Starší přípravka A U-11

Elite soutěž

Hlavní trenér:Milan Másílko603 472 744
trener@admira2002.cz
Vedoucí družstva:Michaela Nekvasilová 603 746 080
vedouci@admira2002.cz
Asistenti trenéra:Kalvas Miroslav

Webové stránky
www.admira2002.cz/

24.1.2013

Turnaj Ovčín 20.1.2013

Do třetice jsme přijali pozvání na turnaj na Ovčíně pořádaný ČAFC Praha. Na tomto turnaji jsme původně být neměli, ale Motorlet odjel na zimní soustředění a uvolněné místo jsme obsadili. Nutno dodat, že pokaždé jsme z tohoto turnaje odjeli s medailí. Ale popořadě…..

První utkání s ČAFC, náš tradiční soupeř na turnajích. Vyrovnané a bojovné utkání, kde šance byly na obou stranách, ale fotbal se hraje na góly a ten jeden potřebný jsme vstřelili my. Vyhráváme 1:0. V dalším utkání, po vítězství nad Čafkou, bylo o motivaci postaráno a kluci přistoupili k zápasu s Tempem zodpovědně a vítězíme 2:1. Takovýto vstup do turnaje jsme už dlouho neměli. Po dvou zápasech jsme měli 6 bodů a čekal nás soupeř, se kterým jsme ještě nehráli - Hostivař. Tým z Hostivaře nekladl žádný odpor a s chutí jsme si zastříleli 4:0. Hostivař nakonec nevstřelila na turnaji ani jeden gól. Po třetím vítězství jsme již věděli, že s 9 body budeme na „bedně“. S touto informací v podvědomí jsme nastoupili do utkání s Královým Dvorem. Utkání bylo vyrovnané, ale téměř celý zápas jsme prohrávali, až doslova v poslední vteřině, jsme po faulu kopali „trestňák“ a Honza se nemýlil. Utkání skončilo 1:1 a získaný bod nám zajišťoval stříbro. Poslední utkání jsme hráli s Mostem. Ke zlatu stačila i remíza, která se nám vzdálila po obdržené brance. Kluci nesložili zbraně a bojovali celé utkání, kde odměnou byl tolik potřebný vyrovnávající gól. Třešničkou na dortu byl gól brankáře přes celé hřiště a naše výhra 2:1.

Vítězství na turnaji!!! a Honza Zima vyhlášen nejlepším brankářem.

Naši střelci: 3 x Nekvasil, 3 x Zach, 2 x Zima, Englich, Terentjev,


Konečné pořadí:

1. Admira Praha
2. Tempo Praha
3. FK Králův Dvůr
4. FK Baník Most
5. ČAFC Praha
6. Hostivař

IMG_B001.gif, 18kB IMG_B002.gif, 18kB IMG_B003.gif, 18kB

8.1.2013

Na Ovčíně to opět cinklo!! 5/1/2013

Po Novém roce jsme opět zavítali na Ovčín. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev.

Admira x ČAFC , 1:1 (Fajfka)

Díky Fajfkovi jsme se dostali do vedení, které jsme dlouho drželi, bohužel před koncem zápasu jsme dostali laciný gól. Dosti nás podržel Honzík v bráně, který výborně zachytal i obrana se činila. Musíme uznat, že remíza byla zasloužená.

Admira x Bohemka, 0:2

I přes naši snahu nás Bohemka přehrála a zaslouženě vyhrála.

Admira x Děčín, 2:1 (Engloš, Davy)

Trochu jsme se zlepšili dopředu. Sice první gól dává Engliš přes půlku hřiště, ale druhý gól padl po střele Fajfky a teči Davyho, to už bylo před bránousmile2.gif, 890B Děčín šel několikrát na brankáře v přečíslení, ale obrana (šimi, drťka, fajfka, engloš) naštěstí odvrátila hrozbu gólu.

Admira x Králův Dvůr, 1:0 (Davy)

Potřebujeme vyhrát, abychom se mohli prát o bednu. V zápase měli kluci převahu, ale nedařilo se nám zakončit. Kluci zabojovali a nakonec balón s několika falšemi končí za brankovou čárou.

Admira x Neratovice, 1:1 (Davy)

Na bednu nám stačí remíza na 2 místo musíme vyhrát, řekl trenér před zápasem. Bohužel nám nic nevychází a naopak inkasujeme. V druhé polovině zápasu střídáme již jednotlivě. Nakonec gól z úhlu nám zajišťuje remízu.

Na turnaji tedy končíme za Bohemkou a ČAFC kvůli skóre na krásném 3. místě.

Davy se trochu diví, proč po něm chtějí, aby šel po zápase kopat penaltu. Sám si myslí, že jde rozstřelovat nejlepší brankáře? Penaltu, na rozdíl od hráče ČAFC, proměňuje a tím získává cenu pro nejlepšího střelce turnaje.

Závěrem: opět se nám nedaří kombinovat, i když na tréninku to klukům nečiní potíže. Naprosto se vytratila hra na jeden dotyk. Na balónu nejsme vůbec silní. Před bránou zbytečně zmatkujeme a balóny odkopáváme. Co nám naopak nechybí je bojovnost.

Honzín v bráně,
Engloš, Fajfka, Tom, Davy
Šimi, Drťka, Kamil, Míša

obrazek1.gif, 9,5kB obrazek2.gif, 10kB obrazky mIC 117.gif, 14kB

M.N.

17.6.2012

G3B (5+1)-SPŘ02:
FK ADMIRA – ARITMA PRAHA 17 : 10
( 6:7 – 2:4,0:2,4:1), (11: 3 – 4:1,4:1,3:1)

„Elite“ (2HP) hráno 3 x 17 min., tráva – Hovorčovická

Sobota 9. června 2012 ve 13:00 hod. – 25. kolo, pětky se prohodily ve 2. tř.

Branky: K. Zach 3, D. Nekvasil 3, M. Englich 3, M. Pfeifer 3, M. Terentjev 2, J. Klaus, J. Kalvas, T. Másílko.

Hned bez několika zraněných, nemocných či hráčů na ŠVP jsme se museli obejít v předposledním kole mistrovské soutěže „Elite“. S jediným hráčem na střídání to nebyl žádný šlágr, ale nakonec se to zvládlo a proti předposlednímu týmu soutěže jsme si připsali povinné 3 body.

Penalty: proměnila většina, pouze 3 ze 13 hráčů nedali (4, 14, 15).

Sestava FK Admira:
Tým č.1 (MM): Zima – Šleger, Pfeifer – Horáček – Másílko, Terentjev
Tým č.2 (MK,MB): Navrátil – Žára, Klaus – Kalvas – Nekvasil, Zach ,-(Englich)

Rozhodčí: Aleš Pfeifer

Mí B.