SpSM - mladší žáci U-13 Buldoci (Česká liga)

Trenér:Pavel Bohm777 666 309
Vedoucí týmu,
Asistent:
Milan Másílko603 472 744
vedouci@admira2002.cz
U13.gif, 17kB

Webové stránky: www.admira2002.cz/


7.5.2015

Česká liga žáků
FK Ústí nad Labem – FK Admira Praha 8:8 (5:1,1:2 – 1:5,1:0)

Sestava Šnajdr, Englich, Másílko, Nekvasil, Zach, Šemro, Glogas, Fousek, Pfeifer, Černý
Zima, Böhm, , Kalvas, Klucho, Láznička, Cízner, Kos, Terentjev, Galič

K dnešnímu mistrovskému utkání jsme zavítali na hřiště souseda z tabulky, FK Ústí nad Labem, na kterého jsme se na jaře dotáhli i bodově. Na podzim jsme Ústí dokázali porazit 10:9. A i teď to byl boj do poslední minuty. Zápas jsme nezačali dobře a po patnácti minutách prohrávali na jednom hřišti 4:0 a na druhém vedli pouze 1:0, ale od té chvíle se začali kluci zvedat a srovnávat hru a do poločasu už rozdíl ve skóre nenarostl. Jedno hřiště tedy prohrálo 5:1 a druhé vyhrálo 2:1 (celkově po 1. poločase 6:3). Nic moc, ale zápas ještě prohraný nebyl. Ve druhém poločase si kluci nenechali utéct začátek a první mužstvo začalo sázet góly a stahovat rozdíl v celkovém skóre. V půlce druhého poločasu už byl celkový stav vyrovnaný (první mužstvo vedlo 4:0 a druhé prohrávalo 1:0). Ale krátce po vstřelení čtvrté branky jsme opět inkasovali a znovu museli dotahovat. Naštěstí se to povedlo a asi pět minut před koncem jsme srovnali. Pak bylo ještě několik šancí na obou stranách, ale výsledek se už nezměnil a zápas tak skončil remízou 8:8. Myslím, že po prvním poločase bychom remízu brali všemi deseti, ale po vývoji druhého poločasu je škoda, že jsme nevyužili o jednu šanci navíc. Ale mohli jsme také odjíždět bez bodu. Remíza je asi spravedlivá. Klukům patří velký dík, že to po prvním poločase nezabalili a makali dál a vykopali bod. Je na nich vidět, že si začínají v těžkých situacích věřit a bojují do konce zápasu. To je dobře a snad se to projeví i v nejbližších utkáních s těžkými soupeři, s Teplicemi a Duklou.

Góly: Šemro 4x, Másílko, Klucho, Terentjev,


29.4.2015

ČLŽ FK Admira Praha – Baník Sokolov 8:2 (3:0,2:0 – 2:0,1:2)

Sestava: Šnajdr, Kos, Englich, Másílko, Nekvasil, Zach, Šemro, Terentjev, Galič
Zima, Böhm, Glogas, Kalvas, Klucho, Fousek, Láznička, Cízner, Pivoňka, Černý

To, co se klukům povedlo v podzimní části proti Ústí a Motorletu se jim povedlo tuto neděli v domácím utkání proti Baníku Sokolov. Kluci utkání začali výborně a na obou hřištích se nám podařilo vstřelit úvodní gól a nakonec bez inkasovaného gólu vyhrát i celý poločas 5:0. Celý mančaft makal, Dominik a Honza předvedli několik výborných zákroků, obrana také neměla větší problémy s několika rychlými protiútoky soupeře a záloha s útokem se celkem obstojně probíjela před soupeřovu branku. Prostě super poločas. V druhém poločase sice tempo mírně opadlo, ale i tak se nám podařilo na jednom hřišti vstřelit dvě branky a na druhém jednu a to už vypadalo, že zápas dovedeme ke třem bodům. Jedinou malou chybičku zápas měl a to, že se nám v tak dobře rozehraném utkání nepodařilo udržet čisté konto. Na druhém hřišti jsme na konci utkání nejprve dostali gól po sporné penaltě a pak ještě jeden, kdy jsme 10 minut hráli v oslabení o vyloučeného hráče. Ale i tak Buldoci odehráli výborné utkání a patří jim velký potlesk. Doufám, že kluci se přesvědčili, že se dá hrát s mnoha týmy z vyšších pater tabulky a v Ústí v tomto výkonu budou pokračovat. Buldoci super, moc hezké pokoukání !!!

