Archiv stránek A/S: ročníky 2001/2002, 2002/2003
Čísla z ČFL (ročník 2002-2003)
Poslední aktualizace: 24.6.2003

Tabulka:

1.  Prachatice		34 19  9  6 65:32 66 (+15)
2.  Slavia Praha B	34 19  5 10 62:34 62 (+11)
3.  Liberec B		34 16  8 10 49:33 56  (+5)
4.  Varnsdorf		34 16  7 11 50:40 55  (+4)
5.  Střížkov		34 15  8 11 48:49 53  (+2)
6.  Příbram B		34 14 10 10 50:38 52  (+1)
7.  Kolín		34 15  6 13 54:47 51   (0)
8.  Č. Budějovice B	34 13  7 14 48:45 46  (-5)
9.  AFK Chrudim		34 12  8 14 40:46 44  (-7)
10. Hradec Král. B	34 11 11 12 44:42 44  (-7)
11. Teplice B		34 12  8 14 48:62 44  (-7)
12. Sparta Krč		34 11  9 14 33:47 42  (-9)
13. Milín		34 12  6 16 49:45 42  (-9)
14. Letohrad		34 10 11 13 31:36 41 (-10)
15. Semily		34 11  7 16 43:47 40 (-11)
16. Sibřina		34 10  8 16 38:53 38 (-13)
17. Admira/Slavoj	34  8 11 15 29:48 35 (-16)
18. Semice		34  8  9 17 36:73 33 (-18)
Tabulka ČFL
Ostrostřelci
Vlastní branky
Proměněné penalty
Vychytané nuly
Naše žluté karty
Hitparáda návštěv ČFL
Návštěvy na Meteoru
Přehled výsledků ČFL
Čísla z ČFL 2001-2002

Ostrostřelci

18 - Mrkvička (Prachatice/Příbram B);

12 - Bálek (Slavia B);

11 - Obrtlík (Teplice B);

10 - Fíček (Kolín); Hološko (Liberec B); Polodna (Milín); Peteřík (Příbram B); Havel (Semily); Sitarčík (Varnsdorf);

9 - Doseděl (Kolín); V. Šimr (Prachatice/Krč); Kyklhorn, Majer (Milín); Pecka (Prachatice); Němec (Sibřina);

8 - Ludačka (ČB B); Ševčík (Letohrad/HK B); Turek (Kolín); Hlava (Liberec B); K. Tobiáš (Prachatice); Opic (Semice); Asník (Sibřina); Sechovec (Střížkov);

7 - Bouchal (ČB B); T. Kostka (Prachatice); Preissler (Semily); Lexa (Slavia B); R. Macháček (Střížkov); Ohněník (Teplice B);

6 - Smejkal (Admira); Koršala (ČB B); Maniatis, Moník (HK B); Krulich (Kolín); Macek (Příbram B); Krejcar (Sibřina); Morávek, Sládeček, Smola (Varnsdorf);

5 - Boček (Admira); Matoušek (ČB B); Brendl (HK B); R. Hudec (Chrudim); T. Kučera (Liberec B/HK B); Dvořák, Holub (Chrudim); Aberle, Čada (Letohrad); Kounovský, Moravec (Krč); Jakus (Liberec B); Varadín (Milín); Jendruščák, Gonda (Příbram B); Dobrý (Semice); (Sibřina); Adauto, Šimek, T. Kučera, Kalivoda (Slavia B); Dragoun (Teplice B);

4 - Růžička, Szilágyi (Admira); Povišer, Maruška, Knietel (ČB B); Merganc (HK B); Adámek, Zvára, Malý (Chrudim); Kmoch (Kolín); Lakomý (Letohrad); Kočí, Zápotočný (Liberec B); Koutník, Pacovský (Milín); Rambous, Zedník, Kopp (Prachatice); Birhanzl (Příbram B); Klesa (Semice); Chod (Semily); Hottek (Slavia B); Duda, P. Macháček, Bartejs, Chlebek (Střížkov); Obrtlík (Varnsdorf);

