Staré aktuality

aktuality z 18.3.2003

Cenný bod na úvod
FK Teplice B – Admira/Slavoj 0:0

V jarní slunné premiéře na bahnitém bystřanském trávníku jsme v sobotu 15. března uhráli cennou bezbrankovou remízu. Domácí měli v týmu dva hráče ze Strakova prvoligového A-kádru, brankáře Havla a záložníka Sigmunda, a v průběhu devadesáti minut byli aktivnější a nebezpečnější. V obou poločasech zachraňoval náš brankář Pařízek vždy jednu stoprocentní gólovou situaci Severočechů, v první půli ještě Leitner vykopával míč z prázdné branky. Kobyliské mužstvo se snažilo ohrozit branku Teplic rychlými brejky i střeleckými pokusy z dálky, ale žádný z nich nevedl k bezprostřední gólové šanci. Kladem je fakt, že zatímco žlutomodří Tepličtí viděli v ruce rozhodčí Damkové čtyři ŽK, naši hráči v bílých dresech vyvázli bez úhony. Přihlíželo 150 diváků.

Jak to viděli trenéři:
Marian Řízek (Teplice B)
: „Ačkoli naši hráči přes veškerou snahu míč do branky hostí nakonec nedotlačili, přesto jim musím poděkovat. Zahráli dobře, ale v rozhodujících okamžicích měli trochu smůly. Fotbal se ovšem hraje na branky, a protože žádná nepadla, musíme se smířit s remízou, která je v tabulce pravdy ztrátou.“
Josef Hloušek (A/S): „To, co jsme tady chtěli uhrát, jsme uhráli. Z tohoto pohledu jsem tudíž spokojen.“

S Prachaticemi na škváře

Druhé jarní mistrovské utkání sehrajeme v neděli 23. března tentokrát v „domácím“ prostředí, tedy na Meteoru VIII v Libni. Naším soupeřem bude leadr tabulky Prachatice, kterému máme oplácet podzimní porážku 0:1. Vzhledem ke stavu libeňské travnaté hrací plochy se ovšem bude hrát na vedlejším škvárovém hřišti. Začátek je tradičně v 10.15 hodin. Utkání bude pískat pan Ladislav Douda z Chrudimi, asistovat mu budou pánové Aleš Šob z HK a Miroslav Martínek z Opočna. Delegátem fotbalového svazu byl určen pan Miroslav Schneider z Plzně.

Union Čelákovice – Admira/Slavoj 4:2
Výsledek z Polabí před startem jarní části dorostenecké divize příliš nepotěšil…

Čermákovi bude asistovat Pleva

Novým asistentem trenéra A-dorostu Petra Čermáka se stal Petr Pleva. Nahradil na tomto místě dosavadního asistenta Jana Martinice, jenž se nadále bude plně věnovat funkci sportovního ředitele FK A/S. Petra Plevu v Admiře vítáme a přejeme mu mnoho sportovních úspěchů.