Branky: Janoušek 2, Svoboda - Martinic, Margolius.
Těsně před koncem utkání spálil Martinic stoprocentní šanci na vyrovnání.

Rozhodla naše zahozená penalta
SK H. Měcholupy - A/S 3:1 (1:0)

Zbytečná porážka, naše první "přeborová" venku, se zrodila v H. Měcholupech. Domácí exligista Kočí sice nejprve trefil pravou tyč Machovy branky, ale pak jsme ale my měli několik jasných šancí, z nichž hlavně Majerova a Martinicova doslova volaly po proměnění. Leč ve 36. minutě se po rohovém kopu zblízka prosadil domácí Musil - 1:0. Ve 42. minutě jsme kopali penaltu, ale Majerovu slabou střelu po zemi k levé tyči brankář Měcholup Toncar vystihl. To byl asi rozhodující moment, místo 1:1 totiž z brejku trefil v 53. minutě opět Musil k téže tyči, kam mířil Majer, jenže domácí hráč byl důraznější - 2:0. V 61. minutě sice Vopat po Jehličkově rohovém kopu hlavou snížil na 2:1, ovšem místo vyrovnání utekl našim zadákům v 79. minutě střídající Počta, zahrál Machovi na "housle" a bylo po našich nadějích - 3:1. Před 230 diváků pískal sudí Tikal.
"V první půli jsme neproměnili čtyři gólové šance a navíc i penaltu. Po přestávce jsme vyvinuli tlak, jenže jsme se gólově prosadili jen z jedné standardky. Zato domácí, kteří dobře bránili, dvakrát skórovali z rychlých brejků do naší odkryté obrany," shrnul dění na hřišti trenér Jiří Mamurov.
A/S: Macho - Mamurov (44. Vojt. Strnad), Vopat, Margolius, Paulín - Kubice, Martinic, Jehlička, Houzar (77. Marek) - Majer, Hajner (73. Vyšata).

V tabulce nám zatím patří 5. místo při bilanci 4-2-2 23:12 14 (+5), na vedoucí FSC Libuš ztrácíme 5 bodů.

Druhá nula pro brankáře Macha
A/S - TJ Kyje 5:0 (4:0)

Poslední mužstvo tabulky odjelo z Kobylis s pětibrankovým přídělem. Jak padaly góly: ve 14. min. se míč z přímého kopu, vypálený po zemi Majerem, otřel ve zdi o jednoho z hostí a změnil směr k tyči - 1:0. Ve 26. min. Majer ze sólové akce, jíž předcházela situace zavánějící ofsajdem, zvýšil na 2:0. Ve 36. min. obral Jehlička hostujícího beka o míč a pro Hajnera bylo hračkou zvýšit na 3:0. Ve 42. min. přehodil Houzar brankáře Maye - 4:0. V 65. min. doklepl důrazný Hajner Jehličkovu střelu, kterou May neudržel - 5:0. Branek mohlo padnout i víc. V 11. min. chytil náš Macho střelu Zemana z 6 metrů. Ve 22. min. nedosáhl hostující Jun na míč před naší prázdnou svatyní. Ve 24. min. zahodil šanci Majer, za minutu pak Hajner. Ve 40. min. pálil Margolius metr vedle pravé tyče, ve 43. min. přestřelil v nadějné pozici Kubice. Totéž předvedl v 53. min. Martinic. V 56. min. neuznal sudí Gotthard gól hostí pro ofsajd, z protiútoku napálil Houzar míč do břevna. Už za minutu lapil Macho Zemanovi stoprocentní gólový míč. A v 75. min.zakončil Vyšata pohlednou kombinaci A/S střelou nad břevno.Naše výhra byla jednoznačná a zasloužená, což 180 diváků ocenilo potleskem. "Podobně jako před týdnem na Čafce jsme opět odehráli výborný první poločas a navíc i pětadvacet minut druhé půle.Dvacet minut bylo hluchých, ale hosté toho nevyužili. Tentokrát mě uspokojili hlavně Jehlička, Kubice, Margolius a brankář Macho, který podruhé za sebou udržel čisté konto," shrnul devadesátiminutové dění na hřišti trenér Jiří Mamurov.
A/S: Macho - Mamurov, Vopat, Margolius, Paulín (66. Tvrdý) - Kubice, Martinic (56. Vyšata), Jehlička (71. Vojtěch Strnad), Houzar - Majer, Hajner.

