B-mužstvo (Pražský přebor)

Trenér:Gregor Pavel 603 497 151
gregor71@seznam.cz
TrenerB.jpg, 8,5kB
Vedoucí:Miroslav Petrů 724 350 613
petru@inpros.cz
DSC01794.JPG, 17kB
SF_FK_ADMIRA_B.gif, 18kB

18.3.2019

logo PT.jpg, 13kB

Druhé jarní utkání, druhé vítězství
Admira Praha B – Tempo Praha 3:1 (1:0)

Béčko po výhře nad Třeboradicemi na UMT v Xaverově přivítalo na domácí UMT tým Tempa. Skóre otevřel už v 16. minutě Štefan – 1:0. Na další gól se však čekalo dlouho, až do 69. minuty, kdy se konečně trefil Panýrek – 2:0. Už za tři minuty, v 72., ovšem zdramatizoval vývoj utkání hostující Geissler, který snížil na 2:1. Veškeré naděje hostí ze Lhotky na bodový zisk uťal v 79. minutě utěšenou bombou před čtvrthodinou střídající Bartoň – 3:1. Zasloužené vítězství s přemírou zahozených šancí…

Hodnocení trenéra Admiry B Pavla Gregora: „S vědomím, že tento zápas je jedním z klíčových směrem k udržení soutěže, jsme do hry vstoupili koncentrovaně a první půlhodinu jsme dominovali. Množství šancí by vystačilo na dva zápasy, ale výsledkem bylo hubené, jednobrankové vedení. Ke konci poločasu jsme čelili několika nebezpečným standardním situacím, ale vzápětí jsme šli dvakrát úplně sami na brankáře. Opět naprázdno. Druhý poločas jsme pokračovali v zahazování šancí a uměle tak drželi Tempo při životě. Nakonec jsme přeci jen přidali dvě branky, především dělovka Dana Bartoně potěšila publikum, ale čisté konto jsme tentokrát neudrželi. Shrnuto, opět jsme se o malinko posunuli, ale neproměňování šancí mnohdy hraničilo s nezodpovědností... Pokud ovšem dostaneme do hry dospělost, předvádíme moc pěkné akce.“


Za Admiru B zápas odehráli: Cingel – Čížek, Fric, Štefan, Michálek (80. Turek), Bílek (53. Pavlata), Panýrek (75. Beníšek), Pelikán, Šindelář (64. Bartoň), Fingerhut (67. Klimt)t, Heinzel.


ŽK: 0:0 (!!)

Diváci: 60

Rozhodčí: Tereba – Chustecki, Pytloun.


Naši střelci: První gól Štefana i Bartoně

11 – Michálek (2 doma + 9 venku)

4 - Douděra (3 doma + 1 venku)

3 – Lupínek (1 doma + 2 venku)

2 – Fingerhut (0 doma + 2 venku), Pelikán (1 doma + 1 venku), Panýrek, Šimek (oba 2 doma + 0 venku)

1 – Čácha, Sázel, Vachoušek (všichni 0 doma + 1 venku), Štefan, Bartoň, Šindelář (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příště: Vyšehrad B – Admira B, sobota 23. března, výkop 15.00.


11.3.2019

logo PT.jpg, 13kB

SK Třeboradice – FK Admira Praha B 0:2 (0:0)

Úřadující pražský přeborník z Třeboradic si pozval k jarní premiéře náš B-tým na UMT do Xaverova. Vezeme odtud tři velmi důležité body. A to především díky výkonu celého týmu včetně gólmana Cingela, který proti favoritovi, hrajícímu dost ostře, udržel nulu. Vyzvednout musíme útočníka Michálka. Ten poté, co ho ve vápně sestřelil gólman soupeře Hradil, proměnil v 68. minutě penaltu a poslal nás do vedení 0:1. Před koncem pak v 80. minutě povedenou hlavičkou zakončil přímý kop a stanovil konečný výsledek 0:2. Tím Kuba přidal do své střelecké bilance další dva góly a je v pořadí střelců našeho béčka jasným lídrem.

-api-


„Proti favoritu z Třeboradic jsme, za úporného deště, odehráli utkání, které nám nejen přineslo radost, ale i cenné poznatky k naší hře. Nejsilnější soupeřovou zbraní je již dlouhou dobu zkušená a tvořivá záloha a nebezpečné standardní situace. My jsme chtěli kontrovat organizovanou hrou s ostrým presinkem a kombinovanou obranou soupeřových centrů. Do ideálu měla naše hra daleko, ale pasáže, kdy jsme hráli kompaktně, byly velmi účinné. Bojovnost byla rovněž adekvátní prvnímu utkání. Na šance jsme, především v prvním poločase, mírně vyhráli a střelecky disponovaný Michálek pomohl zlomit těžké utkání na naši stranu... Od ledna se, po malých krůčcích, posouváme a dnešní vítězství je cenným povzbuzením. Rád opakuji, že v momentě, kdy hráči Admiry obstojí v osobních soubojích a hrají odpovědně a takticky, naplno rozvinou technické a rychlostní předpoklady... Nikdy ne naopak!“

Pavel Gregor, trenér


Za Admiru B utkání odehráli: Cingel – Čížek, Fric, Michálek (85. Turek), Pavlata (64. Klimt), Bílek (52. Panýrek), Šindelář, Fingerhut (80. Hájek), Heinzel, Štefan (74. Bartoň), Beníšek.


ŽK: 5:1.

Rozhodčí: Vojáček – Zelený, Hrivík.

Ve studeném lijáku sledovalo 20 diváků.


Naši střelci: Michálek už je na jedenácti gólech

11– Michálek (2 doma + 9 venku)

4 - Douděra (3 doma + 1 venku)

3 – Lupínek (1 doma + 2 venku)

2 – Fingerhut (0 doma + 2 venku), Pelikán (1 doma + 1 venku), Šimek (2 doma + 0 venku)

1 – Čácha, Sázel, Vachoušek (všichni 0 doma + 1 venku), Panýrek, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


3.3.2019

Konečné prvenství v turnaji Aritmy!
Admira Praha B - Jíloviště 2:1

Nastoupili jsme ve finále zimního turnaje Aritmy, kde jsme zaskočili za naši devatenáctku, které již začala jarní část soutěže. Nastoupili jsme tedy proti týmu ze středočeské 1. A třídy, který ovládl protější skupinu a především ve druhé půlce zápasu dokazoval, proč... Mužstvo Jíloviště je zkušené a má ve svém středu mnoho fyzicky disponovaných hráčů, nebezpečných při standardních situacích. Je však chvályhodné, že především v prvním poločase jsme se blížili taktickým předsevzetím a soupeře eliminovali. Dvě branky Štefana rozhodly o našem vítězství a zisku trofeje. Za první polovinu určitě zaslouženě a přispěním štěstí v poločase druhém, asi také... Vítězství v turnaji patří tedy oběma našim týmům, dorostencům U19 za vytvoření mečbolu a klukům z béčka za jeho proměnění. Díky moc!

Branky: Štefan 2.

Pavel Gregor, trenér


25.2.2019

Admira B – FK Union Strašnice 7:0 (2:0)

V nedělním přípravném utkání na naší UMT došly Strašnickým v závěru síly a admiráci si s chutí zastříleli. Protože trenér Pavel Gregor byl ve stejné době na Aritmě s U19, vedl náš tým trenér áčka František Peřina. Hodnocení připravujeme.

Hodnocení utkání B-mužstva pohledem trenéra Františka Peřiny: B-tým odehrál předposlední přípravné utkání proti účastníkovi I. A třídy v kombinované sestavě, ve kterém však byli čtyři hráči z A-mužstva, ale třeba také mladý Horníček z U18. Utkání mělo celkem jednoznačný průběh, ale i přesto se naši hráči dopouštěli poměrně značného množství nepřesností, a to především v prvním poločase. V tom druhém pak soupeři evidentně docházely síly a naše převaha tak logicky přinesla i další navýšení skóre.

