Staré aktuality

aktuality z 18.11.2004

Upozornění všem příznivcům A/S – změna termínu a místa utkání s Tempem!

Poslední podzimní mistrovské utkání A-mužstva v Pražském přeboru s FC Tempo Praha se hraje v sobotu 20. listopadu na umělé trávě TJ Kyje v Broumarské ulici! Začátek je v 10.15 hodin! Spojení: bus 181.

Aktualizaci webu po skončení podzimní části mistrovských soutěží připravujeme na příští týden.

Středeční dohrávka: Bohužel, zase jsme dostali trojku…
Aritma Praha - A/S 3:2 (2:0)

Xaverov, Měcholupy, Kopanina, Cholupice, Aritma – pokaždé jsme venku dostali tři branky! To je určitě důvod k zamyšlení trenérů… Na vokovickém písku nás domácí zaskočili důrazem a přesnou střelbou. Kromě branek Klímy a Rybky ještě orazítkovali tyč. Náš Houzar zase trefil břevno. Po přestávce přidal Smrčina třetí gól. Pak sice Kubice zblízka snížil na 3:1, ale po faulu Houzara kopal domácí Horák penaltu. Avšak Macho mu ji chytil a Horák z dorážky přestřelil. Vzápětí Kubice hlavou korigoval na 3:2. Naše nepřesnosti, smůla a výborný brankář Šuranský ovšem už další změnu skóre nedovolili. „V první půli jsme byli hodně špatní. Po přestávce jsme sice Aritmu přehrávali, ale aspoň k remíze to bohužel nevedlo,“ netajil zklamání trenér Jiří Mamurov.

Libuš kouzla zbavená
A/S – FSC Libuš 4:2 (2:0)

Až do 7. listopadu Libuš nepoznala v cizím prostředí hořkost přeborové porážky! Teprve utkání v Kobylisích pro ni znamenalo vůbec první podzimní návrat domů bez bodového zisku. Skóre otevřel už ve 4. minutě Tvrdý střelou z 25 metrů pod břevno – 1:0. Ve 23. minutě prokličkoval Jehlička až před brankáře Michala – 2:0. V 74. minutě našel Hajner zleva volného Martinice a vedli jsme 3:0. V 78. minutě se po vyšachování obrany hostí trefil Kubice – 4:0. Hned z protiútoku snížil tečovanou střelou Stratil na 4:1 a v 81. minutě týž hráč obdržel přihrávku na hraně ofsajdu, kličkou obešel i brankáře Macha a stanovil konečné skóre – 4:2. Řada šancí na obou stranách zůstala nevyužita - u nás hlavně Jehličkovy a Martinicovy gólové možnosti, na druhé straně v 1. a v 90. minutě orazítkovali hosté tyč Machovy branky, v 55. minutě vyrazil Macho excelentně Rezkovu gólovou hlavičku z šesti metrů. V 90. minutě vyloučil sudí Chytil za nemístné řečnění právě hostujícího Rezka. A/S: Macho – Mamurov, Paulín, Margolius, Tvrdý – Kubice, Martinic, Vyšata, Houzar (76. Vojta Strnad) – Jehlička, Hajner (89. Bumbálek).
„Využívali jsme brejkových situací, které jsou jako šité pro Jehličku a Hajnera. Vyhráli jsme zaslouženě, i když jsme postrádali dlouhodobě zraněného Majera a také Vopata. Ovšem v závěru jsme zase dovolili soupeři utkání zdramatizovat, podobně jako na Xaverově,“ řekl trenér Jiří Mamurov.
„Jeli jsme do Kobylis vyhrát a šance na to byly. Místo toho jsme čtyřikrát inkasovali, máme vyloučeného Rezka a Stratil bude příště stát pro čtvrtou žlutou kartu,“ neskrýval zklamání trenér hostí Jan Vlček, někdejší hráč Admiry.

Připojujeme ještě aspoň několik údajů k utkáním, jimž jsme se vzhledem k technickým problémům v minulých týdnech nemohli věnovat.
A/S – Ďáblice 4:0 (0:0), branky Houzar 2, Hajner, Vopat. Utkání jsme rozhodli až v závěrečné dvacetiminutovce.
P. Kopanina – A/S 3:1 (2:0), naši branku vsítil Jehlička. Zápas se nám nepovedl, i když jsme pomýšleli na výhru
A/S – Střížkov B 3:0 (0:0), branky Martinic 2, Jehlička. Hladká výhra se zrodila až ve druhé půli.

Tabulku Pražského přeboru vedou dvě kola před zimní přestávkou Cholupice s 30 body před SK H. Měcholupy a Duklou, oba týmy získaly 28 bodů. Naše mužstvo je s 23 body zatím šesté.