Mladší dorost U-17

FK Admira Praha
Přebor Prahy, soutěžní ročník 2012-2013
Kontakty:
Trenér:Jan Kostrba606847754, 725050372
honzakos@volny.cz
Asistent: Martin Gröschl733 229 839
Vedoucí týmu:Dan Hrdlička602 554 333
Michaela Miričová604 208 355
miricova@srbsky.cz

Fotografie k zápasům Mladšíhp dorostu A

2.6.2013

FK Admira Praha – FSC Libuš 10:1(3:0)

Branky: Hrdlička 3, Hykl 3, Šabacký 2, Jedlička 2
Sestava: Pšenička- Svoboda, Charvát, Hykl, Daněk- Mirič, Machač, Šabacký, Groschup- Jedlička, Hrdlička
Střídání: Řehoř, Čedík, Rzounek

Poslední zápas letošní sezóny jsme byli nuceni sehrát na naší umělé trávě, jelikož hlavní plocha byla velmi podmáčená a bylo nemožné, aby se na ní sehrál jakýkoliv zápas. Cílem v zápase s Libuší, která se pohybuje v prostředku tabulky, byla jednoznačně výhra a snaha o hezký fotbal. Začátek zápasu byl poměrně vyrovnaný, nebezpečné situace se objevovaly na obou stranách. Z naší strany však byly zakončeny střelbou, zatímco hosté se k žádné střelbě nedostávali přes dobře fungující obranu. První branku utkání jsme tedy vstřelili my, když Toro s Danem napadali rozehrávku obránců, tak prvně jmenovaný míč vyšťouchl bekovi přímo k Danovi, který míč posunul za záda brankáře-1:0. To už jsme na hřišti byli aktivnějším týmem a vypracovávali si další příležitosti ke vstřelení branky. Dan se v další příležitosti ještě zastřeloval, stejně tak Toro. Dočkali jsme se až z rohové kopu, kterých jsme mimochodem v první půli kopali opravdu velké množství. Machy poslal do vápna výborný centr a Dan ho parádně trkl pod břevno mimo dosah brankáře-2:0. Po pár minutách mohl skóre navýšit i Hyky, ale jeho nádhernou střelu zpoza vápna brankář vytáhl na roh. Těsně před půlí jsme skóre navýšili ještě jednou, když jsme táhli akci po levé lajně a po následném centru se dostal k míči Jirka. Z druhého doteku ho poslal křížně vápnem na volného Šabiho, který míč poslal podél brankáře k tyči-3:0. Ač poločasové skóre 3:0 vypadá jednoznačně, tak hosté vůbec nehráli špatně. Dostávali se k rychlým kontrům, ale ty končily na pevné obraně nebo na jistém Pšendovi.
Druhý poločas už tak vyrovnaný nebyl. Bylo to dané tím, že se nám velmi vydařil vstup do druhého dějství a soupeři jsme dali tři rychlé góly. Nejdříve po centru z levé strany se po Šabiho centru prosadil z jedné Toro-4:0. O pár chvil později jsme se radovali popáté, kdy Pšenda vykopl dlouhý míč do středu, kde ho za sebe prodloužil Dan a vyslal tak Šabiho do samostatného průniku, který završil přesnou střelou k tyči-5:0. Zanedlouho se poprvé v sezóně prosadil Hyky, který využil nádherný centr Davida Daňka a zatloukl ho hlavou k tyči a to ještě nemohl tušit, co ho ještě čeká v zápase čeká-6:0. Naší euforii trochu zkalil inkasovaný gól, kdy byl nepokrytý hráč na levé straně hřiště a z úhlu překonal bezmocného Pšendu-6:1. Nějaký čas jsme se nemohli pořádně vrátit zpátky do zápasu, až nás vysvobodil poměrně šťastný gól. Rohového kopu se ujal Machy a poslal centr až za zadní tyč, kde číhal Čéďa. Ten poslal míč zpátky hlavičkou k zadní tyči, kde jej Charvy posunul hlavou na Hykyho, který jej poslal hlavou pod břevno-7:1. Hosté, ač prohrávali o šest branek, se snažili vymýšlet a podnikat ofenzivní akce, ale ty opět končily na pevné obraně. O další navýšení našeho náskoku se postaral po sklepnutí Čédi nádhernou střelou zpoza vápna Dan a završil tak svůj hattrick-8:1. Další gól přišel záhy, kdy jsme se prosadili z protiútoku. Šabi poslal míč uličkou mezi obránci do samostatného úniku Tora a ten napálil míč přesně ke vzdálenější tyči-9:1. Na desítku zaokrouhlil výsledek Hyky, který se prosadil po centru Šabiho opět hlavou přesně k tyči a zaznamenal tak hattrick-10:1. Zápas tedy skončil jednoznačným výsledkem a konečně jsme předvedli hru, která byla ve všech směrech takřka dokonalá. V defenzivě jsme byli důslední a v ofenzivě jsme byli precizní. Jen škoda, že jsme takto neodehráli všechny zápasy jarní sezóny, která skončila úplně jinak, než jsme po podzimu očekávali. Po podzimní části jsme totiž vedli tabulku Přeboru o čtyři body před Střešovicemi, ale nakonec jsme skončili až čtvrtí se ztrátou na vítěze ze Střížkova propastných jedenácti bodů. Zatímco na podzim jsme prohráli jen jedinkrát a to ještě po kontumaci, tak na jaře jsme prohráli celkem šestkrát! Určitě jsme si jaro představovali jinak, ale co se dá dělat. Aspoň v posledním zápase jsme si připomněli podzimní jízdu a dokázali si tak, že fotbal hrát umíme. Završení sezóny proběhne v sobotu 8. června na Hovorčovické, kde sehrajeme přátelský zápas s Hovorčovicemi a potom proběhne klasická rozlučka.

Tabulka kanadského bodování

28- Hrdlička (18+10)
16- Charvát(6+10), Jedlička(14+2)
13- Machač(8+5)
11- Polák(9+2)
9- Nebeský(2+7)
8- Šabacký(4+4)
7- Marek(3+4), Rzounek K.(5+2), Vrána(2+5),
6- Rzounek M.(1+5)
5- Čedík(2+3)
4- Hykl(3+1)
2- Groschup(2+0)
1- Daněk(0+1), Milota(0+1), Mirič(0+1), Svoboda(0+1)

Tabulka střelců:

18- Hrdlička
14- Jedlička
9- Polák
8- Machač
6- Charvát
5- Rzounek K.
4- Šabacký
3- Marek, Hykl
2- Čedík, Nebeský, Vrána, Groschup
1- Rzounek M.

Čistá konta:

6- Černý
2- Bača, Pšenička

O.CH

27.5.2013

Union Vršovice – Admira Praha 3:2(0:2)

Branky: Jedlička 2x

Sestava: Pšenička- Svoboda, Charvát, Rzounek M., Milota- Mirič, Dejmek, Hrdlička, Machač- Jedlička, Groschup