V tabulce nám zatím patří 5. místo při bilanci 4-2-1 22:9 14 (+5), na vedoucí Duklu Praha ztrácíme 4 body.

Za dvacet minut bylo hotovo

ČAFC Praha - A/S 0:4 (0:4)

Deset minut trvalo, než naši hráči odhalili, že po levé straně hřiště vede přes prostupnou obranu domácích přímo dálnice až před brankáře Svobodu. Pak se zleva prosadil Houzar a v 11. minutě jsme vedli 0:1. V 18. minutě zvýšil Hajner ze stejného místa na 0:2. Šedesát vteřin poté putoval míč po ose Kubice - Hajner - Majer opět na levou stranu a posledně jmenovaný prostřelil Svobodu - 0:3. Ve 23. minutě fauloval domácí obránce na levé straně "vápna" Houzara, sudí Rod pískl penaltu a Margolius střelou do "šibenice" stanovil konečné skóre na 0:4. Ve 28. minutě se po ostrém faulu šel sprchovat domácí Hýsek, ale přesilovku jsme už gólově nevyužili. Dílem proto, že hráči podvědomě zvolnili tempo, dílem proto, že obměněná obrana ČAFC dirigovaná zkušeným Balcárkem přestala chybovat. Jedinou gólovou šanci domácích, prudkou střelu pod břevno, vytáhl Macho excelentně na roh.
"První půle byla z naší strany výborná, druhá už horší. Nedalo se čekat, že mužstvo vydrží nasazené tempo po celý zápas. Hlavně jsme chtěli uhrát čisté konto, což se podařilo. Po několika kolech jsme odehráli zase zápas, v němž jsme se nemuseli obávat do konce o výsledek," zhodnotil utkání trenér Jiří Mamurov.
A/S: Macho - Mamurov (83. Marek), Martinic, Margolius, Paulín - Kubice, Vyšata (63. Vojtěch Strnad), Jehlička (80. Enžl), Houzar - Majer, Hajner.
V tabulce nám zatím patří 7. místo při bilanci 3-2-1 17:9 11 (+5), na vedoucí Duklu ztrácíme 4 body.

Postup s hokejovým výsledkem

AAA Štěrboholy - A/S 4:5 (1:2)

Soupeři z I.A třídy jsme nastříleli pět gólů a postoupili jsme do dalšího kola Poháru PFS. Za A/S skórovali Majer, Houzar, Jehlička, Martinic a Margolius. "Dostáváme moc branek, to je špatné. A tak budeme muset změnit rozestavení hráčů a způsob hry v defenzívě," uvedl trenér Jiří Mamurov.

Zapomněli jsme střílet góly...

A/S - Radotínský SK 0:1 (0:1)

