Staré aktuality

aktuality z 30.3.2004

Domácí vítězství po půlroce!
A/S – Tatran Kadaň 2:1 (0:1)

V souboji týmů přímo ohrožených sestupem naši hráči uspěli a zvítězili – doma se jim to naposledy podařilo v 5. kole s Novým Borem, takže jsme si na výhru na kobyliském trávníku museli počkat bez přehánění půl roku!
Proti bojovnému soupeři jsme měli v první půli několik šancí, zvlášť Hrodkova střela do boční sítě a Martinicův pokus mířící těsně vedle volaly po proměnění. Uhodilo bohužel na druhé straně, když ve 37. minutě trefil brankář Caudr při odkopu Margoliova záda a odražený balón přeplachtil do naší sítě… Po přestávce ovšem naši hráči skóre během dvou minut otočili. V 54. minutě hlavičkující Hajner přeloboval nejistého brankáře hostí Turánka a Kahoun do prázdné branky srovnal na 1:1. V 56. minutě se trefil nohejbalovým způsobem k pravé tyči Martinic a vedli jsme 2:1! V 67. minutě vyrukoval nesportovně na Tvrdého nejzkušenější hráč Kadaně Poustka, sudí Zerzán mu ukázal ČK a hráli jsme přesilovku. V té mohl v 86. minutě potvrdit naši výhru Jehlička, ale Turánek jeho přízemní střelu vykopl v pádu nohou. Z protiútoku zahrozili hosté, po nedorozumění dvojice Zikmund – Margolius už mířil míč do Caudrovy branky, ale hrozící požár uhasil razantním odkopem Martinic. Už v nastaveném čase chytil Turánek Jehličkův přímý kop z 18 metrů. Branky: 54. Kahoun, 56. Martinic – 37. vlastní. Před 150 diváky pískal rozhodčí Zerzán.
Admira: Caudr - Zikmund, Margolius, Martinic, Tvrdý - Mamurov, Musil, Hrodek, Houzar (46. Hajner) – Jehlička, Kahoun (90. Kubice).

„Podle mého mínění jsme vyhráli po zásluze, už v první půli jsme mohli vstřelit tři branky. Hosté sice měli také střelecké příležitosti, ale celkově jsme byli lepší a mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem. Potěšili mě Martinic i dorostenci Tvrdý a Hajner, kteří podali velmi dobrý výkon,“ zhodnotil utkání trenér našeho týmu Jiří Mamurov.
V neděli 4. dubna hostíme Litvínov, jednoho z favoritů a uchazečů o postup do ČFL.