Staré aktuality

aktuality z 5.4.2004

Favorita jsme potrápili, ale body to nepřineslo
A/S – FK Litvínov 0:1 (0:1)

Favorit a uchazeč o postup do ČFL ze severu Čech v Kobylisích vyhrál, ovšem neměl to vůbec lehké. Naše mladé mužstvo se co do zkušeností nemohlo s Litvínovem měřit, ale na hřišti svého soupeře po devadesát minut hodně trápilo. Bohužel, k bodovému zisku to nevedlo. Hlavně proto, že Mamurov v úvodu smolně přehlavičkoval branku střeženou Novákem (mimochodem, litvínovský brankář se ukázal jako mistr zdržovací taktiky), ve druhé půli skončil Martinicův oblouček jen na břevně branky hostí, Kahoun místo přehození vyběhnuvšího Nováka volil prudkou střelu, jenže pálil vedle. A v samotném závěru Margolius v jasné šanci netrefil hlavou míč. A tak velmi kvalitnímu mužstvu Litvínova stačila k nejtěsnější výhře jedna vydařená akce zkušeného Kotalíka ve 26. minutě, přesná přihrávka na neméně zkušeného Jirku a jeho nechytatelná střela do pravého horního rohu. Admira: Caudr - Paulín, Margolius, Martinic, Zikmund (58. Tvrdý) - Mamurov, Musil, Hrodek, Houzar ( 46. Hajner) - Jehlička, Kahoun ( 75. Chaloupka).
Před 200 diváky řídil sudí Šustr.

„Svému mužstvu nemůžu nic vytknout. Proti litvínovským borcům s prvoligovými či druholigovými zkušenostmi sehráli naši mladíci, kteří dosud nastupovali nanejvýš v 1.A třídě či v přeboru dorostu, vyrovnaný zápas. Ve druhé půli jsme hosty dokonce zatlačili před jejich branku, takže se doslova báli o výsledek, ale gól jsme bohužel nevstřelili. S remízou bych byl tentokrát velmi spokojen, bohužel, nepovedlo se. I tak jsem mužstvu za odvedený výkon poděkoval,“ zhodnotil utkání zklamaný trenér našeho týmu Jiří Mamurov.
V sobotu 10. dubna zajíždíme do Nového Boru – tamní mužstvo na jaře dosud neprohrálo, a tak nás nečeká nic jednoduchého.