Góly: Terentjev 2x, Zach, Másílko, Klucho, Cízner, Pivoňka, Šemro


ČLŽ Baník Most - FK Admira Praha – 19:4 (3:0,8:2 – 4:1,4:1)

Sestava: Šnajdr, Kos, Englich, Másílko, Nekvasil, Zach, Šemro, Klucho, Horáček, Galič
Zima, Böhm, Glogas, Pfeifer, Terentjev, Fousek, Láznička, Cízner, Drtina, Kalvas

Góly: Pfeifer, Kos, Glogas, Bohm

M.K.


16.4.2015

FK Admira Praha – FAŠV Varnsdorf 10:6 (3:1,2:3 – 2:1,3:1)

Sestava: Šnajdr, Kos, Englich, Másílko, Nekvasil, Zach, Šemro, Terentjev, Horáček, Galič
Zima, Böhm, Glogas, Pfeifer, Klucho, Fousek, Láznička, Cízner, Pivoňka, Drtina, Kalvas

V pořadí třetí mistrovské utkání jsme odehráli proti mužstvu FAŠV Varnsdorf, který je v tabulce za námi. Po nevydařeném utkání v Karlových Varech jsme už potřebovali získat tři body. A to se nakonec podařilo, i když to nebylo vůbec jednoduché. V průběhu utkání se skóre stále převažovalo na jednu nebo druhou stranu, ale nakonec se výsledek zastavil na stavu 10:6 pro naše Buldoky. Kluci opět předvedli dobrý výkon, tentokrát bez chvilkových herních výpadků, a dobrou zprávou je, že se gólově chytlo i druhé mužstvo. Také potěšilo, že se na výhře střelecky podílelo hodně kluků. Teď bude následovat série zápasů s týmy z horních příček, tak uvidíme, jestli se klukům podaří nějaké to překvapení jako na podzim.

Góly: Másílko, Šemro, Galič, Zach, Horáček, Bohm, Pivoňka, Glogas, Drtina, Klucho


FC Karlovy Vary - FK Admira Praha 6:2 (1:1,0:0 – 0:1,5:0)

Sestava: Šnajdr, Kos, Englich, Másílko, Nekvasil, Pivoňka, Zach, Šemro, Černý
Zima, Böhm, Terentjev, Glogas, Pfeifer, Klucho, Fousek, Horáček, Láznička, Cízner

První jarní výjezd na hřiště souseda z tabulky, mužstva Karlových Varů, se výsledkově nevyvedl. První půle byla ještě dobrá. Na jednom hřišti jsme se dostali do vedení a druhé drželo bezbrankovou remízu. Tu se podařilo udržet do poločasu, ale na prvním hřišti jsme inkasovali a tak poločas skončil 1:1. V druhém poločase jsme bohužel během prvních patnácti minut inkasovali na druhém hřišti čtyři góly a to už se nám nepodařilo stáhnout. Na prvním hřišti jsme sice dali gól, ale byl jediný. A na druhém jsme ke konci ještě jednu branku dostali. Klukům se nedá jako týmu moc co vytknout. Snažili se hrát kombinačně, jak se to učí, ale naráželi na zformovanou obranu soupeře a za ní se nám nedařilo se dostávat. Soupeř hrál proti tomu jednoduše a nakopával míče dopředu. Bohužel se mu to začátkem druhého poločasu na jednom hřišti vyplatilo a z rychlých protiútoků přes naši ne zrovna pevnou obranu několikrát skórovali. Kluci si musí z tohoto zápasu vzít, že je potřeba se soustředit celý zápas a nevypustit ani minutu. V neděli proti Varnsdorfu to bude asi podobný zápas, tak doufám, že to tentokrát zvládneme.

