Staré aktuality

aktuality z 14.5.2003

Už třetí remíza – to je málo…
Admira/Slavoj – Milín-Ligmet 0:0

Už potřetí za sebou jsme remizovali. „Doma“ na Meteoru 2:2 se Střížkovem, 0:0 v Sibřině a teď opět 0:0 s Milínem. Výsledek nás trochu zklamal, na oslabené Středočechy jsme si věřili.
První poločas byl z naší strany slabý a 210 diváků se jen divilo – vždyť v Sibřině jsme hráli viditelně lépe. Domluva v kabině od manažera Kubiceho a trenéra Hlouška trochu pomohla, mužstvo začalo přece jen hosty svírat, ale vypracovat si střeleckou šanci, natož pak vsítit branku, to bylo tentokrát nad naše síly… Prošek sice trefil tyč a oblouček Vořechovského vykopl půl metru před čárou z branky hostující Pastyrik, ale to bylo všechno. Milín, který předvedl dvě rychlé útočné akce a jinak jen velmi dobře bránil, jsme ničím nepřekvapili, a tak je domácí remíza jasnou dvoubodovou ztrátou. Jediným pozitivem je fakt, že před utkáním v Semilech nebyl nikdo z našich hráčů napomínán žlutou kartou, kdežto u hostí ukázal sudí Šob žluť Varadínovi a Kyklhornovi.
Sestava A/S: Pařízek – Martinic, Michalička, Jakubec, Leitner – Vořechovský, Štumpf, Smejkal, Hrdina (75. Soukup) – Prošek (57. Šimek), Szilágyi (57. Kahoun).

Jak to viděli trenéři

Josef Hloušek (Admira/Slavoj): „Náš herní projev byl tentokrát katastrofální! Růžička, Müller a Mamurov, kteří nemohli hrát, citelně chyběli. Proškova tyč a relativně nebezpečný Vořechovského pokus nepřišly po vypracovaných akcích, byly spíš jen dílem náhody. Problémem je fakt, že domácí zápasy hrajeme na hřišti, kam se dostaneme pouze na jediný předzápasový trénink za čtrnáct dní. Tříbodový zisk ze tří utkání za sebou je v boji o záchranu málo, vlastně nic pro nás neřeší.“

Josef Barda (Milín): „Ve srovnání s podzimem, kdy jsme atakovali čelo tabulky, momentálně hrají v mužstvu jen tři fotbalisté. Z různých důvodů je nás málo, například v Teplicích museli vypomoci tři hráči z béčka. Za této situace jsme se museli orientovat na defenzívu s cílem neinkasovat. To se podařilo, bod zvenku je cenný. Janota, který se ocitl ve slibné situaci, není právě střelec, proto šanci řešil přihrávkou a domácí se ubránili. Mohli jsme v Praze získat i víc. Na střídání jsem tentokrát měl jen dva hráče, Špinar se před utkáním při rozcvičování zranil a nebyl k dispozici. Pokud ještě uhrajeme tři body, budeme zřejmě zachráněni.“