Sestava: Hybeš - Klimt, Horák (70. Novotný), Heinzl, Beníšek – Fric (46. Horníček), Šindelář - Turek, Bartoň, Douděra (46.Panýrek) – Pavlata (46. Slabý).

Branky: Turek, Šindelář, Panýrek, Beníšek, Novotný, Bartoň a vlastní.

V generálce na mistrovské jaro se béčko utká s Jílovištěm

Tým Admiry U19 si vedl výborně v zimním turnaji na Aritmě, kde vyhrál skupinu a probojoval se do finále. Protože však o příštím víkendu začíná pro dorostence v rámci České ligy mistrovské jaro a Admiru čeká na Julisce domácí Dukla B, odehraje na Aritmě v sobotu 2. března finále jakožto generálku na Pražská teplárenská přebor B-tým mužů. Výkop – 17.00.

Utkáme se s vítězem druhé skupiny, jímž je tým Jíloviště, účastník 1. A třídy Středočeského kraje.


18.2.2019

Admira B - Klíčany 0:3

Proti účastníku přeboru Středočeského kraje, výbornému soupeři s řadou zkušených hráčů s mnoha starty ve vyšších soutěžích, jsme v neděli nastoupili v notně kombinované sestavě a do hry zasáhla také šestice dorostenců. Navíc většina dospělých chlapců odehrála i úspěšné utkání pod hlavičkou A-mužstva v sobotu proti Zbuzanům. Pokud byl výsledek minulý víkend lepší výkonu, dnes to bylo naopak. Klíčanští si jistě zasloužili vyhrát, ale naše neproměňování šancí, především v první půlce, dělá výsledek docela krutým...

Pozitivem však je, že pomalu začínáme hrát důrazněji a do zápasů i tréninku investujeme více energie. Máme tři týdny do začátku soutěže a každý trénink i zápas nás posouvají.

Pavel Gregor, trenér


11.2.2019

Admira B - Čechie Smíchov 1:1

Přivítali jsme papírově slabšího soupeře a nestačili jsme se divit. Mužstvo ze Smíchova bylo posíleno několika šikovnými cizinci a velmi dobře takticky připraveno. Soupeř se dostal brzy do vedení krásnou střelou do šibenice a hrozil celý zápas z rychlých protiútoků. My jsme se lopotně snažili o překonání zkušené obrany soupeře a mírnou převahu lze spíše nazvat optickou. A ve druhém poločase jsme se strachovali ještě více, protiútoků přibývalo a Smíchov mohl několikrát zápas zavřít. Nestalo se, Dominik Slabý proměnil druhou ze svých šancí a alespoň přinesl remízu. Upřímně... spíše ukradenou, než zaslouženou. Budiž nám tento zápas poučením, že pokud nebudeme hrát týmově a vědomě spolupracovat, v přeboru neuspějeme. Kolektivní pojetí totiž pomáhá nahradit nedostatky jednotlivců a zvýrazňuje přednosti každého hráče...

Branka: Slabý

Pavel Gregor, trenér


28.1.2019

Admira - Spoje Praha - nehráno pro sněhovou kalamitu.


28.1.2019

Admira B - Praga 3:1

Branky: Adámek, Michálek, Panýrek.

V uplynulém týdnu jsme se opět o něco lépe poznali a samozřejmě potrénovali. Zápas se soupeřem ze soutěže pod námi, který však představil zajímavé a známé tváře, byl tentokrát trochu jiný, než utkání s Vršovicemi. Měl nižší tempo, ale byl plný hlavičkových soubojů a urputnosti při získávání druhých míčů. My se postupně sehráváme a chvilku bude trvat, než přeneseme tréninkové zatížení a nacvičené akce do zápasů. Z naší strany tak několikrát vznikla opravdu pěkná a dynamická akce, někdy však lacino odevzdaný míč. Na šance jsme byli oba poločasy o něco lepší a po zásluze jsme vyhráli, ale výsledek by neměl zakrýt mnohdy nefungující provázanost při obranné činnosti a lehkomyslné ztráty míče v nebezpečných prostorech. Je totiž velice riskantní, a stávalo se nám poměrně často, že obránci řešili situace jeden na jednoho a rozhodovaly jen individuální kvality konkrétního hráče, ne organizovaná defenzivní souhra a zajišťování. Důležité ovšem je, že mužstvo tvrdě pracuje a zlepšuje se každým tréninkem...

Pavel Gregor, trenér

Foto a video: Michal Jalovec


DSC01881.gif, 18kB DSC01894.gif, 18kB DSC01897.gif, 18kB
DSC01904.gif, 18kB DSC01909.gif, 18kB DSC01910.gif, 18kB
DSC01913.gif, 18kB DSC01918.gif, 18kB DSC01922.gif, 18kB
DSC01936.gif, 18kB DSC01941.gif, 18kB DSC01948.gif, 18kB
DSC01972.gif, 18kB
21.1.2019

Admira B – Union Vršovice 1:0 (0:0)

Branka: Karel.
Začátek zápasu nesl všechny atributy první přípravy, nesehranost a pomalé získávání herního rytmu, nejistotu s míčem i kostrbaté řešení situací. Union byl prvních dvacet minut kompaktnější a především důraznější. Pokoušel se o vyšší presink a mnohdy šel do nebezpečných akcí. Jakmile jsme se však v novém složení zformovali a začali vyhrávat souboje, naše hra se postupně zlepšila a šance se množily také u soupeřovy branky. Několik pěkných akcí mohlo, spíše však mělo, skončit brankou.
Ve druhém poločasu jsme jednu ze šancí proměnili a v závěru přežili několik závarů před naší brankou. Zápas jasně naznačil, že v momentě, kdy se opřeme o odpovědnou taktiku a nebudeme zaostávat v důrazu, jsme schopni uplatnit naše přednosti, tzn. techniku v pohybu a kreativitu. Bez pohybu a síly však zůstaneme spíše mládežnickým mužstvem, naopak s nasazením a obětavostí budeme zajímavým týmem, s rychlým přechodem do útoku a kvalitou ve všech řadách. A právě těmto cílům podřídíme zimní přípravu...

Pavel Gregor, trenér


9.1.2019

Gregor: Silné béčko má propojit A-tým a talenty z dorostu

*Trenére, nejprve se admirácké veřejnosti krátce představ. Kde jsi fotbal hrál a kde už jsi trénoval před příchodem do Kobylis?

Jsem odchovancem Aritmy Vokovice, kde jsem i debutoval v divizi. Svoji nejvyšší soutěž jsem si zahrál v Brandýse nad Labem, šlo tehdy o celostátní druhou ligu, kde hrála mužstva jako např. Plzeň, Liberec, Zlín nebo Jablonec. Třetí ligu jsem hrál v Českém Brodě a především, téměř pět let, na Kladně. Po návratu do Prahy jsem dlouhý čas prožil v dresu Kopaniny a závěr kariéry jsem odehrál v barvách Vlašimi. Končil jsem ve středočeském přeboru v třiatřiceti letech.
Prakticky po konci aktivní kariéry jsem trenérsky naskočil do přeborového Tempa. V přeboru jsem dále vedl Union Vršovice a kluky z Královic. Dvě angažmá jsem rovněž prožil ve Střešovicích.

*S jakými představami a cíli přebíráš přeborový B-tým?

Plány bych rozdělil na krátkodobé, tzn. stabilizovat naše béčko, dobře ho připravit na jarní část soutěže a vyhnout se bojům o záchranu. A dlouhodobě si všichni v Admiře přejeme silné B-mužstvo, které propojí náš první tým a přicházející talentované mladíky z ligového dorostu. Jinými slovy, vybudovat pevný kádr v béčku a umožnit rozehrávání klukům z A-mužstva a usnadnit našim nadějím přechod do dospělé kategorie.

*Současně s béčkem povedeš i nadále, a to do léta, starší ligový dorost U19. Zvládneš to hlavně časově?

