Asistent:Václav Píša603 208 883
Vedoucí družstva:Jiří Fuchs777 258 044 jirfu@seznam.cz

23.4.2012

Velmi úspěšný turnaj na Admiře vyhrála Sparta

V sobotu 21. 4. proběhl na Admiře velice dobře obsazený turnaj admiráčků - ročník 2005. Účastníci: Admira (A, B), Sparta, Slavia, Benešov, Pardubice, Bohemians, Slaný, Šeberov, Vimperk, Most, Kralupy nad Vltavou.
Naši skončili na 5. (B) a 11. místě (A).
Organizaci zajišťovali sami rodiče a měla vysokou úroveň. Trenéři, např. z Vimperka a další, vyslovili uznalou pochvalu a už se těší na příští rok.
Výsledky vyhlásil ředitel klubu Jan Martinic.
Všem obětavým organizátorům, kteří se na přípravě a hladkém průběhu turnaje podíleli, patří veliké uznání.
Díky moc, udělali jste Admiře velmi solidní reklamu mezi pražskými, ale taky jihočeskými, středočeskými, východočeskými a severočeskými kluby!

-api-

28.3.2012

Turnaje týmu FK Admira 2005

18-03-2012

Turnaj FK Dukla Praha - 3. místo
Po dnešních vydařených soubojích jsme obsadili 3. místo a přivezli si VOUCHER v hodnotě 4.000,- Kč.
Admira : Viktoria Žižkov - 4:0 (Soby, Máťa, 2x Fido)
Admira : Slaný - 3:0 (2x Soby, Máťa)
Admira : Bohemians - 1:3 (Máťa)
Admira : Dukla - 2:2 ( Máťa, Fido)
O 3. místo
Admira : Vimperk - 1:1 (Soby)
na penalty - 3:2 (Máťa, Kuba, Soby)
Nejlepším brankářem celého turnaje byl náš Radek!!!
Všem klukům gratulujeme.

10-03-2012

Turnaj na Hanspaulce pro r. 2004 - 2. místo
Dnes jsme odehráli turnaj pro ročník 2004 a ml. Do hry nastoupily čtyři týmy, Dukla Praha 2004, Aritma Praha 2004, Meteor Praha 2004 a MY.
Herní systém byl každý s každým, a to dvakrát.
Admira : Dukla - 0:3
Admira : Mteor - 0:2
Admira : Aritma - 2:0 (Soby as. Máťa, Patrik)
Admira : Dukla - 0:2
Admira : Meteor - 1:1 (Franta as. Péťa)
Admira : Aritma - 2:0 (Soby as. Máťa, Franta as. Péťa)
Po bojovném výkonu a součtu všech bodů, jsme obsadili zaslouženě druhé místo.
Nejlepším brankářem celého turnaje, byl vyhlášen náš RADEK ŠMÍD!
Velké poděkování patří našim trenérům za příkladnou fotbalovou péči o naše děti. Díky!

26-02-2012

Halový turnaj Benešov
Odehráli jsme poslední turnaj této sezóny v Benešově.
Turnaj byl pro nás velmi těžký. Odehráli jsme pár pěkných zápasů, ale také pár, který se nám vůbec nepovedli.
Nakonec jsme obsadili 4. místo.
Admira : SK Benešov I. - 3:1 (Fido, Máťa, Soby)
Admira : AC Sparta I. - 2:4 (2x Máťa)
Admira : AC Sparta II. - 3:4 (2x Máťa, Soby)
Admira : SK Benešov II. - 3:2 (Adam, Soby, Máťa)
Admira : SK Slavia - 0:5
Nejlepším hráčem našeho týmu byl vyhlášen Máťa Fuchs.

