl) a Slavoj srovnal z penalty na 1:1. Jindy patřil závěr utkání v H. Měcholupech nám, tentokrát jsme ztratili výhru dvě minuty před koncem...

Admira/Slavoj – RRKS Radomsko 0:0

Středa 19. února, hráno na trávě v Blšanech. S účastníkem II. polské ligy jsme sehráli zcela vyrovnaný zápas, kterému chybělo jediné – branky. „Byla to velmi dobrá příprava s kvalitním soupeřem. Hru dost ovlivňoval zmrzlý terén, z něhož sice Blšanští stáhli sníh, ale i tak to hodně klouzalo,“ hodnotil manažer klubu Jiří Kubice.

Výsledky dorostů Admiry na zimních turnajích

Starší dorost - zimní turnaj Junioru: ČAFC 6:4, Sparta Krč 3:3, SK Slaný 6:3, Junior 2:2, V. Žižkov 2:3.

Mladší dorost - zimní turnaj Meteoru: Sparta B 1:1 (branka Valenta), Střížkov B 0:1, Střížkov A 0:0, Sparta A 0:3, Viktoria Žižkov 1:2 (branka Bumbálek), Háje 0:2, Bohemians 3:1 (branky Valoušek, Špejra, Samec).