Věřím, že ano, nakonec jedná se jen o půl roku a nebudu na to sám. Bez přislíbené podpory Františka Peřiny, Standy Krejčíka a našeho vedení bych o takovém typu spolupráce neuvažoval. Myslím, že riziko únavy a prvotních komplikací však za nastavení spolupráce našich prvních třech týmů určitě stojí!

*Trenér A-týmu František Peřina hovořil o tom, že máte společný pohled na fotbal. Jak by měla fungovat spolupráce vás dvou?

Jsem rád, že to tak oba vnímáme, je to základní předpoklad spolupráce. Vzájemný respekt, přímé jednání, pracovitost a častá komunikace by měly být základními atributy napojení obou mužstev. Moc se na naši spolupráci s Františkem těším!

*S jakým umístěním budeš spokojený v případě B-týmu a v případě U19?

Pokud podzimní umístění v tabulce udržíme u obou mužstev, nebo i zlepšíme, bude to jistě bráno za úspěch. Obě soutěže jsou opravdu náročné. A jestli se našemu A-mužstvu povede dotáhnout senzačně rozjetou soutěž, a jistě pro to dýchá celý oddíl, byl by to fantastický rok...

-api-


8.1.2019

Přípravné zápasy "B" muži

27.1. 14.00 Praga - UMT Admira

3.2. 14.00 Spoje - UMT Admira

10.2. 16.00 Čechie Smíchov - UMT Admira

17.2. 16.00 Klíčany - UMT Admira

20.1. 14.00 Vršovice - UMT Admira

24.2. 15.30 Strašnice - UMT Admira

3.3. Lhota (Středočeský přebor) - čas výkopu a místo budou upřesněny

Jaroslav Moudrý, manažer

14.12.2018

Trenér Máj skončil. Kdo ho nahradí? Věc je v řešení

Včera, to je ve čtvrtek 13. 12. 2018, ukončil činnost na Admiře trenér B-mužů Pavel Máj. Informoval o tom sekretáře a manažera klubu Jaroslava Moudrého. "Pavel Máj skončil na vlastní žádost, a to z pracovních a rodinných důvodů. Co a jak dál se řeší," konstatoval Jaroslav Moudrý.
Pavlu Májovi děkujeme za odvedenou práci pro admirácký fotbal a oceňujeme, že své rozhodnutí sdělil klubu včas, takže vedení FK Admira má relativně dost času novou situaci vyřešit.

-api-

21.11.2018

Podzim 2018: Venku jsme uhráli o dva body víc než doma

Před startem podzimní sezony převzal mužstvo trenér Zdeněk Peclinovský a v úvodním utkání se spolu s týmem málem těšil z domácí výhry nad úřadujícím přeborníkem Prahy Třeboradicemi. Bohužel, už v nastaveném čase hosté vyrovnali na konečných 1:1. Pak přišlo cenné vítězství 3:2 na Tempu a s ním i předčasná spokojenost. Z té nás ale rychle vyvedly dvě domácí prohry za sebou – 0:2 s Vyšehradem B a 1:2 s Čafkou, kdy jsme rozhodující gól dostali z penalty nedlouho před koncem. A poté, co jsme z tvrze nováčka Podolí přivezli jen bod, nevládla už na Admiře právě optimistická nálada. Zvlášť, když béčko čekal domácí mač s favorizovanou Přední Kopaninou. Ten se nám ale až nečekaně vydařil a po sedmibrankové přestřelce jsme slavili výhru 4:3. Jenže pak přišel skoro nepochopitelný kolaps v Královicích. Těsně před koncem jsme za nerozhodného stavu kopali penaltu po ruce na lajně domácí branky. Pět minut se nehrálo, než se Královičtí uklidnili a vyloučený hráč konečně opustil hřiště. Penaltu jsme ale zahodili a k dovršení všeho zlého – už v 94. minutě jsme dostali gól my a prohráli jsme 1:2. Raději zapomenout… Naštěstí se z toho mužstvo nepoložilo a za týden doma zdolalo Hostivař 2:0. Gólman Žulevič udržel čisté konto. Ovšem výbuch v podobě prohry 1:4 na trávě Vršovic přiměl vedení klubu k tomu, aby poděkovalo za práci trenéru Peclinovskému a do funkce ustanovilo Pavla Máje. Ten se uvedl „tak napůl“, domácí remízou 1:1 s Duklou Jižní Město. V závěru utkání se hosté jen bránili, ale remízu ubránili. To se ovšem za týden proti Admiře B nepodařilo mužstvu Braníka, na jehož hřišti jsme vyhráli 2:0. Tam se blýskl vychytanou nulou brankář Cingel. Jenže za další týden už to bylo podstatně horší. S favorizovanými a dosud neporaženými Uhelnými sklady jsme doma prohráli 1:2 ve zmoklém utkání, kdy jsme na hřišti nebyli horší. Na bodové konto ovšem nepřibyl ani bodík. A hned poté jsme jeli na UMT lídra tabulky, taky neporaženého Újezdu Praha 4, kde jsme podlehli 1:3. To se dalo čekat, ale prohra 1:2 na domácí UMT s béčkem Viktorky Žižkov, posledním mužstvem tabulky, to byla vyslovená blamáž. Naštěstí v posledním zápase sezony na UMT Motorletu jsme zahráli konečně podle představ trenéra Pavla Máje, vedení klubu i všech admiráckých příznivců. Jinonické béčko jsme očividně přehrávali a nakonec jsme se do Kobylis vraceli s výrazným vítězstvím 6:3. Tečka za sezonou byla tedy vydařená, přišel sympatický posun v tabulce do jejího středu a občerstvení při rozlučce mohlo konečně zase chutnat.


Celková bilance:53727:29 18
Doma: 2 2 4 11:13 8
Venku: 3 1 3 16:16 10

Nejvýraznější výhra: 6:3 na Motorletu B

Nejvýraznější prohra: 1:4 na Unionu Vršovice

Vychytaná nula: 2 x (doma s Hostivaří Žulevič a v Braníku Cingel, výsledek vždy 2:0)


Tabulka domácích návštěv
Počet diváků -soupeř
80 – Třeboradice
70 – Vyšehrad B
65 – Hostivař
63 – Dukla JM
50 – P. Kopanina
45 – ČAFC
33 – Viktoria Žižkov B
25 – US Praha

Průměrná návštěva doma: 54


18.11.2018

logo PT.jpg, 13kB

Konečně vítězství na konci podzimu – a stálo za to!
FK Motorlet Praha B – FK Admira Praha B 3:6 (2:1)

Hráč Podolí Václav Hruška na portálu www.fotbalpraha.cz tipoval výsledek 5:5. Plichtu netrefil, ale konečnému počtu vstřelených branek se hodně přiblížil! Hrálo se na UMT Motorletu v Jinonicích, tedy na známé větrné pláni, a mač skončil naším hokejovým, chcete-li tenisovým, vítězstvím. Po třech porážkách za sebou bylo zapotřebí zabrat, aby se dalo na tabulku přes zimu přece jen klidněji koukat. Proto taky do Jinonic odjelo béčko hodně posílené pendly z A-týmu.

Začali jsme šťastně, přežili jsme tyč z jasné šance Motorletu a pak ve 14. minutě otevřel skóre Fingerhut přesnější střelou k tyči. Na tu si gólman Motorletu Sklenář sice sáhl, ale nebylo mu to nic platné – 0:1. Jenže poločas jsme stejně prohráli. Ve 32. minutě domácí zahrávali zleva přímý kop a Čepelák umístěnou ránou k tyči Cingelovy branky srovnal na 1:1. A už v nastavení, tedy ve 45. + 2. minutě, jsme si nechali dát typický gól do šatny. Po centru zprava přehodil Cingela hlavičkou Fiedler – 2:1.

