Staré aktuality

aktuality z 20.5.2003

Za dvě minuty hotovo…
SK Semily - Admira/Slavoj 2:0 (0:0)

Na severovýchodě Čech jsme se v prvním poločase existenčního utkání jen úporně bránili. Tlak domácích ale ke zteči Pařízkovy branky nevedl. Paradoxem je, že ve druhé půli, po vystřídání dvou hráčů, jsme začali hrát přece jen aktivněji, a právě v té době jsme dvakrát rychle inkasovali. V 70. minutě se trefil domácí Preissler, o minutu později Havel a bylo hotovo. Na zvrat jsme v Semilech neměli. Navíc nás provázela smůla - Jakubec viděl už za stavu 2:0 svou čtvrtou ŽK, takže pro utkání doma s vedoucím týmem tabulky Libercem B je mimo hru. Michalička dohrával se zavázanou hlavou, když krvavé zranění mu smůlovatě způsobil domácí matador Hromádko, a start slovenského zadáka příští neděli je ohrožen.
ŽK Štumpf, Jakubec, sudí Jech, přihlíželo 500 spokojených diváků.

Sestava A/S: Pařízek – Martinic, Michalička, Jakubec, Leitner – Vořechovský, Štumpf (78. Müller), Smejkal, Růžička – Prošek (46. Šimek), Hrdina (46. Szilágyi).