Staré aktuality

aktuality z 26.4.2004

Zlatý bod z pražského derby
FSC Libuš - A/S 1:1 (1:1)

Horor připomínalo pražské derby, které naše mužstvo odehrálo ve XXII. kole divize v Libuši. Domácím, kteří jsou – stejně jako A/S – přímo ohroženi sestupem, hrálo všechno do karet. Kopali penaltu, našemu týmu byl v 55. minutě po druhé žluté kartě vyloučen Mamurov a v 70. minutě dostal rovnou ČK Musil, takže A/S dohrávala o devíti hráčích (!!!). Chvíli předtím ovšem podobně jako Musil fauloval domácí hráč, který zkosil Martinice, ale rozhodčí ho pouze napomenul ŽK. Jenže Libuš si ani s dvojnásobnou přesilovkou neporadila – jedinou vážnější šanci domácích, přímý kop v 80. minutě, vytáhl znamenitě brankář Caudr. Pokud jde o brankový sled, nelze si nevzpomenout na jarní utkání s Vyšehradem či v Rakovníku, i tam jsme nejprve vedli, ale vedení jsme neudrželi. V Libuši se už v 16. minutě trefil Kahoun, jenže doslova do šatny vyrovnal z penalty ve 45. minutě veterán Hrdlička. Víc branek už nepadlo, a tak jsme získali aspoň jeden cenný kladný bod.
Admira: Caudr - Paulín, Martinic, Margolius, Tvrdý - Mamurov, Musil, Hrodek, Kubice (75. Houzar) - Nejedlý, Kahoun (88. Hajner).
Před 160 diváky řídil sudí Krčín.
„Za situace, jaká se v Libuši vyvinula, musím říci – získali jsme zlatý bod! Nehráli jsme špatně, jen závěr první půle jsme nezvládli a inkasovali jsme ze správně nařízené penalty. Ve druhé půli domácí zahrávali celou řadu standardních situací a do poslední minuty jsme se obávali o remízu,“ zhodnotil utkání trenér našeho týmu Jiří Mamurov.
V neděli 2. května od 10.15 hodin hrajeme doma s Čelákovicemi.