B-mužstvo (Pražský přebor)

Trenér:Tomáš Čedík 777 017 074
ceda22@seznam.cz
Vedoucí:Miroslav Petrů 724 350 613
petru@inpros.cz
Admira_B.gif, 17kB

Kádr B-týmu - podzim 2015

24.10.2016

logo PT.jpg, 13kB

Tři body z Braníka, dorostenec Zima vychytal nulu!
ABC Braník – FK Admira Praha B 0:2 (0:1)

To se to hraje, když se už v první minutě vede! Nám se to povedlo v 11. kole, v Braníku, když rychlou akci a šikovnou kombinaci zakončil do prázdné branky Stejskal – 0:1. Domácí tým ze středu tabulky jsme tím dost zaskočili. A když opět Stejskal v 57. minutě doklepl do sítě brankářem Braníka Kudláčkem vyražený míč, vedli jsme 0:2. Hru jsme měli ve své moci a dovedli jsme ji do vítězného konce, i když v 70. minutě sudí Hlavnička vyloučil našeho Stejskala. Do zápisu uvedl: „Červená karta během zápasu. Hrubé nesportovní chování, hráč v přerušené hře udeřil soupeře pěstí do hrudníku.“ Byla to Stejskalova hloupá klukovina, kterou nelze ničím omluvit!

I v oslabení jsme sehráli rovnocennou partii a nakonec jsme si odvezli z Braníka možná nečekané, ale zasloužené tři body. Je to první podzimní vítězství venku. A co víc, dorostenec Zima v naší brance vychytal svou první přeborovou nulu. Velká gratulace, Lukáši!


Admira B: Zima – Horák, Lupínek, Mamurov, Jackl, Ondrůšek, Stejskal, Šimek (46. Beníšek, 83. Káninský), Štefan (89. Slabý), Jerhot (69. Hochman), Vachoušek.


Trenér Admiry B Tomáš Čedík chválil i kritizoval: „Herně jsme domácí přejeli, byli jsme jednoznačně lepší, fotbalovější. Mrzí mě ale dvě věci. Jednak neproměněné šance, protože jsme mohli vyhrát i vyšším rozdílem. A za druhé červená karta Stejskala. Byla zcela zbytečná. Dvacet minut před koncem jsme vedli o dva góly, hru jsme kontrolovali a Tomáš, který jinak hrál výborně, mužstvo nepochopitelně oslabil. Nejen v Braníku, ale i na další zápasy.“


Rozhodčí: Hlavnička – Hradil, Zloch.

ŽK: 4:4

ČK: 0:1

Diváci: 50


Naši střelci – čtyři jsou shodně třígóloví

3 – Stejskal, Jerhot (oba 1 doma + 2 venku), Šindelář a Vachoušek (oba 2 doma + 1 venku)

1 – Lupínek, Pavlata, Emoshkin (všichni 0 doma + 1 venku), Šmidrkal, Štefan, Hochman, Ondrůšek (všichni 1 doma + 0 venku)


Ostatní výsledky a tabulka:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=10836

Příští utkání: Admira B – FC Zličín, neděle 30. října ve 14.30, hřiště ZŠ Hovorčovická


17.10.2016

logo PT.jpg, 13kB

Neudrželi jsme vedení, vlastními chybami jsme nabídli hostům tři body
FK Admira Praha B – Dukla Jižní Město 1:2 (1:1)

Od úvodního hvizdu se hrál svižný a otevřený fotbal, kterému nechyběla tvrdost ani potřebné nasazení.

V 15. minutě jsme skórovali z rychlého protiútoku. Po dlouhém pasu Horáka si na pravé straně zpracoval balón Stejskal, dostal se do vápna a přízemní střelou ke vzdálenější tyči prostřelil hostujícího gólmana Štěpánka - 1:0.

Ve 34. minutě po dlouhém výkopu brankáře Dukly Štěpánka došlo k nedorozumění mezi našimi Horákem a vybíhajícím Jakimeczkem, kterého využil Kotlík a pohotovou ránou z ostrého úhlu srovnal na 1:1.

V 39. minutě Kotlík z ostrého úhlu napřáhl a trefil tyč Jakimeczkovy svatyně.

Do druhého poločasu nastoupili admiráci s jedinou změnou, když Hochmana nahradil Ondrůšek. Jeho přítomnost na hřišti byla v dalším průběhu hry znát.

Ve 49. minutě dukelský Solař dlouhým pasem za obranu poslal do zakončení Kotlíka a ten pohotovou střelou otočil skóre na 1:2.

V 51. minutě se po Lupínkově přihrávce dostal ke střele Šindelář a bombou orazítkoval břevno Štěpánkovy brány.

S přibývajícím časem se snažili admiráci alespoň o vyrovnání. V 78. minutě vybíhající Štěpánek na dlouhé Lupínkovo vhazování nedosáhl, balón se snesl na hlavu Štefana, jenže na brankové čáře mu zkazil radost dobře postavený Markuzi. Další příležitost si Admira vypracovala o šest minut později, kdy si na rozehraný přímý kop Ondrůška naběhl Horák, avšak Štěpánek na čáře míč lapil.

Porážka s nováčkem přeboru je pro nás komplikací a nemilým překvapením.


Admira B: Jakimeczko - Lupínek, Horák, Mamurov, Fric - Stejskal, Hochman (46. Ondrůšek), Beníšek
(86. D. Slabý), Zolotuchin (70. Štefan) - Šindelář, Vachoušek.

Branky: 15. Stejskal - 34. a 49. Kotlík.

ŽK: 16. Mamurov, 60. Horák, 70. Stejskal, 75. Štefan, 90. Vachoušek - 90. M. Lafek.

Rozhodčí: Kučera - Nykl, Multerer.

Utkání sledovalo 90 diváků.


Náš trenér Tomáš Čedík zápas zhodnotil takto: „Z mého pohledu to byl výborný fotbal. Na těžkém terénu to byla tvrdá, nekompromisní hra s šancemi na obou stranách. Šli jsme brzo do vedení, předtím jsme měli velkou šanci, kdy šel náš hráč sám na brankáře, kterou neproměnil. Mysleli jsme si, že 1:0 udržíme. Pak jsme dostali hloupý gól, neshoda stopera s gólmanem. Byl to víceméně gól zadarmo. Pak přišel zase nesmyslný druhý gól, povyběhnutí gólmana, míč za obranu a Kotlík to pak měl jednoduché, jenom ho přehodil. V závěru jsme zkoušeli zatlačit, už to ale bylo těžké, hosté výborně bránili. Měli jsme střelu do břevna, na druhé straně oni nastřelili tyč. Z mého pohledu by zápasu slušel bod, bohužel se tak nestalo. Pro nás je to ztráta, hlavně doma.”


S využitím serveru www.fotbalpraha.cz připravil: -api-


Naši střelci

3 – Jerhot (1 doma + 2 venku), Šindelář a Vachoušek (oba 2 doma + 1 venku)

1 – Lupínek, Pavlata, Emoshkin (všichni 0 doma + 1 venku), Stejskal, Šmidrkal, Štefan, Hochman, Ondrůšek (všichni 1 doma + 0 venku)


Ostatní výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=10836


Další utkání: ABC Braník - FK Admira Praha B, sobota 22. října, výkop 15.30 hod.


10.10.2016

logo PT.jpg, 13kB

První letošní bod zvenčí, přitom bylo na tři
SK Union Vršovice – FK Admira Praha B 1:1 (0:0)

Z Vršovic jsme přivezli bod, první venkovní v letošní podzimní sezoně. Skóre otevřel v 67. minutě z dorážky před brankou Lupínek. Byla to jeho první letošní podzimní branka. Bohužel, už za minutu jsme dopřáli domácím vyrovnání. Nekoncentrovaná obrana nechala střílet vršovického hráče, ten trefil břevno a z dorážky nekrytý Tomaides srovnal na 1:1. V závěru neukočíroval Jerhot nervy, dvakrát „žlutě“ fauloval a musel předčasně pod sprchy. Za této situace jsme bod nakonec brali.

Branky: 68. Tomaides – 67. Lupínek.

Admira B: Zima – Horák, Lupínek, Kvapil, Fric – Štefan (75. Beníšek), Hochman (69. Šimek), Stejskal – Ondrůšek, Jerhot - Šindelář (90. Paizullaev).


Trenér Admiry B Tomáš Čedík zápas zhodnotil takto: „Ve Vršovicích jsme podali výborný výkon, až na proměňování šancí. Jediný vstřelený gól je málo. Škoda nesoustředěnosti obrany hned po našem gólu, kdy jsme dovolili domácím obratem vyrovnat. Chybou byly dva zákroky Jerhota v závěru, oba za žlutou kartu, a tudíž vyloučení. Stručně řečeno, před zápasem bychom bod brali. Po zápase musím říct, že vzhledem k odvedenému výkonu je remíza trochu málo.“


Rozhodčí: Gotthard – Šaróka, Klička

ŽK: 1:5 (v našem týmu Jerhot 2x, Lupínek, Ondrůšek, Štefan)

ČK: 0:1 (Jerhot)

Přihlíželo 60 diváků.


Naši střelci

3 – Jerhot (1 doma + 2 venku), Šindelář a Vachoušek (oba 2 doma + 1 venku)

1 – Lupínek, Pavlata, Emoshkin (všichni 0 doma + 1 venku), Šmidrkal, Štefan, Hochman, Ondrůšek (všichni 1 doma + 0 venku)


Ostatní výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=10836


Další utkání: Admira B – Dukla Jižní Město, neděle 16. října, výkop v 15 hodin.


03.10.2016

logo PT.jpg, 13kB

Konečně jsme se zbavili černého Petra
Admira B – Sokol Cholupice 4:0 (2:0)

Černý Petr aneb poslední místo v Pražská teplárenská přeboru, nic záviděníhodného. Soupeř z jižního okraje metropole, který do kobyliské Hovorčovické ulice dorazil v neděli odpoledne, tušil totéž, co my. Kdo prohraje tenhle mač 8. kola, ten si toho černého Petra podrží.

Poměrně brzy dalo naše béčko najevo, že už má posledního místa tabulky dost. Po čtvrthodině vedlo 2:0, když se ze skrumáže trefil Vachoušek a poté hlavičkou Jerhot.

Že by si fotbalový labužník na předváděné hře zvlášť pochutnal, to se říct nedá. Nesporně jsme v lijáku byli lepší, míč jsme měli na kopačkách častěji, leč do půle jsme už další gól nepřidali.

Po změně stran jsme viděli jev na úrovni přeboru nevídaný. Na obou stranách se proti sobě postavil hráč černé pleti – náš Vachoušek, u hostí střídající Bera. Víc radosti si užil nepochybně Vachoušek, už proto, že v závěru vstřelil svou druhou (admiráckou třetí) branku. A protože po něm ještě poslal míč přesně k tyči cholupické branky, střežené zanedlouho už šestačtyřicetiletým gólmanem Burešem, dobře hrající Štefan, vyhráli jsme hladce 4:0. Což znamenalo první nulu pro brankáře Jakimeczka.

Ačkoli po celý zápas lilo, tradiční společná děkovačka vítězného týmu a nejvěrnějších fanoušků se samozřejmě konala, včetně rybiček hráčů na vodou napitou trávu.

Zdálo se, že na poslední příčku tabulky klesly právě Cholupice, jenže omyl. Zličín dostal v Horních Měcholupech bůra a celkově nižší počet vstřelených branek ho přikoval nejméně na týden úplně dolů. Čímž mu nejméně na týden patří ten shora zmíněný černý Petr.

Admira B poskočila na třináctou příčku, Cholupice jsou patnácté.

Hodnocení z pohledu trenéra Admiry B Tomáše Čedíka připravujeme.


Admira B: Jakimeczko – Lupínek, Kvapil, Fric – Štefan (88. Obukhov), Stejskal (75. Panýrek) – Ondrůšek (80. Marek), Jerhot, Beníšek (68. Hochman), Šindelář – Vachoušek (85. Ermoshkin).


Branky: 7. Vachoušek, 16. Jerhot, 79. Vachoušek, 85. Štefan.

Rozhodčí: Toman – Hradil, Polena.

ŽK: 4:1

Mač sledovalo 60 obětavých diváků, z nichž zhruba desetina přijela z Cholupic. Ti se domů vraceli dost smutně…Foto:
Ladislav Polanecký,
předseda TJ Sokol Cholupice

DSC_0003.gif, 18kB DSC_0004.gif, 18kB DSC_0005.gif, 18kB
DSC_0010.gif, 18kB DSC_0011.gif, 18kB DSC_0014.gif, 18kB
DSC_0016.gif, 18kB DSC_0017.gif, 18kB DSC_0019.gif, 18kB
DSC_0022.gif, 18kB DSC_0025.gif, 18kB DSC_0026.gif, 18kB
DSC_0027.gif, 18kB DSC_0036.gif, 18kB DSC_0040.gif, 18kB
DSC_0045.gif, 18kB DSC_0046.gif, 18kB

Naši střelci:

3 – Jerhot (1 doma + 2 venku), Šindelář a Vachoušek (oba 2 doma + 1 venku)

1 – Pavlata, Emoshkin (oba 0 doma + 1 venku), Šmidrkal, Štefan, Hochman, Ondrůšek (všichni 1 doma + 0 venku)

Další utkání: Union Vršovice - Admira B, sobota 8. října, výkop v 10.30 hodin.


26.9.2016

logo PT.jpg, 13kB

Na trávě favorita nakonec čestná porážka
Sokol Královice – Admira B 4:3 (2:0)

Do Královic na opačný konec metropole jsme cestovali ve „slepené“ sestavě. Vypomoci museli i dorostenci Zima a Panýrek. Královice šly sedm minut před závěrečným hvizdem do tříbrankového vedení. Nakonec byly rády za výhru o jediný gól.

Nejdůležitější momenty

Ve 37. minutě vybojoval kapitán domácích Krejča balón už na polovině soupeře a prošel s ním až k šestnáctce, kde byl zastaven Kvapilem za cenu nedovoleného zákroku. Domácí kanonýr Randa nedal Hybešovi šanci a prudkou ránou ke vzdálenější tyči otevřel skóre - 1:0.

Ve 42. minutě se ještě před vápnem dostal k míči Šumský, prudce napřáhl a Hybeš, i když vystihl směr, byl na střelu krátký – 2:0.

V 50. minutě po naší rychlé akci postupoval Ondrůšek sám na domácího gólmana. Ten mu jeho střelecký pokus stačil ještě zneškodnit, ale Vachoušek pohotově dorazil – 2:1.

V 59. minutě po Ondrůškově přímém kopu orazítkoval vysoký Jerhot hlavou tyč…

V 63. minutě byl u pravé postranní čáry faulován Krejča. Přímý kop rozehrál Randa a Hořický hlavou zvýšil na 3:1.

V 83. minutě prošel středem pole domácí Tylšar, tam přihrávkou našel Krejču a Královice vedly 4:1.

V 88. minutě rozehrál Kvapil přímý kop a nekrytý Jerhot hlavou snížil – 4:2

Ve třetí minutě nastaveného času rozehrál Šindelář z levé strany rohový kop, ve skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval Jerhot - 4:3.


Admira B: Hybeš (46. Zima) - Lupínek, Kvapil, Káninský (84. Obukhov) - Stejskal (84. Paizullaev), Jerhot, Štefan (70. Másílko), Panýrek (46. Marek) - Ondrůšek, Šindelář - Vachoušek.

Branky: 37. Randa, 42. Šumský, 63. Hořický, 83. Krejča - 88. a 90+3. Jerhot, 50. Vachoušek.

ŽK: 2:5 (58. Vršecký, 86. Pavlů - 53. Štefan, 55. Zima, 64. Káninský, 90. Obukhov, 90+4. Másílko).

Rozhodčí: Hlavnička - Šaróka, Multerer.

Diváci: 80.


Náš trenér Tomáš Čedík byl po zápase rozladěný. Pro server www.fotbalpraha.cz řekl: „Škoda že jsme nedodrželi to, co jsme chtěli. Řekli jsme si předem, že nebudeme dělat chyby uprostřed, bohužel v prvním poločase dvě chyby uprostřed a dostaneme z toho dvě branky. To narušilo celou koncepci. Do druhé půle jsme si řekli, že musíme vstřelit nějaké branky. Chtěli jsme hrát bez chyb. Bohužel za stavu 2:1 Jerhot hlavou nastřelil tyč. Nikdo ale míč nedoklepl do brány. To se nestalo. Pak jsme zase dvakrát inkasovali. Věděli jsme, že nějaký gól ještě dáme, šance jsme měli. Byl to fyzicky náročný fotbal, hodně běhavý. Podařilo se nám snížit na rozdíl jedné branky. Byli jsme tady ve slepené sestavě. Máme hodně zraněných hráčů.”

