Staré aktuality

aktuality z 9.3.2004

Dvě výhry A-týmu v přípravě

Admira/Slavoj - FK Litol 4:2 (2:1), přátelské utkání s účastníkem středočeské 1. A třídy na umělé trávě v Xaverově.
Admira/Slavoj - Čechie Uhříněves 11:1 (7:1), přátelské utkání s účastníkem pražské 1. A třídy na umělé trávě v areálu Kompresorů.
V neděli 7. března se opět na umělé trávě v Xaverově od 13 hodin utkáme s Aritmou Vokovice (Pražský přebor).

Složení nového výkonného výboru

Valná hromada FK, jež se konala v pátek 27. února, zvolila nový výkonný výbor. Zvoleni byli (v abecedním pořadí): ing. Bedřich Bedrlík, ing. Ladislav Čadský, Jiří Gabriel, Jiří Kubice, Josef Přitasil, Václav Pudil, Václav Strnad, Oldřich Valchař, Josef Vavruška. Na svém zasedání zvolí výkonný výbor ze svého středu nového předsedu FK.

Do revizní komise byli zvoleni Mgr. Aleš Pivoda, Milan Procházka, René Weinzettl.
Ředitelem klubu zůstává Mgr. Jan Martinic.

Trenérem A-mužstva Mamurov, A-dorost vede Novák

Po skončení podzimní části divizního ročníku 2003-2004 ukončil výkonný výbor FK A/S činnost trenéra Josefa Hlouška u A-mužstva. Jeho zimní přípravu vede od ledna jako hlavní trenér Jiří Mamurov, dosud trenér A-dorostu, který má zkušenosti ze Sparty Praha. Asistentem zůstává Petr Roubík.
A-dorost povede místo Jiřího Mamurova do jarních utkání Pražského přeboru jeho dosavadní asistent Jiří Novák. Jako druhý trenér se u týmu znovu zapojil Radek Mančař, jehož návrat do Admiry jsme přijali s povděkem.

Hloušek a Šimek v Hoříně

Podle aktuálních informací zahájil náš bývalý trenér Josef Hloušek činnost jako sportovní ředitel AFK Hořín (středočeská 1. A třída), jehož tým trénuje náš ještě nedávný hráč Jan Šimek. Hořín je sice poslední v tabulce, ale na jaře se hodlá stoprocentně zachránit. K tomu má mužstvu dopomoci i příchod našeho bývalého hráče Jana Zelenky (naposledy v Unionu Čelákovice), odkud do Hořína zamířil také zkušený Mario Kaišev.