Góly: Englich, Másílko


1.4.2015

ČLMŽ FK Admira Praha – Slavoj Vyšehrad 6:6 (0:1,1:2 – 0:3,5:0)

Sestava: Šnajdr, Kos, Englich, Másílko, Nekvasil, Pivoňka, Zach, Šemro, Pfeifer Zima, Böhm, Terentjev, Glogas, Kalvas, Klucho, Fousek, Horáček, Láznička, Cízner

První jarní mistrovské utkání jsme odehráli v neděli 29.3.2015 na domácím hřišti na UMT proti nám známému soupeři (většina kluků je z ČAFC). V první půlce si kluci vytvořili několik slibných šancí a hra byla na obou hřištích celkem vyrovnaná, ale nakonec se nám podařilo dát gól pouze z penalty. V poločase jsme tak prohrávali o dvě branky a i v druhé půlce bylo o co hrát. V té začaly na jednom hřišti padat góly a kluci se snažili brankový rozdíl z prvního poločasu smazat. To se povedlo jen částečně, protože při konečném hvizdu z toho byla remíza a to i díky dobře chytajícímu Dominikovi a Honzovi. Kluci na první jarní ostrý zápas nezahráli špatně, ale opět jsme neproměnili hodně šancí a to nás asi ve výsledku stálo třeba i tři body. V týdnu budou mít kluci ještě několik tréninků, aby se doladila souhra, a snad bude zápas s Karlovými Vary zase o kus lepší. Ale kluci si zaslouží pochvalu, že obě Buldočí mužstva makala jedno za druhé a až do konce zápasu.

Góly: 2x Pfeifer, 2x Pivoňka, Másílko, Šemro,


Jak to viděl soupeř:

Hřiště 1 po zodpovědném výkonu porazilo obě půlky soupeře a Štika inkasoval pouze z penalty. Naše útočná činnost stála na dvojici Bezdi - Arči, kteří se spolu s Dejvem postarali o všechny naše góly. Škoda že jsme spoustu dalších šancí neproměnili i díky výborným golmanům soupeře. Hřiště 1 mělo na to vyhrát výraznějším výsledkem.Hřiště 2 zvládlo první poločas, v závěru druhého však došly síly a soupeř tak zápas dotáhl do remízy.Na úvod jara jsme nepředvedli špatný výkon, kluci z Admiry se oproti podzimnímu zápasu výkonnostně posunuli a tak jsme odehráli velice těžké utkání. Do ideální sestavy nám chyběl Tony a Pavel, kteří mohli misku vah naklonit na naší stranu. Hráli jsme venku a tak je remíza plusový bod. Už ve čtvrtek nás čeká Kladno, další těžké utkání se sousedem z tabulky.


Másílko Milan


24.3.2015

2x(7+1) FK Admira Praha – FC Písek 2:13 (0:4,0:4 – 1:2,1:3)

Sestava: Šnajdr - Drtina, Nekvasil - Kos, Másílko, Glogas - Klucho, Galič
Böhm - Zach, Kalvas - Šemro, Englich, Terentjev - Fousek, Horáček – Černý

Dnešní generálka na jarní část ligy nám vůbec nevyšla. Po zimní lize jsme přešli opět k systému 2 x 7+1 (2 x 30 min) a klukům menší hřiště a rychlejší hra dělaly problém. Díky velkému počtu omluvenek museli hrát prakticky bez střídání. A odehrát dva zápasy hned po sobě, jim vzalo hodně sil. V prvním zápase se klukům vůbec nic nedařilo. Dávali jsme soupeři moc prostoru na zpracování balónů, byli jsme málo důrazní v osobních soubojích a kluci se jen těžko sehrávali v nových sedmičkách. Pár podařených akcí by se snad našlo, ale to bylo málo na nějaký slušnější výsledek.

Góly: Fousek 2x

DSC03325.gif, 18kB DSC03327.gif, 18kB DSC03328.gif, 18kB
DSC03330.gif, 18kB DSC03335.gif, 18kB DSC03337.gif, 18kB

2x(7+1) FK Admira Praha – Mas Táborsko 4:11 (1:3,2:3 – 1:3,0:2)

Sestava:Šnajdr, Drtina, Nekvasil, Kos, Másílko, Glogas, Klucho, Galič
Böhm, Zach, Kalvas, Šemro, Englich, Terentjev, Fousek, Horáček – Černý

Po krátké přestávce jsme nastoupili k druhému zápasu s MAS Táborsko, které je v tabulce ČL MŽ, skupiny A po podzimní části na pátém místě (Písek je na desátém místě). Zápas byl i přes přibývající únavu o něco lepší než první zápas, ale i tak je hodně věcí, na kterých musíme v příštím týdnu zapracovat. Dnešní přátelská utkání s kvalitními soupeři nám ukázali, že po zkoušce velkého fotbalu nebude jednoduché se opět sehrát na systém 2 x 7+1 a navázat na slušné výkony z konce podzimní části.