3 - Leitner (Varnsdorf/Admira); Beer (ČB B); Mooc, Kříž (HK B); Jirásek (Chrudim); Houštecký (Kolín), Kaucký, Havlíček, Brabec (Krč); J. Dvořák, Kroulík, Weldehana (Letohrad); Kuchař (Milín); Bumba, Kuračka (Prachatice); T. Semecký, Müller (Semice); Vladyka, Hromádko, Soukup (Semily); Patera (Sibřina); Kratochvíl, Hašler (Slavia B); Málek, Bartolšic (Střížkov); Šimáček, Holomek (Teplice B); Urbánek, Skuhravý (Varnsdorf);

2 - Jakubec, Vrážel (Admira); Nitrianský (ČB B); Poliaček, Jirsák (HK B); Šofra (HK B/Letohrad); Nečas (Chrudim); Tlučhoř (Kolín/Chrudim); Daňhel, Kandrač, Mašek, Kocourek (Kolín); Štach, Bošanský, Viskup (Krč); Ulvr (Letohrad); Petr Šafář, Brezinský, Slepička, Hudec, Banda (Liberec B); Janota (Milín); Adamec, Brodský, Riegel, Lizák (Příbram B); Manhart, Pavliš (Semice); Bejda, Poledník, Holeček (Semily); Tesařík, Korbelář, Pejša, Rozvoda (Sibřina); Jirásek, Herda, Sláma, T. Kounovský (Slavia B); Burda (Střížkov); M. Rada, Horváth, Stožický (Teplice B); Hyka, Runt (Varnsdorf);

1 - Martinic, Vořechovský, Michalička, Marek, Štumpf (Admira); Vácha, Horejš, Rožboud, Šimeček, Leština, Vyskoč (ČB B); Blüml, Obermajer, Blažej, Šebek, Gorol (HK B); Šmejda, Terer, Luptovský, Formánek, Škvrňák, Geraldo Helio, Vencl (Chrudim); Zahálka, Blažek, Bláha, Fülöp, Mally (Kolín); J. Šimr, Sekerka, Čáslava, Prančl (Krč); Vacek, F. Dvořák (Letohrad); Broschinský, Zeman, J. Lexa, Eismann (Liberec B); Pastyrik, Roušar, Gabriel (Milín); Kubiš, Kubát, Neuman (Prachatice); Janů, Kučera, Čáp, Šíma, Tuma, Horváth (Příbram B); Lugmajer, Ježek, Janáček, Zikmund, Grombíř, Volf, Mlčkovský, Panenka (Semice); Petřík, Staněk, Štěpánek, Kovář, Jeník, Tuma, Mencl (Semily); Hendrych, Frohna, Jehlička, Beňák (Sibřina); Nachtman, Vachoušek, Šuškavčevič, Šilhavý, Hrdlička, Kotrba, Milan Zachariáš, Martin Zachariáš, Suchopárek (Slavia B); Stejskal, Šmejkal, Pařízek (Střížkov); Jirka, Hruška, K. Rada, Vosátka, Rollinger, Rezek, Gross, Doležal, Skála, Voříšek, Kolomazník (Teplice B); Helcelet, Bílek, Dobiáš, Petřík, Rašín (Varnsdorf).

Vlastní branky

Admira a Střížkov do vlastní sítě proti Teplicím B, Admira do vlastní sítě proti Semicím, Admira do vlastní sítě proti Slavii B, Semice do vlastní sítě proti Krči, Milín do vlastní sítě proti Prachaticím.

Proměněné penalty

6 - Obrtlík (Teplice B);

5 - K. Tobiáš (Prachatice);

4 - Mrkvička (Prachatice/Příbram);

3 - Turek (Kolín); Macek (Příbram B); Sitarčík (Varnsdorf);

2 - Jakubec (Admira); Koršala (ČB B); Brendl (HK B); Kroulík (Letohrad), Kočí (Liberec B); Kostka (Prachatice); Manhart (Semice), Němec (Sibřina); Skuhravý (Varnsdorf);

1 - Smejkal, Růžička (Admira); Matoušek, Nitrianský (ČB B); Maniatis (HK B); Nečas, Holub (Chrudim); Houštecký (Kolín); T. Kučera (Liberec B); Pacovský, Kyklhorn (Milín); Neuman (Prachatice); Kratochvíl, Hottek, Suchopárek (Slavia B); Šmejkal, Pařízek, Duda (Střížkov); Doležal, Dragoun (Teplice B).