Střídání: Egrt, Adámek, Kovařík

Předposlední zápas této sezóny jsme sehráli ve Vršovicích na trávě místního Unionu. Na hřiště už dlouho před výkopem dopadaly provazce deště, které neustaly ani při prvním zadutí sudího do píšťalky. Již od této chvíle jsme byli na hřišti aktivnějším týmem. Hra byla velmi tvrdá a plná osobních soubojů, ve kterých jsme měli navrch. Z naší převahy pramenily i šance ke skórování a první, kterou jsme využili, přišla asi po deseti minutách hry. David Milota výborně zatáhl míč na pravé křídlo, kde se přes Leksu dostal k Legymu. Ten poslal do vápna dobrý centr na Tora, z jehož hlavy míč zamířil do břevna. Odrazil se však k Machymu, který jej sklepl zpět Torovi a ten se již na podruhé nemýlil- 0:1. I nadále jsme byli aktivnějším týmem, ač domácí podnikali nebezpečné protiútoky, které však končily na konsolidované obraně. A míče letící daleko za obránce s klidem sbíral Pšenda. Příležitostí ke skórování jsme měli dostatek, ale prosadili jsme se až těsně před poločasem. To jsme zahrávali přímý kop zhruba na půlce hřiště. Mates vyslal do vápna skvělý centr, který si dobře zpracoval Toro. Otočil se s ním a přízemní střelou k tyči nedal brankáři nejmenší šanci zasáhnout- 0:2.
Kdo si myslel, že v druhé půli budeme stejně suverénní jako v té první, tak se hrubě mýlil. Naši vlastně jedinou pořádnou šanci za celý druhý poločas měl Leksa, který zkraje druhé půle mířil povedenou ostrou střelou těsně vedle levé tyče. To bylo z naší strany směrem dopředu v podstatě vše. Po pěti minutách hry se domácí dočkali snížení, kdy po třetím rohu v krátkém sledu propadl míč na přední tyči a volný hráč jej zatloukl za Pšendova záda-1:2. Soupeři vlil tento gól krev do žil a začal nás mačkat. Z jejich tlaku pramenily i šance, se kterými si však Pšenda dokázal poradit. Jenže i on byl za zhruba patnáct minut bezmocný, kdy z levé lajny přiletěl do vápna centr mířící na zadní tyč, kde byl volný hráč a znovu jej usměrnil do naší branky-2:2. Aby toho zmaru nebylo málo, inkasovali jsme i potřetí. Deset minut před koncem se dostali domácí k autu na naší půlce. Naše obrana byla nezformovaná, aut propadl po pravé lajně až k vápnu, kde byl opět nekrytý hráč a z úhlu překonal vybíhajícího Pšendu-3:2. V posledních minutách jsme vrhli vše do ofenzivy a hráli jsme na tři útočníky, ale bohužel to nebylo nic platné. Jediný náznak šance jsme zaznamenali po průniku Charvyho a jeho křížné přihrávce do vápna, ale domácí míč odvrátili na roh. Utkání tedy skončilo naší další prohrou. Utkání, které jsme měli rozehrané parádně. Utkání, ve kterém jsme v prvním poločase nepustili soupeře vůbec k ničemu. Jenže v druhé půli se karty úplně obrátili a naopak to byli domácí, kteří nás nepustili k ničemu. V druhé půli jsme předvedli absolutní zkrat. V útoku bezzubost, záloha jako by nebyla a v obraně chaos. To všechno dalo dohromady tři obdržené branky a vynulování možnosti dostat se na třetí příčku. V posledním kole doma hostíme Libuš, tak si snad na závěr sezóny zápas užijeme a necháme doma tři body.

Tabulka střelců:

15- Hrdlička
12- Jedlička
9- Polák
8- Machač
6- Charvát
5- Rzounek K.
3- Marek
2- Čedík, Nebeský, Vrána, Šabacký, Groschup
1- Rzounek M.

O.CH

20.5.2013

Admira Praha – Sokol Stodůlky 3:0(2:0)

Branky: Jedlička, Hrdlička, Machač

Sestava: Bača- Svoboda, Charvát, Hykl, Daněk- Machač, Jaroš, Hrdlička, Milota- Jedlička, Groschup

Střídání: Mirič, Pšenička, Váša, Adámek

Druhé utkání v řadě jsme sehráli na domácí půdě. Tentokráte jsme však nehráli na malé umělé trávě, ale na velkém hlavním hřišti s parádním trávníkem. Před zápasem jsme si dali jasný cíl- držet míč co nejvíce na zemi a dostávat se tak do šancí, které nám zajistí tři body. A to se nám do puntíku podařilo splnit. Utkání však začalo mírným oťukáváním z obou stran, ani jedna nechtěla udělat větší chybu, která by dostala soupeře do šance. Avšak na obou stranách došlo k jedné větší chybě. Nejdříve na naší straně asi po patnácti minutách hry Hyky dal příliš pomalou malou domů, situaci však před útočníkem vyřešil odkopem na roh Charvy. Na druhé straně už ale byla větší chyba potrestána- ve 28. minutě vrátil Dan míč domů Dejanovi, který jej nakopl dopředu na útočnou polovinu. Tam došlo k hrubé chybě v komunikaci v zadních řadách hostů a připravili tak loženku Torovi, který utíkal sám na brankáře. S únikem si poradil skvěle, míč poslal prudkou střelou přesně k tyči- 1:0. Do této minuty jsme se však hrubě zastřelovali- Machy, Martin Jaroš i Toro ve svých šancích neuspěli. Hosté hrozili z rychlých brejků, jenže nic víc než jeden roh z nich nevybojovali. A tak v poslední minutě první půle přišel druhý zářez, kdy jsme kombinací přenesli hru na druhé křídlo doprava, kde Jirka přepustil míč Machymu, který postupoval z úhlu do vápna. Jenže Machy nebyl sobec a poslal do vápna nádherný centr, na který naskočil neméně hezkou rybičkou Dan a zvýšil tak naše vedení- 2:0. Po první půli jsme se tedy zaslouženě ujali vedení o dvě branky.

Druhou půli jsme začali více než slibně a vytvářeli jsme si velký počet střeleckých příležitostí. Jen škoda, že ve svých dvou šancích Dan nezamířil přesně. Nejdříve si pohrál s obranou hostů, avšak vystřelil těsně vedle branky a při druhé šanci ho výborným pasem našel Machy, ale Danova střela jen zacinkala o tyč. Dobře našlápnuto ke gólu měl i Hyky, jeho střela s dobrým úmyslem však neměla dostatečnou razanci a brankář ji kryl. V 59. minutě jsme se dočkali navýšení skóre, kdy Dan potáhl míč po lajně a poslal do vápna centr, ze kterého se však stala střela a brankář jí vyrazil na hranici vápna. Tam číhal Machy, míč si zpracoval a z druhého dotyku míč poslal pumelicí po zemi k tyči a brankář se natahoval marně- 3:0. Soupeře jsme do žádné šance nepustili a nevzpomínám si, že by za celý zápas vůbec vystřelili na branku. My jsme dále pokračovali v pokusech o navýšení skóre, bohužel se nám však už branku vsítit nepodařilo. Soupeře jsme mačkali po zbytek zápasu, ale v zakončení už jsme prostě štěstí neměli. Střela Martina Jaroše letěla mimo tři tyče, Danova hlavička rozezvonila břevno a pokus Davida Miloty taky nenašel zařízení. Zápas jsme tedy zvládli na výbornou, na velkém hřišti jsme soupeře jasně přehráli a doma tak nechali zasloužené tři body. Jedinou kaňkou na jinak dobrém výkonu bylo zbytečné vyloučení Hykyho, který tak bude příští týden odpočívat. V příštím kole totiž jedeme do Vršovice, kde nás čeká těžký zápas s místním Unionem. Ač to bude zápas těžký, naším cílem opět budou tři body a zachování si dobré výkonnosti a pohlednosti hry.

Tabulka střelců:

15- Hrdlička
10- Jedlička
9- Polák
8- Machač
6- Charvát
5- Rzounek K.
3- Marek
2- Čedík, Nebeský, Vrána, Šabacký, Groschup
1- Rzounek M.

O.CH


DSC08292.gif, 18kB DSC08295.gif, 18kB DSC08297.gif, 18kB
DSC08300.gif, 18kB DSC08303.gif, 18kB DSC08305.gif, 18kB
DSC08307.gif, 18kB DSC08309.gif, 18kB DSC08313.gif, 18kB
DSC08317.gif, 18kB DSC08330.gif, 18kB DSC08333.gif, 18kB
14.5.2013

Admira Praha - Junior Praha 6 : 0 (3:0)

Branky: Šabacký(2), Jedlička(2), Groschup, Hrdlička

Sestava: Černý- Svoboda, Charvát, Hykl, Milota- Machač, Dejmek, Šabacký, Čedík- Jedlička, Hrdlička
Střídání: Pšenička, Groschup, Mirič, Váša, Adámek

