Staré aktuality

aktuality z 3.5.2004

Hosté měli kvalitu i motivaci
A/S – Union Čelákovice 3:4 (0:1)

V sestavě modrobílých hostí, vedených trenérem Beznoskou, se objevili Smejkal, Prošek, Štumpf, Douděra, na lavičce náhradníků brankář Beznoska ml. (Soukup byl zraněn). Ti všichni prošli naším mužstvem, a tak měli v Kobylisích zvýšenou motivaci ukázat, co umějí. Celkově byla kvalita na straně středočeského týmu, o čemž svědčí jeho postavení na třetím místě divizní tabulky. Naši nehráli špatně, jenže na bodový zisk to tentokrát nestačilo. Skóre otevřel ve 21. minutě kanonýr hostí Douděra – 0:1. V 52. minutě Skuhravý zvýšil na 0:2 a když se v 63. minutě trefil Smejkal po zemi k levé tyči na 0:3, zdálo se, že utkání skončí naším debaklem. Ovšem už v 66. minutě se pro změnu k pravé tyči trefil náš střídající Hrodek a snížil na 1:3. O šest minut později korigoval Kahoun na 2:3 a rázem zase bylo o co hrát. Jenže v 85. minutě podběhl jinak výtečný brankář Caudr míč z rohového kopu a střídající bombarďák Galovič upravil hlavou na 2:4. V 89. minutě sice Margolius snížil z přímého kopu na 3:4, ovšem na víc už nezbyl čas. Za zmínku stojí výkon brankáře Caudra – přes čtyři obdržené branky chytil několik gólových střel, přičemž tu Skuhravého vytáhl zázračně na břevno. Břevno trefil v 86. minutě z přímého kopu na druhé straně i náš Margolius.
Admira: Caudr - Paulín (46. Hrodek), Zikmund, Margolius, Tvrdý - Mamurov, Martinic, Nejedlý (80. Chaloupka), Kubice - Kahoun, Jehlička (46. Hajner).
Před 180 diváky řídil sudí Přibyl.
„Prohráli jsme s velmi kvalitním soupeřem. Hráči bojovali, ale ne vždy se dařilo. Jehličku i Paulína jsem po půli vystřídal ze zdravotních důvodů. Vstřelili jsme tři branky, jenže na Čelákovice to tentokrát bohužel nestačilo,“ zhodnotil utkání realisticky trenér našeho týmu Jiří Mamurov.
Během 180 minut divizního souboje A/S s Čelákovicemi se diváci určitě nenudili. Na podzim padlo v Polabí celkem 7 branek (Union vyhrál 5:2), stejný počet branek se urodil i v Kobylisích…
V sobotu 8. května od 10.15 hodin hrajeme derby v Košířích s domácími Uhelnými sklady. V boji o záchranu divize tam musíme bezpodmínečně bodovat.