Staré aktuality

aktuality z 24.5.2004

Výhra! A teď zápas roku…
SK Kladno B – A/S 0:1 (0:1)

V Neratovicích, kde nyní sídlí béčko druholigového Kladna, jsme dosud nikdy nevyhráli. Až tuto sobotu! Zasloužili se o to hlavně Mamurov, který už v nastaveném čase první půle hlavičkoval před brankou domácího gólmana Hofty, jenž chyboval, a Houzar, rovněž hlavou, poslal balón za jeho záda – 0:1. Byl to gól z kategorie slepených, ale může mít cenu zlata! Předtím, ve 28. minutě, vykopával Martinic míč z prázdné branky po střele domácího Kratochvíla, což byla největší šance domácích. Po změně stran už náš tým obezřetně bránil cennou výhru. Nahrálo mu k tomu vyloučení domácího zadáka Vrábela, takže Kladno B dokončilo posledních dvacet minut v deseti mužích. Před 130 diváky pískal sudí Vaniš.
Admira: Caudr - Zikmund, Martinic, Margolius, Tvrdý - Mamurov (65. Paulín), Musil, Hrodek, Kubice (20. Houzar) - Kahoun (88. Bumbálek), Jehlička.
„Bylo to nepříliš pohledné utkání bez větších gólových šancí. Domácí měli jednu, ale neskórovali. My jsme tu svou, jak se říká do šatny, využili. Po přestávce už jsme si tříbodový zisk pohlídali,“ konstatoval trenér Jiří Mamurov.
V neděli 30. května od 10.15 hodin hrajeme doma s Roudnicí, která je o tři body před námi. Nutně potřebujeme vyhrát, abychom se právě před Roudnici dostali v tabulce – letos totiž mohou sestupovat z divize i čtyři týmy! Půjde bez přehánění o zápas roku. Proto by v neděli neměl žádný opravdový admirák chybět v hledišti kobyliského stadionu!