Góly: Klucho, Másílko, Galič, Terentjev

M.K.


13.3.2015

FK Admira Praha – ABC Braník (3:2)

Sestava: Böhm, Kos, Másílko, Glogas, Kalvas, Klucho, Šemro, Cízner, Terentjev, Zach, Drtina, Englich, Horáček

V neděli 8.3.2015 odehráli kluci poslední zápas zimní ligy s týmem pořadatele ABC Braník, který se v posledních dvou zápasech zvedl a dokázal je vyhrát. Zápas kluci začali dobře a hned na začátku měli několik slibných šancí, ale proměnili pouze jednu, kdy se po zpětné nahrávce Kuby trefil Luky. Pak soupeř srovnal a hra byla dosti vyrovnaná. Ale nám se podařilo v úplném závěru prvního poločasu po hezké přihrávce Teréňáka na Tomáše, který poslal míč do protipohybu brankáře. A ve stejném duchu probíhal i druhý poločas. Nejprve soupeř srovnal na 2:2 a nám se podařilo ke konci druhého poločasu proměnit i s trochou štěstí akci po ose Kuba, Luky. Kluci o vítězství bojovali až do úplného konce a za to si zaslouží pochvalu. Škoda, že se nám nepodařilo proměnit více šancí, které jsme si za celý zápas vytvořili. Utkání tak mohlo být rozhodnuto mnohem dříve.
V zimní lize jsme obsadili celkové šesté místo se stejným bodovým ziskem jako pátý Meteor. O šestém místě rozhodl pouze vzájemný zápas, který jsme s Meteorem prohráli. Škoda některých výsledků ze začátku ligy, kdy jsme mohli získat nějaké body navíc, protože na 3. místo chyběly tři body. Nyní se začneme soustředit zase na zápasy 7+1.

Góly: Klucho 2x, Másílko


4.3.2015

Turnaj 1.3. Říčany

Sestava: Böhm, Kos, Másílko, Glogas, Šemro, Cízner, Terentjev, Zach, Englich

V neděli 1.3.2015 jsme se zúčastnili halového turnaje v novém a krásném volnočasovém centru Na Fialce v Říčanech. Motivační informace od trenérů zněla jasně: „Mužstvo, které se umístí na 1. místě, jako cenu za své vítězství dostane mimo velkého poháru a medailí také 10 volných vstupenek do bazénu na 1 hodinu zdarma. Proto doporučujeme všem klukům, kteří si věří na 1. místo, vzít si s sebou na turnaj i plavky a ručník. :o)“. Většina kluků si plavky přivezla (někteří i dvoje) a tak bylo vidět, že po jiném než prvním místě netouží.

Turnaje se účastnilo osm mužstev rozdělených do dvou skupin. My jsme se ve skupině „B“ postupně střetli s mužstvy Český Brod, který jsme porazili 2:1 (Másílko, Zach). Pak následovala výhra nad SK Horní Měcholupy B 4:0 (Zach 2x, Glogas, Englich) a AFK Union Žižkov 4:2 (Englich, Terentjev, Zach, Šemro). Ze skupiny jsme postoupili z prvního místa a k postupu do finále jsme museli porazit mužstvo, které se umístilo na druhém místě ve skupině „A“. Tím bylo SK Horní Měcholupy A a kluci si hladce poradili a zvítězili 5:1 (Englich 2x, Zach, Šemro, Terentjev). Od volňásků do bazénu nás dělila už pouze jedna výhra nad mužstvem FK Říčany. Finálový zápas kluci odehráli bez sebemenšího zaváhání a soupeře porazili 3:1 (Másílko 2x, Cízner). Kluci tak mohli slavit první místo a ze šatny se přesunuli hned do bazénu, kde trochu zrelaxovali po zaslouženém vítězství v turnaji. Potěšilo, že kluci turnajem prošli s pěti celkem jasnými vítězstvími a bez větších problémů.