Po tradiční hlasitější rozpravě v kabině začala Admira B jezdit na vyšší obrátky. A bylo to vidět. V 52. minutě dostal Čácha přesný pas doleva a vzpomněl si, jak na Motorletu dával branky v jinonickém dresu. Teď je ale hráčem Admiry a skóre srovnal střelou k protilehlé tyči na 2:2. V 56. minutě už jsme vedli 2:3. To Michálek potáhl míč podél hranice vápna a pak zvolil přesnou střelu, taky k tyči. Zdálo se, že se iniciativa přestěhovala definitivně na kobyliské kopačky, jenže přišla 61. minuta, roh Motorletu zprava, hlavička Čepeláka, který dal v neděli už druhý gól, a bylo to zase nerozhodně – 3:3. Jenže Admira byla lepším týmem. Znovu zapnula na vyšší rychlostní stupeň, přidala plyn a v 67. minutě po přímém kopu od autové čáry zprava zajistil našemu béčku už potřetí vedení Douděra – 3:4. Jinonická rezerva dostala tvrdý úder, ze kterého se už nevzpamatovala. Naopak, v 71. minutě svým druhým gólem v utkání Michálek (nejlepší podzimní střelec našeho béčka) zvýšil vedení na 3:5. Proměnil svou šanci po rychlém protiútoku střelou k levé tyči a gólman Motorletu Sklenář se za míčem jen smutně podíval. V té době pořád žila teoretická šance tipéra Hrušky z Podolí na konečnou plichtu 5:5, ale ta by nedělnímu utkání prostě neslušela. A tak v 81. minutě Fingerhut stanovil konečný výsledek na 3:6, a to po admiráckém útoku z levého křídla, po přesné přihrávce a milimetrové střele do šibenice jinonické branky.

V podzimní tabulce jsme tím béčku Motorletu utekli už na rozdíl pěti bodů a posunuli jsme se do klidnějšího středu.

Za Admiru B zápas odehráli: Cingel – Komínek (85. Hochman), Lupínek, Fric (85. Bouguetouta), Michálek, Čácha, Bílek (58. Klimt), Pelikán, Fingerhut, Douděra (79. Heinzel).

Trenér Pavel Máj byl po třech zápasech konečně zase spokojen: „První půli jsme prohráli, ve druhé jsme ale byli jednoznačně lepší. Proč? Začali jsme běhat, přidali jsme k tomu důraz a upřímně, do čeho jsme kopli, to nám tam spadlo. Spokojen jsem i se střídajícími hráči. Přes zimu bude na tabulku přece jen lepší pohled, než byl před tímto zápasem.“

ŽK: 1:0.

Rozhodčí: Štípek – Tereba, Váša.

Sledovalo 60 diváků.


Naši střelci: Michálek už je na devíti gólech

9 – Michálek (2 doma + 7 venku)

4 - Douděra (3 doma + 1 venku)

3 – Lupínek (1 doma + 2 venku)

2 – Fingerhut (0 doma + 2 venku), Pelikán (1 doma + 1 venku), Šimek (2 doma + 0 venku)

1 – Čácha, Sázel, Vachoušek (všichni 0 doma + 1 venku), Panýrek, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a podzimní tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


12.11.2018

logo PT.jpg, 13kB

Černá série pokračuje, prohráli jsme i s posledním
Admira Praha B – Viktoria Žižkov B 1:2 (0:1)

Na domácí UMT jsme podlehli poslednímu týmu tabulky. Je to už třetí porážka za sebou. Informace poskytl vedoucí mužstva Mirek Petrů: „První poločas byl z naší strany špatný. Dostali jsme gól po špatném výkonu, sami jsme nic nevytvořili. Druhá půle už byla lepší, jenže jsme inkasovali podruhé, tentokrát zbytečně z trestného kopu. Hrálo se na jednu branku, tlačili jsme, spousta šancí, ale byl to jeden z těch zápasů, o kterých se říká – nedáme gól, kdyby se hrálo do rána. Když už byl gólman Viktorky překonaný, trefíme přesně hráče stojícího na lajně. Nakonec se Lupínek v závěru přece jen prosadil, ale to stačilo už jen na snížení skóre. Jak nám A-tým dopoledne udělal radost, tak je výsledek béčka zklamáním.“

Za Admiru zápas odehráli: Žulevič – Sázel, Hájek, Lupínek, Michálek, Beníšek, Chládek (46. Hochman), Fric, Heinzel (46. Bouguetouta), Komínek, Šimek (64. Šindelář).

Branky: 87. Lupínek hlavou poté, co gólman Žulevič rozehrál nepřímý kop po ofsajdu, zprava přišel centr do vápna a přesná hlavička našeho kapitána – 14. Vild po akci, která začala u hostujícího brankáře a trvala snad pět vteřin, 61. Tung z přímého kopu.

ŽK: 2:2

Rozhodčí: Chustecki – Gotthard, Andras.

Přihlíželo 33 diváků.


Naši střelci: Lupínkův třetí gól

7 – Michálek (2 doma + 5 venku)

3 – Lupínek (1 doma + 2 venku), Douděra (3 doma + 0 venku)

2 – Pelikán (1 doma + 1 venku), Šimek (2 doma + 0 venku)

1 – Panýrek, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku), Sázel, Vachoušek (oba 0 doma + 1 venku).


Ostatní výsledky:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příště: Motorlet B - Admira B, neděle 18. 11., výkop 13.30.


DSC01208.gif, 18kB DSC01211.gif, 18kB DSC01221.gif, 18kB
DSC01222.gif, 18kB DSC01227.gif, 18kB DSC01231.gif, 18kB
DSC01236.gif, 18kB
5.11.2018

logo PT.jpg, 13kB

Na leadera tabulky jsme přece jen nestačili
SK Újezd Praha 4 – FK Admira Praha B 3:1 (2:0)

Sotva zápas na újezdské UMT začal, udělala naše defenziva hrubku, pustila do šance domácího Papeže a od 3. minuty Újezdští vedli 1:0. Proti nádherné střele Waltera přímo do šibenice ve 24. minutě nemohl udělat brankář Cingel zhola nic – 2:0. Až pak se admiráci oklepali, odhodili značný respekt, se kterým do zápasu vstupovali, a ve druhé půli snížil Lupínek na 2:1. Po šikovném náběhu a přesné přihrávce přeloboval gólmana Újezdu Bojčuka. Bohužel, poslední slovo měli zase domácí. Zkušený Jeřábek zblízka v 75. minutě propálil všechno, co mu stálo v cestě – 3:1. Tým našeho někdejšího trenéra Karla Jeřábka tak „jede“ dál přeborem jako nůž máslem bez prohry.

Trenér Admiry B Pavel Máj po zápase řekl: „Strašidelný úvod z naší strany, pětatřicet minut jsme vůbec nehráli. Hned na začátku po nedorozumění našich stoperů vstřelili domácí snadno gól, dál jsme působili ustrašeně, kluci se soupeře báli. V kabině byla o přestávce bouřka, začali jsme hrát, Lupínek snížil na 2:1 a domácí se stáhli, jako by se obávali o výsledek. Nakonec jsme dostali z brejku gól na 3:1 a bylo po zápase. Jsem zklamaný z přístupu některých našich hráčů.“

Za Admiru B zápas odehráli: Cingel – Hájek (87. Karel), Lupínek, Šindelář (79. Egrt), Beníšek, Chládek, Fingerhut, Heinzel (60. Klimt), Hochman, Komínek, Turek (46. Bouguetouta).

Rozhodčí: Šaróka – Polena, Popelka.

ŽK: 1:2

Přihlíželo 50 diváků.


Naši střelci: Lupínkův druhý gól

7 – Michálek (2 doma + 5 venku)

3 – Douděra (3 doma + 0 venku)

2 – Lupínek (0 doma + 2 venku), Pelikán (1 doma + 1 venku), Šimek (2 doma + 0 venku)

1 – Panýrek, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku), Sázel, Vachoušek (oba 0 doma + 1 venku).