S využitím serveru www.fotbalpraha.cz připravil api


Naši střelci:

3 – Šindelář (2 doma + 1 venku)

2 – Jerhot (0 doma + 2 venku)

1 – Pavlata, Vachoušek, Emoshkin (všichni 0 doma + 1 venku), Šmidrkal, Hochman, Ondrůšek (všichni 1 doma + 0 venku)


Další utkání: Admira B - Cholupice, neděle 2. října, výkop v 15.00 hodin.


18.9.2016

logo PT.jpg, 13kB

Tak jsme se konečně dočkali!
Admira B – FC Háje 3:2 (1:0)

Máme první tři body do tabulky, ale byla to v 6. kole Pražského přeboru na mokré trávě v Hovorčovické ulici dřina. Hosté bojovali, fotbal oboustranně dost bolel. Co do převahy i šancí jsme byli o chlup lepší, a tak je naše výhra přece jen zasloužená.

Do vedení jsme se dostali ve 40. minutě utěšenou střelou Šmidrkala – 1:0. Hned po přestávce ale vyrobila ve 47. minutě naše lehkovážná defenziva hrubici a Jiroušek také parádní jedovkou srovnal – 1:1. Hodně diskuzí vyvolal gól našeho Šindeláře v 62. minutě. Míč poletoval vápnem hostí sem a tam, gólman Provazník dvakrát znamenitě likvidoval naše loženky, až nakonec balon protlačil těsně za brankovou čáru právě Šindelář – 2:1. Hostům se verdikt sudího Stěhule nelíbil, některým až tekly nervy, ale budiž řečeno, že rozhodčí situaci sledoval z nějakých čtyř metrů a dobře ji viděl. Od 71. minuty dohrávaly Háje v deseti, když rozhodčí po druhé žluté kartě vyloučil jejich kapitána Brože. Pojišťovací gól vstřelil v 77. minutě mazáckým lobem přes brankáře hostí mladík Hochman – 3:1. Ale nebylo by to naše béčko, aby si situaci samo nezkomplikovalo, když už v 91. minutě pustil brankář Jakimeczko ránu skoro z nulového úhlu, kterou na něj vypálil Hančl – 3:2. A ještě to byly v samém závěru nervy! Body nakonec zůstaly v Hovorčovické, což už jsme nutně potřebovali.


Video s hodnocením utkání z pohledu trenéra Tomáše Čedíka přineseme v brzké době.


Admira B: Jakimeczko – Mamurov, Jackl, Fric, Ondrůšek, Šmidrkal (64. Hochman), Stejskal (89. Káninský), Šindelář, Kvapil, Jerhot (83. Másílko), Vachoušek.

Branky: Šmidrkal, Šindelář, Hochman – Jiroušek, Hančl.

ŽK: Jerhot – Brož 2x, Hanžl, Dratva.

ČK: Brož

Rozhodčí: Stěhule – Šmakal, Chrenko.

V dešti sledovalo 50 diváků
Naši střelci:

3 – Šindelář (2 doma + 1 venku)

1 – Pavlata, Emoshkin (oba 0 doma + 1 venku), Šmidrkal, Hochman, Ondrůšek (všichni 1 doma + 0 venku)


Další utkání: Královice - Admira B, sobota 24. září, výkop ve 14.30 hodin.


12.9.2016

logo PT.jpg, 13kB

Prohráli jsme i popáté v řadě, derby ovládly Ďáblice
SK Ďáblice – FK Admira Praha B 2:1 (2:0)

Průša, někdejší základní pilíř našeho béčka, a kolem něj Cingel, Šabacký, Veselý, Blažek, Davídek, Novák, Hejna, na lavičce Michálek a Pokorný. Všichni bývalí admiráci. To byla pro ďáblického nováčka Přeboru Prahy proti našemu béčku v sousedském derby motivace jako hrom. A jak známe Martina Průšu, dnes hrajícího trenéra našeho soupeře, bezpochyby vyhlásil motivační pohoštění v případě výhry. A Ďáblice opravdu vyhrály, i když jen těsně. Dřely jako o život a pak slavily. Nejlepší na hřišti byli dorostenec Cingel v brance domácích a Průša před ním.

Naši také nepodali špatný výkon, ale nestačilo to. Gólman Hybeš už odchytal lepší zápasy než toto sousedské derby a střelecky jsme se prosadili jen jednou. Aspoň na první bod v letošním přeboru to bylo málo.


Branky: 1. Dafčík – 1:0, 23. Dafčík – 2:0, 61. Šindelář – 2:1.

ŽK: 1:4

Admira B: Hybeš – Stejskal, Mamurov, Štochl (46. Káninský), Kvapil – Fric, Jerhot (77. Beníšek), Šindelář, Štefan (83. Másílko) – Vachoušek, Ondrůšek.

Rozhodčí: Bočok – Kučera, Toman.

Zápas v pekelném vedru sledovalo 187 diváků.


Naši střelci:

2 – Šindelář (1 doma + 1 venku)

1 – Pavlata, Emoshkin (oba 0 doma + 1 venku), Ondrůšek (1 doma + 0 venku)


Další utkání: Admira B – JM Háje, neděle 18. září, výkop v 15.00 hodin.


5.9.2016

logo PT.jpg, 13kB

Chyby v defenzivě a další domácí porážka
Admira B – ČAFC Praha 2:4 (1:2)

Tentokrát jsme se v Hovorčovické ulici utkali s hratelným soupeřem, který zvítězil hlavně proto, že jsme mu kardinálními chybami v defenzivě nabídli gólové šance. Střelec formátu Mašleje si s nimi věděl samozřejmě rady.

Sled branek: 4. Mašlej – 0:1, 14. Šindelář – 1:1, 28. Nováček – 1:2, 53. Ondrůšek – 2:2, 71. Nagy – 2:3, 76. Mašlej – 2:4.

Admira B: Hybeš – Mamurov, Obukhov (46. Marek), Štochl, Ondrůšek, Beníšek (42. Hochman), Zolotuchin (82. Másílko), Stejskal (46. Vachoušek), Šindelář, Štefan, Jerhot (72. D. Němec).

Rozhodčí: Gunitš – Hlaváček, Fazekaš

Přihlíželo 60 opět zklamaných diváků.


Naši střelci:

1 – Pavlata, Emoshkin (oba 0 doma + 1 venku), Šindelář, Ondrůšek (oba 1 doma + 0 venku)


Derby v dalším kole! Pojedeme do sousedních Ďáblic!

V neděli 11. září se představíme na trávníku nováčka SK Ďáblice, kde trénuje náš bývalý hráč béčka Martin Průša a kde kope řada našich odchovanců. Čeká nás hodně zajímavý a hodně prestižní mač! Výkop – 17.00.


29.8.2016

logo PT.jpg, 13kB

Zoufalý rozjezd nové sezóny – tři prohry za sebou

Admira B - Motorlet B 0:2 (0:1)

Hosté, posílení několika hráči z divizního A-týmu a naším bývalým hráčem Čmejlou, šli po naší chybě v defenzivě poměrně brzy do vedení a svou výhru potvrdili gólem v závěru, opět po naší chybě v obranné fázi.

Branky: 18. Stříbrský, 88. Sodoma.

Admira B: Hybeš – Mamurov, Martinic, Lupínek, Ondrůšek, Vachoušek (58. Šindelář), Hochman (53. Štefan), Beníšek (67. Fric), Zolotuchin, Stejskal (81. Káninský), Kvapil.


Zbraslav - Admira B 8:2 (4:0)

Za dvacet minut bylo hotovo, pak už šlo jen o výši naší porážky. Výsledek nutí k zamyšlení…

Branky: 19., 66., 78. a 84. Sýkora, 22. a 53. Sedláček, 1. Král, 13. z penalty Žižka - 51. Pavlata, 81. Emoshkin.

Admira B: Žulevič - Káninský, Jerhot, Lupínek, Fric - Štefan, Ondrůšek (76. Emoshkin), Šindelář (46. Panýrek), Beníšek (76. Němec) - Stejskal (76. Másílko), Pavlata.


Čtvrtý zápas letošního Přeboru odehrajeme opět doma, a to v neděli 4. září od 15.00 v Hovorčovické proti ČAFC Praha. Zabereme už konečně?


15.8.2016

Tesařův tým nám oplatil jarní porážku
Admira B - SK Třeboradice 0:2 (0:1)

Na jaře jsme na UMT Meteoru Třeboradice zaskočili nečekanou výhrou v poměru 3:2. Tentokrát nám tým našeho někdejšího trenéra Jiřího Tesaře, jeden z horkých favoritů Pražského přeboru posílený o několik hráčů zrušené střížkovské Bohemky, porážku na přírodní trávě v Hovorčovické ulici oplatil. Oba góly padly vždy v závěru poločasu. Ve 45. minutě se trefil po zaváhání naší defenzivy Kadlec, v nastavené 92. minutě pečetil výhru hostí z brejku Jedlička.


Admira B: bHybeš - Jerhot, Lupínek, Ondrůšek, D. Němec (46. Vachoušek), Beníšek, Jackl, Šindelář, Fric, Štefan, Kvapil (85. Panýrek).


Zápas řídil rozhodčí Polena.


Trenér Admiry B Tomáš Čedík nám po utkání řekl: "V první půli jsme byli nervózní, Třeboradice byly kombinačně lepší. Nepochopitelně jsme si nechali dát gól do šatny, stoper nesmí ve vlastním vápně s míčem zaváhat, i kdyby ho měl kopnout za plot. To bohužel rozhodlo. Ve druhé půli už jsme byli lepší my, v posledních pětadvaceti minutách jsme silného soupeře zatlačili, měli jsme víc šancí, rohů. Ale jak to bývá, v závěru jsme otevřeli hru a soupeř do rozhozené obrany z vypíchnutého míče podnikl brejk, který zakončil gólově na 0:2. Třeboradice jsou velice silné, posílili je někteří hráči ze Střížkova. My jsme nehráli špatně, od nás to byl dobrý výkon, kluci to odmakali. Naše prohra byla možná i trochu nespravedlivá. A tak musíme vyhrát příště na Zbraslavi."


11.8.2016

O naší přípravě referuje server www.fotbalpraha.cz:

S výsledkem minulé sezony byli na Admiře nadmíru spokojeni. „B-mužstvo Admiry si vedlo v minulé sezoně úspěšně a v nejvyšší pražské soutěži skončilo ze 16 účastníků na 9. místě se ziskem 42 bodů. Důsledkem pak bylo, že nejlepší hráči stoper Petr Jackl a útočník Jakub Michálek, byli pozváni do přípravy s A-mužstvem,” říká sekretář Josef Vavruška. K přípravě na novou sezonu dále přidává: „Příprava probíhala poněkud nestandartně. Někteří hráči byli v přípravě s A mužstvem, jiní naskočili až ke konci července. Hodně práce nyní čeká na realizační tým, jenž musí vše skloubit tak, aby B-mužstvo důstojně reprezentovalo kobyliskou kopanou.”


Kádr mužstva

Brankáři: Hybeš a jeden z dvojice Žulevič - Jakimeczko, kteří se připravují s A mužstvem.

Obránci: Beníšek, Kvapil, D. Němec, L.Němec,Káninský, Štochl,

Záložníci: Lupínek, Štefan, Jerhot, Šindelář,

Útočníci: Másilko, Ondrůšek, Stejskal

V úvahu přicházejí další hráči, kteří se dosud připravují s A-mužstvem, hráči U-19, jimž skončil dorostenecký věk, a navrátilci z hostování.

Realizační tým: Tomáš Čedík - trenér, Miroslav Petrů - vedoucí mužstva.


7.8.2016

Kunratice - Admira B 4:3 (2:1)

Další přípravný zápas jsme prohráli gólem z penalty odpískané těsně před koncem.


4.8.2016

První dva přípravné zápasy na podzim 2016


SK Slaný - Admira B 1:1

Admira B - Admira U19 5:1


20.6.2016

logo PT.jpg, 13kB


Konečné pořadí 2015/2016

1. Přední Kopanina 30 19 6 5 83:35 63 0 0
2. Bohemians Praha a.s.30 17 7 6 69:44 58 0 0
3. Sokol Královice 30 16 7 7 77:50 55 0 0
4. Třeboradice 30 17 2 11 73:51 53 0 0
5. SK Zbraslav 30 14 106 74:42 52 0 0
6. Sokol Cholupice 30 15 3 12 68:69 48 0 0
7. ČAFC Praha 30 13 7 10 66:67 46 0 0
8. ABC Braník, o.s. 30 14 4 12 53:56 46 0 0
9. FC ZLIČÍN 30 11 9 10 65:66 42 0 0
10. Admira Praha "B" 30 12 6 12 67:67 42 0 0
11. Uhelné sklady Praha30 12 4 14 71:61 40 0 0
12. Motorlet "B" 30 11 4 15 52:55 37 0 0
13. UNION Vršovice 30 10 6 14 38:38 36 0 0
14. FC Háje 30 7 6 17 48:89 27 0 0
15. Střešovice 1911 30 3 6 21 46:95 15 0 0
16. Sokol Stodůlky 30 2 7 21 29:94 13 0 0


Doma

1. Přední Kopanina 15 11 3 1 40:8 36 0 0
2. Bohemians Praha a.s. 15 11 3 1 45:21 36 0 0
3. SK Zbraslav 15 10 3 2 44:18 33 0 0
4. Třeboradice 15 11 0 4 49:28 33 0 0
5. Motorlet "B" 15 9 3 3 28:19 30 0 0
6. FC ZLIČÍN 15 9 2 4 37:26 29 0 0
7. Sokol Cholupice 15 9 2 4 37:31 29 0 0
8. Sokol Královice 15 8 4 3 38:18 28 0 0
9. ČAFC Praha 15 7 3 5 32:33 24 0 0
10. Admira Praha "B" 15 7 2 6 41:32 23 0 0
11. ABC Braník, o.s. 15 6 3 6 26:24 21 0 0
12. FC Háje 15 6 3 6 34:36 21 0 0
13. Uhelné sklady Praha 15 6 2 7 36:32 20 0 0
14. UNION Vršovice 15 4 5 6 18:13 17 0 0
15. Střešovice 1911 15 2 4 9 25:49 10 0 0
16. Sokol Stodůlky 15 0 5 10 14:47 5 0 0


Venku

1. Přední Kopanina 15 8 3 4 43:27 27 0 0
2. Sokol Královice 15 8 3 4 39:32 27 0 0
3. ABC Braník, o.s. 15 8 1 6 27:32 25 0 0
4. Bohemians Praha a.s. 15 6 4 5 24:23 22 0 0
5. ČAFC Praha 15 6 4 5 34:34 22 0 0
6. Uhelné sklady Praha 15 6 2 7 35:29 20 0 0
7. Třeboradice 15 6 2 7 24:23 20 0 0
8. SK Zbraslav 15 4 7 4 30:24 19 0 0
9. UNION Vršovice 15 6 1 8 20:25 19 0 0
10. Sokol Cholupice 15 6 1 8 31:38 19 0 0
11. Admira Praha "B" 15 5 4 6 26:35 19 0 0
12. FC ZLIČÍN 15 2 7 6 28:40 13 0 0
13. Sokol Stodůlky 15 2 2 11 15:47 8 0 0
14. Motorlet "B" 15 2 1 12 24:36 7 0 0
15. FC Háje 15 1 3 11 14:53 6 0 0
16. Střešovice 1911 15 1 2 12 21:46 5 0 0

16.6.2016

logo PT.jpg, 13kB

Omluva za střešovický propadák aneb Konec dobrý, všechno dobré
FK Admira Praha B – Uhelné sklady Praha 4:0 (1:0)

Opravdu dobrým výkonem a jednoznačným vítězstvím se béčko „omluvilo“ těm nejvěrnějším příznivcům, kteří ve středu navečer přišli na stadion FK Admira, za nečekanou prohru před čtyřmi dny ve Střešovicích. „Uhlíři“ přitom vůbec nehráli špatně, aspoň v útoku hodně zlobili, nastřelili tyč, měli další šance a teprve ve druhé půli vzali na vědomí, že tentokrát z Kobylis pojedou domů s prázdnou.

Základem našeho vítězství byl spolehlivý Hybeš v brance (udržel nulu!) a poctivá práce obranné řady. Fakt je, že ve druhém poločase připomínala obrana hostí ementál, tak byla děravá. Mohli jsme vyhrát o dost vyšším rozdílem, jen Macek, který si přišel zahrát z A-týmu, spálil dvě tutovky. A ve spalování nebyl sám.

Celkově to byl povedený večer s potěšujícím výsledkem, kterým jsme se v tabulce posunuli právě před středečního soupeře na desáté místo.

