Staré aktuality

aktuality z 22.6.2004

Sestup: Na Cheb jsme nestačili…
Union Cheb – A/S 2:1 (1:0)

K poslednímu utkání divize jsme zajížděli do Chebu a věděli jsme, že jen výhra znamená stoprocentní jistotu záchrany. Jenže Západočeši jsou doma výborní, mají zkušené, kvalitní mužstvo a jak se ukázalo, byli nakonec nad síly našeho mladého týmu. Bohužel, stalo se to, co se dalo tušit. Domácí hráli jako o život, prohráli jsme nejtěsnějším rozdílem a sestupujeme do Přeboru Prahy. Z naší B-skupiny totiž letos padají čtyři týmy a my jsme skončili z 16 účastníků k naší smůle na 13. místě… Branky: J. Bauer, Šebesta – Margolius z penalty. Přihlíželo 180 platících diváků, pískal sudí Novák.
Admira: Caudr - Paulín, Martinic, Margolius, Tvrdý - Kubice, Hrodek (60. Strnad), Musil, Hajner - Jehlička, Kahoun (67. Houzar).
„V první půli byli domácí lepší a hned v úvodu se ujali vedení. Po poločase brzy zvýšili na 2:0. Naše mužstvo hrálo o bytí a nebytí v divizi a ve druhé půli jsme měli převahu, kterou vyjádřil Margolius brankou z penalty na 2:1. Na víc to ale bohužel nestačilo. Nedařilo se Kahounovi a Hrodkovi, které jsem musel vystřídat, ani Tvrdý neodehrál dobrý zápas. Musíme se smířit s realitou, v Kobylisích se od podzimu bude hrát nižší soutěž,“ konstatoval posmutněle trenér Jiří Mamurov.
A ještě perlička na závěr. Západočeský tisk spekuluje o tom, že náš tým podnikl pokus zpozdit začátek utkání prý ÚDAJNOU poruchou autobusu. Škoda, že se novináři Bedřich Klima a Vít Pochman nezeptali na skutečnou příčinu komplikací při dopravě mužstva do Chebu. Autobus totiž neměl, jak napsali, údajnou poruchu, nýbrž začal hořet, takže museli asistovat i hasiči. Náhradní dopravu zařídil člen výkonného výboru A/S a otec dvou našich hráčů pan Václav Strnad, kterému tímto děkujeme. Západočeští žurnalisté názorně ukázali, jak se vyrábějí novinářské kachny.