Kvůli nepřízni počasí v předcházejících dnech jsme byli nuceni odehrát zápas s posledním mužstvem tabulky Juniorem na naší malé umělé trávě. Na tomto povrchu jsme již dobré dva měsíce netrénovali, zatímco Junior nemá jinou možnost než na umělce trénovat, a proto jsme se změnou hrací plochy nebyli spokojeni. Ale na nic jsme se nemohli vymlouvat, hráli jsme proti poslednímu týmu tabulky, výhra byla nutností. Začali jsme v rychlém tempu, nechtěli jsme čekat na to, co předvede soupeř. Také jsme se po pár minutách hry dostali do první velké šance, ale po závaru ve vápně hostů mířil Toro přímo do brankáře. V 10. minutě jsme se však dočkali první branky v zápase, kdy Dan posunul uličkou míč na Šabiho, který v samostatném postupu na brankáře nezaváhal a poslal míč přesně k tyči- 1:0. Přesně za dest minut bylo ještě veseleji, když jsme se prosadili po standardní situaci. Přímý kop z pravé lajny kopal Dave, míč kopl v překvapení všech po zemi na přední tyč, kde se odrazil k Machymu. Machy s očima nahoře poslal míč přesně na volného Tora, který míč posunul do branky-2:0. Na hřišti jsme byli lepším mužstvem, Junior se však také dostával k brejkům, ty však končily na pevné a dobře organizované obraně. A když přicházely nějaké dlouhé míče do vápna, tak si pro ně s klidem došel Bady. V ofenzivě jsme však nebyli tak přesvědčivý, i když jsme si šance vypracovávali. Několikrát jsme zvolili špatné řešení situace, několikrát byl na pravé lajně úplně volný Machy, jenže nedostal žádný kloudný pas. Danovi k chybělo pár centimetrů k tomu, aby rybičkou zasáhl centr ze strany a Šabi s Čéďou se jen zastřelovali. Hostům jsme však do poločasu další gól dát stihli, minutu před půlí se nádhernou střelou k tyči asi z 20 metrů prosadil podruhé v zápase Šabi-3:0. Do kabin jsme tedy šli s komfortním vedením.
Vstup do druhé půle byl z našeho pohledu lehce ospalý, jako bychom byli ještě pět minut v kabině. Po této chvilce jsme se však otřepali a zase jsme začali na hřišti dominovat. Naše hra už vypadala poměrně hezky, míče jsme si naráželi a uvolňovali jsme se od protihráčů, což v minulých zápasech chybělo. Skóre mohl navýšit krátce po začátku Toro, ale ve vápně se z voleje netrefil přesně. Do vápna hostů létalo hodně centrů, jenže z žádného jsme se dlouho nedokázali prosadit. Až po jednom z centrů se míč dostal k Danovi, který jej sklepnul na Legyho, kterému míč šel proti noze a z jedné jej napálil prudce do sítě-4:0. Za pár minut obdrželi hosté bůra, po standardní situaci se ve vápně nejlépe zorientoval Toro a míč těsně před brankářem sklepl do brány- 5:0. Junior se do žádné šance za celý zápas nedostal, v druhé půli už chytal Pšenda a i on si počínal s dlouhými balóny za obrany jistě a všechny je sebral. Zhruba deset minut před koncem zápasu se nám podařilo skórovat naposledy, když Dan dostal přihrávku vzduchem do vápna a z voleje míč napálil kolem proskakujícího Machyho za záda bezmocného brankáře- 6:0. Utkání jsme tedy zvládli, jak výsledkově tak i herně. Dařilo se nám kombinovat, nabízet se do volných prostor a konečně i proměňovat šance. I v obranné fázi to bylo mnohem lepší, Junior se nedostal prakticky k ničemu. V příštím zápase se Stodůlky budeme chtít na tento povedený výkon navázat a znovu brát plný počet bodů.

Tabulka střelců:

14- Hrdlička
9-Polák, Jedlička
7- Machač
6- Charvát
5- Rzounek K.
3- Marek
2- Čedík, Nebeský, Vrána, Šabacký, Groschup
1- Rzounek M.

O.CH


6.5.2013

ABC Braník – Admira Praha 2:1(1:1)

Branka: Charvát

Sestava: Pšenička- Svoboda, Hykl, Rzounek M., Váša- Machač, Charvát, Rzounek K., Milota- Egrt, Hrdlička
Střídání: Groschup, Mirič

V zápase s Braníkem jsme chtěli hlavně vyhrát tři body a konečně dát naší hře jakous takous tvář. Bohužel musím konstatovat, že se ani jedno nepovedlo. V naší brance zažil premiéru Michal Pšenička (Pšenda) a zachytal opravdu výborně. Ale vše pěkně po pořádku. Vstup do zápasu nám jednoduše řečeno nevyšel. Hráči Braníku byli pohyblivější, mrštnější a míč si kolem nás jen ťukali a my běhali bez míče kolem nich. Herní převahu přetavovali hráči domácích ve své šance, ale ty s bravurou likvidoval Pšenda. Nejdříve když dostal míč přes celé vápno na penaltu domácí kapitán a z první vystřelil, ale Pšenda vynikajícím reflexivním zákrokem míč vyrazil. Zkušeně sbíral všechny centry a střely z dálky. Zhruba po dvaceti minutách hry prošel domácí hráč po pravé lajně přes tři hráče až do vápna, kde vystřelil ale Pšenda jeho pokus mířící k tyči vyrazil nohou, ale na dorážku už byl bohužel krátký-1:0. Tento gól nás však neprobudil a dále jsme byli směrem dopředu naprosto jaloví. Když jsme byli u míče, tak jsme jej honem rychle hnali dopředu za cenu dlouhých nákopů, které však končily na hlavách obránců nebo v náruči brankáře. Pět minut před koncem poločasu jsme však dostali možnost kopat penaltu, jelikož v postupu ve vápně zabránila Legymu ruka jednoho z obránců. K penaltě se postavil Charvy, brankář sice směr jeho střely vystihl,ale byla umístěná přímo k tyči, takže brankář na ní nedosáhl-1:1. Poločas tedy skončil plichtou, která pro nás měla v tu chvíli cenu zlata.
V druhé půli jsme se prezentovali mnohem lepším fotbalem, míče jsme si naráželi a konečně naše hra začala nějak vypadat. Jenže mělo to malý háček. Za celý druhý poločas jsme ani jednou nevystřelili! Ač jsme měli převahu, ač jsme míč drželi častěji na kopačkách, tak naše akce končily buď před vápnem nebo nepřesným centrem či přihrávkou do vápna, kam si pro míč došel brankář. Těchto centrů a přihrávek bylo poměrně dost a záhadou je, proč jsme se ani jednou nepokusili třeba z 20 metrů vypálit. Braník hrozil z brejků, které však zachytávala úspěšně naše obrana. Pšenda v druhé půli předvedl opět další skvělý zákrok, kterým udržel naší naději na zvrat skóre v náš prospěch. Jenže naše ofenzivní výpady neměly střelecké zakončení. A tak sedm minut před koncem přišel trest. Do našeho vápna směřoval dlouhý nakopnutý míč, za kterým běžel Martin. Měl spoustu času, nechal však míč skákat a útočník jej lehce předskočil a poslal míč za bezbranného Pšendu-2:1. V závěru už jsme se zmohli jen na pár ofenzivních výpadů, ale to bylo vše. Utkání jsme prohráli 2:1. Tato porážka je pro nás již pátá na jaře. Naše hra je naprosto neproduktivní a bezmyšlenková, nedokážeme se dostat do střeleckých příležitostí a navíc v obraně děláme hloupé chyby. Navíc v tomto utkání bylo patrné, že ne každý hráč nechal na hřišti úplně všechno. Je potřeba se nad sebou samým zamyslet, teprve potom můžeme opět začít vyhrávat. Do konce zbývají čtyři zápasy, které musíme bezpodmínečně vyhrát, abychom tak napravili už dost zpackané jaro.


Admira Praha – LOKO Vltavín 0:2(0:0)

Branky:-

Sestava: Černý-Váša,Rzounek M., Hykl, Milota- Groschup, Charvát, Vrána, Machač- Jedlička, Hrdlička
Střídání: Mirič, Polák, Svoboda