„Pohodový zápas na krásném trávníku, kterému ještě poněkud pomohl lehký déšť. Oboustranně se hrál dobrý fotbal. My jsme šli v první půli do vedení a po přestávce jsme se rozstříleli. Tentokrát můžeme být opravdu spokojeni,“ zhodnotil poslední vystoupení béčka v končícím ročníku Pražského přeboru náš trenér Tomáš Čedík.


Admira B: Hybeš – Káninský (77. Štefan), Kvapil, Jackl, Beníšek (69. Kocinger) – Jerhot (67. Štochl), Ondrůšek, Lupínek, D. Němec (53. Macek) – Michálek (77. Másílko), Šindelář.


Branky: 30. D. Němec, 51. Ondrůšek, 65. Lupínek, 77. Michálek.

ŽK: 3:2 (u nás Lupínek, Ondrůšek, Štefan)

Rozhodčí: Polena – Šaróka, Šmakal.

Podle zápisu přihlíželo 30 diváků. Ti odměnili náš tým po zápase zaslouženým potleskem.


Naši střelci

12 – Jackl (8 doma + 4 venku)

11 - Michálek (5 doma + 6 venku)

9 - Šindelář (3 doma + 6 venku), Ondrůšek (7 doma + 2 venku)

6 – Jerhot (5 doma + 1 venku)

5 - D. Němec (2 doma + 3 venku)

4 - Lupínek (3 doma + 1 venku)

3 - Štefan (2 doma + 1 venku)

2 – Kasík (2 doma + 0 venku)

1 – Sadykov (0 doma + 1 venku), Čmejla, Martinic, Zolotuchin, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Poznámka: Ačkoli nejlepší střelec béčka Petr Jackl nenastřílel 15 branek, cenu – knihu s fotbalovou tematikou, s věnováním a podpisem – přesto dostane. Chce to teď se spojit s tiskovým mluvčím klubu.


Tři sezóny béčka v Pražském přeboru
2013/2014 11. FK Admira Praha B 30 11 8 11 52:48 41
2014/2015 11. FK Admira Praha B 30 9 6 15 62:63 33
2015/2016 10. FK Admira Praha B 30 12 6 12 67:67 42

13.6.2016

logo PT.jpg, 13kB

Osmdesát minut fotbalu, pak kolaps a ostuda
SK Střešovice 1911 – FK Admira Praha B 3:2 (0:0)

Osmdesát minut jsme hráli svou hru, a i když to nebyla žádná sláva, na vedení 0:2 to proti Střešovicím, které naposledy vyhrály 19. září 2015 (!!!), stačilo. Pak náš tým dostal gól z trestného kopu, který měl brankář Jakimeczko chytat, soupeře to nakoplo a přišla katastrofa. Začali jsme hrát mizerně, vršili jsme chyby a nabídli jsme Střešovicím obrat ve skóre. V nastaveném čase se vydal před naši branku i gólman domácích Šilhavý a z následné „trmy vrmy“ po dalším trestném kopu domácí vyrovnali. A kdyby jen to. Ihned po rozehrávce jsme zbytečně ztratili míč a nešťastník Kvapil stočil střelu domácího hráče do naší branky. Prostě – celkově trapas…

Branky: 82. Rothe, 90. Kašpar, 90+1. vlastní Kvapil - 63. a 68. Šindelář.

ŽK: 36. D. Němec (Admira B).

Rozhodčí: Klička - Tereba, Fazekaš.

Diváků: 60.


Admira B: Jakimeczko - Štochl (82. Másílko), Kvapil, Jackl, Káninský - Lupínek, Jerhot, Ondrůšek

(82. Paizullaev), Michálek – D. Němec (69. Kocinger), Šindelář (89. Kovařík).


Trenér Tomáš Čedík o našem výkonu po zápase pro server fotbalpraha.cz řekl: „Během jedné minuty jsme ztratili vítězství, více méně po vlastních chybách. Třetí byl vyloženě vlastní gól, první branka byla jednoznačná chyba brankáře, nepochopitelná, což zdramatizovalo zápas. Předtím byl zápas úplně rozhodnutý. Druhý gól padl po zbytečném trestném kopu. Pak byl prohraný souboj. Přišlo mně z lavičky, že jsme do něj ani nešli. První poločas byl úplně bez šancí, takový bojovný upracovaný fotbal. Možná to zavinil i terén, dole tvrdý, nahoře zase kluzký. Šindelář dal dva góly, oba po hezkých akcích. Za stavu 2:0 pro nás jsem nevěřil, že by se to mohlo takhle otočit.”

S využitím informací serveru fotbalpraha cz připravil – api-


Naši střelci

12 – Jackl (8 doma + 4 venku)

10 - Michálek (4 doma + 6 venku)

9 - Šindelář (3 doma + 6 venku)

8 – Ondrůšek (6 doma + 2 venku)

6 – Jerhot (5 doma + 1 venku)

4 - D. Němec (1 doma + 3 venku)

3 - Lupínek (2 doma + 1 venku), Štefan (2 doma + 1 venku)

2 – Kasík (2 doma + 0 venku)

1 – Sadykov (0 doma + 1 venku), Čmejla, Martinic, Zolotuchin, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Sezónu zakončíme utkáním Admira B – Uhelné sklady, a to mimořádně ve středu 15. června, výkop 18.00 hod.


6.6.2016

logo PT.jpg, 13kB

Kvalitní výkon, podívaná pro hrstku diváků a očekávané tři body
FK Admira Praha B – Sokol Stodůlky 4:1 (1:0)

Proti poslednímu týmu tabulky jsme nastoupili s cílem odčinit výbuch před týdnem na Zličíně a povedlo se. Už ve 12. minutě vstřelil Šindelář po akci zleva vedoucí gól – 1:0. Hosté přežili několik našich dalších šancí, a tak se do šaten šlo za jednobrankového vedení Admiry.

Když v 52. minutě propadla brankáři Stodůlek Průchovi do sítě Jerhotova hlavička a vedli jsme 2:0, bylo zřejmé, že náš tým kráčí za očekávanou výhrou. Zvlášť, když hned v 55. minutě Michálek zakončil sólový nájezd přesnou střelou k levé tyči – 3:0. V 74. minutě přišla chvíle hostujícího Světlíka, který výkonností převyšoval ostatní spoluhráče. Útok po levé straně zakončil jedovkou, která se zastavila až v šibenici nad brankářem Hybešem – 3:1. Brankovou tečku napsal v 81. minutě zkušený Čmejla, který přišel posílit B-tým z A-kádru. Pálil přesně zpoza vápna – 4:1.


„Ono se řekne povinné tři body, ale o to těžší bývá skutečně je získat,“ říkal po utkání náš trenér Tomáš Čedík. „Hráli jsme na tři útočníky, chtěli jsme vyhrát, vlétli jsme na soupeře od začátku a brzy jsme vedli. A to jsme ještě nějaké šance neproměnili. Byli jsme jednoznačně lepší, podali jsme výborný výkon. Škoda inkasovaného gólu. Padl po naší chybě, náš hráč před postupujícím kapitánem soupeře ustupoval, místo aby ho napadal. Nechal ho i vystřelit a výsledkem byl pěkný gól, bohužel v naší síti. Vyhráli jsme zaslouženě, Stodůlky jen bránily a vlastně jsme je k ničemu, kromě toho jednoho gólu, nepustili.“

Admira B: Hybeš – Jerhot (58. D. Němec), Lupínek, Michálek, Ondrůšek (81. Kocinger), Beníšek, Sadykov (74. Másílko), Jackl, Šindelář (74. Tůma), Kvapil (67. Štochl), Čmejla.

ŽK: 1:0 (Kvapil)

Rozhodčí: Hlaváček - Tikal, Čermák.

Poděkování patří 25 divákům, kteří dali přednost našemu mužstvu před televizním přenosem utkání ČR – Jižní Korea.


Naši střelci

12 – Jackl (8 doma + 4 venku)

10 - Michálek (4 doma + 6 venku)

8 – Ondrůšek (6 doma + 2 venku)

7 - Šindelář (3 doma + 4 venku)

6 – Jerhot (5 doma + 1 venku)

4 - D. Němec (1 doma + 3 venku)

3 - Lupínek (2 doma + 1 venku), Štefan (2 doma + 1 venku)

2 – Kasík (2 doma + 0 venku)

1 – Sadykov (0 doma + 1 venku), Čmejla, Martinic, Zolotuchin, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: SK Střešovice 1911 - Admira B, sobota 11. června, výkop 10:30 hod.


29.5.2016

logo PT.jpg, 13kB

„Tenis“, ve kterém jsme tahali za kratší konec sítě
FC Zličín – FK Admira Praha B 6:3 (2:0)

Opozdilci, kteří spěchali od metra na zličínský stadion po úvodním hvizdu sudího Šaróky, si ještě nestačili koupit lístek a naše mužstvo už prohrávalo 2:0. Co k tomu říct?

To domácím stačilo, nechali nás po celý první poločas hrát a vyráželi do rychlých brejků. Skóre se ale na trávě kombinované s pískem nezměnilo, i když k tomu na obou stranách dojít mohlo.

To, co přišlo po přestávce, nás pak vrátilo do časů zimní pauzy, kdy se v přípravných zápasech góly jen sypaly. Po hodině hry už jsme prohrávali 0:4. Potom jsme sice snížili, ale z protiútoku už to bylo 1:5 ve prospěch domácích. V posledních dvaceti minutách padly ještě tři góly, a tak se zrodil „tenisový“ výsledek.

Šest gólů inkasovaných gólů a hattrick domácího Maioneho jsou nedostatečným vysvědčením gólmana a hlavně celé defenzívy Admiry, přičemž omluvou nemůže být absence na jeden zápas distancovaného stopera Jackla. Výpomoc Kureka, Sadykova a Horáka z kádru A-týmu kýžený výsledek nepřinesla.

„Vyběhneme na hřiště, rozkoukáváme se a vzápětí prohráváme 0:2. A dál děláme dětské, žákovské chyby, které soupeř tvrdě trestá. Zápas nevyšel našemu brankáři, ostatně těžko by někdo jiný snesl přísnější měřítko, i když neříkám, že se kluci nesnažili. Aspoň že jsme vstřelili tři branky, ani domácí gólman nebyl nijak jistý. Jeli jsme na Zličín s třemi hráči z A-kádru a dostali jsme šest gólů… Kurekovi nesvědčil post stopera, Sadykov má problém v komunikaci, nerozumí česky… Tenhle výsledek nám tedy čest nedělá,“ mračil se oprávněně vedoucí mužstva Míra Petrů.


Admira B: Hybeš – Káninský, Lupínek, Kurek (68. Štochl), Michálek, Horák (75. Tůma), Beníšek, Sadykov (56. Jerhot), Šindelář (81. D. Němec), Kvapil, Ondrůšek (81. Másílko).


Branky: Maione 3 (3., 6., 51.), Merta 2 (62., 73.), Zahálka (68.) – Šindelář 2 (67., 75.), Michálek (71.).

ŽK: 1:0

Sudí: Šaróka – Opočenský, Bočok

Diváků: 120. Ti, kteří přijeli z Kobylis, odjížděli zaražení a zklamaní.


Naši střelci

12 – Jackl (8 doma + 4 venku)

9 - Michálek (3 doma + 6 venku)

8 – Ondrůšek (6 doma + 2 venku)

6 - Šindelář (2 doma + 4 venku)

5 – Jerhot (4 doma + 1 venku)

4 - D. Němec (1 doma + 3 venku)

3 - Lupínek (2 doma + 1 venku), Štefan (2 doma + 1 venku)

2 – Kasík (2 doma + 0 venku)

1 – Sadykov (0 doma + 1 venku), Martinic, Zolotuchin, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: Admira B – Sokol Stodůlky, neděle 5. června, výkop v 15.00.


23.5.2016

logo PT.jpg, 13kB

Po sedmdesáti minutách přišel v horku kolaps a tři góly
FK Admira Praha B – ABC Braník 1:4 (0:1)

V 7. minutě vyloučil rozhodčí Stumpf našeho Jackla. Do zápisu pak napsal: „Červená karta během zápasu, surová hra, kopnutí soupeře úmyslné ze předu, v nepřerušené hře v souboji o míč za použití nepřiměřené síly. Faulovaný dohrál.“

Vzápětí sudí vykázal z lavičky trenéra Čedíka za jeho prudkou reakci na Jacklovo vyloučení. V deseti, bez Jackla a taky bez znatelně chybějícího zadáka Jerhota, jsme inkasovali ve 14. minutě první gól. Pak jsme až do 72. minuty jedenácti hostům v oslabení vzdorovali. Po druhém míči v Jakimeczkově síti už jsme ovšem nestačili a dostali jsme ještě dvě branky. Před koncem snížil Lupínek aspoň na 1:4.

Vyloučený Petr Jackl samozřejmě chyběl. Je pilířem hry béčka, dokonce jeho nejlepším střelcem. I ve dvou divizních utkáních za A-tým odvedl velmi solidní výkony. Bohužel, exces, „řepkovský blikanec“, jaký předvedl v neděli, není jeho prvním prohřeškem tohoto druhu. Velká škoda pro tým i pro něj samotného…

Vedoucí našeho B-mužstva Miroslav Petrů po zápase řekl: „V horku a v deseti jsme drželi krok se soupeřem sedmdesát minut, pak jsme rychle dostali tři góly. K Jacklově vyloučení – hned od počátku schytal tři ostré zákroky, takže reagoval, jak reagoval. Mohl dostat žlutou, mohl dostat i červenou. A to se taky stalo. Je to za námi, teď nás čeká Zličín.“


Admira B: Jakimeczko – Lupínek, Štochl, Michálek (81. Vít), D. Němec (33. Másílko), Beníšek (81. Kovařík), Jackl, Šindelář, Kvapil, Ponomarenko (62. Hybeš), Ondrůšek (81. Klimt).


Branky: 82. Lupínek – 14. Pechar, 72. Ceccarelli, 76. a 77. Trávník.

ČK: 1:0 (7. Jackl)

ŽK: 1:2

Rozhodčí: Stumpf – Hlavnička, Švorc

Přihlíželo 40 zklamaných diváků.


Naši střelci

12 – Jackl (8 doma + 4 venku)

8 – Michálek (3 doma + 5 venku), Ondrůšek (6 doma + 2 venku)

5 – Jerhot (4 doma + 1 venku)

4 - D. Němec (1 doma + 3 venku), Šindelář (2 doma + 2 venku)

3 - Lupínek (2 doma + 1 venku), Štefan (2 doma + 1 venku)

2 – Kasík (2 doma + 0 venku)

1 – Sadykov (0 doma + 1 venku), Martinic, Zolotuchin, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: FC Zličín - Admira B, sobota 28. května, výkop v 10.30


16.5.2016

logo PT.jpg, 13kB

Čestná prohra na trávníku lídra tabulky
FC Přední Kopanina – Admira Praha B 2:1 (1:0)

Na Přední Kopanině si místní zúčastnění vesměs pochvalovali výkon domácího týmu jako jeden z nejlepších, ne-li přímo nejlepší na jaře 2016. Naše mládí kopaninské zkušenosti srdnatě vzdorovalo a nakonec uhrálo čestnou porážku o jeden gól.

V první půli foukal obvyklý kopaninský vítr do zad domácím, kteří si i s jeho výpomocí zajistili vedení, když ve 24. minutě Bláha trefil branku z 25 metrů. Byl to excelentně realizovaný přímý kop, proti kterému neměl jinak velmi dobře chytající gólman Admiry B Voska nárok – 1:0.

V první půli ovšem chytil pár dalších dobře mířených střel, jednu vyrazil na tyč a jen díky jeho výkonu vedla Kopanina po první půli pouze o jeden gól.

Po změně stran vítr hnal dopředu náš tým, nicméně žádnou větší šanci jsme si proti zkušené obraně Kopaniny nevytvořili. Za zmínku stojí pološance Šindeláře, tu ale gólman soupeře Švarc kryl.

Naopak domácí zvýšili své vedení na 2:0 v 72. minutě z penalty za „háček“ v našem vápně. Střílel opět Bláha a opět úspěšně.

Penaltu jsme ovšem kopali i my, a to v 76. minutě. Domácí Hemzáček fauloval a Jackl, překvapivě nejlepší kanonýr našeho béčka, se tradičně nemýlil – 2:1.

Poslední čtvrthodina se nesla ve znamení vzedmutých emocí a tvrdých zákroků. Lídr tabulky chtěl stůj co stůj těsnou výhru udržet a povedlo se mu to. Oceňme jeho výkon a poděkujme našemu týmu, byl vysokému favoritovi důstojným soupeřem. Potvrdil to i trenér domácích Salem Hebousse.