Ostatní výsledky:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příště: Admira B – Viktoria Žižkov B, neděle 11. 11., výkop 14.00.


29.10.2018

logo PT.jpg, 13kB

Porazili nás dílem dobří „uhlíři“, dílem smůla
Admira Praha B – Uhelné sklady Praha 1:2 (0:1)

Hnusné počasí, vodou nasáklý trávník, skoro nikdo v hledišti, v závěru mače už téměř tma… Co víc napsat o prohraném utkání s posílenými „uhlíři“, kteří dosud nebyli poraženi a bojují o čelo tabulky?

Velkou šanci jít do vedení měla Admira ve 12. minutě, ale Michálek z přímého kopu ve velmi dobré vzdálenosti přestřelil břevno. První půle však patřila hostům a ti se ujali ve 27. minutě vedení. Hlavičkou se po přímém kopu zleva trefil Hruška – 0:1. Nutno říct, že Admira vůbec nepřipomínala ten tým, který ukázal kvalitu v Braníku, odkud před týdnem přivezl tři body.

Druhou půli zahájili admiráci náporem, zřejmě se v kabině mluvilo „hodně nahlas“. V 51. minutě nám hosté dali šanci vyrovnat faulem na Michálka ve vápně. Jenže kapitán Lupínek rozezněl prudkým balónem drátěné pletivo nad břevnem gólmana US Kučery. První smůla…

Nedáš – dostaneš… Pokolikáté už? V 59. minutě vystřelil „uhlíř“ Šafránek na Cingela, který v té chvíli stál pár metrů před branou a ránu by asi chytil. Míč se ale otřel o nešťastníka Bílka, nabral trajektorii, za kterou se náš gólman mohl jen smutně dívat, a zaplul do sítě – 0:2. Druhá smůla…

Je fakt, že v 63. minutě zaduněla za Cingelem tyč, to jsme měli zase trochu štěstí. Admira dřela a byla odměněna v 79. minutě. Trestný kop z 18 metrů vyšperkoval Pelikán nádhernou „šibenicí“ – 1:2. Pořád bylo o co hrát, náš tým přitlačil na pilu, ale šance z protiútoků do otevřené obrany měli spíš hosté z Košíř. V 85. minutě přestřelil Šafránek břevno z pěti metrů, kdy se snad už nedalo netrefit branku. V 86. minutě postupovali dokonce tři „uhlíři“ na osamoceného Cingela, ten ale střelu vyrazil.

V závěru pak hosté „tahali čas“. Vysokou školu taktizování předvedl trenér US Hlavica. Jakožto hrající trenér vystřídal v 90. minutě Zilvara a po šedesáti vteřinách pobytu na mokré trávě se nechal vystřídat náhradníkem Borským.

Vyrovnat už admiráci nestihli…

Za Admiru B zápas odehráli: Cingel – Pelikán (79. Šindelář), Douděra (72. Turek), Hájek, Klimt, Lupínek, Michálek, Vachoušek (46. Heinzel), Bílek, Herc, Šimek.

Branky: 79. Pelikán – 27. Hruška, 59. Šafránek.

ŽK: 4:3.

Rozhodčí: Toman – Tikal, Vojáček.

Za extrémně nepříznivého deštivého počasí přihlíželo 25 obětavců.
Naši střelci: Pelikán se trefil podruhé

7 – Michálek (2 doma + 5 venku)

3 – Douděra (3 doma + 0 venku)

2 – Pelikán (1 doma + 1 venku), Šimek (2 doma + 0 venku)

1 – Panýrek, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku), Sázel, Lupínek, Vachoušek (všichni 0 doma + 1 venku).


Ostatní výsledky:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příště: Újezd Praha 4 - Admira B, sobota 3. 11., výkop 10.15.


DSC00798.gif, 18kB DSC00807.gif, 18kB DSC00820.gif, 18kB
DSC00823.gif, 18kB DSC00828.gif, 18kB DSC00836.gif, 18kB
22.10.2018

logo PT.jpg, 13kB

První vítězství pod taktovkou trenéra Pavla Máje
ABC Braník – FK Admira Praha B 0:2 (0:0)

Po plichtě 1:1 doma s Duklou Jižní Město zajíždělo béčko do Braníka s očekáváním, že by odtud mohlo – a mělo – přivézt tři body. A stalo se, zrodilo se první vítězství pod taktovkou nového trenéra Pavla Máje. Šlo o to, kdo dá první gól, a podařilo se to po bezbrankové první půli Admiře. Po centru zleva se před brankou hned ve 47. minutě prosadil hlavičkou vysoký Sázel – 0:1. Domácí sice měli územní převahu, ale Cingel v admirácké brance měl svůj den a udržel až do konce čisté konto. A když v 83. minutě po pěkně sehraném signálu z přímého kopu zůstal Michálek zcela sám před prázdnou brankou, neměl problém zvýšit na 0:2. Byl to jeho už sedmý gól za béčko v této sezóně. Z celkového pohledu jsme vyhráli po zásluze.

Pavel Máj, trenér béčka, byl spokojen: „Hráči plnili to, co jsme si před zápasem řekli, hráli s nasazením, zdravě agresivně, vstřelili dva góly. V brance nás podržel Cingel, chytal velmi dobře. Máme tři body, paráda.“

Za Admiru B odehráli zápas tito hráči: Cingel – Pelikán, Hájek, Sázel, Klimt, Lupínek, Michálek, Štefan, Bartoň (90. Beníšek), Bílek (88. Hochman), Turek (75. Bouguetouta).

ŽK: 3:4

Rozhodčí: Hrivík – Bočok, Kohout.

Přihlíželo 60 diváků.


Naši střelci: Michálek - už sedmý zásah

7 – Michálek (2 doma + 5 venku)

3 – Douděra (3 doma + 0 venku)

2 – Šimek (2 doma + 0 venku)

1 – Panýrek, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku), Sázel, Lupínek, Pelikán, Vachoušek (všichni 0 doma + 1 venku).


Ostatní výsledky:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příště: Admira B – Uhelné sklady Praha, neděle 28. 10., výkop 14.00.


14.10.2018

logo PT.jpg, 13kB

Dukla z Jižního Města byla k poražení, bod je málo
FK Admira Praha B – FK Dukla Jižní Město 1:1 (0:1)

Poprvé pod vedením trenéra Pavla Máje, který vystřídal na lavičce béčka Zdeňka Peclinovského, uhrála rezerva bod s Duklou z Jižního Města. Neposadil se její obávaný kanonýr Kotlík, zato nám dal gól hlavou velezkušený exliberecký zadák Nezmar, dnes sportovní šéf fotbalové Slavie. A to už v 5. minutě, po kolapsu naší defenzivy. V té době byly na admiráckém kontě už dvě spálené loženky. Po vedoucí brance Dukly působila Admira B jako boxer, který se těžce sbírá z podlahy ringu po předchozím počítání. A to až do poločasové přestávky.

Ve druhé půli se výkon přece jen zlepšil, v 71. minutě Michálek doslova dotlačil za brankovou lajnu míč předtím vyražený gólmanem Dukly Tlustým a vyrovnal na 1:1. V tabulce střelců našeho béčka si tak upevnil své vedoucí postavení. V závěru hostům přece jen docházely síly, naše mladší mužstvo se tlačilo do šancí, ale další gól už bohužel nepřidalo. V samém závěru přišel na trávník za Štefana Bílek, stihl ještě vyfasovat žlutou kartu – a byl konec.

Za Admiru B zápas odehráli: Hybeš – Sázel, Hájek, Klimt, Lupínek, Michálek, Štefan (88. Bílek), Fingerhut, Fric, Panýrek (75. Bartoň), Turek (46. Vachoušek).

Hodnocení trenéra Pavla Máje zde:
Rozhodčí: Kalcovský – Chustecki, Čermák.

ŽK: 1:3.

Přihlíželo 63 diváků.


