Staré aktuality

aktuality z 11.3.2003

Ligový Hradec jsme potrápili
SK Hradec Králové – Admira/Slavoj 2:1 (0:1)

Na hradecké umělé trávě jsme v přátelském utkání brzy vedli 0:1 brankou Szilágyiho a hráli jsme s prvoligovým soupeřem velmi dobrý fotbal. Po změně stran domácí trenéři Kalvoda a Beznoska poslali na hřiště téměř jinou jedenáctku a odpočatí Východočeši brankami Kříže a Dapecího (v 89. minutě!) skóre bohužel otočili. Ač si Hradec Králové vypracoval více šancí, remízu jsme měli udržet… „S řadou hráčů, které jste viděli ve druhé půli, se setkáte v ČFL,“ řekl po zápase náš extrenér Beznoska.

Generálka s trochou rozpaků…
Admira/Slavoj – Motorlet 2:0 (0:0)

Místo na trávě v Jinočanech se poslední zápas před startem jarní části ČFL uskutečnil na xaverovské „umělce“. Nehrál se nijak výjimečný fotbal. Smejkalovi chytil jinonický brankář penaltu, ale nakonec jsme divizního soupeře přece jen udolali hlavičkou Růžičky a střelou Olivy. „Na menším hřišti s umělou trávou a v březnové zimě jsme nepodali optimální výkon. Vyhráli jsme, ale mužstvo je s to hrát lépe, než tentokrát,“ shrnul dění v Xaverově asistent trenéra Josefa Hlouška Petr Roubík.