Na úvod musím zmínit, že si mi do psaní tohoto komentáře vůbec, ale vůbec nechtělo. Zápas jsme nezvládali již od samého začátku, všude jsme byli pozdě, hráči hostů byli mnohem aktivnější než my, z čehož také pramenily jejich šance. Postupně trefili tyč a břevno a jednou nás skvělým zákrokem podržel Bady. Za to my jsme byli v ofenzivě naprosto nulový, chyběla finální přihrávka, která by nás vůbec do nějaké šance dostala. I když byli hosté mnohem lepším týmem, tak jsme to mohli být my, kdo půjde do kabin za příznivého stavu. V poslední minutě se po závaru po naší standardce nejlépe zorientoval Dan a vrátil míč do vápna, kde číhal Charvy a svou střelou překonal brankáře, ale míč před brankovou čáru odkopli obránci. Kdo by tušil, že tohle byla vlastně naše poslední šance v zápase...
V kabině jsme schytali pořádnou porci kritiky a tak jsme byli odhodlaní s výsledkem a s naší hrou něco udělat. Bohužel realita byla úplně jiná, možná ještě horší než v prvním poločase. Soupeř byl stále pánem na hřišti, ve všech soubojích byl dříve, byl pohyblivější a znovu se dostával do šancí. V první obrovské šanci nás ještě Bady neskutečným zákrokem podržel, ale za chvíli již byl i on krátký. Hosté táhli akci po pravé lajně a přišel přetažený centr do vápna, který spadl k osamocenému Martinovi, který však míč zahrál přímo na střed vápna, kde byl volný hráč hostí a pumelicí k tyči nedal Badymu nejmenší šanci míč chytit-0:1. Tento gól nás dostal ještě do horšího psychického stavu a zanedlouho se skóre měnilo znovu. A opět to byl neuvěřitelný gól. Záložník vyslal dlouho kolmici, kterou se zdálo, že útočník nemůže nikdy doběhnout. Jenže Bady s vyběhnutím váhal a když se konečně odhodlal že vyběhne, tak mu do cesty vběhl Martin a míč mezi nimi propadl a útočník toho využil a skóroval do opuštěné svatyně-0:2. Změnili jsme rozestavení na tři útočníky, ani to však nepřineslo úspěch. Obrana hostů byla velmi pevná a naše dlouhé nákopy jednoduše sbírala. Utkání skončilo výsledkem 0:2. V tomto utkání jsme se prezentovali naprosto šílenou hrou a jistojistě nejhorším výkonem v celé sezóně. Za celý zápas jsme se dostali k jediné šanci, což je nepřístupné.V obraně jsme dělali velké hrubky, záloha byla neplodná a v útoku jsme byli absolutně bez pohybu.V příštím zápase jedeme na Bráník, tak snad se tam naše hra zlepší a přinese nám to nějaký bodový zisk.

Tabulka střelců:

13- Hrdlička
9-Polák,
7- Machač, Jedlička
6- Charvát
5- Rzounek K.
3- Marek
2- Čedík, Nebeský, Vrána
1- Groschup, Rzounek M.

O.CH

15.4.2013

Tempo Praha – Admira Praha 1:5(0:2)

Branky: Hrdlička(2), Jedlička, Vrána, Charvát

Sestava: Bača- Váša, Polák, Hykl, Čedík- Mirič, Charvát, Vrána, Egrt- Jedlička, Hrdlička

Střídání: Groschup

Po čtyřech těžkých zápasech jsme měli na programu zdánlivě lehčího protivníka ze spodku tabulky Tempo. Tohoto soupeře jsme doma na podzim přejeli 10:0, avšak takovýto výsledek jsme vzhledem k naší formě posledních zápasů nemohli před mačem očekávat. Základní sestava se oproti minulému zápasu celkem značně změnila a myslím, že to mělo na hru pozitivní dopad. Výkop ve 14.30 doprovázely slunečné paprsky, které zápas zdobily po celou dobu. Začátek zápasu byl z obou stran takový nijaký. Ani jeden tým nechtěl udělat chybu, avšak nepřesností byla celá řada. Avšak jestli měl některý z týmů převahu, tak jsme to byli my. V 8. minutě jsme se poprvé radovali ze vstřelené branky, kdy se po kombinaci u pravé lajny dostal míč k Charvymu, který si jej přichystal na centr do vápna, který našel Dana. Ten si ve vápně obhodil protihráče a z druhého dotyku napálil míč do sítě-0:1. Hra byla i nadále poměrně vyrovnaná, rozdíl byl však v tom, že my jsme si dokázali vypracovat nějaké šance (to že jsme je nedokázali proměňovat je věc druhá) za to soupeř se dostával k šancím opravdu jen sporadicky. Za nejvýznamnější příležitost domácích se dá považovat přímý kop, který Dejan vytáhal zpod břevna. My jsme měli šancí o mnoho víc, největším paličem poločasu se stal Adam, který se několikrát ocitl ve slibné příležitosti, ale jeho střelecké pokusy nebyly přesné. Za to jeho centry z levé lajny už patřičnou kvalitu měli, ale bohužel Toro a ani další zakončovatelé je nedokázaly dopravit do sítě. Uklidňující gól přišel ve 29. minutě, kdy Toro pálil ze vzdálenosti 20 metrů. Jeho střela se zprvu nezdála vůbec nebezpečná, jenže gólman domácích ji podcenil, míč mu propadl mezi nohama a u volného míče byl nejdříve Dan, který míč doťukl do branky-0:2. Ač jsme měli ke skórování v posledních deseti minutách poločasu několik příležitostí, tak žádná nebyla využita a do kabin jsme tedy odcházeli za příznivého stavu 0:2.
Do druhé půle jsme vstupovali v dobrém rozmaru, avšak úvod druhé půle nám zrovna extra nevyšel. Jakoby se ze hřiště vytratil náš pohyb a hráčům Tempa jsme nechávali poměrně dost prostoru na kombinace. Naše defenziva však byla stejně jako v první půli velmi jistá, takže domácí se do žádných velkých šancí nedostávali. To samé platilo prvních deset minut i o nás. Naštěstí jsme se brzy oklepali a zase jsme to byli my, kdo přebral iniciativu v zápase. Do obrovské šance se dostal Hyky, po rohovém kopu Čédi a vrácení míče před bránu Charvym na Hykyho zívala prázdná branka, jenže Hyky v záklonu netrefil míč dobře a jeho hlavička přeletěla vysoko břevno. Další šance zůstal Adamem nebo Danem nevyužity, a tak jsme třetí gól vsítili až v 62. minutě, kdy Dan dostal míč na úrovni vápna od Tomyho, potáhl ho do středu a našel přihrávkou Tora, který sám proti brankáři nezaváhal a propasíroval míč skrz jeho tělo-0:3. Další gól přišel o šest minut později, kdy se míč před vápnem dostal k Tomymu, který vyslal na bránu padavou střelu. Ta evidentně brankáři překvapila natolik, že míč zapadl za jeho záda-0:4. V 76. minutě však přišla studená sprcha ve znamení branky Tempa. Domácí se dostali k přímému kopu, který provedli opravdu šikovně. Na bližší tyči jeden z hráčů lízl míč na zadní tyč, kde byl v náběhu kapitán domácích a vstřelil tak čestný a poměrně nečekaný gól svého týmu-1:4. Tempo se dostalo touto trefu na koně a snažili se nám vstřelit ještě další gól, jejich ofenzivní výpady však končili na naší obraně. Jeden z nich zachytil už na půlící čáře Charvy a okamžitě si dal míč do běhu a hnal se sprintem po levé straně na branku. Jeho postup se snažil překřižovat jeden z obránců domácích, ale rychlostně nestačil, takže Charvy pronikl zleva do vápna a poradil si i s vyběhnutým gólmanem zakončením na zadní tyč- 1:5. Charvy tak učinil za zápasem definitivní tečku a stanovil konečné skóre 1:5. Toto skóre mohlo být i klidně vyšší, jenže jsme několikrát selhali v tutových šancích. Naše předvedená hra sice nebyla úplně nejlepší, avšak pro nás jsou důležité tři body, a že jsme si konečně po 4 týdnech prožili ten pocit z vyhraného zápasu. Snad se nám povede natáhnout šňůru vítězství na co nejvíc a naše hra se bude i nadále zlepšovat. Nerad ve svých komentářích chválím jedince, ale vítězství v dnešním zápase podpořili výbornými výkony hlavně Hyky s Danem. Prvně jmenovaný skvěle sbíral všechny míče ze vzduchu, zastavoval domácí útoky jako skála a navíc přidal i konstruktivní rozehrávku, která u něj v předchozích zápasech moc k vidění nebyla. Dan, ač hrotový útočník hodně pomáhal záložníkům, stahoval se hluboko do pole, aby byl co nejčastěji u míče a rozdával přihrávky spoluhráčům. Sám dva góly dal a jeden připravil.

Tabulka střelců:

13- Hrdlička
9-Polák,
7- Machač, Jedlička
5- Rzounek K., Charvát
3- Marek
2- Čedík, Nebeský, Vrána
1- Groschup, Rzounek M.