Naši střelci:

6 – Michálek (2 doma + 4 venku)

3 – Douděra (3 doma + 0 venku)

2 – Šimek (2 doma + 0 venku)

1 – Panýrek, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku), Lupínek, Pelikán, Vachoušek (všichni 0 doma + 1 venku).


Ostatní výsledky:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příště: ABC Braník - Admira B, neděle 21. 10., výkop 15.30.


DSC00336.gif, 18kB DSC00342.gif, 18kB DSC00349.gif, 18kB
DSC00353.gif, 18kB DSC00356.gif, 18kB DSC00362.gif, 18kB
DSC00370.gif, 18kB DSC00391.gif, 18kB DSC00403.gif, 18kB
DSC00421.gif, 18kB DSC00424.gif, 18kB DSC00432.gif, 18kB

12.10.2018

Pavel Máj trenérem B-týmu

Vedení klubu rozhodlo o tom, že po Zdeňku Peclinovském přebírá B-tým trenér Pavel Máj.
Pavel už u B-týmu působil a jde tedy do známého prostředí. Novému trenérovi a celému béčku přejeme v Pražská teplárenská přeboru hodně zdaru!


8.10.2018

Peclinovský a Baloun v Admiře skončili

Trenér Zdeněk Peclinovský a jeho asistent Milan Baloun po prohraném utkání béčka ve Vršovicích v Admiře skončili. Došlo k tomu na základě dohody obou s vedením klubu. O obsazení postu trenéra B-mužstva bude rozhodnuto v nejbližších dnech.


logo PT.jpg, 13kB

Tak tohle se prostě nepovedlo…
Union Vršovice – Admira B 4:1 (1:1)

Po vítězství 2:0 nad Hostivaří jsme věřili, že tři body může rezerva přivézt i z Vršovic. Začala tam dobře, ve 23. minutě zajistil Admiře B vedení Michálek. Ve 31. minutě ale domácí vyrovnali Kouřimským a na náš tým lehla deka. Navíc gólman Žulevič neměl svůj den a dostal laciné góly. V 52. a 73. minutě se trefil Junek, v 88. náš tým dorazil domácí Borovička – 4:1.

Za Admiru B zápas odehráli: Žulevič – Pelikán, Hájek, Lupínek, Michálek (65. Heinzel), Šindelář (74. Bartoň), Beníšek, Bílek (54. Bouguetouta), Chládek (59. Turek), Hochman, Panýrek.

Trenér Admiry B Zdeněk Peclinovský neměl po utkání zrovna náladu: „Pětadvacet minut jsme hráli dobře, vedli jsme, vše nám hrálo do karet. Bohužel pak domácí vyrovnali, mužstvo ztratilo koncentraci, na hřiště se vkradla nervozita. Zápas vůbec nevyšel brankáři Žulevičovi. Druhý poločas jsme odehráli bez hlavy a paty, neuspořádaně. Jsem zklamaný. Teď nás čeká série tří těžkých zápasů – Dukla JM, Tempo, Uhelné sklady. Mužstvo se s tím prostě musí poprat.“


ŽK: 2:2

Rozhodčí: Jakl – Maretta, Popelka.

Přihlíželo 50 diváků.


Naši střelci:

5 – Michálek (1 doma + 4 venku)

3 – Douděra (3 doma + 0 venku)

2 – Šimek (2 doma + 0 venku)

1 – Panýrek, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku), Lupínek, Pelikán, Vachoušek (všichni 0 doma + 1 venku).


Ostatní výsledky:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příště: Admira B – Dukla Jižní Město, neděle 14. 10., výkop 14.00.


1.10.2018

logo PT.jpg, 13kB

Bojovnost a vůle slavily nakonec důležité vítězství
FK Admira Praha B – SK Hostivař 2:0 (0:0)

Bez dlouhánů Sázela (zraněn) a Vachouška (mimo ČR) jsme na první pohled sledovali hostivařskou výškovou převahu. Naše obrana v čele s gólmanem Žulevičem ji však eliminovala a Ivan vychytal cennou nulu.

První náznak šance jsme zaznamenali v 7. minutě, Michálkovu střelu vyrazil brankář hostí Provazník na roh. Vzápětí chyboval na druhé straně Beníšek a Žulevič musel likvidovat velkou šanci hostivařského Háka. Týž hráč pálil ve 12. minutě, Žulevič vyrážel na roh. Ve 20. minutě se před brankou Hostivaře v dobré šanci ocitl Pavlata, vytěžili jsme ale jen roh.

Pak přišly chvíle hostí a Žulevič se musel náramně činit. V šancích se postupně objevili Hák, Pazdera a Mikeš, ale stav 0:0 se stále neměnil.

Do druhé půle přišel na hřiště za Štefana Šimek a byl to jeho zápas. V 53. minutě prošel obranou Hostivaře, našel vpravo nabíhajícího Bílka a jeho střelu, pouze ztlumenou gólmanem Provazníkem, zblízka dorazil do sítě Michálek – 1:0. Admiráci dostali chuť a v 66. minutě se proháčkoval vápnem Pavlata. Z jeho přihrávky Douděra minul z pěti metrů tyč. To byla loženka! Hosté odpověděli v 70. minutě střelou Proskočila, která nebezpečně zasvištěla kolem šibenice Žulevičovy branky. A Hostivař dál šla za bodovým ziskem. V 76. minutě likvidoval Žulevič během pěti vteřin dvě stoprocentní šance hostí a pořád držel nulu na svém kontě. Asi rozhodující momenty zápasu…

Nedáš – dostaneš se znovu potvrdilo. O minutu později totiž Pavlatu sice vychytal v naší dobré šanci brankář hostí Provazník, jenže u odraženého míče byl včas Šimek a k tyči pečetil naši výhru – 2:0. Hostivař dál už jen paběrkovala, v 82. minutě se Pazdera pokusil přelobovat Žuleviče, ale přeloboval i břevno. V závěru Admira B hru kontrolovala, šance ještě měli - ale neproměnili - Michálek a střídající Bouguetouta. Stav už zůstal i tak pro nás příjemný – 2:0.

Trenér Zdeněk Peclinovský byl po utkání spokojený: „Těžký zápas. Měli jsme po zbytečné porážce v Královicích nůž na krku, navíc přijel velmi těžký soupeř, ale zvládli jsme to. Z naší strany to byl zodpovědný výkon, hráli jsme koukatelný fotbal, mám z něj dobrý pocit. Hostivař má kvalitní tým, zaslouží si být v tabulce tam, kde je. Ale my jsme dali dva góly, proto jsme vyhráli zaslouženě.“

Za Admiru B zápas odehráli: Žulevič – Klimt (77. Hájek), Douděra (72. Bouguetouta), Hochman, Michálek, Pavlata (86. Heinzel), Bílek (65. Fingerhut), Pelikán, Beníšek, Šindelář, Štefan (46. Šimek).
ŽK: 1:0

Sudí: Tereba (pískal s přehledem) – Tikal, Polena.

Přihlíželo 65 diváků.


Naši střelci:

4 – Michálek (1 doma + 3 venku)

3 – Douděra (3 doma + 0 venku)

2 – Šimek (2 doma + 0 venku)

1 – Panýrek, Šindelář (oba 1 doma + 0 venku), Lupínek, Pelikán, Vachoušek (všichni 0 doma + 1 venku).


Ostatní výsledky:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příště: Union Vršovice - Admira B, sobota 6. 10., výkop 10.30.