Branky: 24. a 72. z penalty Bláha – 76. Jackl z penalty

ŽK: Bláha – Kvapil, Káninský.

Rozhodčí: Bočok – Nykl, Maiello.

Diváků: 100.


Admira B: Voska – Štochl (74. Másílko), Kvapil, Jackl, Káninský – Michálek, Beníšek (84. Tůma), Lupínek, Kasík (84. Hybeš) – Šindelář, D. Němec (58. Ermoshkin).


Naši střelci

12 – Jackl (8 doma + 4 venku)

8 – Michálek (3 doma + 5 venku), Ondrůšek (6 doma + 2 venku)

5 – Jerhot (4 doma + 1 venku)

4 - D. Němec (1 doma + 3 venku), Šindelář (2 doma + 2 venku)

3 - Štefan (2 doma + 1 venku)

2 – Lupínek (1 doma + 1 venku), Kasík (2 doma + 0 venku)

1 – Sadykov (0 doma + 1 venku), Martinic, Zolotuchin, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Poznámka: Aby byl závěr soutěže zajímavější, vypisuje tiskový mluvčí FK Admira Aleš Pivoda tuto prémii: věnuje svou autorskou knihu s fotbalovou tematikou nejlepšímu střelci béčka, pokud nastřílí alespoň 15 branek.


Ostatní výsledky a tabulka zde:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příští utkání: Admira B – ABC Braník, neděle 22. května, výkop v 15.00


9.5.2016

logo PT.jpg, 13kB

Jackl, Jackl a zase Jackl…
Admira B – Union Vršovice 2:1 (0:1)

V utkání na domácím hřišti v Hovorčovické ulici, kde mužstvo nastoupilo s cílem odčinit dvě kruté prohry zvenčí, padly tři góly. U všech byl Jackl, který den předtím sehrál divizní mistrák za A-tým v Jablonci nad Jizerou.

Kdo neviděl, neuvěří. Napřed Petr tečoval střelu jednoho z vršovických fotbalistů do protipohybu gólmana Hybeše a prohrávali jsme 0:1. Po změně stran ho hráč hostí zkosil ve vápně a sudí Klička pískal správně penaltu. Paradoxem byl fakt, že faulující hráč se sám vlastní vinou zranil a odkulhal z hřiště. Jackl k pravé tyči vyrovnal. Čtvrt hodiny před koncem utíkal Michálek po levém křídle vršovické obraně a přišla další kosa. Druhá penalta! Budiž zdůrazněno, že ani při jedné Vršovičtí neprotestovali, obě byly jasné. Míč si vzal zase Jackl a střelou do stejného místa nám vystřelil tři body.


Admira B: Hybeš – Káninský, Lupínek, Jerhot, Michálek, Beníšek, Jackl, Šindelář (64. D. Němec), Kvapil, Štefan (74. Panýrek), Ondrůšek (84. Štochl).


Rozhodčí: Klička – Tereba, Stěhule.

Branky: 61. a 76. Jackl (obě z penalty) – 27. Jackl (vlastní).

ŽK: 0:1

Za slunného, ale nadstandardně větrného počasí přihlíželo 50 diváků.


Trenér Admiry B Tomáš Čedík vypadal po zápase spokojeně: „Začali jsme výborně, soupeře jsme zmáčkli, jenže jsme neproměnili dvě velké šance. Pak se hra srovnala a Petr Jackl si dal vlastní gól. Během druhé půle jsme pozměnili sestavu a od našich kluků jsme viděli slušný výkon. Kuba Michálek třikrát utekl hostující obraně a nakonec jsme po faulu na něj vyhráli. V posledních pěti minutách Vršovice v náporu zkusily vyrovnat, ale výsledek jsme udrželi. A ještě jedna věta k Jacklovi. Odčinil svého vlastence dvěma góly a byl u všeho podstatného, co se na hřišti událo.“


Naši střelci:

11 – Jackl (8 doma + 3 venku)

8 – Michálek (3 doma + 5 venku), Ondrůšek (6 doma + 2 venku)

5 – Jerhot (4 doma + 1 venku)

4 - D. Němec (1 doma + 3 venku), Šindelář (2 doma + 2 venku)

3 - Štefan (2 doma + 1 venku)

2 – Lupínek (1 doma + 1 venku), Kasík (2 doma + 0 venku)

1 – Sadykov (0 doma + 1 venku), Martinic, Zolotuchin, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: FK Přední Kopanina - Admira B, sobota 14. května, výkop v 17.00


2.5.2016

logo PT.jpg, 13kB

Dojeli jsme na neproměněné šance
Sokol Cholupice – Admira Praha B 3:0 (0:0)

Osmdesát minut jsme na cholupické drnovaté trávě hráli s domácími vyrovnaný zápas. Spíše jsme byli i lepší, ale zahodili jsme tři dobré střelecké příležitosti. Na kdyby se samozřejmě nehraje, ale přece – kdybychom šli do vedení my, patrně bychom z jižního okraje Prahy s prázdnou neodjížděli.

Nakonec rozhodla přísná penalta proti nám, z níž v 81. minutě cholupický Vršecký otevřel skóre – 1:0. Na hřiště se vkradla nervozita, naši hráči ztratili koncentraci a domácí nám dali další dva góly.

Stojí za to podívat se na záznam tohoto utkání. Kdo by viděl jen 80 minut, těžko by věřil, že mač nakonec skončí 3:0 pro Cholupice. Tím pádem máme po šesti neprohraných jarních zápasech poslední dva bez zisku bodu a se skóre 0:10. Inu, fotbal nemá logiku.

Strkanici, která se strhla po zápase, nebudeme rozebírat, udělá to konec konců disciplinární komise.


Admira B: Hybeš – Káninský, Jerhot (80. D. Němec), Lupínek, Ondrůšek (57. Beníšek), Michálek, Jackl, Šindelář (57. Stejskal, Macek (57. Kasík), Kvapil, Štefan (80. Panýrek).

Branky: 81. Vršecký, 86. Nwogu, 90. Jemelík.

ŽK: 4:6

Rozhodčí: Rodová – Váša, Šmakal.


>Náš trenér Tomáš Čedík pro klubové stránky řekl: „Kdo zápas viděl, udělá si obrázek sám. Můžeme jen litovat neproměněných šancí. Řeknu to takhle - měli jsme tři vyložené, domácí žádnou. A prohráli jsme 0:3. Jinak dění v Cholupicích nebudu komentovat. Teď už se koncentrujeme na další zápas s Vršovicemi, kdy konečně nastoupíme doma.“


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: Admira B – Union Vršovice, neděle 8. května, hřiště ZŠ Hovorčovická, výkop 15.00.


25.4.2016

logo PT.jpg, 13kB

Porážka po švejkovsku: Sedm kulí jako v Sarajevu
Sokol Královice – Admira Praha B 7:0 (3:0)

V Pražská teplárenská přeboru zbývaly před tímto utkáním už jen dva na jaře neporažené týmy. A právě ty se utkaly na královické trávě. Po odehraném 22. kole už je jediným mužstvem bez prohry královický Sokol, který si na nás navíc hodně vylepšil skóre.

Nám chyběla pětice hráčů Jackl, Šindelář, Káninský, Štefan a Kasík, což ale není omluvou pro krutý sedmigólový nářez. Navíc jsme dopřáli Jeřábkovi v domácí brance vychytanou nulu…

Zápas byl exhibicí domácího kanonýra Formáčka, který našeho gólmana Hybeše překonal hned čtyřikrát.


Branky: 13., 18., 50. a 86. Formáček, 16. a 81. Richtrmoc, 59. Slováček.

ŽK: 45. Nykl - 26. Jerhot, 43. Lupínek, 64. Michálek, 67. Ponomarenko.

Rozhodčí: Havel - Tomšů, Hlaváček.

Diváků: 124.


Admira B: Hybeš - Kvapil, Lupínek, Panýrek, Tůma (46. Emoshkin) - Michálek (77. Gajdasz), Jerhot, Beníšek, Ponomarenko - Ondrůšek (72. Pavlata), Němec (56. Klimt).


Náš trenér Tomáš Čedík pro server www.fotbalpraha.cz říkal: „Těžko se to hodnotí. Dnes se tomu můžu jedině smát. Bohužel hráli jsme bez několika hráčů základní sestavy. Hráči, kteří šli z lavičky, nás kvalitou nepřesvědčili. Nakonec to dopadlo tak, jak to dopadlo. Když jsme sem jeli, prohrát jsme určitě nechtěli. V prvním poločase jsme si během deseti minut nechali dát tři jednoduché góly a pak už se hraje špatně. Neděláme z toho žádné závěry a hrajeme zase dál. Stane se to, je to sport. Za stavu 4:0 už do toho hráči nemají žádnou chuť.”


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: Cholupice - Admira B, neděle 1. května, výkop 17.00.


S využitím serveru www.fotbalpraha.cz připravil: - api-


18.4.2016

logo PT.jpg, 13kB

Dál držíme jarní neporazitelnost!
Bohemians Praha – Admira Praha B 1:1 (0:0)

Šest jarních utkání, z toho čtyři výhry a dvě remízy. Kdo by takovou bilanci nebral? A to nás od páté výhry na Střížkově dělilo pár vteřin…

Po bezbrankové první půli, kterou solidně odchytal Hybeš, jsme se v té druhé prosadili poměrně brzy, když po závaru ve vápně domácích Jackl prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0:1.

Pak ale střížkovští fotbalisté přitlačili na pilu a v nastaveném čase srovnali Bestou, který konečně překonal našeho gólmana Vosku, na konečných 1:1.

Ztracených dvou bodů je jistě škoda, na druhou stranu ale přiznejme, že zelenobílí si za tlak ve druhém poločase bod zasloužili.


Bohemians: Bartalský - Fenyk, Kwame, Besta, Pařízek (62. Faitl) - Kovář, Janda, Allram (67. T. Pechač), Mančal - Ibe, Kolínský.


Admira B: Hybeš (46. Voska) - Lupínek, Kvapil, Jackl, Káninský (89. Másílko) - Kasík (67. Štefan), Jerhot, Beníšek, Michálek - Ondrůšek (84. D. Němec), Šindelář (80. Panýrek).


Trenér Admiry B Tomáš Čedík po zápase řekl: „Dostat v 92. minutě vyrovnávací gól je vždycky škoda, ale ve druhé půlce byli Bohemians lepší. Zmáčkli nás a my nebyli schopní udržet balon, tím jsme je pustili do hry. Bylo to vyrovnané utkání, fotbalově na úrovni, na slušném terénu, takže pro diváky výborné.”


Branky: 92. Besta - 49. Jackl.

ŽK: 7. Fenyk, 17. Kwame - 49. Káninský, 54. Jackl.

Rozhodčí: Tikal - Gotthard, Klesal.

Diváků: 120.


Naši střelci:

9 – Jackl (6 doma + 3 venku)

8 – Michálek (3 doma + 5 venku), Ondrůšek (6 doma + 2 venku)

5 – Jerhot (4 doma + 1 venku)

4 - D. Němec (1 doma + 3 venku), Šindelář (2 doma + 2 venku)

3 - Štefan (2 doma + 1 venku)

2 – Lupínek (1 doma + 1 venku), Kasík (2 doma + 0 venku)

1 – Sadykov (0 doma + 1 venku), Martinic, Zolotuchin, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: Královice - Admira B, sobota 23. dubna, výkop 14.00.


S využitím serveru www.fotbalpraha.cz připravil: -api-

11.4.2016

logo PT.jpg, 13kB

Otázka jara zní: Kdo zastaví naše béčko?
FK Admira Praha B – FC JM Háje 3:0 (1:0)

Kdo by to byl po nepřesvědčivých výkonech i výsledcích v zimní přestávce řekl? Z pěti jarních mistrovských utkání jsme vytěžili neskutečných 13 bodů!

Proti FC JM Háje jsme se konečně dostali na přírodní trávu. Doma, v Hovorčovické ulici, jsme s přehledem porazili soupeře ze spodních pater tabulky, který výkonem zklamal. Mohli jsme vstřelit i více než tři branky.

Skóre otevřel ve 42. minutě Jackl z penalty za faul v pokutovém území. V 64. minutě byl za hrubý výraz adresovaný rozhodčímu vyloučen hostující Krejčí a pak přišly chvíle našeho Jerhota, který brankami v 65. a 68. minutě dovršil zcela zasloužené vítězství Admiry. Hosté z Jižního Města si nevypracovali ani jedinou gólovou šanci.

Trenér Admiry B Tomáš Čedík po zápase řekl: „Podali jsme výborný výkon, fotbalově jsme soupeře jasně přehráli. Terén byl sice těžký, ale i tak jsme hráli pohledný, kombinační fotbal. V první půli jsme neproměnili pár šancí, gól Jackla z penalty před přestávkou nás uklidnil a po ní jsme soupeře zlomili. Jeho výkon mě překvapil, a to nemile. Byli jsme bez debat lepší. Teď pojedeme k sousedskému derby na Střížkov a čeká nás tam velmi těžký soupeř.“


Admira B: Hybeš – Káninský (74. Tůma), Jerhot, Lupínek, Michálek (71. Ermoshkin), Beníšek (71. Másílko), Kasík (64. Panýrek), Jackl, Šindelář (74. D. Němec), Kvapil, Ondrůšek.

ŽK: 0:1

ČK: 0:1

Rozhodčí: Nykl – Cichra, Šaróka

Přihlíželo 50 diváků


Naši střelci:

8 – Michálek (3 doma + 5 venku), Jackl, Ondrůšek (oba 6 doma + 2 venku)

5 – Jerhot (4 doma + 1 venku)

4 - D. Němec (1 doma + 3 venku), Šindelář (2 doma + 2 venku)

3 - Štefan (oba 2 doma + 1 venku)

2 – Lupínek (1 doma + 1 venku), Kasík (2 doma + 0 venku)

1 – Sadykov (0 doma + 1 venku), Martinic, Zolotuchin, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: Boh. Praha - Admira B, sobota 16. dubna, výkop 10.15


4.4.2016

logo PT.jpg, 13kB

Štěstěna se nás drží – vyrovnání těsně před koncem
ČAFC Praha – FK Admira Praha B 3:3 (2:1)

Na UMT Čafky v Záběhlicích je „horká půda“. Navíc domácí na jaře ještě nevyhráli, a tak měli v sobotu dopoledne proti našemu béčku zvýšenou motivaci. A přece zůstali opět bez vítězství, zatímco Admira B dosud na jaře nebyla poražena!

Branek padlo šest, bylo na co koukat!

Ve 33. minutě stačil náš gólman Hybeš vyrazit Fitzelův přímý kop jen s námahou na roh. Po jeho rozehrání se dostal k míči Jerie a parádní střelou k bližší tyči zajistil domácím vedení - 1:0.

O šest minut později zastavil Lupínek ve vápně pronikajícího Micku jen za cenu nedovoleného zákroku. Penalta… Fitzel s přehledem zvýšil na 2:0.

Dvě minuty před přestávkou se Dominik Němec parádně trefil po rohovém kopu a poprvé překonal domácího gólmana Drahoráda - 2:1.

V 57. minutě se dostal k míči střídající Sadykov, který pobýval na UMT sotva pár desítek vteřin, a prudkou ránou k levé tyči srovnal skóre - 2:2.

Domácí šli ještě jednou do vedení. V 66. minutě Fitzel z přímého kopu posadil balón na hlavu nabíhajícího Zahradníka - 3:2.

Ale naši nesložili zbraně a bojovali až do konce. Vyplatilo se to! V 89. minutě centroval před branku Šindelář. Míč přizvedl ve skrumáži míč záběhlický Vrňák a nechtěně trefil růžek svatyně ČAFC – 3:3.


Branky: 33. Jerie, 39. z penalty Fitzel, 66. Zahradník - 43. Němec, 57. Sadykov, 89. vlastní Vrňák.

ŽK: 2:1 (57. Strašek, 83. T. Kaliba - 85. Štefan).

Rozhodčí: Tereba - Hlaváček, Šmakal.

Diváků: 35. Z toho 15 jich přijelo podpořit náš tým a ti si náležitě vychutnali vyrovnání pár vteřin před koncem!


ČAFC: Drahorád - Nováček, Zahradník, T. Kaliba, Strašek - Jerie, Micka, Nagy (56. Vrňák), Lukáš - Mašlej, Fitzel.

Admira B: Hybeš - Lupínek, Kvapil (88. Tůma), Káninský (88. Másilko) - Štefan, Jerhot (84. Panýrek), Šindelář, Kasík (77. Ermoshkin) - Němec (54. Sadykov), Ondrůšek.