Zličínu jsme nastříleli pět gólu, silné Dukle čtyři, Xaverovu aspoň tři. Jenže radotínskému Chadimovi, bývalému strážci branky Bohemians, jsme nedokázali vstřelit ani jeden. Proto jsme prohráli. Před týdnem Dukla na Julisce rozebrala defenzivu našeho soupeře chytrou kombinační hrou po zemi a mohla vyhrát daleko výše než 3:0. Naši hráči ale devadesát minut opakovaně a bezúčelně nakopávali do "vápna" Radotína vysoké míče, které s přehledem odvraceli vysocí zadáci hostí Kasík a Toman. Prostě jsme na obrannou hru soupeře nenašli žádný recept. Radotín navíc zahrál o padesát procent lépe a bojovněji než na Julisce! A tak nakonec rozhodl jediný gól, bohužel v naší síti... Brankář Macho, který chytal spolehlivě, v té chvíli neměl "nárok".
Zajímavé okamžiky: ve 34. minutě se po líbivé kombinaci trefil přesně do šibenice Kynčl - 0:1; v 55. minutě vyrazil Macho na roh ve stodesetiprocentní šanci hostí střelu Ullíka na roh; v 79. minutě vyrazil Martinicovu hlavičku Chadima nad břevno; v 87. minutě měl vyrovnání na kopačce Jehlička, jenže opuštěnou branku přestřelil snad o tři metry... Před 180 diváky pískal sudí Vlk. Z našich hráčů napomenul žlutou kartou Martinice, Hajnera, Majera a Vopata.
"Už poněkolikáté, když jsme měli možnost odrazit se k dobré pozici v tabulce a vylepšit situaci klubu, přijde zpackané utkání, ztráta bodů a pád. Jako by se to v Admiře stávalo nějakou nepříjemnou tradicí," řekl posmutněle manažer klubu Jiří Kubice.
A/S: Macho - Marek (59. Vyšata), Vopat, Margolius, Paulín - Vojtěch Strnad (76. Tvrdý), Martinic, Jehlička, Houzar - Majer, Hajner.

Vytáhli nám výhru z kapsy…

Xaverov B - A/S 3:3 (0:2)

Půl hodiny před koncem čtvrtého mistrovského utkání v Pražském přeboru jsme vedli hladce 0:3 a vypadalo to, že máme výhru v kapse. Skóre otevřel ve 20. minutě Vopat hlavičkou po rohovém kopu - 0:1. Ve 37. minutě našel Vopat hlavou volného Jehličku a doslova ho vybídl ke zvýšení náskoku. A Jehlička se nemýlil, střelou k tyči upravil na 0:2. V 58. minutě vyběhl daleko z branky zkušený xaverovský gólman Víšek a Martinic ho za to potrestal doslova brankou z půlící čáry! Trefil dlouhým nákopem tyč a od ní balón skončil v síti - 0:3. A to jsme ještě zahodili několik dalších gólových šancí. V té chvíli by na domácí nikdo nevsadil ani pětník. Jenže… V 63. minutě xaverovský Vereb přehodil chytře Vaška Strnada a snížil na 1:3. V 85. minutě se trefil po zemi k tyči Urban a rázem to bylo 2:3. Na naše mužstvo padla psychická "deka" a dohráli jsme v hlubokém útlumu. Xaverovští toho dokonale využili - už v nastaveném čase se ze skrumáže před naší brankou trefil Gak a srovnal na 3:3! Nakonec jsme děkovali osudu, že domácí ve čtvrté minutě nastaveného času neskórovali z jasné příležitosti počtvrté. Odvezli jsme si aspoň hubený bodík, i když vzhledem k průběhu hry a ke kvalitám obou soupeřů je to žalostně málo. Nevyšla nám střídání, Hajner s Tvrdým výkon týmu neoživili. Naopak, začali jsme hrát ustrašeně, pasivně a fotbalový pánbůh nás za to potrestal. V poslední minutě byl navíc vyloučen Kubice. A protože Mamurov s Vopatem viděli každý žlutou kartu, mají všichni tři jmenovaní stop na další utkání s Radotínem, k němuž nemůže nastoupit ani Harant vyloučený ve Zličíně. To bude citelné oslabení mužstva. "Hodinu to vypadalo na pohodové utkání s příznivým koncem. Ale to, co jsme odehráli v poslední půlhodině, bylo snad ještě horší, než na jaře v Ovčárech, kde jsme z vedení 1:3 za pár minut prohrávali 4:3. Teď, bezprostředně po zápase, si takový zlom prostě neumím vysvětlit," řekl viditelně zklamaný trenér Jura Mamurov.
A/S: Václav Strnad - Mamurov, Vopat, Margolius, Paulín (74. Tvrdý) - Vojtěch Strnad (59. Hajner), Kubice, Martinic, Houzar - Jehlička, Majer.

Sebevědomá Dukla si odvezla čtyřku!