DSC03226.gif, 18kB DSC03235.gif, 18kB DSC03237.gif, 18kB
DSC03245.gif, 18kB DSC03259.gif, 18kB DSC03263.gif, 18kB
DSC03264.gif, 18kB DSC03271.gif, 18kB

27.2.2015

Zimní liga 10+1 FK Admira Praha – SK Kladno 2:0 (2:0)

V sobotu jsme odehráli předposlední zápas zimní ligy s dosud neporaženým týmem SK Kladno. A začátek byl opravdu famózní. Po prvních sedmi minutách jsme vedli 2:0 a vypadalo to, že další góly na sebe nenechají dlouho čekat. Ale po 15-ti minutách se hra dostala do uspávacího režimu (tempa) a v něm zůstala do konce utkání. Soupeře jsme sice kromě jedné akce nepustili k naší brance a my měli pár slibných šancí, ale gól se nám přidat nepodařilo. Ale tři body proti prvnímu Kladnu se cení. Kluci tak odehráli další povedený a vítězný zápas a nebál bych se to už nazvat „šňůrou“ . Tak hlavně, aby ta forma vydržela na jarní část ligy a bude to super.

Sestava: Šnajdr, Nekvasil, Böhm, Kos, Másílko, Glogas(1), Kalvas, Klucho(1), Galič, Šemro, Cízner, Terentjev, Zach, Fousek


19.2.2015

Buldoci se vrátili ze soustředění

Blíží se začátek jarní části sezóny a tak jsme využili možnosti, na závěr kratšího zimního soustředění, sehrát přátelské utkání 2 x (7+1) s FK Jablonec. V neděli ráno jsme se z Českého Dubu přesunuli do Jablonce. Tam se k nám připojili kluci, kteří přijeli z Prahy. Jelikož bylo i dost omluvenek, byl skoro problém sestavit dvě mužstva. Když si k tomu připočteme, že kluci měli v nohách dva dny tréninků, nevypadalo to dnes na nějaký super výkon. To se nakonec nevyplnilo a kluci sehráli pěkný zápas.
V zápase jsme pak na prvním hřišti rychle inkasovali, ale podařilo se do půlky výsledek otočit. Na druhém hřišti kluci odehráli, asi se silnější půlkou Jablonce, slušný poločas a remizovali 1:1. V druhé půlce už byla na klucích vidět postupná únava, ale makali. Na prvním hřišti proti silnější půlce Jablonce jsme sice vstřelili gól, pak jsme dostali dva slepené góly, ale kluci zabojovali a ve zbytku zápasu odehráli vyrovnanou partii. Na druhém hřišti si zápas kluci v klidu pohlídali a pomalu navyšovali výhru.
Na to, co měli kluci za prodloužený víkend v nohách, si myslím, že si zaslouží pochvalu. V posledních zápasech je vidět herní zlepšení a chuť hrát.
Soustředění se vydařilo (i podle vyprávění kluků ) a za to patří dík také všem z Českého Dubu, kteří se o naše Buldoky vzorně starali.

Sestava: Fousek, Böhm, Nekvasil, Kos, Másílko, Glogas, Drtina, Galič, Šemro, Cízner, Terentjev, Zach, Láznička, Horáček, Klucho, Suchý, Černý

Góly: 2x Kos, Cízner, Terentjev, 1x Glogas, Másílko, Galič, Klucho

DSC03213.gif, 18kB DSC03214.gif, 18kB DSC03216.gif, 18kB
DSC03217.gif, 18kB

M.K.