Náš trenér Tomáš Čedík pro webové stránky www.fkadmira. info hodnotil mač takto: „V první půli jsme byli jednoznačně lepší, zahodili jsme čtyři jasné šance, dokonce jsme nedokázali dopravit míč do prázdné branky domácích. Paradoxně spíše se bránící Čafka vedla už 2:0, když druhý gól vstřelila z penalty. Naštěstí jsme před poločasovou přestávkou dokázali aspoň snížit na 2:1. Ve druhé půli jsme zaslouženě vyrovnali, ale domácí opět strhli vedení na svou stranu. Celkem byli čtyřikrát za celý zápas před naší brankou a dokázali z toho vstřelit tři góly! V závěru nám pomohlo štěstí aspoň k vyrovnání. Za bod jsme v této situaci samozřejmě rádi.“

S využitím serveru www.fotbalpraha připravil –api-


Naši střelci:

8 – Michálek (3 doma + 5 venku), Ondrůšek (6 doma + 2 venku)

7 - Jackl (5 doma + 2 venku)

4 - D. Němec (1 doma + 3 venku), Šindelář (2 doma + 2 venku)

3 - Jerhot, Štefan (oba 2 doma +1 venku)

2 – Lupínek (1 doma + 1 venku), Kasík (2 doma + 0 venku)

1 – Sadykov (0 doma + 1 venku), Martinic, Zolotuchin, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: Admira B – FC JM Háje, neděle 10. dubna, výkop 15.00.


29.3.2016

Admirácké jaro - zatím „bez ztráty kytičky“!
Motorlet Praha B – Admira Praha B 0:1 (0:1)

Skoro by se ani nechtělo věřit – po „hokejových“ výsledcích v přípravě, kdy jsme dostávali tu tři, tu čtyři či pět branek, pracuje obrana zatím úspěšně. Ze tří mistrovských utkání hraných na třech různých UMT jsme vydolovali devět bodů, vstřelili jsme pět branek a jen dvakrát jsme inkasovali!

Gól: 21. Michálek.

Vyloučení: V 85. minutě byl vyloučen hráč domácích Šarf, a to za kopnutí soupeře do oblasti stehna v souboji o míč při použití nepřiměřené síly. Hráč bez protestů odešel do kabiny.

Admira B: Voska – Jerhot (75. Ponomarenko), Lupínek, Michálek, Beníšek, Zolotuchin (87. Káninský), Jackl, Šindelář, Kvapil, Štefan, Ondrůšek (D. Němec).

Trenér Admiry B Tomáš Čedík byl po zápase hodně spokojený: „Hrál se oboustranně hezký, běhavý fotbal, domácí mají mladé mužstvo podobně jako my. Zatímco Motorlet v první půli vůbec nevystřelil na naši branku, my jsme si vypracovali tři šance a z jedné Kuba Michálek skóroval. Po změně stran domácí zatlačili, ale ustáli jsme to, kolem šedesáté minuty se hra vyrovnala a potom už jsme Motorlet k ničemu nepustili. Navíc ještě Lupínek trefil břevno. Vyhráli jsme po zásluze a snad se nám bude dařit i nadále.“

ŽK: 3:3

ČK: 1:0

Diváků: 65

Rozhodčí: Tomšů – Havel, Gunitš


Naši střelci:

8 – Michálek (3 doma + 5 venku), Ondrůšek (6 doma + 2 venku)

7 - Jackl (5 doma + 2 venku)

4 - Šindelář (2 doma + 2 venku)

3 - D. Němec (1 doma + 2 venku), Jerhot, Štefan (oba 2 doma +1 venku)

2 – Lupínek (1 doma + 1 venku), Kasík (2 doma + 0 venku)

1 – Martinic, Zolotuchin, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: ČAFC - Admira B, sobota 2. dubna, výkop 10.15.


21.3.2016

I s trochou štěstí jsme urvali tři body
Admira B Praha – SK Zbraslav 1:0 (1:0)

Druhé jarní kolo jsme odehráli opět na UMT, tentokrát na té domácí. Byl to od počátku do poslední vteřiny tvrdý boj. Někteří hostující hráči víc diskutovali s rozhodčí Rodovou, než hráli, občas i za použití hrubých výrazů… Na hřišti se co chvíli žlutilo.

O našem vítězství se rozhodlo ve 23. minutě, kdy ve skrumáži před brankou Zbraslavi hlavičkoval vysoký Jerhot a s pomocí teče jednoho ze zbraslavských obránců balón skončil v síti – 1:0.

Ve druhé půli se hosté, v tabulce figurující na třetím místě, urputně snažili o vyrovnání. Byli k němu hodně blízko zejména ve chvíli, kdy míč orazítkoval břevno nad brankářem Admiry B Hybešem. To už zbraslavští hráči, lavička i fandové v hledišti zvedali ruce nad hlavu. V té chvíli nám popřálo štěstíčko…

Oceňujeme: brankář Hybeš udržel čisté konto, a to v ostrém kontrastu s přípravnými mači, kdy jsme dostávali spoustu gólů.

Závěr byl doslova nechutný. Ocitujeme ze zápisu o utkání: ťV 91. minutě zahrával tým hostí rohový kop. Před navázáním hry tým domácích střídal jednoho z hráčů a jiný byl na hrací ploše ošetřován. Než byla ukončena procedura střídání a než ošetřovaný hráč opustil hrací plochu, došlo v brankovém území domácích k rozmíšce mezi hráči, která vyvrcholila tím, že hráč hostí č. 8 Sedláček Ondřej udeřil rukama (dlaněmi) do hrudníku jednoho z hráčů domácího týmu. Udeřený hráč upadl, ale k jeho zranění nedošlo a po navázání hry utkání dohrál. Panu Sedláčkovi byla na pokyn AR2 za hrubé nesportovní chování udělena ČK. Při odchodu z hrací plochy kolem AR2 pronesl tato slova: "Tohleto vidíš ty čuráku a to předtím ne!". Po odchodu vyloučeného hráče byla hra navázána kopem z rohu a následně ukončené utkání.

Tolik zápis o utkání.

O to víc oceňme přístup vedoucího týmu hostí pana Rákosníka, který po utkání říkal: „Proč se rozčilovat, jsou daleko důležitější věci.“

Trenér Admiry B Tomáš Čedík zápas zhodnotil takto: „Na téhle malé umělce se nedá hrát žádný fotbal na krásu. Byl to boj s těžkým, kvalitním soupeřem, a kluci cenné tři body ubojovali.“


Admira B: Hybeš – Jerhot, Lupínek, Štochl (46. Tůma), Michálek, D. Němec (84. Panýrek), Jackl, Šindelář (90. Másílko), Kvapil, Štefan, Ondrůšek.


Branka: 23. Jerhot

Rodová – Kučera, Švorc

ČK: 0:1 (Sedláček)

ŽK: 3:6

Diváků: 70 (prokřehlých, ale těch, co fandili domácím, nakonec spokojených).


Naši střelci:

8 – Ondrůšek (6 doma + 2 venku)

7 - Michálek (3 doma + 4 venku), Jackl (5 doma + 2 venku)

4 - Šindelář (2 doma + 2 venku)

3 - D. Němec (1 doma + 2 venku), Jerhot, Štefan (oba 2 doma +1 venku)

2 – Lupínek (oba 1 doma + 1 venku), Kasík (oba 2 doma + 0 venku)

1 – Martinic, Zolotuchin, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: Motorlet B - Admira B, pondělí 28. března, výkop 15.00, hraje se na UMT v areálu Motorletu!


DSC07005.gif, 18kB DSC07006.gif, 18kB DSC07013.gif, 18kB
DSC07016.gif, 18kB DSC07029.gif, 18kB DSC07056.gif, 18kB
DSC07067.gif, 18kB DSC07071.gif, 18kB DSC07086.gif, 18kB
DSC07116.gif, 18kB DSC07144.gif, 18kB DSC07158.gif, 18kB
DSC07168.gif, 18kB DSC07185.gif, 18kB

14.3.2016

Prestižní „malé derby“ s favoritem nečekaně pro nás!
SK Třeboradice – FK Admira Praha B 2:3 (0:2)

Před dvěma týdny zdolal SK Třeboradice náš A-tým v zimní přípravě 1:0 a hrál lépe než Admira. V neděli na stejné UMT v Bedřichovské, kterou si Třeboradice zvolily za domácí prostředí v prvním jarním kole Pražská teplárenská přeboru, kobyliská rezerva naše áčko překvapivě „pomstila“! Favorit a aspirant postupu do divize vedený naším bývalým trenérem Tesařem, který nastoupil v sestavě s exligisty Obermajerem a Grznárem a s oficiální Hvězdou přeboru Viktorinem, musel „zkousnout“ prohru 2:3. S tou Třeboradičtí určitě nepočítali, zvlášť když prohráli s ryze béčkovou sestavou Admiry bez jediné posily z A-kádru!

Hodně nám napomohl třeboradický Červenka, který v 15. minutě podkopl unikajícího Michálka v gólové šanci a viděl ČK. Proti deseti jsme zaváleli, chvílemi jsme soupeře školili a brankami Michálka a Šindeláře jsme šli do poločasového vedení 0:2. A to admiráci ještě dvě tutovky zazdili!

Po přestávce si domácí připomněli, že podle papírových předpokladů by měli udávat tón hry oni, a začali hrát onačejší fotbal. Snížili na 1:2 střídajícím Kynclem a zlobili! Naštěstí díky Štefanově brance jsme jim hned vzápětí utekli opět na dvougólový rozdíl. Grznár sice v 69. minutě „exligově“ provedeným trestňákem snížil na 2:3, ovšem admiráci statečným výkonem tříbodové překvapení proti fotbalovějším Třeboradicím nakonec uhráli.

Branky: 61. Kyncl, 69. Grznár – 24. Michálek, 41. Šindelář, 63. Štefan.


Jak to viděli trenéři

Tomáš Čedík (Admira B): „V první půli jsme byli jednoznačně lepší, mohli jsme vstřelit i čtyři góly. Ve druhém poločase už byli i v deseti lepší domácí. Sice jsme vstřelili ještě třetí gól, ale musím uznat, že Třeboradice prokázaly svou kvalitu a přehrávaly nás. Naši kluci to ovšem odmakali, odjezdili a odbojovali. Proto bych řekl, že vítězství 3:2 je pro nás šťastný, ale zasloužený výsledek. Zvlášť, když se soupeř netají tím, že chce přebor vyhrát.“

Jiří Tesař (Třeboradice): „Do utkání jsme nevstoupili zodpovědně a poločas jsme prohráli zaslouženě 0:2. Bylo tam i naše vyloučení, mohli jsme inkasovat i víckrát. Po přestávce jsme už udávali tón hry a dali jsme dvě branky. Ovšem soupeř také jednou skóroval, a tak jsme podlehli 2:3. Podle průběhu zápasu by spíše odpovídala remíza.“


Admira B: Hybeš – Jerhot, Lupínek (K), Štochl, Michálek, Beníšek (88. Tůma), Jackl, Šindelář, Kvapil, Štefan, Ondrůšek (61. D. Němec).


Diváků: 100

ČK: 1:0

ŽK: 1:2

Rozhodčí: Opočenský – Stumpf, Váša


Naši střelci:

8 – Ondrůšek (6 doma + 2 venku)

7 - Michálek (3 doma + 4 venku), Jackl (5 doma + 2 venku)

4 - Šindelář (2 doma + 2 venku)

3 - D. Němec (1 doma + 2 venku), Štefan (2+1)

2 – Jerhot, Lupínek (oba 1 doma + 1 venku), Kasík (oba 2 doma + 0 venku)

1 – Martinic, Zolotuchin, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: Admira B – SK Zbraslav, neděle 20. března, výkop 14.00, hraje se na UMT v areálu stadionu!


7.3.2016

Výhra nad sousedy „přes kopec“ těší, ale bereme ji s rezervou
FK Admira Praha B – SK Dolní Chabry 5:2 (5:2)

Malé sousedské derby jsme s přehledem vyhráli, ale rozhodně ho nebudeme přeceňovat. Hosté totiž hráli v kombinované sestavě, v zápasech 1. A třídy budou nesporně silnější.

Admira B: Hybeš, Panýrek, Štochl, Jackl, Kvapil, Štefan, Šindelář, Beníšek, Káninský, Michálek, Ondrůšek. Střídali: do 2. půle Domino Němec, v průběhu 2. půle Másilko, Andrej, Oleg, Laštovka.

Branky Štefan, Michálek, Ondrůšek, Beníšek a Šindelář.


Zajímavost: Kdo chce vidět góly, ať přijde na náš mač

3:3 se střížkovskou Bohemkou

4:7 s Újezdem n. L.

1:1 s Duklou JM

5:4 s Ovčáry

3:6 s Klecany

2:5 s Ďáblicemi

5:2 s D. Chabry


To je bilance dosavadních 7 zimních přípravných zápasů, tedy 2 výhry, 2 remízy, 3 prohry. Vstřelili jsme 23 branky, inkasovali jsme 28 branek. To je průměr 3,28 : 4,00!!!

Stručně řečeno – což o to, střelecká bilance by se nám líbila. Ale hra zadních řad vzbuzuje před startem přeborového jara obavy.


2.3.2016

Další neúspěch v sousedském přátelském derby
SK Ďáblice – FK Admira Praha B 5:2 (2:2)

Hráno na zmrzlé UMT v Ďáblicích, v úterý 1. března od 19.00.

Branky: Davídek 3, Zemánek, Gregor – Šindelář 2.


Trenér Ďáblic Martin Průša: „Dnes jsme v podstatě viděli dva týmy z Admiry, spousta našich kluků včetně mě jsme tam strávili nespočet sezón. A proto jsem rád, že vše proběhlo v korektním a přátelském duchu, a tak by to mělo zůstat. Na druhou stranu nikdo nikomu nedal nic zadarmo. Dnes jsme nezopakovali výkon z posledního utkání a musím přiznat, že výsledek je lepší než realita na hřišti. Na druhou stranu nikdo z kluků nic nevypustil, což je základ. Utkání mělo kvalitu. Střídali jsme dobré a slabší momenty v celém utkání. Výhra samozřejmě potěší, ale přehnané závěry z toho dělat nebudeme.“

Trenér Admiry B Tomáš Čedík: „V první půli jsme byli lepší a měli jsme jednoznačně vést, jenže co všechno my dokážeme zahodit, to rozum nepobere. Ve druhé půli jsme dali příležitost několika dorostencům a čtyřem cizincům, z nichž šanci dostat se do našeho kádru má jen jeden. Tahle slepená sestava nedokázala sehraným domácím konkurovat. Je jasné, že podobný výkon by proti výborným Třeboradicím v prvním jarním utkání přeboru nemohl stačit.“

-api-


29.2.2016

Upřesnění nejbližšího programu

Úterý 1. března: SK Ďáblice – Admira B, UMT Ďáblice, výkop 19.00
Sobota 5. března: Admira B – SK Dolní Chabry, UMT Admiry, výkop 10.00

22.2.2016

Nedělní „tenis“ s tak trochu ostudou…
Admira B – Sokol Klecany 3:6 (2:2)

Dostat v neděli dopoledne na domácí UMT od průměrného týmu 1. A třídy šest gólů, jak jinak to nazvat, než tak trochu ostuda? I když jde „jen“ o přípravu, přece jde taky o dobré jméno slavného klubu zvaného Admira!

Citelně chyběli zraněný Jackl a L. Němec. Ten je čerstvě po operaci nohy a na fotbal musí půl roku zapomenout…

První půle byla vyrovnaná a skončila po zásluze plichtou 2:2.

Ve druhé půli dali trenéři šanci opět několika mladíkům z dorostu. Přísnější měřítko by snesl snad Šálek. Mladíci si aspoň znovu ověřili, že dospělý a dorostenecký fotbal jsou dvě docela odlišné kategorie. Nakonec z toho byla „tenisová“ prohra 3:6…

Sled branek: po hrubce v defenzivě jsme dostali první gól – 0:1. Pěknou brankou vyrovnal na 1:1 Ondrůšek. Nesmyslná – a sudím Stěhulem správně odpískaná – penalta na naší straně znamenala opět vedení Klecan, tedy 1:2. V poslední minutě první půle zahrál jeden z hostí před svou brankou evidentní „volejbal“, penalta v náš prospěch, Ondrůšek a 2:2.

Po přestávce, než se střídající hráči rozkoukali, jsme dostali rychle po sobě branky na 2:3 a 2:4. Domino Němec sice pěknou střelou k tyči snížil na 3:4, jenže místo vyrovnání jsme se dočkali pátého gólu v naší síti. Odkop gólmana Jakimeczka trefil neomylně pozadí široko daleko jediného hráče Klecan, od kterého balon přeloboval našeho zmrazeného brankáře – 3:5. Nepochybně nejhloupější gól celé dosavadní přípravy. A ještě bylo hůř. Z další penalty hosté totiž zvýšili na konečných 3:6.