A/S - Dukla Praha 4:2 (2:1)

Nováček přeboru z Julisky vlétl do utkání jako dravá bystřina a už ve 3. minutě vedl přesnou hlavičkou kanonýra Sedláčka - 0:1. Ve 21. minutě jsme mohli vyrovnat, ale gólovou hlavičku Majera vytáhl brankář Dukly Rams na roh. O osm minut později ale už byl stav 1:1, když centr Mamurova poslal Margolius hlavou přesně k tyči. Šedesát sekund poté přestřelil hostující Krejča ve stoprocentní šanci břevno naší branky. Ve 42. minutě chyboval školácky brankář Dukly Rams, ale Jehlička šanci nevyužil - pálil metr vedle levé tyče. Přesto jsme těsně před přestávkou dali gól "do šatny" - Margolius zacentroval a Majer se hlavou nemýlil - 2:1! Po změně stran měli hosté několik střeleckých příležitostí, z nichž tu v 54. minutě využili. Z přímého kopu centroval Benetka a štírek Sedláček srovnal - opět hlavou - na 2:2! V 68. minutě srazil golman Dukly Rams našeho střídajícího Houzara ve "vápně", uviděl žlutou kartu a Majer z penalty strhl opět vedení na naši stranu - 3:2! V 77. minutě chytil Rams Martinicovi stoprocentní gól. O tři minuty později kopal Benetka z Julisky přímý kop a pálil půl metru vedle levé tyče Strnadovy branky - oddechli jsme si! V 82. minutě Jehlička "odmítl razítko" na výsledek, když přestřelil prázdnou branku Dukly, ale už o minutu později "propálil" Majer strážce branky hostí ze sólového úniku a upravil na konečných 4:2. Viděli jsme výborný fotbal, který by byl ozdobou divizní soutěže. Dukla, která naposledy prohrála mistrovské utkání na podzim 2003, odjela z Kobylis bez bodu.
"Dlouho očekávaná konfrontace našeho týmu s Duklou dopadla v náš prospěch, byli jsme lepší a vyhráli jsme po zásluze," mínil po utkání náš trenér Jura Mamurov.
"Propadli jsme v defenzivě a nepodržel nás ani brankář Rams. To rozhodlo o výsledku," hodnotil zápas stručně hrající trenér Dukly Petr Benetka.
Sestava A/S: Václav Strnad - Mamurov (88. Tvrdý), Paulín, Vopat, Vojtěch Strnad (74. Marek) - Kubice (63. Houzar), Margolius, Martinic, Jehlička - Majer, Hajner.
Před 250 diváky pískal sudí Kalenda.

V deseti lépe než kompletní!
FC Zličín - A/S 2:5 (1:2)

Hned v 5. minutě "šlágru kola" zamířil z brejku přesně Harant - 0:1. Ve 43. minutě zvýšil Majer hlavičkou na 0:2, jenže de facto z protiútoku upravil Siva na 1:2!
Po přestávce jsme domácí nepustili devět minut za středovou čáru, ovšem pak rychlý Svoboda utekl Margoliovi a přehodil vybíhajícího Vaška Strnada - 2:2.
O čtyři minuty později byl spravedlivě vyloučen náš Harant za oplácení faulu po odpískání a Zličín hrál přes půl hodiny přesilovku! V té ale propadl a inkasoval tři branky. V 67. minutě napálil Majer balón nechytatelně pod břevno - 2:3. V 83. minutě se trefil přesně Hajner - 2:4. A týž hráč potvrdil v 89. minutě naši jasnou výhru střelou k tyči - 2:5. Přihlíželo 120 diváků.
"Musím připomenout tři kritické situace. Okamžité snížení domácích na 1:2 po naší druhé brance, chybu v defenzívě před vyrovnávacím gólem Zličína a zbytečné vyloučení Haranta, s nímž si ještě promluvím. I tak jsme ale vysoko vyhráli, možná až nezaslouženým rozdílem. Prosadila se hráčská zkušenost z ČFL i divize. Navíc se nám povedla střídání. Vojta Strnad hru zjevně oživil a Hajner vstřelil dvě branky," zhodnotil utkání náš trenér Jura Mamurov.
A/S: Václav Strnad - Mamurov, Vopat, Margolius, Paulín - Kubice (78. Vojtěch Strnad), Martinic, Jehlička, Houzar (58. Hajner) - Majer, Harant.

