Staré aktuality

aktuality z 25.2.2003

Zdolali jsme leadra II. ligy!
Admira/Slavoj - Sparta B 1:0 (1:0)

V přípravném utkání jsme na nymburské trávě v úterý 25. února porazili mužstvo, které přezimuje na čele II. ligy - Spartu B! Jediný gól vsítil už ve 3. minutě Soukup. Letenská rezerva, v jejímž dresu hráli například Abanda, Mynář, Klein a další známí fotbalisté, nedokázala za 87 minut najít odpověď. Je potěšující, že v utkáních s Vyšehradem, polským Radomskem, Krčí a nyní se Spartou B jsme dostali pouhé dvě branky, a to ještě vždy z penalt. "Viděli jsme oboustranně velmi dobrý fotbal, byť to na zmrzlém trávníku dost klouzalo. Bylo to něco jiného, než hrát na umělé trávě v Horních Měcholupech," zhodnotil utkání spokojený Petr Roubík, asistent našeho trenéra Josefa Hlouška.

Derby s Krčí rozhodl Smejkal
Admira/Slavoj - Sparta Krč 2:1 (1:1)

Derby účastníků ČFL na UMT v Horních Měcholupech mělo náboj rivality a skončilo naší těsnou výhrou. Na náš vedoucí gól z 26. minuty odpověděla Krč vyrovnáním z penalty ve 43. minutě. Po změně stran jsme nastřelili tyč, ale i soupeř měl gólovou šanci. Nakonec zápas rozhodl Dan Smejkal. Ten v 83. minutě z hranice šestnáctky nádherně trefil balón z přímého kopu tak, že střela skončila za zády krčského brankáře, který se přitom ještě zranil o tyč. Tenhle výsledek bychom v mistrovském utkání rádi brali!
"Bylo to skutečné derby, hrálo se oboustranně naplno. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, byli jsme o jeden gól lepší. Těší mě, že jsme už ve třetím utkání po sobě nedostali gól ze hry - pouze dva z penalt," zhodnotil utkání trenér Josef Hloušek.

Už bez Fíčka

Útočník Jan Fíček už nepokračuje v přípravě s naším A-mužstvem. V ročníku 2001-2002 byl s 12 brankami nejlepším střelcem našeho týmu, ale vloni na podzim se netrefil ani jednou. V zimní přípravě trenéra Hlouška o svých kvalitách nepřesvědčil, a tak se zřejmě vrátí do Meteoru VIII, odkud k nám přišel na hostování.

Starší dorost zklamal...
Admira/Slavoj - Aritma 3:6

Nečekaná porážka a šest míčů v naší síti, jinými slovy nemilé překvapení před blížícím se startem jarní části dorostenecké divize.

Utkání Admira/Slavoj mladší dorost - Zbraslav se nehrálo. Soupeře skolila chřipková epidemie.