Staré aktuality

aktuality z 17.5.2004

Trpký půltucet od leadera…
A/S – FK SIAD Most B 2:6 (0:2)

Rychle zapomenout – to je jediné, co si můžeme říci po utkání s leadrem divizní tabulky. Dostali jsme tvrdou lekci a jedinou útěchou našemu mladému týmu může být skutečnost, že mostecké béčko je již téměř jistým postupujícím do ČFL, kde určitě nebude hrát podřadnou roli. Nejprve sice ve 21. minutě prošel Martinic až před brankáře Slavíka, jenže ten jeho stoprocentní šanci zmařil. Pak už koncertovali hosté. Skóre otevřel po rohovém kopu ve 27. minutě Jančárek střelou pod břevno – 0:1. Už o tři minuty později se trefil Kočí z 25 metrů také pod břevno a nachytal nejistého Caudra na švestkách – 0:2. Za další tři minuty orazítkoval Kočí břevno… Sotva sudí Fryš zahájil druhou půli, přehodil Caudra Štípek kolenem (!) – 0:3. V 57. minutě vystřelil Macek po zemi a tečovaný míč skončil za Caudrovými zády – 0:4. V 60. minutě fauloval mostecký brankář Slavík v pokutovém území Kahouna a Margolius snížil z penalty – 1:4. V 72. minutě se z přímého kopu Margolius trefil znovu – 2:4. Ovšem už za dvě minuty Jedinák hlavou upravil na 2:5 a v 83. minutě po další hrubce Caudra Kočí hlavičkou stanovil konečné skóre – 2:6. Popravdě řečeno, mohli jsme dostat klidně osm branek… Už v nastaveném čase měl ještě šanci ještě korigovat výsledek Martinic, jenže na brankové čáře stál mostecký dvoumetrový obr Salač…
„Tahle porážka nás tolik trápit nemusí, na mostecké mužstvo, které jasně vede tabulku, jsme prostě neměli. Mrzet nás mohou jiné prohry a zbytečné remízy,“ konstatoval vedoucí mužstva A/S Jiří Kubice.
A ještě jeden ohlas. „Měl jsem tu dnes spoustu známých a dostali jsme šest gólů. Je to ostuda,“ povzdechl si kapitán týmu Margolius a náladu mu určitě nespravil fakt, že vsítil oba naše góly.
Admira: Caudr - Paulín, Margolius, Zikmund, Tvrdý (69. Židlický) - Mamurov (57. Strnad), Martinic, Hrodek, Kubice (46. Houzar) - Jehlička, Kahoun. V sobotu 22. května od 10.15 hodin hrajeme v Neratovicích s domácím SK Kladno B.