Poněkud rozpačitá premiéra

Sokol Královice - A/S 1:1 (0:1)

Premiéra v Pražském přeboru se nám příliš nepovedla. Vedli jsme sice od 37. minuty brankou Majera z přímého kopu, ale domácí v 60. minutě srovnali na 1:1 Máchalem, který přesně hlavičkoval po rohovém kopu. V závěru se na hřiště spustil prudký liják, v němž nás Královice zle svíraly a jejich druhá branka visela na vlásku. Remízu proto bereme všemi deseti.
Sestava A/S: Strnad - Mamurov (31. Marek), Vopat, Paulín, Margolius, Tvrdý - Kubice, Margolius, Jehlička, Hajner - Harant, Majer.
"Královice mají dobré mužstvo. My jsme v první půli měli převahu v poli, ale nevypracovali jsme si brankové šance. Ve druhé půli se hra srovnala a v závěru, při drtivém tlaku domácích, jsme byli rádi za bod. Musíme se oklepat a jít dál," řekl po utkání trenér Jiří Mamurov.

V letní přípravě jsme neprohráli!

A/S - Aritma Praha 5:1, naše branky vsítili Majer, Jehlička, Kubice, Vopat, Kahoun, hráno 21. 7. v Kněževsi
A/S - Slavoj Podolí 5:1, naše branky Kahoun 2, Houzar, Hajner, Margolius z penalty, hráno 24. 7. ve Větrušicích
A/S - Loko Vltavín 3:3, naše branky Majer 2, Vopat hlavou, hráno 28. 7. ve Větrušicích
A/S - Kemat Skalná 7:0, naše branky Majer 2, Jehlička 2, Kubice 2, Harant, hráno 31. 7. v Rakovníku
A/S - Tatran Rakovník 3:2, naše branky Kubice 2, Harant, hráno 31. 7. v Rakovníku
A/S - ABC Braník 5:2, naše branky Majer, Kubice, Margolius, Enžl, Grebennikov, hráno 4. 8. v Líbeznicích
A/S - Spartak Kbely 4:1, naše branky Harant 2, Jehlička, Kubice, hráno 8. 8. v Líbeznicích
A/S - Rapid Malešice 3:2, naše branky Harant 2, Margolius, hráno 11. 8. v Malešicích

1-Houzar,Hajner, Enžl, Grebennikov

Celkově se v přípravných zápasech prostřídalo 25 hráčů.

Admira vyhrála RAKO CUP!

RAKOVNÍK - Finálovým vítězstvím 3:2 (2:1) nad domácím Tatranem Rakovník (Středočeský přebor) získala Admira/Slavoj křišťálový RAKO Cup. Do finále jubilejního X. ročníku turnaje se Pražané probojovali výhrou 7:0 (5:0) nad KEMAT Skalná (Karlovarský přebor, mateřský klub Pavla Nedvěda). Ostatní výsledky: Rakovník - Spartak Příbram 1:1, penalty 4:3, Příbram - Skalná 3:2. Konečné pořadí: 1. A/S, 2. T. Rakovník, 3. Sp. Příbram, 4. Skalná. Kobyliský Kubice se stal se čtyřmi brankami nejlepším střelcem turnaje. Přihlíželo 150 diváků.