11-02-2012

Turnaj Jičíněves - 2. místo
Z dnešního turnaje si kluci přivezli STŘÍBRNÉ medaile.
Skupina:
Admira : Braník - 1:1 (Soby)
Admira : Jičín - :0 (Filip S., 2x Soby, Séba, Kuba, Fido)
Admira : Mladá Boleslav - 3: (Kuba, 2x Fido)
Semifinále:
Admira : Rozkoš - 4:3 (2x Soby, 2x Fido)
Finále:
Admira : Slavia - 0:3

22.7.2011

Před startem nového soutěžního ročníku budou údaje aktualizovány.

21.2.2011

Halový turnaj – BENEŠOV – 19.2.2011
Máme ZLATO!!!

FK Admira - sestava: David Tomas, Fido Prokop, Aleš Chaloupka, Adam Štyler, Max Heřman, Petr Pšeničný, Sebastian Breinl

V sobotu se kluci zúčastnili tunaje v Benešově, formát 4 +1, hrací doba 1 x 20 minut.

Na tento turnaj jsme se dostavili s nejmenším počtem hráčů ze všech šesti týmů. Ovšem všichni, kteří dorazili, byli připraveni vydat ze sebe maximum . A skutečně tak udělali.

Hned v prvním zápase se kluci semkli do jednoho sehraného celku a začali střílet góly. Teplicím nadělili 3:0 a nabuzeni výhrou se připravovali na Benešov.

V tomto zápase jsme hned v prvních minutách vedli a vedení jsme udrželi až do konce. Výsledek 5:2 svědčí o dokonale připraveném mužstvu.

V euforii jsme nastoupili na Slávii II.. Z té máme pokaždé velký respekt, ale tentokrát jsme nenechali nic náhodě. Ve velmi vyrovnáném zápase jsme nakonec vybojovali vítězství 4:3.

Čtvrtý zápas s Bohemians 1905 byl velmi těžký, protože kluci byli již vyčerpaní , někteří celý turnaj ani nestřídali, ale přesto dokázali zahrát výsledek 5:2.

Po vydatném obědě nás čekal poslední finálový zápas se Slávií I. Hned ze začátku nám Slávie vstřelila gól. Vedení udržela až do sedmnácté minuty. Začínali jsme se smiřovat s druhým místem, né však malí Admiráčci. Ti dřeli až do konce a v osmnácté minutě dali zlatý gól. Děkujeme!!!

Výsledky:
FK Admira : SK FS Teplice – 3:0 (Aleš, Adam, Fido)
FK Admira : SK Benešov – 5:2 (3x Fido, 2x Adam)
FK Admira : SK Slavia II. – 4:3 (2x Fido, Adam, Aleš)
FK Admira : Bohemians 1905 – 5:2 (5x Fido)
FK Admira : SK Slavia I. – 1:1 (Max – zlatý gól)

Nejlepším hráčem týmu byl vyhlášem Aleš Chaloupka.

Nejlepším brankářem celého turnaje byl opět vyhlášen náš David Tomas.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem rodičům za hlasitou podporu při infarktových zápasech, pořadateli Benešova za pozvání a skvělou organizaci a také především našim trenérům za perfektní přípravu našich kluků !!!

Nábor nových fotbalistů do našeho týmu

Admiráčci přijmou mezi sebe pohybově nadané kluky s chutí hrát fotbal!

25.8.2010

Vážení rodiče a přátelé našich Admiráčků! Pro začátek bych vás rád seznámil s první větší akcí, které se naši kluci zúčastnili, a tou byl turnaj na METEORU, který byl rozdělen na tři samostatné turnaje a kterého se zúčastnila kromě nás družstva SLAVIE, METEORU, MOTORLETU, BOHEMIANS a BŘEZINĚVSE. Na to, že to bylo pro nás první větší seznámení s fotbalem, si kluci nevedli vůbec špatně. Snad jen kromě Slavie, která přeci jen byla o krůček lepší, jsme s ostatními mančafty hráli více než vyrovnané zápasy a po zásluze jsme obsadili třetí místo. Takže klukům velká gratulace a přání, aby to bylo příště ještě lepší.