Staré aktuality

aktuality z 24.2.2004

Valná hromada FK Admira/Slavoj

Valná hromada našeho fotbalového klubu se uskuteční v pátek 27. února v 18.00 hodin. Místem konání je již tradičně společenský sál Vozovny Kobylisy (tram 14, 25, bus 181, 175). Na programu bude mimo jiné volba nového výkonného výboru, což zvyšuje důležitost jednání valné hromady.
Všichni členové FK jsou srdečně zváni!

Výsledky přátelských utkání sehraných v zimní přestávce

A/S v. Plzeň B (divize) 2:4, A/S v. Horní Měcholupy (přebor Prahy) 4:1, A/S v. Břevnov (ČFL) 2:8, A/S v. Liberec B (ČFL) 0:0, A/S v. Královice (přebor Prahy) 7:0, A/S v. Žižkov B (divize) 1:3, A/S v. Kladno (II. liga) 0:3, A/S v. Sparta B (II. liga) 0:4, A/S v. Sibřina (divize) 2:1. Celkem 3 vítězství, 1 remíza, 5 porážek. Skóre 18:24.

Dušan Uhrin mezi admiráky

Setkání bývalých hráčů a funkcionářů Admiry Kobylisy se uskutečnilo v pondělí 19. ledna v čimické restauraci Světluška na pozvání jejího majitela, sponzora kobyliského fotbalu pana Oldřicha Valchaře.
Mezi těmi, kteří si přišli či přijeli připomenout někdejší úspěchy a věhlas našeho klubu, byl i trenér Dušan Uhrin. Svou trenérskou dráhu odstartoval právě na Admiře, odkud přešel do Sparty, aby v roce 1996 dovedl českou reprezentaci ke stříbrným medailím na Mistrovství Evropy v Anglii.
„Mám být Admiře za co vděčný a je pro mne čest setkat se po letech s lidmi, s nimiž jsem kdysi v Kobylisích hrál, nebo které jsem tu pak trénoval,“ vyznal se Dušan Uhrin. Shromážděné admiráky krátce pozdravil i místostarosta Prahy 8 Jan Lukavský.