Rozpis mistrovských utkání A-mužstva - podzim 2004

XV.kolo: Královice - A/S (14. srpna, 17:00, tráva)
I.kolo: Zličín - A/S (21. srpna, 10:30, tráva)
II.kolo: A/S - Dukla Praha (29. srpna, 10:15, tráva)
III.kolo: Xaverov B - A/S (4. září, 14:00, umělá tráva)
IV.kolo: A/S - Radotín (12. září, 10:15, tráva)
V.kolo: ČAFC - A/S (18. září, 10:30, tráva)
VI.kolo: A/S - Kyje (26. září, 10:15, tráva)
VII.kolo: Horní Měcholupy (3. října, 16:00, tráva)
VIII.kolo: A/S - Ďáblice (10. října, 10:15, tráva)
IX.kolo: Přední Kopanina - A/S (16. října, 15:30, tráva)
X.kolo: A/S - Střížkov B (24. října, 10:15, tráva)
XI.kolo: Cholupice - A/S (31. října, 14:30, tráva)
XII.kolo: A/S - FSC Libuš (7. listopadu, 10:15, tráva)
XIII.kolo: Aritma - A/S (13. listopadu, 10:15, písek)
XIV.kolo: A/S - Tempo (21. listopadu, 10:15, tráva)

Naši soupeři v Pražském přeboru

TJ Sokol Královice
Sídlo klubu: Do Dolnic 72, Praha 10-Královice
Jakou kvalitu můžeme čekat: V minulé sezóně obsadily Královice 6. místo v tabulce Pražského přeboru, když vyhrály 11 utkání, 8 utkání zremizovaly a v 11 utkáních prohrály. Měly aktivní skóre 64:61 a získaly 41 bodů.
Největší klubový úspěch: účast v Pražském přeboru.
Zajímavost: V sezóně 1995-1996 se stal jejich hráč Pavel Pokorný králem střelců ve všech pražských soutěžích.

FC Zličín
Sídlo klubu: Na Radosti 242b, Praha 5-Zličín
Jakou kvalitu můžeme čekat: V minulé sezóně obsadil Zličín 4. místo v tabulce Pražského přeboru, když vyhrál 13 utkání, 7 utkání zremizoval a 10 utkání prohrál. Měl aktivní skóre 48:41 a získal 46 bodů.
Největší klubový úspěch: účast v Pražském přeboru, letošní vítězství v Poháru Pražského fotbalového svazu a postup do Poháru ČMFS.
Zajímavost: Nynější šéftrenér naší mládeže Josef Veniger působil v roli hlavního kouče FC Zličín téměř čtyři roky. Dovedl jeho A-tým k postupu do Pražského přeboru.

FK Dukla Praha
Sídlo klubu: Na Julisce 28, Praha 6-Dejvice
Jakou kvalitu můžeme čekat: V minulé sezóně vyhrála Dukla 1. A třídu, skupinu B, když zvítězila v 16, remizovala v 5 a prohrála také v 5 utkáních. Měla aktivní skóre 86:40 a získala 53 bodů.
Největší klubový úspěch: účast v semifinále PMEZ (1967), několikanásobný mistr Československa.
Zajímavost: Po přechodu A-mužstva Dukly do Příbrami zůstala na Julisce široká mládežnická základna. Díky pozdějšímu sloučení s bývalou vojenskou tělovýchovnou jednotou Dukla Dejvice získala Dukla Praha před třemi lety opět i A-mužstvo.

SC Xaverov Horní Počernice B
Sídlo klubu: Božanovská 2098, Praha-Horní Počernice
Jakou kvalitu můžeme čekat: V minulé sezóně hrál Xaverov B divizní skupinu C, kde obsadil 14. místo. V divizi vyhrál 8, zremizoval 7 a prohrál 15 utkání. Měl pasivní skóre 35:61 a získal 31 bodů.
Největší úspěch: postup z 3. místa Pražského přeboru do divize v roce 2003.
Zajímavost: Minulá sezóna se zapíše do historie hornopočernické kopané černým písmem, protože A-tým sestoupil z II. ligy a B-tým současně z divize.

Radotínský SK
Sídlo klubu: Ke zděři 1111, Praha 5-Radotín
Jakou kvalitu můžeme čekat: V minulé sezóně obsadil Radotín 8. místo v tabulce Pražského přeboru, když vyhrál 11 utkání, 7 utkání zremizoval a 12 utkání prohrál. Měl pasivní skóre 46:54 a získal 40 bodů.
Největší úspěch: v 60. letech minulého století účast ve II. lize.
Zajímavost: V sezóně 1959-1960 startoval Radotín pod názvem Lokomotiva ještě v přeboru Středočeského kraje, nikoli tedy v pražské soutěži. Přebor vyhrál a postoupil přímo do II. ligy (v té době neexistovaly ČFL ani divize).