DSC09967.gif, 18kB DSC09970.gif, 18kB DSC09977.gif, 18kB
DSC09982.gif, 18kB DSC09987.gif, 18kB DSC09990.gif, 18kB
DSC09994.gif, 18kB DSC09997.gif, 18kB

23.9.2018

logo PT.jpg, 13kB

Prohrát tenhle zápas bylo opravdu umění. My jsme prohráli…
Sokol Královice – FK Admira Praha B 2:1 (1:0)

Tentokrát se omezíme raději jen na hodně stručnou informaci. Domácí šli do vedení už ve 13. minutě exligistou Kalivodou. Nám se podařilo zaslouženě vyrovnat v 71. minutě z dorážky Vachouškem. V 83. minutě byl vyloučen za ruku na brankové čáře domácí Nezbeda a královičtí fotbalisté pak celých pět minut (na videozáznamu je to jasně vidět!) naháněli po hřišti sudího Hradila, který logicky nařídil penaltu. Když se konečně uklidnili, došlo na provedení pokutového kopu, který nám měl zajistit vedení. Jenže Douděrovi královický gólman Láf nedůraznou střelu lapil. A bylo ještě hůř, protože v 94. minutě se k tyči kolem vybíhajícího brankáře Cingela trefil domácí Slánský a zděšení admiráci popadali na trávník v nelíčeném zoufalství. Prohrát tohle utkání bylo vážně umění. A my jsme ho prohráli…

Za Admiru B zápas odehráli: Cingel – Pelikán, Douděra, Klimt (46. Bouguetouta), Michálek, Šindelář, Beníšek, Bílek, Chládek (46. Vachoušek), Hochman, Turek (72. Heinzel).

ŽK: 3:2

ČK: 1:0 (Nezbeda)

Sudí: Hradil – Havel, Vojáček

Přihlížela asi stovka diváků.


Trenér Zdeněk Peclinovský byl stručný: „Herně dobré, bylo tam pár dobrých věcí. Jenže závěr jsme prostě nezvládli. Jsem zklamaný a rozladěný. Místo abychom se pohybovali v tabulce nahoře, jsme na spodku. Ale musíme jít dál.“


Naši střelci:

3 – Michálek (0 doma + 3 venku), Douděra (3 doma + 0 venku)

1 – Panýrek, Šimek, Šindelář (všichni 1 doma + 0 venku), Lupínek, Pelikán, Vachoušek (všichni 0 doma + 1 venku).


Ostatní výsledky:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příště: Admira B - Hostivař, neděle 30. 9., výkop 14.00


17.9.2018

logo PT.jpg, 13kB

Admira Praha B - Př. Kopanina 4:3 (1:1)

Těžký zápas s kvalitním soupeřem. Ocenit je třeba fakt, že mužstvo dokázalo zvrátit stav z 1:2, kdy jsme si dali vlastence, až na 4:2. V závěru jsme už za stavu 4:3 neproměnili penaltu a bylo krušno, hosté šli tvrdě za vyrovnáním. Dvěma taktickými střídáními a dobrou defenzivou jsme však cenné vítězství udrželi.

Sled branek: 7. Šindelář – 1:0, 18. 1:1 Flaks, 59. Hájek vlastní – 1:2, 62. Douděra – 2:2, 74. Šimek – 3:2, 81. Panýrek – 4:2, 83. Urban – 4:3.

Utkání za Admiru B odehráli: Žulevič – Sázel (30. Turák), Douděra (90. Bouguetouta), Hochman, Michálek (89. Heinzel), Panýrek, Pelikán, Hájek, Šindelář, Klimt (70. Bílek), Šimek.

Rozhodčí: Tomšů – Toman, Chustecki.

Přihlíželo 50 diváků.

Rozhovor s trenérem B mužstvaNaši střelci:

3 – Michálek (0 doma + 3 venku), Douděra (3 doma + 0 venku)

1 – Panýrek, Šimek, Šindelář (všichni 1 doma + 0 venku), Lupínek, Pelikán (oba 0 doma + 1 venku).


Příště: Sokol Královice – Admira B, sobota 22. 9., výkop 15.00


Ostatní výsledky:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


DSC09440.gif, 18kB DSC09444.gif, 18kB DSC09447.gif, 18kB
DSC09457.gif, 18kB DSC09462.gif, 18kB DSC09483.gif, 18kB
DSC09488.gif, 18kB DSC09500.gif, 18kB DSC09513.gif, 18kB
DSC09517.gif, 18kB
9.9.2018

logo PT.jpg, 13kB

Jen bodík ze hřiště přeborového nováčka
AFK Slavoj Podolí – FK Admira B 2:2 (1:2)

Trestuhodně zahozené gólové šance a nejistý výkon brankáře se podepsaly pod plichtu na hřišti nováčka z Podolí. Domácí nás zaskočili rychlým vedením, když se v 10. minutě trefil Bednář – 1:0. Michálek ale ve 32. minutě skóre srovnal 1:1. A ještě do poločasu nám stejný hráč zajistil vedení – 1:2. Bohužel, nedokázali jsme ho zvýšit na dvoubrankové a přišel trest. V 53. minutě se lacino trefil podolský Šumník – 2:2. Sice jsme získali kladný bod do tabulky pravdy, ale celkově je remíza z admiráckého pohledu spíše ztrátou.

Trenér Zdeněk Peclinovský nebyl po zápase spokojen: „Tohle utkání jsme měli jednoznačně vyhrát. Bohužel, zápas nevyšel brankáři, po jeho dvou chybách jsme dvakrát inkasovali. Přitom za stavu 2:1 pro nás jsme spálili vyloženou šanci. Dvoubrankové vedení už bychom asi nepustili. Je to zatím pořád takové syrové, čeká nás hodně práce.“


Za Admiru B zápas odehráli tito hráči: Cingel – Herc, Klimt, Šimek (88. Bouguetouta), Douděra, Hochman, Michálek, Bílek, Chládek (88. Heinzel), Šindelář (85. D. Bartoň), Turák.


ŽK: 0:3

Sudí: Kučera – Gotthard, Toman

Přihlížela stovka diváků.


Naši střelci:

3 – Michálek (0 doma + 3 venku)

2 - Douděra (2 doma + 0 venku)

1 – Lupínek, Pelikán (oba 0 doma + 1 venku).


Ostatní výsledky:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příště: Admira B – FC Přední Kopanina, v neděli 16. září, výkop 14.00


3.9.2018

logo PT.jpg, 13kB

Druhý mač doma, druhá prohra. Čas na zamyšlení…
FK Admira Praha B – ČAFC Praha 1:2 (1:1)

Po porážce s Vyšehradem B jsme doma prohráli znovu, s Čafkou. Ta se ujala už v 9. minutě vedení střelou Bláži k tyči. V 15. minutě se v závaru před brankou, kde operovali naši Douděra a Pavlata, uhodil hlavou o tyč gólman hostí Drahorád. Zápas ale po ošetření dohrál. Ve 24. minutě vyrazil Fricův lob přes břevno na roh. Nakonec ale hosté přece jen inkasovali. Ve 45. minutě po centru zprava přiklepl Pavlata míč hlavou Douděrovi a ten taky hlavou skóroval – 1:1.

Bohužel, druhá půle patřila spíš Čafce, Fitzel a Deré hrozili v nebezpečných protiútocích. My jsme vážnější šanci neměli. A v nastaveném čase (sudí Bočok přidal sedm minut) posoudil rozhodčí souboj v našem vápně jako faul našeho obránce a z penalty se trefil opět Bláža – 1:2.

Na rovinu - výkon Admiry B byl zklamáním. Bez ohledu na přísnou penaltu v samém závěru. Sestava se sedmi fotbalisty z divizního A-kádru by si měla se soupeřem kvalit Čafky poradit. Ale neporadila si… Proč?

Trenér Zdeněk Peclinovský byl velmi zklamán.Za Admiru B zápas odehráli: Cingel – Pelikán, Sázel, Douděra (46. Vachoušek), Lupínek, Michálek (84. Bílek), Fric, Herc (70. Beníšek), Hochman (64. Šindelář), Pavlata, Turák.

Branky: 9. Bláža – 0:1, 45. Douděra – 1:1, 90. Bláža z penalty – 1:2.