O.CH

15.4.2013

Admira Praha. Horní Měcholupy 0:1(0:0)

Branky:-

Sestava: Černý- Svoboda, Hykl, Rzounek M., Milota- Šabacký, Charvát, Vrána, Marek- Jedlička, Hrdlička

Střídání: Egrt, Váša, Čedík

Po prohře ve Střešovicích nás čekal další těžká zápas, když na Hovorčovickou přijel čtvrtý tým tabulky Horní Měcholupy. Sluneční paprsky padaly na hřiště, které sice nebylo úplně v ideálním stavu, ale pořád lepší než hrát na umělé trávě. Cíl do utkání s Měcholupy byl jednoznačný- vyválčit tři body jakýmkoliv způsobem. Začátek utkání jsme chytli a byli jsme tím týmem, který udával tempo hry. Měli jsme míč více v držení a z toho také pramenily šance. Do první velké se dostal Šabi po pasu od Charvyho, ale svůj postup na brankáře zakončil jen střelou do boční sítě. Boční síť byla trefena v první půli ještě jednou, když Charvy z úhlu volil místo přihrávky střelu. Blízko ke gólu měl i Dan, ale po přízemním centru Šabiho mu k přesnějšímu zakončení chyběli o číslo větší kopačky. Možná ještě blíže gólové radosti jsme měli při hlavičce Tora, který si vyskočil na Tomyho centr, ale jeho střela přeletěla o kousek břevno. Hosté byli směrem dopředu velmi pasivní, k ničemu se nedostali. Jen asi ke dvěma rohovým kopům, které jsme však bezpečně odvrátili. V první půli jsme byli jednoznačně lepším týmem, jenže převaha nám nebyla nic platná, jelikož jsme žádnou šanci neproměnili v gól a tak jsme se do šaten odebrali za stavu 0:0.
Do druhé půle jsme nastoupili s několika změnami v sestavě, které se však v průběhu druhé půle ukázaly jako nesprávné. Mára se přesunul na hrot útoku místo Tora, Adam Egrt vystřídal na pravé záloze Šabiho. Směrem dopředu jsme byli po celý druhý poločas v podstatě bezzubí, jen zkraje půle zahrozil Tomy svou střelou z dálky, se kterou si gólman poradil. Jednoduše řečeno- náš výkon byl v druhé půli diametrálně odlišný od toho v první půli. Úplně nám chyběla mezihra, banální situace jsme řešili zbrkle a tudíž špatně, v defenzivě jsme si zbytečně dělali problémy a od zálohy nepřišla žádná kloudná myšlenka směrem dopředu. Ani hra soupeře však nebyla dobrá, míče hnali dopředu dlouhými nákopy, které jsme, ač s problémy, vyřešili odkopem. Hrál se tedy velmi důrazný fotbal s řadou nepřesností na obou stranách. Úrovni zápasu nepřidal ani pan rozhodčí, který pískl snad každý dotek protihráčů s našimi hráči. Hru velmi kouskoval, pořád se na něco čekalo. Ke konci utkání rozvířil sudí emoce, když neodpískal z mého pohledu jasnou desítku po Hykyho faulu na unikajícího protihráče. Protihráč sudího verdikt nevydýchal a sprostě urážel sudího. Ten neváhal a dotyčného vyloučil. To namíchlo celé mužstvo Měcholup včetně realizačního týmu a jejich příznivců. Nejdůležitější moment však teprve přišel. V 68. minutě se dostal míč po nákopech až k Jirkovi, který jej však nezpracoval a nechal se předběhnout záložníkem hostů. Ten míč potáhl po lajně a vyslal do vápna přízemní centr, na který si šel a při tom řval Bady. Jenže míč se ještě před Badym snažil odkopnout Hyky, ale kop se mu nepovedl, míč podkopl tak, že se vysoká svíce snesla až na hlavu volného útočníka, který první a poslední střelou hostů dostal míč do odkryté branky- 0:1. Čas nám rychle utíkal, hra byla neustále kouskována- buď se někam zakopl míč, nebo hosty začaly tahat křeče. Nicméně jsme si směrem dopředu nic nevypracovali, maximálně nějaké rohy, které však hosté odvrátili. Když jsme se neprosadili ani v nastavení po rohovém kopu, na který přišel i Bady, tak rozhodčí naposledy zadul do píšťalky a ukončil tak zápas. Zápas, který jsme opět prohráli. Potřetí v řadě. Ač jsme měli zápas rozehraný dobře a zcela v naší režii probíhala první půle. Šancí jsme měli v první půli dost, jenže na jaře nás zatím trápí velmi špatná koncovka. Do druhé půle, jak už jsem zmiňoval, jsme nastoupili s mnoha změnami, které naší hře uškodili. Ač jsme v druhé půli nehráli vůbec dobře, tak soupeř nebyl ani o píď lepší. Jenže jsme inkasovali OPĚT strašně hloupý gól. I když soupeře nepustíme za celý zápas prakticky k ničemu, tak je z toho schopný vytěžit maximum a využít našich chyb a odvézt si tři body. Postupně se propadáme tabulkou, nyní jsme už čtvrtí. V příštím kole jedeme na Tempo, které je předposlední. Zde si musíme zvednout sebevědomí. Sice nás teď čeká zdánlivě lehčí program, než v prvních čtyřech jarních kolech, ale v naší momentální situaci nebude žádný zápas jednoduchý..

Tabulka střelců:

11- Hrdlička
9-Polák,
7- Machač
6- Jedlička
5- Rzounek K.
4- Charvát
3- Marek
2- Čedík, Nebeský
1-Vrána, Groschup, Rzounek M.

O.CH

8.4.2013

Střešovice 1911 - Admira Praha 3:1(1:0)

Branka: Hrdlička

Sestava: Bača- Svoboda, Rzounek M., Polák, Váša- Machač, Charvát, Vrána, Rzounek K.- Jedlička, Hrdlička

Střídání: Hykl, Čedík, Mirič

Po výprasku doma se Střížkovem nás čekal další těžký zápas, tentokráte ve Střešovicích. Domácí byly před zápasem na druhém místě o bod za námi, takže naší povinností bylo vítězství, jelikož o další bod za námi byla Bohemka. Zápas začal ve velkém tempu, obě mužstva se snažili o dobytí soupeřovi branky. Domácí už se mohli v páté minutě radovat, ale jejich radost na brankové čáře překazil Martin, který vyhlavičkoval míč padající do branky. To byla na dlouhou dobu poslední příležitost domácích, jelikož iniciativu jsme přebrali my. Za první poločas jsme si vypracovali obrovskou porci rohů, ze kterých jsme však ani jednou neohrozili branku soupeře. Obrana domácích byla při bránění velmi pozorná, všechny centry které létaly do pokutového území s přehledem odebírala a u odražených míčů za vápnem byl soupeř také dříve než-li my. Ve dvacáté minutě jsme byli asi nejblíže gólu, kdy Charvy vybojoval míč před vápnem domácích, který si ještě přistrčil a vypálil ho na branku. Už se zdálo, že míč zapadne do šibenice, ale míč jen orazítkoval vnitřní stranu vzdálenější tyče. Do další šance se tlačil Dan, ale jeho střelecký pokus, který mířil do branky nakonec jeden z obránců tečoval mimo. Ke dvěma slibným šancím se dostal Toro, nejprve hlavičkoval po centru Kryštofa a pak po centru Charvyho, ale obě jeho hlavičky mířily do branky ale nebyly dostatečně prudké. Domácí hrozili v první půli jen ze standardních situací, ze hry se k ničemu nedostali. Ve 31. minutě však přišel blesk z čistého nebe a gól Střešovic. Kryštof fauloval kousek před vápnem domácího útočníka a následný přímý kop zahráli domácí na přední tyč, kde chyběl Matesovi půl metr a volný domácí hráč trkl míč hlavou do sítě, takže Dejan byl bez šance- 1:0. Ve zbývajících deseti minutách jsme se snažili vyrovnat, ale domácí obrana byla pevná, takže jsme se nedostali k ničemu většímu, než k jen obléhání pokutového území. Po poločase jsme tedy prohrávali 1:0, bohužel i přes náš dobrý výkon.