Vychytané nuly

13 - Neuman (Prachatice);

12 - Kozáčik (Slavia B);

11 - Karel (Letohrad); Macháček (Liberec B);

10 - Mojžíš (Milín);

9 - Čižinský (Kolín);

8 - Pařízek (Příbram B/Admira); Václavík (Admira/Semily); Křížek (ČB B); Svoboda (HK B); Přibyl (Chrudim); Vaňák (Varnsdorf);

7 - Straka (Sibřina);

6 - Kovář (Střížkov);

5 - Mašín (Krč); Paleček (Příbram B); Vlasák (Teplice B);

4 - Caudr (Krč); Hauzr (Liberec B);

3 - Koubus (Semily); Pavlík (Střížkov); Havel (Teplice B); Hradiský (Varnsdorf);

2 - Čížek (HK B); Meller (Chrudim); Veselý (Letohrad); Kafka (Příbram B); Kykal (Semice); Jíra (Semily);

1 - Kolář (Admira); Kolář (ČB B); Lindr (HK B); Procházka (Kolín); Kinský (Liberec B); Charvát (Semice); Skuhravý, Václavík (Slavia B); Beke (Střížkov); Kolář, Patrovský (Teplice B).

Naše žluté karty

Celkový stav ŽK udělených našim hráčům:

10 - Mamurov;
8 - Růžička;
7 - Leitner, Miller,
5 - Jakubec;
3 - Soukup, Martinic, Michalička, Smejkal, Vořechovský;
2 - Prošek, Szilágyi.

Hitparáda návštěv ČFL 2002-2003

900 - Prachatice v. Semice (7:1);
850 - Sibřina v. Semily (0:4);
800 - Letohrad v. Kolín (1:1), Letohrad v. Slavia B (2:2); Letohrad v. Semice (3:0);
715 - Milín v. Příbram B (0:2);
700 - Letohrad v. ČB B (1:0); Letohrad v. Admira (4:3);
680 - Letohrad v. Semily (1:0);
660 - Letohrad - Milín (2:1);
650 - Varnsdorf v. Liberec B (0:2), Letohrad v. Sibřina (1:0); Letohrad v. Chrudim (0:0); Letohrad v. Teplice B (0:1);
640 - Chrudim v. Slavia B (1:0);
630 - Letohrad - Prachatice (0:0);
600 - Letohrad v. Varnsdorf (1:0); Letohrad - Střížkov (0:1); Varnsdorf v. Kolín (1:0), Letohrad v. Krč (0:0);
580 - Letohrad v. Příbram B (0:1); Chrudim v. Semice (3:0);
550 - Varnsdorf v. Střížkov (2:2), Varnsdorf v. Milín (1:1), Semice v. Slavia B (1:2); Semice v. Krč (1:1); Semily v. Slavia B (2:4); Letohrad v. HK B (1:0);
540 - Chrudim v. Sibřina (0:0);
530 - Chrudim v. Teplice B (3:0);
520 - Semily v. Krč (1:1);
510 - Chrudim v. Admira (3:0);
500 - Sibřina v. Hradec Kr. B (2:2), Semily v. Varnsdorf (1:2), Varnsdorf v. Chrudim (2:0), Varnsdorf v. Semily (3:1), Semily v. Teplice B (2:1), Semily v. Admira (2:0).