Neuniklo nám – sudí Stěhule pískl celkem tři penalty. Jednu, za ruku viditelnou přes celou délku hřiště, Středočechům odpustil…

Postřeh: V průběhu utkání upadl jeden divák z Klecan na schodech, nepříjemně se zranil a záchranka ho musela dopravit k vyšetření na Bulovku.

V sobotu 27. února čeká naše béčko přáteláček v sousedních Ďáblicích s domácím SK. Jeho trenér Martin Průša, donedávna kouč našich úspěšných starších žáků, se byl na mač s Klecany podívat a viděl admirácký propadák… V sousedském přípravném derby to snad může být z naší strany už jen lepší!

-api-


Na okraj: dostáváme příliš mnoho branek!

Přeborové jaro se blíží, ale hra naší defenzivy se nelepší. Od Bohemians Praha (Střížkova) jsme dostali tři góly. Od týmu 1. A třídy z Újezda n. L. dokonce sedm. A teď šestka od Klecan. Takhle by to v mistrovských utkáních věru nešlo…


14.2.2016

Konečně vítězství – a hodně vydřené!
Sokol Ovčáry – Admira Praha B 4:5 (3:2)

Ovčárský Sokol jsme byli zvyklí vídat ve vyšších sférách, než je současná 1. B třída, kde přezimuje na 2. místě. Papírově jsme tedy byli favority, hráli jsme v sestavě, která se hodně blížila té přeborové, ale na konečnou výhru jsme se dost nečekaně nadřeli.

V první půli jsme sice dali dvě branky, ale tři jsme dostali a bez přehánění můžeme říct, že soupeř třikrát trefil branku a třikrát skóroval.

Nehráli jsme nic světoborného, výkon Admiry nebyl bez vad, skřípalo to ve středu pole, chybovali jsme v obraně. Nakonec jsme ale vývoj mače přece jen otočili. Ovčáry vedly dokonce už 4:2, ale nakonec jsme vyhráli 4:5 my, když vítězný gól vstřelil Štefan. Ten vstřelil celkem dvě branky, po jedné přidali D. Němec, Jackl hlavou a Michálek.

Zápas se hrál na UMT v Mělníku.

-api-


8.2.2016

Dobrý soupeř, přípravný mač splnil účel
Dukla Jižní Město – FK Admira Praha B 1:1 (0:1)

Lídr B-skupiny 1. A třídy úzce spolupracující s Duklou Praha a razantně mířící do Pražského přeboru pro nás byl velmi kvalitním soupeřem.

První půle z naší strany vypadala dobře, byli jsme o něco lepším týmem a Štefanovým gólem jsme šli do vedení.

Do druhé půle se hojně střídalo, na naší straně přišlo osm nových tváří, z toho dva Ukrajinci ucházející se o místo v kádru béčka a pět dorostenců. Dukla skóre srovnala na konečných 1:1.

Škoda dvou zahozených šancí našeho Ondrůška a tyče nastřelené Šálkem.


31.1.2016

Sobotní test, který nám to moc neřekl
Admira Praha B – SK Újezd nad Lesy 4:7 (2:2)

S týmem z 1. A třídy jsme v sobotu 30. ledna na domácí UMT prohráli, a ještě jsme dostali sedm gólů. Jak poznamenal jeden z přihlížejících, z naší strany to byla „holomajzna“…

Co dodat? Zkoušeli jsme celkem 19 hráčů. Někteří sami poznali, že by na tuto úroveň neměli. Pro dorostence z kategorie U18 to bylo zatím příliš velké sousto.

V první půli jsme sice vedli 2:1, ale soupeř skóre srovnal. Ve druhé půli jsme během dvou minut dostali dvě branky. Pak jsme sice ještě snížili na 3:4, ale další dění ani nebudeme komentovat.

Naše branky vstřelili z kmenových hráčů Ondrůšek a Másílko, další dvě dali testovaní cizinci, výkonem ale nijak nepřesvědčili.

-api-


16.1.2016

O výhru jsme přišli až v závěru
Admira B - Boh. Praha 3:3 (2:1)

B-tým nastoupil na UMT Meteoru místo áčka v premiéře zimního turnaje a vedl už 3:1. Bohužel, snaha zápas definitivně rozhodnout přinesla okénka v obraně, snížení a pak i vyrovnání soupeře. Naše branky: Ondrůšek 2, Michálek.


12.1.2016

Přípravná utkání „B“ mužstva na jarní sezonu

16.1.2016 (sobota) 12.00 hod. Bohemians Praha UMT Štěpničná
23.1.2016 (sobota) 10.15 SK Satalice UMT Satalice
30.1. 2016 (sobota) 14.00 Újezd n/L. UMT stadion
6.2. 2016 (sobota) 14.00 Dukla J.M. UMT Mikulova
13.2. 2016 (sobota) 13.00 FK Ovčáry UMT Mělník
21.2. 2016 (neděle) 10.00 Sokol Klecany UMT stadion
27.2. 2016 (sobota) ? TJ Ďáblice UMT Ďáblice
5.3. 2016 (sobota) 14.00 SK Chabry UMT stadion

11.1.2016

Příprava začíná 11. ledna na domácí UMT

B-tým FK Admira začíná trénovat od 11. 1. 2016. Tréninky se budou konat každé pondělí, úterý a čtvrtek, vždy od 18.00 hodin na stadionu.

První přípravné utkání odehrajeme v sobotu 16. 1. od 12 hodin na Meteoru (ŠTĚPNIČNÁ) s Bohemians Praha (Střížkovem).

Míra Petrů, vedoucí mužstva


22.11.2015

logo PT.jpg, 13kB

I předposlední mužstvo tabulky jsme hladce přehráli
FK Admira Praha B – SK Střešovice 1911 5:1 (0:0)

Na trávníku posledních Stodůlek jsme před týdnem vyhráli jednoznačně 3:0. Předposlední Střešovice jsme na své UMT rozstříleli 5:1. Šest bodů a skóre 8:1 nás posunulo do středu tabulky.

Z kádru divizního A-týmu přišli poslední mač podzimu 2015 odehrát gólman Voska, Martinic, Kurek, Kasík a Zolotuchin. V první půli jsme v sobotním slunném odpoledni předváděli útočnou, leč neplodnou hru bez střelby. Dokonce musíme poznamenat, že na neproměněné „loženky“ vedli hosté 2:1.

Střílet a střílet, ono se něco ujme, znělo během pauzy mezi diváky. Začali jsme tedy střílet a ujalo se pět ran!

Už ve 47. minutě po rychle rozehraném rohovém kopu hlavou otevřel skóre Jerhot – 1:0. To byl těžký úder bodovým plánům hostí, kteří pak poměrně rychle inkasovali podruhé. Běžela 65. minuta, prosadil se Kasík – 2:0. Nájezdům do otevřené obrany nedokázaly „Střešky“ čelit a v 69. minutě po sólu Zolotuchina lovil gólman Štěpánek míč ze své sítě potřetí – 3:0.

Těsně předtím viděl náš Zolotuchin jedinou ŽK celého utkání, a to za nešikovný faul na brankáře…

V 77. minutě si vybral jedinou slabší chvilku náš gólman Voska, jinak chytající spolehlivě. To když pustil za svá záda střelu Vokurky z přímého kopu. Přičemž střešovický borec ho překvapil tím, že místo všeobecně očekávaného centru napálil balon rovnou na branku – 3:1.

Jestli ovšem soupeř z Prahy 6 vycítil šanci na další komplikace admirácké cesty za třemi body, definitivně mu ji zmařil střídající Štefan. V 79. minutě (osmé minutě svého pobytu na umělce) zvýšil na 4:1 a víc nebylo co řešit.

Ještě to nebylo všechno. Nepopulárního „bůra“ nadělil hostům další střídající hráč Admiry B Dominik Němec. Chvíli předtím sice hlavou pálil nad břevno zcela opuštěné branky (a pak se za tu hlavu nevěřícně chytal). V 81. minutě byl ale tam, kde být měl, a dokončil zblízka pohlednou kombinaci našeho týmu – 5:1. Pěkná gólová tečka za podzimem 2015!

Nového trenéra Střešovic Pačandu, který v týdnu tvrdil, že Střešovice si pojedou do Kobylis pro body, jeho tým a hlavně výsledek asi nepotěšil…


Admira B: Voska – Jerhot (85. Tůma), Jackl, Kvapil – Martinic – Kurek, Lupínek, Michálek (63. Kasík) – Šindelář (77. D. Němec), Ondrůšek (81. Panýrek), Zolotuchin (71. Štefan).


Branky: Jerhot, Kasík, Zolotuchin, Štefan, D. Němec – Vokurka.

ŽK: 1:0

Rozhodčí: Polena – Zelený, Toman.

Diváci: 70, velká většina přítomných domácích fandů byla spokojena a s chutí mužstvu po zápasu zatleskala.


Naši střelci

8 – Ondrůšek (6 doma + 2 venku)

7 - Jackl (5 doma + 2 venku)

6 – Michálek (3 doma + 3 venku)

3 - Šindelář (2 doma + 1 venku), D. Němec (1 doma + 2 venku)

2 – Jerhot, Lupínek (oba 1 doma + 1 venku), Štefan, Kasík (oba 2 doma + 0 venku)

1 – Martinic, Zolotuchin, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Podzim v číslech

Utkání doma: 2-2-5 26:26 8 bodů

(S Třeboradicemi 3:4, s Motorletem B 4:1, s ČAFC 0:1, s Boh. Pha 3:4, s Královicemi 2:2, s Cholupicemi 2:5, s Kopaninou 3:4, se Zličínem 4:4, se Střešovicemi 5:1)


Utkání venku: 3-2-1 12:8 11 bodů

(na US 1:1, na Zbraslavi 2:2, v Hájích prohra 2:3, dále už jen výhry, ve Vršovicích 1:0, v Braníku 3:2, ve Stodůlkách 3:0)


Možná jde o kuriozitu, jaká by se v českém fotbale jinde jen těžko hledala. Doma jsme hráli devětkrát, venku šestkrát. Přitom venku jsme uhráli o tři body víc než doma. Venku taky máme aktivní skóre, kdežto doma jen vyrovnané… Jak to říkal trenér Tomáš Pospíchal – fotbal nemá logiku!

IMG-27 (01).gif, 18kB IMG-27 (02).gif, 18kB IMG-27 (03).gif, 18kB
IMG-27 (04).gif, 18kB IMG-27 (05).gif, 18kB IMG-27 (06).gif, 18kB
IMG-27 (07).gif, 18kB IMG-27 (08).gif, 18kB IMG-27 (09).gif, 18kB
IMG-27 (10).gif, 18kB IMG-27 (11).gif, 18kB IMG-27 (12).gif, 18kB
IMG-27 (13).gif, 18kB IMG-27 (14).gif, 18kB IMG-27 (15).gif, 18kB
IMG-27 (16).gif, 18kB IMG-27 (17).gif, 18kB IMG-27 (18).gif, 18kB

Text a foto: -api-

16.11.2015

Přípravná utkání „B“ mužstva na jarní sezonu

16.1.2016 (sobota) 12.00 hod. Bohemians Praha UMT Štěpničná
23.1.2016 (sobota) 10.15 SK Satalice UMT Satalice
30.1. 2016 (sobota) 14.00 Újezd n/L. UMT stadion
6.2. 2016 (sobota) 14.00 Dukla J.M. UMT Mikulova
13.2. 2016 (sobota) 13.00 FK Ovčáry UMT Mělník
21.2. 2016 (neděle) 10.00 Sokol Klecany UMT stadion
27.2. 2016 (sobota) ? TJ Ďáblice UMT Ďáblice
5.3. 2016 (sobota) 14.00 SK Chabry UMT stadionlogo PT.jpg, 13kB

Přebor Prahy: Snad abychom hráli pouze venku…
Sokol Stodůlky – Admira Praha B 0:3 (0:1)

Podzim 2015 je z hlediska našeho béčka tak trochu podivný. Doma to nejde a nejde, uhráli jsme ve vlastním prostředí jen jednu výhru a dvě plichty.

Venku je to jiné kafe a po dvou remízách jsme teď už potřetí za sebou vyhráli!

Do Stodůlek jsme si jeli pro tři body a taky jsme je na těžkém, promoklém trávníku vybojovali. Zřejmě jsme byli favority, protože domácí nováček přeboru si ve svém prostředí vede mizerně, získal tu jen dva body za dvě remízy a jinak pravidelně prohrává.

Tuto svou bilanci nezměnili sokolové ze Stodůlek ani v souboji s naším mužstvem. Ke konci první půle jsme šli do vedení a ve druhém poločase jsme vítězství potvrdili dalšími dvěma góly. Na naší straně velmi dobře zachytal gólman Hybeš, který udržel čisté konto. A to se cení!

Trenér našeho týmu Tomáš Čedík po zápase říkal: „Sehráli jsme výborný zápas. Počítali jsme s těžkým terénem a poradili jsme si s ním. Hrál se oboustranně pěkný zápas. Góly jsme ovšem stříleli jen my, a to góly opravdu pěkné. Jsme spokojeni!“


Branky: 41. Michálek, 52. Ondrůšek, 70. Ondrůšek.

Rozhodčí: Opočenský – Nykl, Vojtěch.

ŽK: 1:0

Diváci: 50, z toho 12 nejvěrnějších z Kobylis. Za jejich podporu našeho týmu jim patří dík a uznání!


Admira B: Hybeš – Káninský, Jackl, Štefan (72. D. Němec), Kvapil (86. Tůma) – Kurek, Lupínek, Michálek, Kasík (77. Beníšek) – Šindelář, Ondrůšek (82. Teftag).


Naši střelci

8 – Ondrůšek (6 doma + 2 venku)

7 - Jackl (5 doma + 2 venku)

6 – Michálek (3 doma + 3 venku)

3 - Šindelář (2 doma + 1 venku)

2 – D. Němec (0 doma + 2 venku), Lupínek (1 doma + 1 venku),

1 – Jerhot (0 doma + 1 venku), Martinic, Štefan, Kasík, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání – konec podzimu 2015:

Admira B – SK Střešovice 1911, UMT Na pecích, sobota 21. 11., výkop 13.30 hod.


9.11.2015

logo PT.jpg, 13kB

Minuta scházela ke druhé domácí podzimní výhře…
FK Admira Praha B – FC Zličín 4:4 (3:2)

Doma jsme na podzim 2015 vyhráli jediné mistrovské utkání – 4:1 nad Motorletem B. Proti dalšímu týmu z Prahy 5 jsme k němu měli na trávníku domácího stadionu nakročeno, vedli jsme 4:3 a stačilo přečkat dvouminutové nastavení. Nezvládli jsme to, bohužel. Hosté dali svůj čtvrtý gól, když brankář Hybeš na míč mířící za jeho záda nedosáhl. Exdivizní Zličín byl určitě k poražení… Místo tří bodů jsme tak brali pouze jeden. Doplácíme opakovaně na mizernou hru zadních řad!

Sled branek: 9. Lupínek - 1:0, 16. hlavou Merta – 1:1, 36. prudkou bombou Maione – 1:2, 42. dorážkou Štefan – 2:2, 44. z odraženého míče Martinic – 3:2, 66. Maione – 3:3, 75. k tyči Jackl – 4:3, 91. hlavou Žák – 4:4.

Trenér našeho týmu Tomáš Čedík byl po zápase hodně zklamaný: „Už poněkolikáté jsme nezvládli závěr zápasu. Tentokrát rozhodly o remíze chyby gólmana a obrany. Poslední minuty jsme měli odehrát úplně jinde. Nemůže se stát, abychom darovali soupeři v nastavení standardku… Měli jsme vyhrát, šancí jsme vpředu měli dost, byli jsme fotbalovější, dali jsme čtyři góly a další příležitosti jsme ještě neproměnili. Dva zbytečně ztracené body budou hodně chybět.“

Admira B: Hybeš – Štochl, Tůma, Kvapil (88. Káninský) – Jerhot (88. Beníšek), Martinic, Lupínek, Michálek, Štefan (67. D. Němec) – Šindelář (77. Teftag), Ondrůšek (70. Jackl).

Rozhodčí: Gotthard – Hlavnička, Rodová.


Naši střelci

7 - Jackl (5 doma + 2 venku)

6 – Ondrůšek (6 doma + 0 venku)

5 – Michálek (3 doma + 2 venku)

3 - Šindelář (2 doma + 1 venku)

2 – D. Němec (0 doma + 2 venku), Lupínek (1 doma + 1 venku),

1 – Jerhot (0 doma + 1 venku), Martinic, Štefan, Kasík, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: Sokol Stodůlky - Admira B, neděle 15. 11., výkop 13.30.


