Staré aktuality

aktuality z 19.4.2004

Tři body trefil Martinic
A/S - Sokol Libiš 1:0 (0:0)

Naše mladé mužstrvo předvedlo už pohlednější fotbal, než v neděli proti ambiciozním Středočechům, ale na krásu se nehraje. Důležité jsou tři body a ty A/S zajistil v 57. minutě Martinic, když se trefil pod břevno Lomského branky po chytré přihrávce Nejedlého. Mezi tyče ještě mířili hlavičkou Nejedlý, pak Musil, vedle skončily nadějné střely Musila a Nejedlého. Hosté, hrající v pohodě a bez stresu, si vážnější šanci nevypracovali. Zkoušeli to sice jedovkami z dálky, ale ty vesměs končily vedle Caudrových tyčí. Jedinou gólovku Libiši nabídl Caudr svou „minelou“ už za stavu 1:0, ale obrana nebezpečí požáru vzápětí uhasila, a tak si náš brankář připsal první vychytanou nulu v admiráckém dresu. Zajímavostí utkání byl fakt, že od 59. do 77. minuty se na hřišti ve žlutém dresu Libiše sešli otec a syn Kabylové. Admira: Caudr - Paulín (68. Kubice), Martinic, Margolius, Zikmund - Mamurov, Musil, Hrodek (55. Tvrdý), Hajner - Nejedlý, Kahoun (89. Chaloupka).
Před 200 diváky řídila sudí Bláhová.
„Rozhodlo naše střídání v 55. minutě, kdy jsem po poradě s asistentem Petrem Roubíkem a vedoucím mužstva Jiřím Kubicem stáhl ze hry trochu nevýrazného Hrodka. Na hřiště přišel Tvrdý a Martinic se vysunul na hrot. A ten za dvě minuty zápas rozhodl. Hosté si skutečnou gólovou příležitost nevypracovali. Proto si myslím, že jsme vyhráli po zásluze,“ zhodnotil utkání trenér našeho týmu Jiří Mamurov.
V neděli 25. dubna od 17 hodin hrajeme derby na hřišti FSC Libuš. Pro zájemce sdělujeme spojení k jeho hřišti: v 16.20 odjíždí od Smíchovského nádraží autobus MHD číslo 198. Na stanici Jirčanská přímo u stadionu přijede v 16.43.