Staré aktuality

aktuality z 15.3.2004

Vedli jsme, ale nevyhráli
A/S – Slavoj Vyšehrad 1:1 (0:0)

Výrazně obměněné mužstvo A/S pod vedením nového trenéra Jiřího Mamurova nezahrálo v dlouho očekávaném derby s Vyšehradem špatně, ale na výhru to nestačilo. Nutno říci, že remíza byla nakonec spravedlivá, také Vyšehrad podal dobrý výkon. Mohli jsme litovat, že se neujal ani jeden přímý kop, které jsme zahrávali v první půli. Hned po nástupu do druhé půle protlačil Jehlička míč za záda brankáře Foferky a svým prvním gólem za A/S otevřel skóre - 1:0.
Bohužel, už za devět minut po biliárovém závaru před naší brankou dorazil míč za záda brankáře Caudra důrazný Šturma a bylo vyrovnáno - 1:1. V závěru měli hosté ještě po akci Kahudy velkou šanci na výhru, a tak jsme bod z derby brali. Před 350 diváky pískal dobře sudí Vočka z Kaplice.
Sestava A/S: Caudr – Paulín, Margolius, Martinic, Tvrdý – Mamurov, Houzar (82. Chaloupka), Musil, Hrodek – Kahoun (66. Bumbálek), Jehlička.

„V prvním poločase jsme začali dobře a hrozili jsme zejména z přímých kopů. Po přestávce jsme šli brzy do vedení, jenže místo abychom se tím dostali do sedla a získali psychickou výhodu, nechali jsme už po pěti minutách hrát hosty a ti toho využili k vyrovnání. Celkově si myslím, že jarní premiéra před solidní návštěvou se povedla, chyběla jen tříbodová třešnička,“ řekl trenér A/S Jiří Mamurov.

David Jehlička střílí první jarní gól roku 2004 v pražském derby proti Slavoji Vyšehrad.

A/S – Aritma 2:5

Poslední přípravné utkání před startem jarní části divize se našemu týmu příliš nevydařilo… Dohodnutý zápas s Českým Brodem byl pro nezpůsobilý terén odvolán.