Staré aktuality

aktuality z 15.6.2004

Havrani tentokrát příliš neklovali
A/S - SK Havran Kryry 3:0 (1:0)

Na podzim nám severočeští Havrani z vesnice na Lounsku nastříleli čtyři branky, a tak jsme jim měli co vracet. Utkání začalo znamenitě, už v 9. minutě přihrál Hajner přesně Kahounovi a ten prostřelil brankáře Maršálka - 1:0. V první půli ještě mohli zvýšit Hajner, Martinic i Kahoun, ale netrefili se. A protože brankář Caudr zlikvidoval jedinou šanci hostí, kterou měl Fišer, udrželi jsme čisté konto. Po přestávce pálil ve 48. minutě Jehlička k pravé tyči a Maršálek lovil míč ze sítě podruhé - 2:0. Měli jsme i další šance, ale Kahoun přestřelil a Musilovu střelu porazil vyrazil Maršálek pěstí. V 55. minutě fauloval Caudr ve „vápně“ T. Beránka a sudí Šafránek ho „požlutil“. Kryrský Buldra, který u nás před časem působil, ale napálil míč z penalty jen do levé tyče. Hosté pak sice měli ještě díky Suchanovi a Sacharovi dvě šance na snížení, jenže radovali jsme se my. V 72. minutě Kubice mazácky přehodil Maršálka a vstřelil tak poslední gól v tomto divizním ročníku na kobyliském trávníku - 3:0. Přihlíželo 160 platících diváků.
Admira: Caudr - Paulín, Martinic, Margolius, Tvrdý - Kubice, Musil, Hrodek (28. Houzar), Hajner (75. Strnad) - Kahoun (79. Novák), Jehlička.
„Hosté nemají tak špatné mužstvo, jak by se zdálo při pohledu do tabulky. V tomto utkání ovšem byli horší než náš tým. Naštěstí Buldra neproměnil penaltu - za stavu 2:1 by to byly nervy. Mamurov nehrál, protože si před utkáním smolným došlápnutím způsobil výron v kotníku. Teď je záchrana v našich rukou. Před sezónou jsem předpokládal, že 33 bodů, které teď máme, by mělo stačit k záchraně, ale zjevně to bude málo. Když vyhrajeme v Chebu, nemusíme se ohlížet na ostatní výsledky. Bude to ovšem velmi těžké,“ konstatoval trenér Jiří Mamurov.
V příštím víkendu sehrajeme poslední utkání tohoto ročníku divize, a to na trávníku Unionu Cheb, kterému máme oplácet podzimní domácí prohru 0:1. Přesný termín a hodinu výkopu určí fotbalový svaz.