2.11.2015

logo PT.jpg, 13kB

Bojovností a vůlí jsme urvali tři důležité body venku
ABC Braník – FK Admira Praha B 2:3 (2:1)

Na gólové šance vyhráli domácí, v první půli byli na vlastním trávníku lepší a mohli vést i výraznějším poměrem. Po dvaceti minutách šli do vedení. Dokázali jsme sice srovnat, ale do kabin dali druhý gól opět Braničtí.

Po změně stran jsme začali hrát po zemi, kombinačně a v závěru jsme nejen vyrovnali, ale nakonec jsme domácím sebrali všechny tři body.

Zajímavostí je fakt, že svůj první gól za Admiru vstřelil Jerhot, který se trefil přesně přes celou branku. Druhý gól Admiry vsítil Dominik Němec, který byl na hřišti přesně jedenáct minut, z dorážky. Skóroval v této sezoně taky poprvé. A jeho druhá přesná trefa z vápna k tyči znamenala vítěznou branku!

Trenér Admiry B Martin Frýdek to viděl takto: „Za vítězství jsme samozřejmě rádi. V první půli nám scházel pohyb, prohrávali jsme řadu osobních soubojů. Ve druhé se to zlepšilo ve všech směrech. Začali jsme kombinovat, dali jsme míč na zem a vyšla nám střídání. Bojovností a vůlí jsme výsledek otočili.“


Admira B: Hybeš – Tůma (68. D. Němec), Horák, Jackl, Kvapil (76. Káninský) – Michálek, Jerhot, Lupínek, Beníšek (59. Teftag) – Ondrůšek, Šindelář.


Branky: 20. Trávník, 44. Pechar – 37. Jerhot, 79. D. Němec, 84. D. Němec.


Rozhodčí: Hlavnička – Kučera, Kalcovský.


Diváci: 100


Naši střelci

6 – Jackl (4 doma + 2 venku), Ondrůšek (6 doma + 0 venku)

5 – Michálek (3 doma + 2 venku),

3 - Šindelář (2 doma + 1 venku)

2 – D. Němec (0 doma + 2 venku)

1 – Jerhot, Lupínek (oba 0 doma + 1 venku), Kasík, L. Němec (oba 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: Admira B – FC Zličín, sobota 7. 11., výkop 14.00. Pozor! Nehraje se v Hovorčovické ulici, ale na domácím stadionu!


26.10.2015

logo PT.jpg, 13kB

Už třetí domácí prohra poměrem 3:4. Ta naše děravá defenziva…
FK Admira Praha B – FC Přední Kopanina 3:4 (1:3)

Samozřejmě, prohrát o jeden gól s jasným lídrem tabulky, to není žádná hanba. Vstřelit tři góly soupeři, který do tohoto zápasu inkasoval jen čtyřikrát, to je dokonce paráda! Ale ta defenziva, včetně brankáře…

Hrál se zajímavý zápas, padaly góly. Ten první jsme dali my už ve 4. minutě, když Jackl proměnil penaltu za faul stopera – 1:0. Pak Kopanina šlápla na plyn a začala předvádět, proč vede tabulku. Už v 15. minutě Urban skóre srovnal, ve 32. Flaks zajistil hostům vedení 1:2 a před přestávkou, ve 40. minutě, znovu Urban navýšil vedení soupeře na 1:3.

Když pak v 59. minutě Bláha upravil na 1:4, vypadalo to, že náš tým odejde z trávníku s debaklem. Stačily čtyři kopaninské šance a čtyři přesné zásahy. Navíc hostům dobře chytal gólman Švarc.

Ale nesesypali jsme se! Naopak – v 73. minutě Ondrůšek snížil na 2:4 a v 81. minutě znovu Jackl znovu z penalty, tentokrát za faul brankáře, upravil na 3:4. Velká škoda, že ve zbytku hracího času už jsme nedokázali vyrovnat, když se hosté viditelně o svou výhru obávali.

Prohra s Kopaninou není tragédie. Blízko k tragédii ale má naše dosavadní domácí bilance. Domácí tvrzí není ani hřiště v Hovorčovické, ani naše nevelká UMT, ani tráva na hlavním stadionu. Na podzim jsme doma zatím hráli sedmkrát. Vytěžili jsme z toho bohužel jen jednu výhru a jednu remízu. Čtyři prohry jsou varováním, zejména trojí porážka poměrem 3:4 a jedna 2:5. V domácím prostředí jsme doposud „vybojovali“ pochmurné skóre 17:21!

Diváci se mohou bavit, skoro pokaždé vidí střelecký festival, který ale skoro pokaždé skončí naší prohrou… Co s tím?


Trenér Martin Frýdek pro server www.fotbalpraha.cz řekl: „Byli jsme blízko k bodu, ale to bychom nesměli dělat takové zbytečné chyby. Byl to hezký zápas na obě strany. My jsme šance, které jsme si vypracovali, neproměňovali, soupeř měl šancí pět a dal z toho čtyři góly. Je to škoda, ale alespoň bodík jsme měli urvat.”


Admira B: Voska - Jerhot, Lupínek (K), Štochl (78. D. Němec), Michálek, Teftag (55. Štefan), Panýrek (70. Beníšek), Jackl, Kvapil (70. Tůma), Ondrůšek, Šindelář.

FC PK: Švarc - Les, Bláha, Čihák, Sýkora - Zadina - Flaks (90. Fárka P.), Pešír (K, 78. Kozlík), Jurek (46. Blažek) - Urban, Literák (78. Vik).


Branky: 4. Jackl (pen.), 73. Ondrůšek, 81. Jackl (pen.) - 15. Urban, 32. Flaks, 40. Urban, 59. Bláha.

Rozhodčí: Tikal - Hlaváček, Švorc.

Diváci: 70


Naši střelci

6 – Jackl (4 doma + 2 venku), Ondrůšek (6 doma + 0 venku)

5 – Michálek (3 doma + 2 venku),

3 - Šindelář (2 doma + 1 venku)

1 – Lupínek (0 doma + 1 venku), Kasík, L. Němec (oba 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: Braník - Admira B, sobota 31. 10., výkop 14.00


23.10.2015

logo PT.jpg, 13kB

Admira B - FC Přední Kopanina

Utkání Pražské teplárenské přeboru se hraje na stadionu, nikoliv na Hovorčovické
v sobotu 24.10.2015 výkop 14:30.


19.10.2015

logo PT.jpg, 13kB

Konečně vítězství venku, rozhodl gól Jackla
Union Vršovice – Admira Praha B 0:1 (0:1)

Proti vršovickému Unionu se nám příliš nedaří, a tak je vítězství na tamním těžkém terénu hodně cenné. Zařídili ho v 34. minutě Svozil, který z pravé strany poslal z přímého kopu falšovaný míč na vzdálenější tyč, a obránce Jackl, jehož následnou hlavičku nemohl gólman Vršovic Maha chytit.

Domácí zlobili hlavně díky dlouhým autovým vhazováním Kejhy (dobře si na ně pamatujeme z časů Kejhova působení v Admiře). Na naší straně chytal výborně Žulevič. Vyhrát jsme mohli i 0:2, v posledních vteřinách ovšem domácí Maha vyrazil gólovou střelu Kasíka.

Branka: 34. Jackl.

ŽK: 63. Vágner, 66. Šimr, 90+4. Kejha - 31. Štochl, 76. Lupínek, 90+4. Michálek.

Rozhodčí: Gunitš - Opočenský, Šmakal.

Diváků: 50.


Admira B: Žulevič - Panýrek, Štochl, Jackl, Kvapil - Michálek, Jerhot, Svozil (55. Kasík), Lupínek - Ondrůšek (90+3. Beníšek), Teftag (71. Tůma).


Pro server www.fotbalpraha.cz hodnotil zápas náš trenér Tomáš Čedík takto: „„Přišlo mě, že první poločas byl fotbalový, hrál se fotbal na obě dvě strany. Byly i nějaké šance. Druhý poločas to bylo takové rozkouskované, často se střídalo, nakopávaly se dlouhé balony. Bylo hodně soubojů a z nich pramenilo hodně faulů. Na konci hodně vyhecovaný zápas rozhodl jediný gól, který dal pěkně hlavou Jackl. Bylo víc fotbalových akcí, které byly ke koukání. Domácí vyloženou šanci neměli. Byly tam nějaké závary a skrumáže před brankou. Měli hodně standardních situací a tím se dostávali do tlaku. Využívali i dlouhých autů Kejhy.”


Naši střelci

5 – Michálek (3 doma + 2 venku), Ondrůšek (5 doma + 0 venku)

4 – Jackl (2 doma + 2 venku)

3 - Šindelář (2 doma + 1 venku)

1 – Lupínek (0 doma + 1 venku), Kasík, L. Němec (oba 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: Admira B – Přední Kopanina, přivítáme lídra přeboru, vysokého favorita, hraje se na Hovorčovické v neděli 25. října, výkop ve 14.30.


12.10.2015

logo PT.jpg, 13kB

Od předposledního týmu tabulky jsme doma dostali „bůra“
Admira Praha B – Sokol Cholupice 2:5 (1:2)

Hrálo se na naší UMT menších rozměrů a absolutně jsme nevyužili znalosti „domácího terénu“.

V 7. minutě se po dlouhém odkopu gólmana Vosky k míči dostal Ondrůšek a pohotově střelou otevřel skóre - 1:0.

Ovšem druhý gól jsme nepřidali, ačkoli jsme měli další šanci. Pravda, dvě šance si vypracovali i hosté.

Ti ve 25. minutě vyrovnali, bohužel nešťastným „vlastencem“ Jackla – 1:1.

Po půlhodině hry pískala rozhodčí Rodová za ruku penaltu proti naší brance a Polák prudkou bombou otočil skóre – 1:2.

Naše dvě šance před přestávkou zůstaly bez využití, a tak jsme poločas prohráli 1:2.

Po změně stran přišli na hřiště tři náhradníci v našem dresu a náš tým si vynutil desetiminutový tlak. Leč, nic z toho.

Naopak – v 56. minutě odpískala Rodová druhou penaltu proti nám, tentokrát za faul gólmana Vosky, a znovu Polák se znovu trefil – 1:3.

V 62. minutě sice Michálek snížil přehozením gólmana na 2:3, ovšem to byla naše labutí píseň, neboť V 67. minutě Janoušek zvýšil na 2:4 a definitivně nás dorazil v 77. minutě Nwogu – 2:5.

Zrodila se tak v pořadí už naše čtvrtá domácí podzimní porážka… To je hiodbně špatná bilance!


Branky: 7. Ondrůšek, 62. Michálek - 30. a 56. obě z penalty Polák, 25. vlastní Jackl, 69. Janoušek, 77. Nwogu.

ŽK: 24. Panýrek, 55. Voska, 65. Káninský (všichni Admira B). Rozhodčí: Rodová - Tomšů, Švorc. Diváků: 40.


Admira B: Voska - Panýrek (46. Káninský), Štochl, Jackl, Beníšek (46. Tůma) - Lupínek - Kasík (46. Štefan), Šindelář, Zolotuchin (58. Teftag) - Ondrůšek (74. Jerhot), Michálek.


Trenér našeho béčka Martin Frýdek pro server www.fotbalpraha.cz po zápase řekl: „Jak bych to hodnotil? Vedeme 1:0, soupeř neví, co má hrát, a sami sebe porazíme po jasných chybách. Můžeme být rádi, že jsme nedostali víc gólů. Kde jinde a s kým bodovat, než tenhle ten zápas. My máme šance na 2:0, nedáme a hrubé chyby rozhodnou. Fotbal je o chybách a my jich děláme hrozně moc.”


Naši střelci

5 – Michálek (3 doma + 2 venku), Ondrůšek (5 doma + 0 venku)

3 - Jackl, Šindelář (oba 2 doma + 1 venku)

1 – Lupínek (0 doma + 1 venku), Kasík, L. Němec (oba 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: Union Vršovice – Admira B, hraje se v sobotu 17. října, výkop v 10.30.


5.10.2015

Hostům jsme darovali dva body na stříbrném podnosu
FK Admira Praha B – Sokol Královice 2:2 (2:1)

Téměř vyhraný zápas… Do vedení 1:0 jsme šli Jacklovým gólem už ve 12. minutě. Hosté hodně šťastnou trefou, řečenou „haluz“, srovnali na 1:1 ve 42. minutě Pospíšilem. Do kabin jsme šli přece jen zvesela, protože Šindelář v samém závěru první půle zblízka upravil na 2:1.

Po změně stran jsme se pokoušeli vedení navýšit. Nejblíže k tomu byl Ondrůšek, který běžel zcela sám „hokejovým nájezdem“ na gólmana hostí Jeřábka. Bohužel, zakončil víc než mizerně, poslal totiž nemastnou neslanou střelu přímo do rukavic strážce královické branky. Za tohle selhání jsme draze zaplatili, když v 88. minutě propadla naše obrana při rychlém brejku Sokola a zkušený Nykl zkušeně trefil. Místo výhry 3:1 jsme jen remizovali 2:2…


Admira B: Žulevič - Kurek, Panýrek, Jackl, Štochl - Michálek, Lupínek, Štefan (79. Macháč), Zolotuchin (34. Tůma 62. Káninský) – Ondrůšek (87. Teftag), Šindelář.


ŽK: 1:4

Diváků: 65

Rozhodčí: Kalcovský – Tereba, Havel.


Naši střelci

4 – Michálek (2 doma + 2 venku), Ondrůšek (4 doma + 0 venku)

3 - Jackl, Šindelář (oba 2 doma + 1 venku)

1 – Lupínek (0 doma + 1 venku), Kasík, L. Němec (oba 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


V dalším kole hrajeme opět na Hovorčovické a přivítáme po královickém další Sokol, tentokrát z Cholupic. Hraje se netradičně už v sobotu 10. října, výkop již v 15.00.


29.9.2015

logo PT.jpg, 13kB

Hovorčovická zatím bohužel není naší tvrzí
Admira Praha B - Bohemians Praha 3:4 (2:2)

Se střížkovským týmem jsme sehráli naprosto vyrovnaný zápas. Dvakrát jsme vedli, hosté však dvakrát skóre srovnali. Po poločase pak soupeř skóre zvrátil ve svůj prospěch, ale vyrovnali jsme. Běžela poslední minuta tohoto jasně remízového mače a hosté naposledy zaútočili. A dali gól… Hovorčovická opravdu není naší tvrzí, na podzim jsme doma hráli už počtvrté a uhráli jsme tu jen tři body.

Branky: 6. a 31. Michálek, 71. Ondrůšek - 8. Strnad, 37. Faitl, 68. Ibe, 89. Allram.

ŽK: 9. Panýrek – 54. T. Pechač, 87. L. Pechač.

Rozhodčí: Hlaváček - Gotthard, Bočok.

Diváci: 85.


Admira B: Michalek - Kurek, Panýrek (52. Štefan), Jackl, L. Němec (26. Macháč, 46. Káninský) - Michálek, Kavalír (52. Ondrůšek), Lupínek, Kasík - Stejskal (61. D. Němec), Šindelář.


Náš trenér Martin Frýdek pro server www.fotbalpraha.cz řekl: „Byl to spíš boj než fotbal. Dvakrát vedeme a hned nato dvakrát inkasujeme vyrovnávací góly. A ten rozhodující pak v devadesáté minutě. Tento zápas jsme vinou vlastních chyb prostě nezvládli.”


S využitím informací serveru www.fotbalpraha.cz připravil –api-


Naši střelci

4 – Michálek (2 doma + 2 venku), Ondrůšek (4 doma + 0 venku)

2- Jackl, Šindelář (oba 1 doma + 1 venku)

1 – Lupínek (0 doma + 1 venku), Kasík, L. Němec (oba 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


V dalším kole hrajeme opět na Hovorčovické a budeme hostit druhý tým tabulky Sokol Královice. Soupeř rekonstruuje svůj areál a požádal nás, aby se utkání uskutečnilo na půdě Admiry. Hraje se v neděli 4. října, výkop 16.00.


20.9.2015

logo PT.jpg, 13kB

Domácí chtěli vyhrát víc než my…
FC JM Háje - Admira B 3:2 (2:1)

Ještě jsme se v Hájích ani nestačili rozkoukat a už jsme prohrávali po střele Balíka. Vzápětí Michalek likvidoval další šanci domácích.

Potom Michálek utěšenou střelou orazítkoval břevno, od kterého šel balon za brankovou čáru – 1:1.

Brzy poté jsme spálili loženku a přišel trest – Hruška strhl vedení na domácí stranu.

Ve druhé půli se na každé straně urodilo po jedné nevyužité šanci. A v 81. minutě po rohu rozhodl o třech bodech pro Háje hlavičkou nehlídaný Dub.