ŽK: 2:4

Rozhodčí: Bočok – Kalcovský, Jeřábek

Sledovalo 45 diváků


Naši střelci:

2 - Douděra (2 doma + 0 venku)

1 – Lupínek, Pelikán, Michálek (všichni 0 doma + 1 venku).


Ostatní výsledky:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příště: AFK Slavoj Podolí - Admira B, v sobotu 8. září, výkop 10.15


DSC08646.gif, 18kB DSC08664.gif, 18kB DSC08683.gif, 18kB
DSC08698.gif, 18kB DSC08703.gif, 18kB DSC08711.gif, 18kB
DSC08728.gif, 18kB DSC08746.gif, 18kB DSC08749.gif, 18kB
DSC08763.gif, 18kB DSC08765.gif, 18kB DSC08775.gif, 18kB
DSC08780.gif, 18kB DSC08786.gif, 18kB DSC08792.gif, 18kB
DSC08811.gif, 18kB DSC08814.gif, 18kB DSC08834.gif, 18kB
DSC08850.gif, 18kB
27.8.2018

logo PT.jpg, 13kB

Ani napodruhé jsme doma nevyhráli, šemíci odvezli tři body
FK Admira Praha B – FC Slavoj Vyšehrad B 0:2 (0:1)

Béčko Vyšehradu, nováček přeboru, nás na našem hřišti vyškolilo z produktivity. Admirácká jedenáctka, vyztužená řadou hráčů z kádru divizního A-týmu, vstřelit gól nedokázala, a proto prohrála. Chyběl Lupínek (bolesti v lýtku) a chyběl víc, než se předpokládalo…

V první půli jsme zahodili tři nadějné šance a rozhodčí Polena mohl pískat penaltu za faul na Michálka. Nepískal, a tak se penalta nekopala. První branka padla, jak se říká, do šatny. Po autovém vhazování ve 45. minutě prošel hostující Heřman naším vápnem až do kuchyně, udělal kličku bezmocnému gólmanovi Cingelovi, a do prázdné „kasy“ otevřel skóre - 0:1. Druhý úder nám šemíci zasadili brzy po přestávce. V 53. minutě jeden z jejich hráčů prošel zprava do našeho pokutového území, šikovně obešel tři naše zadáky a předložil lahůdku na zlatém podnosu pro neobsazeného spoluhráče Junka. Ten snadno, opět do prázdné branky – 0:2. Pohnout s tímto stavem už naše mužstvo, přes patero střídání, pohnout nedokázalo. A tak se, bohužel, zrodila naše první prohra v novém ročníku.

Hodnocení trenéra Zdeňka Peclinovského.Za Admiru B nastoupili: Cingel – Sázel, Herc (53. Beníšek), Fric (89. Heinzel), Douděra (89. D. Bartoň), Hochman, Michálek, Pavlata, Pelikán, Panýrek (66. Chládek), Turák (55. Vachoušek).

Branky: 45. Heřman, 53. Junek.


ŽK: 1:3

Rozhodčí: Polena – Laštovička, Šaróka

Sledovalo 70 diváků


Naši střelci:

1 – Lupínek, Pelikán, Michálek (všichni 0 doma + 1 venku), Douděra (1 doma + 0 venku)


Ostatní výsledky:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příště: Admira B – ČAFC Praha, v neděli 2. září, výkop 14.00


20.8.2018

logo PT.jpg, 13kB

Spokojenost: Dali jsme venku tři góly a odvezli jsme tři body
FC Tempo Praha – FK Admira Praha B 2:3 (1:2)

Tempo je na své trávě na Lhotce každému soupeři nepříjemným protivníkem a body z jeho hájemství mají svou cenu. Navíc jsme měli soupeři co oplácet, v minulé sezóně jsme Tempu dvakrát podlehli 1:2. Povedlo se! Tempo přebor doma zahájilo pouze plichtou 2:2 s nováčkem z Vyšehradu, a s naším béčkem prohrálo 2:3.

Trenér Admiry B Zdeněk Peclinovský mohl oslavit první výhru po návratu do Kobylis. Utkání na Tempu viděl takto: „Dali jsme tři góly venku a vyhráli jsme. Takže spokojenost. Tempo je kvalitní soupeř, naši kluci ale utkání zvládli výborně. Hodně se zlepšili po stránce bojovnosti i herně. Snažili se plnit pokyny, které dostali, v řadě věcí si dali říct. Do vedení jsme šli z naprosto jasné penalty, kterou proměnil Lupínek. Před přestávkou Pelikán zvýšil na 0:2, ale těsně před poločasem naši vzadu zaspali a dostali jsme gól na 1:2. Hra byla potom vyrovnaná a nám se podařilo gólem Michálka zvýšit na 1:3. Za pět minut Tempo opět snížilo z opravdu obdivuhodně provedeného přímého kopu – ten brankář Cingel nemohl chytit. Konec už jsme zvládli a zápas jsme dohráli vítězně.“


Za Admiru B nastoupili: Cingel – Lupínek, Douděra (88. Heinzel), Hochman, Michálek, Vachoušek (90. Egrt), Pelikán, Hájek, Šindelář (53. Chládek), Klimt, Šimek (70. D. Bartoň).

Branky: 23. Lupínek z penalty – 0:1, 40. Pelikán – 0:2, 43. Bláha – 1:2, 62. Michálek – 1:3, 67. Bláha – 2:3.

ŽK: 3:1

Rozhodčí: Gotthard – Laštovička, Chustecki

Sledovalo 100 diváků


Naši střelci:

1 – Lupínek, Pelikán, Michálek (všichni 0 doma + 1 venku), Douděra (1 doma + 0 venku)


Ostatní výsledky:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příště: Admira B – FK Slavoj Vyšehrad B, nováčka přeboru přivítáme v Kobylisích, v neděli 26. srpna, výkop 14.00


13.8.2018

logo PT.jpg, 13kB

Přeborník Prahy nám „ukradl“ vítězství v nastaveném čase
FK Admira Praha B – SK Třeboradice 1:1 (0:0)

Proti úřadujícímu přeborníkovi Prahy, který odmítl postup do divizní soutěže, nastoupilo béčko citelně posílené několika hráči z A-kádru. Poprvé vedl náš tým trenér Zdeněk Peclinovský. Statečně bojoval, dobré šance měl zejména Pelikán, ale pálil pokaždé nad. Dlouho jsme vedli pěknou střelou Douděry k protilehlé tyči – 1:0. Hosté v závěru stupňovali tlak, zejména Kadlec se objevil v několika střeleckých příležitostech, ale Admira stále držela těsné vedení, mimo jiné díky dobrému výkonu brankáře A. Bartoně. Už v nastaveném čase, po faulu Vachouška na půlící čáře, rozehrály Třeboradice přímý kop směrem na pravé křídlo a následný centr před naši branku proměnil Kadlec hlavičkou ve vyrovnání – 1:1. Mrzelo to, ale budiž řečeno, že plichta je asi spravedlivá.

Admira B: A. Bartoň – Klimt, Komínek, Lupínek, Hájek – Čížek (80. Chládek), Pelikán (90. D. Bartoň)– Michálek (68. Beníšek), Turák, Douděra (75. Šindelář) – Pavlata (58. Vachoušek).

Rozhodčí: Tomšů – Tereba, Havel.

Diváků: 80


Hodnocení trenéra Zdeňka Peclinovského.
Naši střelci:

1 – Douděra (1 doma + 0 venku)


Ostatní výsledky:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


5.8.2018

Těsná výhra po solidním výkonu
SK Ďáblice - Admira B 2:3 (1:1)

V dalším přípravném utkání jsme na jejich hřišti porazili sousedy z Ďáblic, kteří nedávno sestoupili z přeboru do 1. A třídy. Naše branky: Michálek, Turák, Čížek.

Trenér Admiry B Pavel Máj po zápase říkal: "Výkonnostně už to šlo, hráli jsme dobře. Ovšem dali jsme si vlastní gól a Lupínek neproměnil penaltu. Cením si toho, že tým bojoval."