Návštěvy na utkáních Admiry/Sj. na Meteoru

250 diváků - Admira v. Teplice B 5:1 (branky Boček 3, Smejkal 2 - vlastní);
220 diváků - Admira v. Příbram B 1:0 (branka Smejkal z penalty);
120 diváků - Admira v. Chrudim 1:1 (branky Růžička - Dvořák);
300 diváků - Admira v. Kolín 2:0 (branky Smejkal, Marek);
350 diváků - Admira v. Sibřina 0:2 (branky Patera, Němec);
220 diváků - Admira v. Semily 2:1 (branky Boček, Štumpf - Havel);
320 diváků - Admira v. Slavia B 1:1 (branky Vrážel - T. Kučera);
220 diváků - Admira v. Letohrad 0:0;
150 diváků - Admira v. Semice 0:1 (branka Opic; hráno v Ďáblicích);
310 diváků - Admira v. Prachatice 0:2 (branky Pecka, Kubiš, hráno na škváře);
310 diváků Admira v. Krč 2:0 (branky Vořechovský, Szilágyi);
360 diváků Admira v. Střížkov 2:2 (branky Smejkal, Leitner - Málek, R. Macháček);
210 diváků Admira v. Milín 0:0;
250 diváků Admira v. Liberec B 0:0;
250 diváků Admira v. Varnsdorf 3:0 (branky Szilágyi 2, Růžička z penalty);
120 diváků Admira v. ČB B 0:1 (branka Nitrianský z penalty);
210 diváků Admira v. HK B 0:0.


Jaro 2003
(v závorkách jsou podzimní výsledky)

18. kolo - 16. 3. 14.30 
Příbram B-Prachatice 1:1 (2:2), 
Teplice B-Admira/Slavoj 0:0 (1:5), 
Varnsdorf-AFK Chrudim 2:0 (2:1), 
Semice-Sparta Krč 1:1 (1:0), 
Č. Budějovice B-Kolín 0:0 (2:2), 
Letohrad-Střížkov 0:1 (0:3), 
Hr. Králové B-Sibřina 1:1 (2:2), 
Slavia Praha B-Milín Ligmet 3:0 (0:1), 
Liberec B-Semily 3:1 (2:1). 

19. kolo - 23. 3. 10.15 
Liberec B-Příbram B 0:0 (0:3), 
Semily-Slavia Praha B 2:4 (0:0), 
Milín Ligmet-Hr. Králové B 0:3 (0:1), 
Sibřina-Letohrad 2:1 (0:1), 
Střížkov-Č. Budějovice B 3:0 (1:3), 
Kolín-Semice 3:0 (5:2), 
Sparta Krč-Varnsdorf 0:1 (0:3), 
AFK Chrudim-Teplice B 3:0 (3:3), 
Admira/Slavoj-Prachatice 0:2 (0:1). 

20. kolo - 29. 3. 15.00 
Příbram B-Admira/Slavoj 1:1 (0:1), 
Prachatice-AFK Chrudim 1:0 (1:1), 
Teplice B-Sparta Krč 4:0 (4:0), 
Varnsdorf-Kolín 1:0 (1:1), 
Semice-Střížkov 0:1 (2:2), 
Č. Budějovice B-Sibřina 3:0 (3:2), 
Letohrad-Milín Ligmet 2:1 (1:3), 
Hr. Králové B-Semily 0:2 (1:1), 
Slavia Praha B-Liberec B 0:1 (2:3).

21. kolo - 5. 4. 10.15 
Slavia Praha B-Příbram B 2:0 (0:1), 
Liberec B-Hr. Králové B 0:0 (0:2), 
Semily-Letohrad 3:1 (0:1), 
Milín Ligmet-Č. Budějovice B 0:1 (4:1), 
Sibřina-Semice 2:0 (1:3), 
Střížkov-Varnsdorf 1:0 (2:2), 
Kolín-Teplice B 3:0 (2:3), 
Sparta Krč-Prachatice 1:2 (0:4), 
AFK Chrudim-Admira/Slavoj 3:0 (1:1). 

22. kolo -13. 4. 10.15 
Příbram B-AFK Chrudim 2:0 (3:1), 
Admira/Slavoj-Sparta Krč 2:0 (0:1), 
Prachatice-Kolín 3:0 (0:1), 
Teplice B-Střížkov 0:0 (2:0), 
Varnsdorf-Sibřina 1:1 (1:2), 
Semice-Milín Ligmet 0:4 (0:3), 
Č. Budějovice B-Semily 3:3 (2:3), 
Letohrad-Liberec B 0:2 (0:0), 
Hr. Králové B-Slavia Praha B 2:0 (0:3).