Do druhé půle jsme vlétli doslova jako vítr. Domácí rozehrávali, ale jejich postup zastavil už na půlce Charvy, který míč sťukl na Tomyho. Ten míč potáhl a přihrál Danovi, který na sebe natáhl tři obránce a pak se jim rychlou kličkou do vápna vysmýkl a protáhl se do vápna, kde jedovatou střelou k tyči nedal brankáři šanci míč lapit- 1:1. V dalších minutách jsme se snažili přidat ještě další rychlý gól, který by soupeře položil úplně. Šance jsme na to měli, Tomyho prudkou střelu z přímého kopu brankář skvěle chytil, Charvyho hlavička z rohu těsně minula pravou tyč branky. Bohužel naše snaha byla v 55. minutě přerušena, jelikož na pravé lajně, která znovu nebyla směrem dozadu nejjistější, byl volný hráč, který se po kombinaci domácích dostal k balónu a vyslal na branku obstřel, který přeletěl couvajícího Dejana a zapadl pod břevno- 2:1. Po tomto gólu jsme byli viditelně otřesení, a naše hra byla velmi zmatečná. Střešovice měli v této pasáži zápasu převahu, my jsme jen míče bezhlavě hnali dopředu, kde jsme o ně samozřejmě přicházeli. Domácí měli šance hlavně z přímých kopů, které se nám dařilo odvracet. Dejanovi se povedli i dva zákroky, nejdříve když na něj útočník postupoval z úhlu sám a posléze proti nebezpečné střele zpoza vápna. Po zhruba deseti minutách jsme se oklepali a zase začali hrozit, jenže naše šance vycházeli vniveč. Buď jsme netrefili branku, nebo zakročil brankář domácích, nebo jsme selhali ve finální přihrávce. Jak se čas zbývající do konce krátil, začínali jsme být docela nervózní a projevovalo se to v ukvapeném řešení zdánlivě lehkých situací. Hřebíček do naší rakve zatloukli domácí v 71. minutě, kdy si pro míč z přímého kopu šel Dejan. Míč chytil, ale jak je jeho zvykem tak si s ním ještě hodil o zem. Toho však využil jeden z hráčů domácích, který volný míč nakopl do branky-3:1. Ač do konce zápasu zbývalo už jen necelých deset minut, chtěli jsme s výsledkem ještě něco udělat. Bohužel se nám to nepodařilo, navíc se v 75. minutě zranil při průniku obranou Machy a musel být odnesen na nosítkách. Musíme doufat, že Machyho zranění nebude vážné, aby byl v příštím zápase na hřišti, jelikož je pro naší hru klíčový. Rozhodčí chvíli po tomto zranění zápas ukončil, aniž by nastavil jedinou minutu. V tomto utkání jsme si určitě nezasloužili prohrát, na rozdíl od minulého zápasu. V první půli jsme na hřišti dominovali, bohužel jsme dostali smolný gól. Ve druhé půli byla hra víceméně vyrovnaná, jenže nás v klíčových okamžicích nepodržel Dejan, který nese na druhém a třetím gólu vinu. Jsem si jistý, že pokud by v bráně stál náš Bady, tak bychom ze Střešovic neodjížděli jako třetí tým tabulky.


Tabulka střelců:

11- Hrdlička
9-Polák,
7- Machač
6- Jedlička
5- Rzounek K.
4- Charvát
3- Marek
2- Čedík, Nebeský
1-Vrána, Groschup, Rzounek M.

O.CH

2.4.2013

Admira Praha – Bohemians Praha 2:7(1:2)

Branky: Rzounek K., Hrdlička

Sestava: Černý- Svoboda, Polák, Hykl, Milota- Machač, Charvát, Nebeský, Rzounek K.- Jedlička, Hrdlička
Střídání: Šabacký, Rzounek M., Váša

Na velikonoční pondělí přijel do Kobylis náš odvěký soupeř ze Střížkova- Bohemians Praha. Hostům jsme měli co vracet, jelikož v zimním turnaji nás zaslouženě přejeli 4:1. Mimochodem podzimní zápas na Střížkově skončil bezbrankovou plichtou. Zápas začal jak za mírného sněžení, tak ve velmi rychlém tempu. Začátek zápasu nám vyšel lépe než soupeři, byli jsme dříve u odražených míčů a také jsme jej měli více v držení. Z naší převahy pramenily i první šance, Nebiho ostrou střelu gólman reflexivním zákrokem vyrazil na roh a při samostatnému úniku Tora gólman míč vyrazil nohou. Asi po čtvrthodině hraní byl Dan faulován asi metr před vápnem a míč k přímáku si postavil Kryštof. Jeho střela zapadla nádherně pod břevno, takže brankář byl bez šance- 1:0. Jenže po dvaceti minutách hry jsme pomalu přicházeli o dominanci v zápase a Bohemka začala také hrozit. Nejdříve z pravé lajny zběhl kapitán hostí do středu a vypálil míč, který se lehce otřel o břevno a skončil v zámezí. Z prvního rohu hostů jen těsně přeletěla hlavička záložníka břevno, ale z dalšího rohu už jsme kapitulovali. Po sérii nešťastných odrazů se míč došoural až za brankovou čáru-1:1. Za pět minut však bylo ještě hůře, kdy hosté nakopli z obrany míč dopředu na útočníka, který si míč přistrčil kolem Ládi, který ho marně stíhal. Útočník tak běžel sám na Badyho, kterého překonal kličkou doprava a pak jen poslal míč do opuštěné branky- 1:2. Minutu před koncem poločasu jsme se dostali do velké šance, když Kryštof rozehrával přímý kop z pravé strany. Na jeho centr si nejvýše vyskočil Dan, ale jeho hlavička z malého vápna přeletěla branku. Poločas tedy skončil 1:2, což rozhodně nebyl zasloužený výsledek, ale měli jsme před sebou ještě celý poločas na zvrat.
Do druhé půle jsme doslova vlétli a po pěti minutách to přineslo své ovoce. Charvy poslal ze středu míč do pravé lajny do běhu Machymu, který míč zatáhl až k vápnu a tam vyslal centr do pokutového území. K hlavičce se dostal Toro, ale jeho střela jen orazítkovala břevno. Naštěstí se míč odrazil přímo k Danovi, který míč doklepl do odkryté branky- 2:2. Jenže naše radost netrvala vůbec dlouho. Trvala zhruba tři minutky, jelikož hosté rozehráli a míč poslali do obrany, takže jsme hned začali s presinkem. Z obrany přišel dlouhý míč za naší obranu, útočník si míč zpracoval a zatáhl si ho do lajny, kde obešel Jirku a přihrál jej do vápna, kde byl naprosto volný hráč a poslal míč k zadní tyči- 2:3. Na tento gól jsme chtěli co nejrychleji odpovědět a skoro se nám to povedlo. Charvy zachytil při presinku nepovedený odkop obránce a hned poslal do šance Dana, který stál na stejné úrovni jako stoper a šel tak sám na branku. Jenže pomezní (samozřejmě hostující) zdvihl praporek a akce tak byla utnuta. Z následné rozehrávky dostali hosté míč opět dlouhý míčem za naší obranu, která na pravé straně opravdu hořela, a tak útočník šel znovu sám na branku a znovu nezaváhal- 2:4. Pátý gól, který přišel záhy byl jako přes kopírák- dlouhý balón za naší obranu, která nestíhá a útočník jde sám na Badyho,který je bezmocný po jeho kličce- 2:5. Za tohoto stavu se dostal do obrovské šance Charvy, kdy se po rohu a následné hlavičce Ládi do tyče k němu odrazil míč, ale jeho prudkou střelu brankář skvělým zákrokem vytáhl. Naopak soupeř proměňoval naprosto všechny šance, do kterých se dostal a i šestý gól byl totožný s předcházejícími čtyřmi góly- 2:6. V posledních minutách hry jsme inkasovali ještě jednou, a to po rohovém kopu. Roh byl přetažený a hráč stál asi 10 metrů od branky a přesto svou hlavičkou v trajektorii svíce, která padala opravdu dlouho, rozvlnil síť za Badym-2:7. Tento důležitý zápas jsme tedy prohráli vysokým rozdílem pěti branek. Náš výkon rozhodně neodpovídá konečnému výsledku, jenže jsme v obraně dělali naprosto fatální chyby, ze kterých soupeř vytěžil maximum. A naopak my jsme v koncovce tak přesní nebyli. Každopádně se musíme do příštího zápasu sebrat, protože nás čeká další těžký soupeř, a to Střešovice- druhý tým tabulky.

Tabulka střelců:

10- Hrdlička
9-Polák,
7- Machač
6- Jedlička
5- Rzounek K.
4- Charvát
3- Marek
2- Čedík, Nebeský
1-Vrána, Groschup, Rzounek M.