Jacklova branka na 3:2 v nastaveném čase už byla jen labutí písní našeho béčka.


Branky: 3. Balík, 37. Hruška, 81. Dub - 20. Stejskal, 90. Jackl.

ŽK: 2:1 (20. Dub, 69. Vlasák - 42. Jackl).

Rozhodčí: Švorc - Kučera, Cichra.

Diváků: 50.


Admira: F. Michalek - Káninský (46. Kasík), Mamurov, Jackl, Tůma (46. Kvapil) - J. Michálek, Panýrek, D. Němec (68. Štochl), L. Němec (86. Macháč) - Šindelář, Stejskal (74. Teftag).


Trenér Tomáš Čedík nebyl spokojen: „Podcenili jsme to. Vůbec jsme nechytili začátek a dostali laciný gól. Hra se pak trochu vyrovnala, ale bohužel jsme prohrávali moc osobních soubojů. V první půlce jsme neproměnili své gólové šance a to asi celé utkání rozhodlo. Ve druhém poločase byla hra hodně rozkouskovaná a Háje nás skoro k ničemu nepustily. Navíc jsme dostali po zaváhání brankáře a obrany třetí gól.”

S využitím informací serveru www.fotbalpraha.cz připravil –api-


Naši střelci

3 – Ondrůšek (3 doma + 0 venku)

2- Michálek (0 doma + 2 venku), Jackl, Šindelář (oba 1 doma + 1 venku)

1 – Lupínek (0 doma + 1 venku), Kasík, L. Němec (oba 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


V dalším kole přivítáme na Hovorčovické tým Bohemians Praha ze Střížkova. Hraje se v pondělí 28. září, výkop 16.00.


14.9.2015

logo PT.jpg, 13kB

Čafce stačila k výhře jediná hlavička Mašleje
Admira B – ČAFC Praha 0:1 (0:0)

Jediný gól extřetiligového Moraváka Mašleje v dresu hostí (jak by se takový borec hodil našemu diviznímu áčku!) stačil k exportu tří bodů z Kobylis do Záběhlic. Zrodil se v 62. minutě po autovém vhazování a následném centru hostí zprava do vápna, kde se naší obranou nekrytý zkušený bomber Čafky prosadil šikovnou rybičkou. Dvojnásob škoda, že chvíli předtím spálil loženku náš Šindelář po přihrávce Zolotchuina.

Na Mašlejův úder jsme gólově odpovědět neuměli, a tak bylo vymalováno…

Citelně nám chyběli Lupínek (pracovní povinnosti) a Ondrůšek (dovolená).

Admira B: Michalek – Macháč (66. Štefan), L. Němec, Jackl, Horák – Michálek (66. Štochl), Panýrek, Svozil (60. Kvapil), Kasík (58. D. Němec) – Zolotuchin, Šindelář (79. Teftag).


Branka: 62. Mašlej

ŽK: 2:1

Diváci: 50

Rozhodčí: Zelený – Váša, Polena.


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


V dalším kole jedeme na Jižní Město, kde nás přivítá domácí FC Háje. Hraje se v sobotu 19. září, výkop 10.45.


7.9.2015

logo PT.jpg, 13kB

Festival spálených gólových šancí
Admira B – Motorlet B 4:1 (2:0)

Už v 10. minutě jsme vedli 1:0, když gól vstřelil z penalty Jackl. Pokutový kop nařídil rozhodčí Nykl za faul jinonického Mareše na našeho Stejskala v jasné šanci. Proto viděl Mareš červenou kartu a naše béčko hrálo dalších 80 minut proti deseti.

Po Šindelářově přihrávce zprava zvýšil ve 21. minutě Ondrůšek na 2:0.

Ve 31. minutě se vyznamenal náš gólman Michalek, který chytil čistou loženku Motorletu B.

Třetí branku jsme přidali v 55. minutě. Panýrek chytře prodloužil míč hlavou na Ondrůška a ten obloučkem pod břevno – 3:0.

Na 4:0 zvýšil v 64. minutě po dlouhém autovém vhazování L. Němce hokejovým nájezdem Šindelář.

V 80. minutě chytil Michalek další gólovou střelu mladíků z Jinonic.

To byla pozitiva, která jsme na „větrné hoře“ v Hovorčovické ulici na naší straně zaznamenali.

A teď negativa: ve 35. minutě odkulhal ze hřiště se zlomeným nosem a otřesem mozku Stejskal, aby následně odjel sanitkou do nemocnice. Nešlo o faul, nýbrž o nešťastnou náhodu v souboji.

Vzápětí pustila naše obrana do šance hostujícího Konopáska, který trefil břevno.

V 82. minutě lažírující defenziva nabídla další střeleckou příležitost hostujícímu Jonášovi a ten prostřelil našeho brankáře – 4:1.

Lažírování ovšem bohužel pokračovalo, Motorlet B se zvedl a v 90. minutě Jackl poslal k zemi jednoho z jeho hráčů ve vápně – penalta. Tu naštěstí pro nás napálil Jonáš do tyče.

Mezi mínusy patří určitě taky přehršel spálených gólovek na naší straně. Když se podíváme na ty stoprocentní, pak musíme napsat: 23. Lupínek, 49. Ondrůšek, 75. Ondrůšek, 83. Ondrůšek… Vypadalo to, jako by Honza ani nechtěl zaznamenat hattrick…

Jinými slovy – mohli jsme vyhrát klidně 8:0. Přitom ale moc nechybělo ke konečnému výsledku 4:2, který by byl pro poslední tým tabulky až příliš lichotivý.


Admira B: Michalek – Mamurov, L. Němec, Jackl, Káninský (76. Kvapil) – Michálek (87. Macháč), Panýrek (72. D. Němec), Lupínek, Stejskal (36. Štochl) – Ondrůšek (83. Teftag), Šindelář.

Branky: Ondrůšek 2, Jackl, Šindelář – Jonáš.

ŽK: 1:1

ČK: 0:1

Rozhodčí: Nykl – Stumpf, Kalcovský.

V nepříjemném chladu a větru přihlíželo 60 statečných nadšenců. Díky všem za obětavost!


Naši střelci

3 – Ondrůšek (3 doma + 0 venku)

2- Šindelář (1 doma + 1 venku)

1 – Lupínek, Michálek (oba 0 doma + 1 venku), Jackl, Kasík, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


V dalším kole přivítáme na Hovorčovické tým ČAFC Praha, se kterým jsme na jaře 2015 remizovali 2:2. Hraje se v neděli 13. září, výkop 16.00.


31.8.2015

logo PT.jpg, 13kB

Podruhé venku, podruhé remíza
Zbraslav - Admira B 2:2 (1:1)

Na hřišti nováčka Pražská teplárenská přeboru jsme dvakrát vedli, domácí dvakrát vyrovnali. Remíza je asi zasloužená a na naší straně k ní přispěl dobrým výkonem gólman Filip Michalek. Zatím tedy stále čekáme na první přeborovou výhru v novém ročníku.


Branky: 37. Sedláček, 76. Král - 18. Šindelář, 70. Michálek.

ŽK: 33. Konečný, 81. Štengl, 90. Vašut - 90. Panýrek.

Rozhodčí: Šaróka - Hlaváček, Opočenský.

Diváků: 120.

Admira B: Michalek - Káninský, Kvapil, Jackl, Tůma - Michálek, Panýrek, Lupínek (90. Plechatý), Šindelář - Němec (67. Teftag), Ondrůšek.


A co na to asistent trenéra Tomáše Čedíka, hlavní trenér admiráckého SCM Martin Frýdek?

„Myslím, že to byla zasloužená remíza. První poločas měli domácí víc ze hry, my jsme šli do vedení po krásné akci, ale domácí nás víc tlačili. Bylo to ale jen po vápno, neměli vyložené šance, jen územní převahu. Pak Zbraslavští zaslouženě vyrovnali. Druhá půle byla z naší strany mnohem lepší. Podrželi jsme balón, dobře jsme kombinovali a zase jsme šli do vedení. Je škoda, že jsme to neudrželi. Nakonec to zaslouženě skončilo remízou.”


Proti Třeboradicím se nám prostě nedaří…
Admira B - Třeboradice 3:4 (1:2)

Padlo sedm branek, bylo se na co dívat. Bohužel, tým Třeboradic, vedený bývalým trenérem A-týmu Admiry Jiřím Tesařem, opět „vyloupil“ Hovorčovickou a odvezl si na severovýchodní okraj Prahy tři body. Nutno říci, že dost šťastně. Naše béčko bojovalo, ale mělo prostě smůlu…


Branky: 32. Kasík, 65. Ondrůšek, 80. L. Němec - 11. Junek, 32. vlastní Kvapil, 72. Grznár, 82. Červenka.

ŽK: 84. Ondrůšek, 85. Panýrek - 90. Replyuk.

Rozhodčí: Gotthard - Stěhule, Rod.

Diváků: 80.

Admira B: Hybeš - Káninský (86. Michálek), Mamurov (25. Kvapil), Jackl, L. Němec - Zolotuchin, Lupínek, Panýrek (86. D. Němec), Kasík - Šindelář, Ondrůšek. Trenér: Tomáš Čedík.


Jak to viděli trenéři

Tomáš Čedík (Admira): „Bojovné utkání z obou stran. Soupeř ukázal, že má kvalitu, dva góly jsme si ale dali sami a jeden nám nebyl uznán prý kvůli ofsajdu, nevím, nechci to hodnotit... Gólman byl trochu nejistý, škoda. Nějakou úroveň to mělo."

Jiří Tesař (Třeboradice): „Myslím, že jsme měli více ze hry a byli celý zápas lepším týmem. Nedostávali jsme se do šancí jako v minulých zápasech, přesto jsme vstřelili čtyři branky. Jednu nebo dvě tedy za nás Admira... Hloupě jsme si zápas zkomplikovali, naštěstí to dobře dopadlo a po vyrovnání na 3:3 jsme dokázali rychle přidat vítězný gól. Měli jsme to dohrát v klidu, s větším rozdílem."

S využitím serveru www.fotbalpraha.cz připravil –api-


Naši střelci

1 – Lupínek, Šindelář, Michálek (všichni 0 doma + 1 venku), Kasík, Ondrůšek, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).


Ostatní výsledky a tabulka zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


V dalším kole přivítáme na Hovorčovické tým FK Motorlet B, kterému máme oplácet poslední porážku 1:2 z jara 2015. Hraje se v neděli 6. září, výkop 16.00.


15.8.2015

logo PT.jpg, 13kB

Na Cibulkách jsme sklidili aspoň jeden bodík
SK Uhelné sklady – FK Admira Praha B 1:1 (0:0)

První mistrovský zápas nového ročníku Pražská teplárenská přeboru v rámci tradičně předehrávaného XV. kola dal odpověď na otázku, jak bude vypadat sestava našeho béčka po letních dramatických událostech uvnitř týmu, které nakonec vyvrcholily odchodem trenéra René Ollého. V jedenáctce, která nastoupila na trávník stadionu US Praha na košířských Cibulkách, hráli jen dva noví hráči – brankář Voska a útočník Kasík. Čtyři střídající hráči jsou také vesměs fotbalisté, kteří za Admiru B kopali už v minulé sezoně.

Zápas přinesl remízu a dělbu bodů. My jsme s jednobodovým ziskem spokojeni, domácí asi už méně.

V první půli chytil Voska dvě gólovky „uhlířů“, Šindelář na naší straně taky neproměnil dvě dobré příležitosti.

Po změně stran přišla 57. minuta, dlouhý centr domácích na protější tyč, kde Šafránek protlačil balon do sítě – 1:0.

Naštěstí Lupínek už v 60. minutě po hezké akci zleva zaslouženě srovnal na 1:1.

Stoprocentní šance US vstřelit vítězný gól se urodila v 80. minutě, kdy sudí Cichra pískl za zákrok našeho Kvapila ve vápně penaltu. Naštěstí míč z ní jen orazítkoval břevno nad hlavou gólmana Hybeše, který vystřídal po přestávce Vosku. „Nic za tím není třeba hledat. Realizační tým se prostě rozhodl dát každému brankáři poločasovou šanci. Oba to zvládli velmi dobře,“ vysvětlil vedoucí našeho mužstva Míra Petrů.

Poslední vzrušení přinesla 4. minuta nastavení, kdy „uhlíř“ Šafránek na půlicí čáře naprosto zbytečně přepůlil střídajícího Beníška a hned si zblízka prohlédl červeň karty v ruce rozhodčího. Zřejmě projev frustrace nad rýsující se domácí bodovou ztrátou.


Branky: 57. Šafránek – 60. Lupínek.

ŽK: 3:4 ( u nás Lupínek, Jackl, Panýrek, Kvapil).

ČK: 1:0, už nic neřešící.

Rozhodčí: Cichra – Kučera, Rodová.


Admira B: Voska (46. Hybeš) – Káninský (76. Macháč), L. Němec, Lupínek, Štochl, Michálek, Panýrek (78. Beníšek), Jackl, Šindelář, Kasík (86. D. Němec), Kvapil.


Naši střelci v nové sezoně

1 – Lupínek (0 doma + 1 venku)


Ostatní výsledky zde:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1


Příští utkání: Admira B – Třeboradice

Neděle 23. srpna, 16.00 hodin, tráva, hřiště ZŠ Hovorčovická.

Soupeře vede bývalý trenér našeho A-týmu Jiří Tesař, o to bude zápas pikantnější.

-api-


9.8.2015

Přípravné sousedské derby jsme jistě vyhráli
Admira Praha B - SK Ďáblice 4:1 (3:1)

Sousedy z Ďáblic, tým ze špice 1. A třídy, jsme porazili o tři branky. Tu první vstřelil hned v 1. minutě Ondrůšek, v 6. minutě přidal gól Šindelář a na snížení hostí (35. minuta) jsme odpověděli ve 44. minutě opět brankou Ondrůška. Po změně stran přidal poslední gól zápasu v 85. minutě Svatoš.

V dresu Ďáblic jsme viděli spoustu ex-admiráků - Průšu, Šabackého, Nebeského, O. Nováka, Davídka, Zemánka, Bareše, Korduleho, Veselého, Krátkého...

Vedoucí našeho týmu Míra Petrů mač zhodnotil takto: "Brzy jsme vedli 2:0, pak jsme se ale přizpůsobili hře soupeře, protože jsme přestali hrát tak, jak na začátku. Do druhé půle nastoupila druhá jedenáctka, stále zkoušíme možné posily. Celkově to byla dobrá příprava."

Hrající trenér hostí Martin Průša, ještě na jaře admirák, konstatoval: "Hrál se vcelku vyrovnaný fotbal, když napřed jsme dostali dvě rychlé branky, tam nás soupeř přehrál rychlostně. Potom jsme se zvedli a do půle jsme byli herně lepší, když Admira hrála z obrany na brejky. Po prostřídání na obou stranách už neměl fotbal takovou kvalitu, i tak jsme ale měli tři gólovky."

-api-


3.8.2015

Favorit ČFL nás ze svého trávníku doslova vypráskal…
Viktorie Jirny – FK Admira Praha B 8:1 (5:0)

Domácí s námi sehráli „bago“. Za týden v sestavě, v jaké hráli 1. půli, nastoupí k prvnímu mistrovskému utkání ČFL v Táboře s B-týmem domácího MAS Táborsko. Jirny se netají jasným cílem vyhrát ČFL!

Na naší straně bylo zřetelně vidět tréninkové manko některých hráčů. Kteří to jsou a proč netrénovali, netřeba rozvíjet. Ani tak bychom ale, a to si přiznejme, nebyli domácím rovnocenným soupeřem, Jirny jsou trochu jinde.

1. poločas jsme odehráli takto: Vavřina – Macháč, Jackl, Panýrek, Tůma – J. Michálek, Lupínek, Šindelář, Zolotuchin – Stejskal, D. Němec.

Ve 2. poločase chytal z poloviny Hybeš a z poloviny Blahovec. Zahráli si i Kvapil, Káninský, Teftag, Svatoš, Nebeský.

Chyběli Beníšek, L. Němec a Másílko.


30.7.2015

Viktorie Jirny - Admira Praha B - sobota 1. srpna 2015

Hodně zajímavé může být narychlo dohodnuté přípravné utkání s čelním týmem ČFL na jeho trávě v Jirnech. Výkop - 10.00 hod.


29.7.2015

Béčko zatím povede tandem Miroslav Petrů - Tomáš Čedík

Jak už jsme oznámili, trenér René Ollé nebude u B-týmu pokračovat. Výkonný výbor klubu ho z funkce odvolal a pověřil dočasně vedením mužstva dvojici Miroslav Petrů - Tomáš Čedík.