ČAFC Praha
Sídlo klubu: K vodě 2, Praha 10-Záběhlice
Jakou kvalitu můžeme čekat: V minulé sezóně obsadila populární Čafka 9. místo v tabulce Pražského přeboru, když vyhrála 11 utkání, 6 utkání zremizovala a 13 utkání prohrála. Měla pasivní skóre 33:43 a získala 39 bodů.
Největší úspěch: účast v 1. lize, ve 20. letech minulého století dokonce třikrát 5. místo.
Zajímavost: Klub vznikl v roce 1899 jako ČAFC Vinohrady. V roce 1902 se po vítězství nad AFK Karlín 5:1 stal ČAFC prvním mistrem tehdejšího ČSF před druhou Spartou (Slavia, v té době česká extratřída, se mistrovství nezúčastnila). Čafka s ní ve zmíněném roce prohrála přátelský zápas velmi čestně jen 0:2.

TJ Kyje
Sídlo klubu: Broumarská 851, Praha-Kyje
Jakou kvalitu můžeme čekat: V minulé sezóně obsadily Kyje 7. místo v tabulce Pražského přeboru, když vyhrály 11 utkání, 8 utkání zremizovaly a 11 utkání prohrály. Měly pasivní skóre 41:54 a získaly 41 bodů.
Největší úspěch: účast v Pražském přeboru.
Zajímavost: Dne 29. června 2002 sehrály Kyje barážové utkání s Přední Kopaninou o postup do Pražského přeboru. Hrálo se na neutrální Děkance. Ačkoli Kyje prohrávaly už 1:3, nakonec vyhrály 4:3 a postoupily.

SK Horní Měcholupy
Sídlo klubu: Hornoměcholupská 300, Praha 10-Horní Měcholupy
Jakou kvalitu můžeme čekat: V minulé sezóně obsadily H. Měcholupy 3. místo v tabulce Pražského přeboru, když vyhrály 16 utkání, 7 utkání zremizovaly a 7 utkání prohrály. Měly vysoce aktivní skóre 64:38 a získaly 55 bodů.
Zajímavost: SK H. Měcholupy pořádají tradiční zimní turnaj na umělé trávě, kterého se již dvakrát zúčastnil i náš A-tým. V roce 2003 jsme tam obsadili 2. místo za vítězným Libercem B.

SK Ďáblice
Sídlo klubu: Kokořínská 34, Praha 8-Ďáblice
Jakou kvalitu můžeme čekat: V minulé sezóně zvítězily Ďáblice v 1. A třídě, skupině B, a to se značným náskokem, když vyhrály 20 utkání, 5 utkání zremizovaly a pouze 1 utkání prohrály. Měly vysoce aktivní skóre 71:26 a získaly 65 bodů.
Zajímavost: V SK Ďáblice, který je nám geograficky nejbližším soupeřem, před časem jako hráči společně působili náš nynější klubový manažer Jiří Kubice a trenér našeho A-mužstva Jiří Mamurov.

FC Přední Kopanina
Sídlo klubu: Ke Goniu 123, Praha 6
Jakou kvalitu můžeme čekat: V minulé sezóně obsadila Přední Kopanina v Pražském přeboru výborné 2. místo, když vyhrála 17 utkání, 9 utkání zremizovala a pouze 4 utkání prohrála. Měla vysoce aktivní skóre 49:19 a získala 60 bodů.
Největší úspěch: 4. místo v divizním ročníku 1999-2000.
Zajímavost: V nedávném období (1996-2001) nesl oddíl název ČZU Praha, což bylo vyjádřením tehdejší úzké spolupráce s Českou zemědělskou univerzitou. Z ekonomických důvodů ovšem došlo v roce 2000 k převodu práv na start v divizi do Brandýsa nad Labem a kopaninský fotbal dále pokračoval v 1. A třídě, kde do té doby hrálo béčko ČZU. Dnes jak Brandýs, tak P. Kopanina hrají soutěže na stejné - tedy krajské - úrovni.