O.CH


24.3.2013

Aritma Praha – Admira Praha 0:2 (0:1)

Branky: Hrdlička, Rzounek K.
Sestava: Bača- Svoboda, Polák, Hykl, Váša- Machač, Charvát, Vrána, Rzounek K.- Jedlička, Hrdlička
Střídání: Milota, Adámek

První jarní mistrovský zápas nás čekal na Praze 6 ve Vokovicích, kde hraje své domácí zápasy Aritma. Po podzimu pátý tým tabulky nás přivítal na své umělé trávě, která je o něco větší než naše umělka. Cíl pro tento zápas byl jasný- odvézt si z Aritmy tři body. Úvod zápasu byl z obou stran takový oťukávací, ani jeden tým nechtěl udělat fatální chybu, ale v kombinacích obou mužstev se však nepřesnosti objevovaly. V 9. minutě zápasu jsme rozehrávali rohový kop. Tomy poslal do vápna povedený centr, který propadl až za zadní tyč, kde číhal Dan, míč trefil z voleje a do jeho trajektorie ještě jeden z obránců strčil nohu tak nešikovně, že si ho srazil do vlastní sítě- 0:1. Tento gól naší hru uklidnil, už jsme nebyli tak roztržití a ani jsme tolik nekazili. Vytvořili jsme si i dvě další šance ke skórování, ale ani Dan z mírného úhlu a Toro na úrovni penalty branku netrefili. Domácí kousali po celý první poločas, ale zhruba od 25. minuty byli pány na hřišti oni. Prohrávali jsme většinu soubojů, domácí nás rozkládali povedenými kombinacemi. Za to, že jsme poločas dohráli s nulou se velkou měrou zapříčinil Dejan, který pochytal všechny nebezpečné pokusy z dálky, všechny centry a navíc dokázal vyřešit i situaci, kdy na něj šel sám hráč Aritmy. Poločas tedy skončil naším prozatímním vedením 0:1.
Do druhé půle jsme vstupovali s cílem zklidnit hru, zpřesnit kombinace a víc na hřišti komunikovat. Brzo po začátku druhého dějství jsme odskočili soupeři na rozdíl dvou branek, když Danny poslal z prostředka hřiště kolmici na Kryštofa, která se štěstím prošla pod nohou beka a Kryštof mohl z úhlu postupovat sám na branku. Míč si však zasekl a obrana jej doběhla, a když už to vypadalo že z této akce nic nebude, tak si Kryštof potáhl míč do středu a obstřelil celý obranný val a jeho střela zaplula ke vzdálenější tyči- 0:2. K šancím jsme se dostávali sporadicky, ale i tak ve větším množství než náš soupeř, který byl kombinačně velmi silný, ale jeho útoky jsme dokázali vždy zastavit a k žádné velké šanci se tudíž nedostal. Za zmínku z našich šancí stojí snad střela Dana do boční sítě, stejnak skončila i střela Kryštofa, Charvyho střela z dálky mířila doprostřed, takže si s ní brankář poradil a Machyho střela po průniku u pravé lajny skončila mimo branku. Soupeř se opravdu během druhé půle nedostal do žádné vážné šance, takže jsme si výsledek pohlídali. Konec zápasu se mírně vyostřil, když Hyky fauloval domácího útočníka, který faul neunesl a Hykyho po odpískání nakopl a byl rozhodčím vyloučen. Utkání se tedy dohrálo v trochu přiostřené atmosféře, my jsme si však z Vokovic odvezli tři velmi důležité body. V příštím kole nás čeká na domácí půdě Bohemka, se kterou to rozhodně nebude o nic snadnější zápas než tento s Aritmou.

Tabulka střelců:

9-Polák, Hrdlička
7-Machač
6-Jedlička
4- Charvát, Rzounek K.
3- Marek
2- Čedík, Nebeský
1-Vrána,Groschup,Rzounek M.

O.CH

19.3.2013

Admira Praha – Boheminas Praha U-19 2:4(1:1)

Branky: Hrdlička, Jedlička
Sestava: Bača- Svoboda, Hykl, Polák, Daněk- Machač, Charvát, Vrána, Milota- Jedlička, Hrdlička
Střídání: Adámek, Dejmek, Kovařík, Prokopovič

V generálce na první mistrák jsme sehráli přátelák na naší umělé trávě za krásného počasí proti staršímu dorostu Bohemians Praha. S tímto soupeřem jsme se utkali před půl rokem v rámci letní přípravy v Čakovicích, kde výborně zachytal Bady a my tak vyhráli 2:1. Jenže Bady už druhý týden v řadě trénuje se starším dorostem. Do branky se tedy postavil již podruhé brankář z ročníku 97 Dejan a nevedl si špatně. Před utkáním jsme očekávali velmi důrazný fotbal, jelikož proti nám stáli o hlavu větší hráči, někteří měli i tvář zakrytou vousem. Prvních deset minut jsme se v podstatě nedostali k míči, hosté nás mačkali uprostřed hřiště, rychlými a krátkými přihrávkami nám opravdu zatápěli, ale toto období jsme přečkali bez úhony. Naopak když se asi po 15. minutách hry hostům nezdařila přihrávka, tak byl u míče první Tomy a kolmicí našel rozběhlého Dana, který v souboji s brankářem nezaváhal a poslal nás překvapivě do vedení-1:0. Bohužel nám vedení nevydrželo příliš dlouho, na pravé straně byl nepokrytý hráč a po kombinaci se dostali hosté až do pravé lajny, kde si míč hráč šikovně stáhl míč do středu a vyslal na branku puklici, na kterou neměl Dejan nárok-1:1. Do konce první půle jsme si vytvořili jen šance z rohů, po kterých byly ve vápně závary, ale nic z nich bohužel nebylo. Hosté byli aktivnější, ale k žádné stoprocentní šanci se nedostali.

Druhá půle byla stejně bojovná jako ta první, soupeři jsme nechtěli nechat ani metr volného prostoru a žádný míč zadarmo. Odměnou za bojovnost nám byl vstřelený gól, kdy k Toro byl s míčem asi dvacet metrů od branky a všiml si, že je brankář venku z brány a jednoduše míč napálil a brankáře tak přehodil-2:1. Naše vedení nám vydrželo zhruba deset minut, kdy se po pravé lajně prohnal záložník soupeře a nacentroval míč před branku, kde si jej do vlastní branky srazil nešťastně Filip-2:2. Hra byla v druhé půli více vyrovnaná, i my jsme si užili míče a párkrát zakombinovali. Do velké šance se asi deset minut před koncem dostal Machy, když běžel sám na brankáře. Ale gólman hostí předvedl pěkný zákrok, vydržel dlouho stát na nohou, a tak Machyho pokus o zakončení podél něj vystihl. A z následného protiútoku jsme se přesvědčili, že „Nedáš, dostaneš“ není jen otřepané klišé, když jsme opět nechali u lajny volného hráče, ke kterému se míč samozřejmě dostal a hráč tak utíkal sám na Dejana, kterému prudkou střelou k tyči nedal šanci-2:3. Do konce zápasu jsme inkasovali ještě jednou, když jsme prohráli důležitý souboj před vápnem, kdy si hráč míč sťukl na střelu a ta zaplula přesně k pravé tyči-2:4. I když jsme toto utkání prohráli, tak musím uznat, že jsme prokázali velkou bojovnost a chuť se rvát o každý míč i proti o dva roky staršímu soupeři. Za týden nás čeká první mistrovský zápas na Artimě, který bude pro další vývoj jara klíčový.


Tabulka střelců zimní přípravy:

10-Jedlička
5-Charvát, Vrána,Hrdlička
4-Machač
3- Hykl
2- Groschup, Čedík
1- Marek, Rzounek K., Rzounek M., Svoboda, Černý, Milota

O.CH

10.3.2013

Admira Praha – Viktoria Jirny 4:4 (1:2)

Branky: Charvát (2), Jedlička, Vrána
Sestava: Bača- Prokopovič, Adámek, Hykl, Váša- Egrt, Charvát, Vrána, Milota- Jedlička, Hrdlička
Střídání: Daněk, Kovařík, Řehoř