1.12.2014

Vstup do velkého fotbalu se vydařil!
Zimní turnaj MŽ U13 (10+1)
Admira Praha – Písek 4 : 2 (1 : 2 )

Braník, sobota 29.11.2014 – Náš první ostrý zápas na velké hřiště

V sobotu ráno čekal kluky jejich první oficiální zápas na velkém hřišti v rámci zimní ligy v Braníku. Naším soupeřem bylo mužstvo Písku a od začátku bylo vidět, že to bude jiný fotbal, než na jaký jsme zvyklí ze hry na půlku hřiště. V první půli mělo navrch mužstvo Písku a také jsme jako první inkasovali. Okolo 15. min se ale klukům podařilo srovnat, po hezky kopnutém rohu a hlavičce, a od té doby se náš výkon začal lepšit. Do přestávky jsme ale ještě jednou inkasovali z rychlého protiútoku a tak poločas skončil 1:2 v náš neprospěch. Druhou půli jsme začali aktivněji a brzo srovnali. Pak se šance na zlom v utkání střídali na obou stranách, ale my jsme byli produktivnější a přidali ještě dva góly. Kluci jsou teprve na začátku přechodu na velké hřiště a tak je čeká ještě hodně práce, ale právě z takových ostrých zápasů mohou získávat zkušenosti, které budou potřebovat od podzimu v soutěžních zápasech SŽ.

M.K.

Branky: Klucho 3, Šemro
10. kolo Baník Sokolov - FK Admira 11:4 (4:3,7:1)

Branky: Belmihoub, Englich, Nekvasil, Terentjev

Přesto, že se podaří i v dílčím zápase zvítězit, celkové skóre je proti nám. V Sokolově toto bylo stejné, zvláště proto, že jsme inkasovali v obou začátcích branky hned na začátku. V zimním obdobím je třeba se zaměřit na hledání posil. V.P.


11. kolo FK Admira - Ústí 10:9 (4:5, 6:4)

Branky: 3x Klucho, 2x Pivoňka, 2x Glogas, Zach, Nekvasil, Pfeifer

Konečně vítězství. Kluci to náležitě oslavili a domnívám se, že i nám spadl kámen trochu ze srdce. Čeká nás ale ještě hodně práce. Gratuluji kluci.

V.P.


2. kolo FK Admira - Motorlet 7:6 (3:1, 4:5)

Branky: 2x Klucho ,Bohm,Pivoňka,Englich,Glogas,Kos

Těžké soutěžní utkání zvládli všichni na jedničku, ale hlavně především obětavostí, nasazením a dodržení stanovené taktiky. Prima hoši! Určitě nepodlehneme uspokojení a znovu přidáme na tempu v tréninkových jednotkách. V.P.


1. kolo Kladno - FK Admira 7:9 (2:6,5:3)

3x Klucho, Kos, Pivoňka, Zach, Kalvas, Galič, Terentjev


Poslední utkání hrané na Kladně, nám nejen přineslo požitek z vítězství, ale i vynesení v tabulce na 8. místo. Přes počátečními neúspěchy, jsme se dočkali odměny a teď se soustředíme na jarní část soutěže. Děkuji všem hráčům a realizačnímu týmu.

Máme před sebou ještě hodně práce, tak všem přeji klidné Vánoce a do Nového roku, ať vám drží zdraví.

V.P.


30.9.2014

ČŽL 8.kolo FAŠV Varnsdorf – FK Admira 8:7 (5:1, 3:6)

Branky: 2x Pivoňka, Klucho, Šemro, Suchý, Kodad, Pfeifer

Ztráta brankáře Zimy byla dost citelná. Přesto utkání bylo vyrovnané. První sedmička vyhrála obě svá utkání, bohužel druhá, i díky ztrátě brankáře, obě utkání prohrála. Celkové skóre 8:7. V soutěži jsou družstva, se kterými se můžeme měřit, ale musíme bezpodmínečně posílit. Hrát na celé hřiště, tak obavu z výsledku nemáme, ale takto na dvě družstva, je to horší. Musíme více bojovat a rvát se o body.

VP


22.9.2014

7.kolo ČLŽ FK Admira Praha – 1. FC Karlovy Vary 3 : 4

V utkání s Karlovými Vary se plně prokázalo, že jedno družstvo se může měřit s ostatními celky, kdežto druhé dost zaostává. Měli by se vrátit hráči ze základní sestavy (Láznička,Zach) a hra se musí zkvalitnit. V hledáčku máme ještě nějaké hráče na hostování. Tak uvidíme. V zápase „A“ tým vyhrál 3:1(2:0) a druhý tým prohrál 0:4 (0:3). Branky vstřelily: (Kalvas, Kos, Fousek)

V.P.