FC Střížkov Praha 9 B
Sídlo klubu: Lovosická 559, Praha 9-Prosek
Jakou kvalitu můžeme čekat: V minulé sezóně obsadil Střížkov B v Pražském přeboru 12. místo, když vyhrál 11 utkání, 3 utkání zremizoval a 16 utkání prohrál. Měl téměř vyrovnané skóre 55:56 a získal 36 bodů.
Zajímavost: Klub FC Střížkov Praha 9 vznikl roku 1996 sloučením dvou dříve samostatných oddílů Střížkova a Kompresorů Praha (šlo o mateřský oddíl dnešního českého reprezentanta Tomáše Rosického). Po sloučení nesl klub poněkud kuriózní název FC Střížkov ČKD Kompresory Praha. Nynější název používá klub dva roky.

Sokol Cholupice
Sídlo klubu: Hrazanská ulice, Praha 4-Cholupice
Jakou kvalitu můžeme čekat: V minulé sezóně obsadily Cholupice v Pražském přeboru 10. místo, když vyhrály 12 utkání, 3 utkání zremizovaly a 15 utkání prohrály. Měly pasivní skóre 56:70 a získaly 39 bodů.
Zajímavost: Na hřišti Sokola Cholupice se v 60. letech minulého století natáčely fotbalové scény úspěšné filmové komedie Ženy v ofsajdu. Hlavní role tehdy ztvárnili Jiřina Bohdalová, Lubomír Lipský, Jiří Krampol a Jaroslava Brousková.

FSC Libuš
Sídlo klubu: Meteorologická 533, Praha 4-Libuš
Jakou kvalitu můžeme čekat: V minulé sezóně hrála Libuš spolu s naším mužstvem divizní skupinu B, kde obsadila 15. místo. V divizi vyhrála 5, zremizovala 7 a prohrála 18 utkání. Měla pasivní skóre 30:52 a získala 22 bodů.
Největší úspěch: účast v divizi a úspěšné tažení Pohárem ČMFS v roce 1993.
Zajímavost: Ve zmíněném roce Libuš, tehdy účastník 1. A třídy (!), v Poháru ČMFS vyřadila Duklu Praha a pak Mladou Boleslav. Až v osmifinále ji zastavil ostravský Baník výsledkem 0:1. Dres Libuše tehdy oblékali někdejší reprezentanti a hráči Bohemians Zdeněk Hruška a Jiří Ondra.

SK Aritma Praha
Sídlo klubu: Nad lávkou 5, Praha 6-Vokovice
Jakou kvalitu můžeme čekat: V minulé sezóně obsadila Artima v Pražském přeboru 11. místo, když vyhrála 11 utkání, 5 utkání zremizovala a 14 utkání prohrála. Měla lehce pasivní skóre 54:56 a získala 38 bodů.
Největší úspěch: účast v divizi.
Zajímavost: Klub vznikl v roce 1962 sloučením někdejších oddílů Dynamo Vokovice a Spartak Aritma, když muselo tradiční hřiště Na růžku v Dejvicích ustoupit stavbě vysokoškolského areálu. V letech 1959-1964 hrál za Aritmu pozdější úspěšný hráč a trenér Admiry a Sparty Dušan Uhrin, který dovedl tým ČR v roce 1996 ke stříbrným medailím na Mistrovství Evropy.

FC Tempo Praha
Sídlo klubu: Nad Zátiším 309, Praha 4
Jakou kvalitu můžeme čekat: V minulé sezóně obsadilo Tempo v Pražském přeboru 5. místo, když vyhrálo 12 utkání, 7 utkání zremizovalo a 11 utkání prohrálo. Mělo aktivní skóre 56:49 a získalo 43 bodů.
Zajímavost: Odchovanci Tempa Karel Socha, Martin Šrámek, Zdeněk Vořechovský a Vladimír Pokorný svého času úspěšně působili v našem dresu. Dařilo se zejména sympaťákovi Pokornému.