23. kolo - 19. 4. 17.00 
Hr. Králové B-Příbram B 2:2 (0:3), 
Slavia Praha B-Letohrad 2:0 (2:2), 
Liberec B-Č. Budějovice B 1:0 (2:1), 
Semily-Semice 0:0 (0:1), 
Milín Ligmet-Varnsdorf 0:3 (1:1), 
Sibřina-Teplice B 1:1 (2:1), 
Střížkov-Prachatice 1:1 (0:3), 
Kolín-Admira/Slavoj 1:2 (0:2),
Sparta Krč-AFK Chrudim 1:0 (3:1).

33. kolo - 23. 4. 17.00 
Teplice B-Příbram B 1:1 (1:3), 
Varnsdorf-Prachatice 2:1 (0:1), 
Semice-Admira/Slavoj 3:2 (1:0), 
Č. Budějovice B-AFK Chrudim 2:3 (3:0), 
Letohrad-Sparta Krč 0:0 (0:0), 
Hr. Králové B-Kolín 1:0 (0:1), 
Slavia Praha B-Střížkov 3:0 (1:2), 
Liberec B-Sibřina 0:0 (0:1), 
Semily-Milín Ligmet 2:0 (4:2).

24. kolo - 27. 4. 10.15 
Příbram B-Sparta Krč 0:1 (2:2), 
AFK Chrudim-Kolín 2:1 (1:4), 
Admira/Slavoj-Střížkov 2:2 (0:2) ,
Prachatice-Sibřina 4:1 (3:2), 
Teplice B-Milín Ligmet 1:0 (1:4), 
Varnsdorf-Semily 3:1 (2:1), 
Semice-Liberec B 2:1 (2:2), 
Č. Budějovice B-Slavia Praha B 0:1 (1:1), 
Letohrad-Hr. Králové B 1:0 (0:0).

25. kolo - 3. 5. 17.00 
Letohrad-Příbram B 0:1 (1:2), 
Hr. Králové B-Č. Budějovice B 2:1 (0:1), 
Slavia Praha B-Semice 3:2 (2:1), 
Liberec B-Varnsdorf 1:0 (2:0), 
Semily-Teplice B 2:1 (0:2), 
Milín Ligmet-Prachatice 1:1 (0:3), 
Sibřina-Admira/Slavoj 0:0 (2:0) , 
Střížkov-AFK Chrudim 1:1 (2:1), 
Kolín-Sparta Krč 2:0 (2:1).

26. kolo - 11. 5. 10.15 
Příbram B-Kolín 2:2 (3:1), 
Sparta Krč-Střížkov 3:1 (2:0), 
AFK Chrudim-Sibřina 0:0 (2:1), 
Admira/Slavoj-Milín Ligmet 0:0 (0:7),
Prachatice-Semily 1:0 (2:2), 
Teplice B-Liberec B 0:4 (1:8), 
Varnsdorf- Slavia Praha B 1:2 (3:2), 
Semice-Hr. Králové B 3:6 (1:1), 
Č. Budějovice B-Letohrad 1:2 (0:1).

27. kolo - 18. 5. 17.00 
Č. Budějovice B-Příbram B 2:1 (2:0), 
Letohrad-Semice 3:0 (1:1), 
Hr. Králové B-Varnsdorf 5:1 (0:0), 
Slavia Praha B-Teplice B 3:0 (0:2), 
Liberec B-Prachatice 3:0 (2:0), 
Semily-Admira/Slavoj 2:0 (1:2),
Milín Ligmet-AFK Chrudim 2:0 (0:0), 
Sibřina-Sparta Krč 0:1 (1:2), 
Střížkov-Kolín 2:1 (0:4).

28. kolo - 25. 5. 10.15 
Příbram B-Střížkov 1:0 (1:1), 
Kolín-Sibřina 1:2 (3:1), 
Sparta Krč-Milín Ligmet 3:1 (2:2), 
AFK Chrudim-Semily 1:0 (0:1), 
Admira/Slavoj-Liberec B 0:0 (0:3) ,
Prachatice-Slavia Praha B 0:3 (1:1), 
Teplice B-Hr. Králové B 2:1 (1:2), 
Varnsdorf-Letohrad 0:0 (0:1), 
Semice-Č. Budějovice B 1:1 (0:3).

