Staré aktuality

aktuality z 7.8.2003

V neděli na Vyšehrad!

Dlouho očekávaný start fotbalové sezóny se přiblížil. V neděli 10. srpna od 10.15 hodin do ní vstoupí i naši fotbalisté. Bude to start jako brus, čeká nás pražské derby na Vyšehradě, s nímž jsme se potkali před dvěma lety ještě v ČFL. Slavoj měl v minulé sezóně nejvyšší návštěvy ze všech týmů v divizní skupině B!
„Vyšehradští jezdci“ se na nás samozřejmě chystají. Jejich nový trenér Zdeněk Andrlík, který do klubu přišel ze Sibřiny, a vyšehradský ředitel Petr Voženílek sledovali v úterý 5. srpna v Chabrech pozorně naše utkání s domácími fotbalisty.
Ředitel Voženílek si také vyžádal informace o našem klubu do zápasového programu, včetně soupisky, kterou najdete nově na našem serveru v příslušné rubrice. „Na derby s Libuší přišlo vloni osm set diváků. Předpokládám, že také na utkání s Admirou se sejde zhruba stejná návštěva. Je doba dovolených a hodně fanoušků bude mimo Prahu,“ míní Voženílek.

Hledáme soupeře k přípravným utkáním

„Toto mužstvo potřebuje hrát a hrát,“ míní náš trenér Josef Hloušek, a proto se sekretář FK Josef Vavruška obrátil na náš server s žádostí o zveřejnění této nabídky: Divizní Admira/Slavoj je ochotna každý týden sehrát jedno přátelské utkání, nejlépe se soupeři z Prahy, jejího okolí i jiných míst Středočeského kraje. Vzhledem ke stávající situaci by A/S uvítala možnost sehrát tato utkání spíše na hřištích soupeřů. Nabídky je možné zaslat na e-mailovou adresu ales.pivoda@seznam.cz, na fax 284 681 722, nebo telefonovat na stejné číslo, případně na mobil 607 829 772 (sekretář Josef Vavruška).

V přípravě nic moc – jak o body?

Výsledky letních přípravných utkání nejsou nijak radostné. Ovšem vzhledem k tomu, že prakticky pokaždé nastoupil náš tým v jiné sestavě, nemusejí mnoho znamenat. A/S v. Velim 0:1 (v Ratboři), v. Břevnov 1:1 (Šimek – na Vyžlovce), v. Č. Dub 2:4 (Šimek, Hajner – Český pohár), v. Čelákovice 2:5 (Majer, Šimek), v. Semice 0:5, v. Horní Měcholupy 0:1, v. Chabry 5:1 (Majer 2, Šimek, Martinic, Kahoun). Naše branky vsítili Šimek 4, Majer 3, Hajner, Martinic a Kahoun.

Vlajkonoši se chystají až na Rakovník

„Momentálně jsou skoro všichni naši fans na dovolené na Slovensku a já se také chystám mimo Prahu. Proto na úvodní zápas s Vyšehradem nepřijdeme. O to větší parádu ale chystáme na první podzimní zápas doma, po roční pauze, kdy se hrálo na Meteoru, se už nemůžeme dočkat,“ informoval mluvčí našeho neoficiálního fanklubu Jindra Lumbach. Pád o třídu níže naše vlajkonoše nijak nerozhodil. „Hlavně, že se nehraje Pražský přebor. I divize je dobrá soutěž s dobrými soupeři,“ shrnuje Jindra Limbách mínění našich mladých fans.