34. kolo - 28. 5. 17.00 
Příbram B-Semily 4:1 (0:2), 
Milín Ligmet-Liberec B 2:0 (0:0), 
Sibřina-Slavia Praha B 0:3 (0:3), 
Střížkov-Hr. Králové B 6:4 (0:0), 
Kolín-Letohrad 0:5 (1:1), 
Sparta Krč-Č. Budějovice B 0:0 (1:3), 
AFK Chrudim-Semice 3:0 (1:1), 
Admira/ Slavoj-Varnsdorf 3:0 (0:4) , 
Prachatice-Teplice B 1:1 (4:1). 

29. kolo - 31. 5. 10.15 
Semice-Příbram B 3:1 (1:3), 
Č. Budějovice B-Varnsdorf 1:2 (3:1), 
Letohrad-Teplice B 0:1 (0:2), 
Hr. Králové B-Prachatice 0:2 (2:1), 
Slavia Praha B-Admira/Slavoj 4:0 (1:1), 
Liberec B-AFK Chrudim 0:3 (1:3), 
Semily-Sparta Krč 1:1 (1:1), 
Milín Ligmet-Kolín 0:1 (5:1), 
Sibřina-Střížkov 2:3 (1:2). 

30. kolo - 8. 6. 10.15 
Příbram B-Sibřina 1:2 (1:1), 
Střížkov-Milín Ligmet 2:0 (1:3), 
Kolín-Semily 2:0 (1:0), 
Sparta Krč-Liberec B 1:0 (0:2), 
AFK Chrudim-Slavia Praha B 1:0 (1:3), 
Admira/Slavoj-Hr. Králové B 0:0 (2:0),
Prachatice-Letohrad 4:2 (0:0), 
Teplice B-Č. Budějovice B 2:1 (1:2), 
Varnsdorf-Semice 5:0 (1:0).

31. kolo - 14. 6. 17.00 
Varnsdorf-Příbram B 2:1 (1:0), 
Semice-Teplice B 1:1 (2:1), 
Č. Budějovice B-Prachatice 1:4 (0:1), 
Letohrad-Admira/Slavoj 4:3 (0:0) ,
Hr. Králové B-AFK Chrudim 1:2 (4:0), 
Slavia Praha B-Sparta Krč 1:0 (4:2), 
Liberec B-Kolín 1:1 (1:3), 
Semily-Střížkov 2:0 (0:2), 
Milín Ligmet-Sibřina 0:3 (2:0). 

32. kolo - 22. 6. 10.15 
Příbram B-Milín Ligmet 2:1 (2:0), 
Sibřina-Semily 0:4 (2:0), 
Střížkov-Liberec B 3:1 (1:3), 
Kolín-Slavia Praha B 3:1 (1:2), 
Sparta Krč-Hr. Králové B 2:0 (1:1), 
AFK Chrudim-Letohrad 1:0 (0:0), 
Admira/Slavoj-Č. Budějovice B 0:1 (0:0) ,
Prachatice-Semice 7:1 (3:0), 
Teplice B-Varnsdorf 1:1 (5:3).
Rychlý posun po kolech
[18.] [19.] [20.] [21.] [22.] [23.] [24.] [25.] [26.] [27.] [28.] [29.] [30.] [31.] [32.] [33.] [34.]

Hrací dny: Prachatice (SO 10.15), Admira (NE 10.15 hř. Meteor VIII), Chrudim (SO 10.15), Krč (SO 10.15), Kolín (SO úř.), Střížkov (SO 10.15), Sibřina (SO úř.), Milín (SO úř.), Semily (NE úř.), Liberec B (SO 10.15 hř. Městský stadion), Slavia B (SO 10.15), Hradec B (NE 10.15 hř. Třebechovice), Letohrad (SO úř.), Budějovice B (SO 10.30 hř. Dívčice), Semice (NE úř.), Varnsdorf (NE úř.), Teplice B (SO 10.15 hř. Bystřany), Příbram B (SO 10.15 hř. Rožmitál).