Předposlední zápas před prvním mistrákem jsme sehráli se starším dorostem Viktorie Jirny, takže se dal čekat silový fotbal plný soubojů. Jelikož hráči Viktorie měli výškovou převahu, tak jsme chtěli hrát rychlý kombinační fotbal. To se nám však dařilo na střídačku. Občas jsme se dostali do vápna soupeře pomocí pěti přihrávek, ale jindy jsme zas zbytečně nakopli míč dopředu na útočníky, kteří museli svádět souboje s vyššími stopery. Soupeř hrál jednoduchý fotbal založený na důraz v osobních soubojích a rychlém odevzdávání míče. Hosté také byli týmem, který se dostal do vedení, když Hyky fauloval u levé lajny a kopal se přímý kop. Exekutor zahrál míč směrem na penaltu, kam vybíhal Dejan, jenže útočník byl rychlejší a nadzdvihl míč hlavou pod břevno-0:1. Naše odpověď přišla zhruba za deset minut, kdy David vyslal kolmicí do sprintu Dana, jenže přihrávka byla moc dlouhá, takže to vypadalo na ztracený míč. Jenže Dan to nevzdal a napadal brankáře, který udělal chybu, míč se dostal přes Adama k Torovi, který míč uklidil do sítě-1:1. Jenže remízový stav nevydržel moc dlouho, jelikož Hyky ve vápně zahrál vysokou nohou a rozhodčí nařídil nepřímý kop. Soupeř ho zahrál velice chytře, nastřelil přízemní míč do skrumáže, ze které vyběhl jeden útočník a byl u míče první a lehce tečoval míč za Dejanova záda-1:2. Gól padl těsně před koncem poločasu, takže stav se do půle již nezměnil.
Do druhé půle jsme vstoupili v podstatě se stejnou taktikou jako v prvním poločase- a musí se uznat, že se nám druhá půle povedla určitě víc než ta první. Obranu soupeře jsme zaměstnávali víc než v prvním poločase, dařilo se nám hru roztahovat do stran, ze kterých jsme pak hrozili. Vyrovnání jsme se dočkali po rohu Davida, kdy brankář neudržel míč, Charvy dorážel, trefil však jen skrumáž před sebou, ale na druhý pokus levačkou dopravil míč do sítě-2:2. Hra byla vyrovnaná, hrálo se v rychlém tempu a akce střídala akci. Bohužel do vedení šli zase hosté, když opět Hyky zatáhl za záchrannou brzdu a těsně před vápnem zastavil unikajícího útočníka. Kopal se tedy další přímák a a opět jsme z něj inkasovali- útočník napálil míč kolem zdi a Dejan na míč nedosáhl-2:3. I po třetí jsme dokázali srovnat krok se soupeřem, kdy jsme kombinovali po levé lajně, když David přenesl hru křížným míčem, kde byl osamocený Charvy, který si míč sťukl do vápna a z mírného úhlu propálil brankáře střelou pod víko-3:3. Deset minut před koncem soupeř znovu odskočil na rozdíl jedné branky a opět to bylo jak jinak než po standardní situaci. Krementovi unikal hráč po lajně a lehce ho přidržoval za dres, a tak rozhodčí nařídil volný přímý kop proti naší brance. Do vápna přilétl centr, který zapadl někde uprostřed chumlu hráčů a najednou vyplaval před dvěma hráči, kteří stáli metr od ostatních sami před Dejanem a jeden z nich doklepl míč do sítě, jestli se však jednalo o ofsajdové postavení to nevím-3:4. V závěru zápasu jsme však skóre dokázali vyrovnat a to když Charvy vybojoval míč uprostřed hřiště a kolmicí našel rozběhlého Tomyho, který běžel sám na branku a mazácky překonal brankáře střelou k tyči-4:4. Utkání, které mělo náboj po celou dobu, skončilo zaslouženou remízou. Tato remíza nám však dává jedno velké varování. A to, že absolutně nezvládáme bránit standardky a budeme na tom muset zapracovat v dalších dvou týdnech. Na druhou stranu jsme nepodali vůbec špatný výkon, navíc v tak kombinované sestavě, jaká dnes vyběhla na hřiště.

Tabulka střelců zimní přípravy:

9-Jedlička
5-Charvát, Vrána
4-Hrdlička, Machač
3- Hykl
2- Groschup, Čedík
1- Marek, Rzounek K., Rzounek M., Svoboda, Černý, Milota

O.CH

4.3.2013

Admira Praha – SK Střešovice 0:0

Branky:-
Sestava:
Černý-Svoboda, Charvát, Hykl, Váša-Mirič, Dejmek, Machač, Čedík-Jedlička, Hrdlička
Střídání: Řehoř, Milota, Daněk

V zimní přípravě nás čekal již třetí protivník z Pražského přeboru, tentokráte soupeř, který je v tabulce o 4 body za námi na druhém místě. Čekali jsme, že se bude hrát silový fotbal plný soubojů, a to se také naplnilo. V první půli jsme rozhodně nebyli lepším týmem, náš pohyb byl pomalý, chyběla mezihra, záložníci se skoro nedostali do hry. Na útočnou polovinu jsme se dostávali jen nákopy Badyho nebo obrany. V obraně to také občas v první půli zaskřípalo, kazili jsme přihrávky, dlouho otáleli s rozehráním. V útočné fázi jsme se dostali do dvou větších šancí, a to minutu před koncem poločasu. Nejdříve pálil Mára Řehoř uvnitř vápna těsně pravé tyče, a pak po závaru při rohu nastřelil Čéďa míč, ale střelu, která mířila do brány, srazil mimo Toro. Ani Střešovice nebyly v ofenzivě nijak hrozivý, problém nám dělaly jejich křižné balóny, ale nic z nich nebylo. Avšak Střešovice se dostaly do největší šance poločasu, kdy se propracovaly z pravé lajny až do vápna, kde byl útočník sám proti Badymu, který však famózním zákrokem střelu zlikvidoval. První půle tedy skončila bez branek.
O poločase jsme dostali kázání za náš výkon v první půli a v druhé půli už to bylo o něco lepší. Sice náš pohyb nebyl nejlepší, ale aspoň jsme se dostávali do šancí. Nejdřív běžel po kombinaci Martin sám na branku, jenže byl zastaven ještě než stačil zakončit. Obrovskou šanci měl Čéďa, který po přihrávce Martina ve vápně netrefil branku a Toro, který běžel sám na brankáře, ale jeho projektil zamířil těsně vedle.Charvy nastřelil po přímém kopu ze vzdálenosti asi 20 metrů břevno, a za deset minut nastřelil břevno podruhé, když se po rohu Davida dostal nejvýš a hlavou míč napálil opět jen do brankové konstrukce.Naopak Střešovice se v druhé půli do žádných velkých šancí nedostávaly, jen střely z dálky, které Bady bez problémů pochytal. Utkání tedy skončilo bezbrankovou remízou, kdy jsme se v druhé půli zlepšili po strašlivém prvním poločase. Tento zápas nám ukázal, že na jaře to rozhodně nebude nic jednoduchého, hlavně první čtyři zápasy, kdy hrajeme s celou špicí tabulky. Příští zápas hostíme doma na umělce Jirny, což také nebude žádný lehký soupeř.

Tabulka střelců Zimní ligy:

8-Jedlička
4-Hrdlička, Vrána,Machač
3- Charvát,Hykl
2- Groschup,Čedík
1- Marek,Rzounek K.,Rzounek M.,Svoboda,Černý,Milota

O.CH

17.2.2013

Admira Praha – Sokol Dolany 6:0(2:0)

Branky: Charvát(2), Machač, Hrdlička, Hykl, Milota
Sestava: Černý-Svoboda, Polák, Hykl, Milota-Řehoř, Charvát, Dejmek, Machač-Jedlička, Hrdlička
Střídání: Adámek, Daněk, Mirič, Rzounek

Na víkend, kdy se nehrála Zimní liga na Motorletu, jsme si domluvili přátelák na naší umělce se Sokolem Dolany. Soupeř přijel s mixem hráčů ročníků 94 až 96 a tento tým vede tabulku okresního přeboru Mělník v kategorii staršího dorostu. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, soupeře jsme přehrávali, ač na malém hřišti nebylo příliš místa ke kombinaci, tak jsme si přihrávky dávali poměrně přesně a dostávali jsme se k šancím. Nejdříve zpoza vápna pálil Charvy, ale jeho přízemní střelu k tyči brankář vyrazil na roh, Toro se ve vápně dvakrát zastřeloval a ani netrefil branku a Machyho nadějná střela v šestnátce byla zablokována tělem obránce. Gólu jsme se dočkali až z penalty, kdy byl k zemi faulem poslán Toro. K penaltě si stoupnul Charvy a na rozdíl od svého posledního neúspěchu vypálil ránu doprostřed branky, která poprvé rozvlnila síť za hostujícím brankářem-1:0. Druhý gól přišel zanedlouho, kdy aut Máry Řehoře prodlužoval Dan do běhu Torovi, který pronikl do vápna a předložil míč před prázdnou branku Machymu, který měl doklepl míč do odkryté branky-2:0. Hosty jsme v průběhu první půle nepustili do žádné šance, naopak jsme si ještě před koncem vytvořili několik slibných šancí, ale po Danově úniku Toro netrefil prázdnou branku a Dan měl ve vápně po rohu zakončení těžké a vystřelil mimo. První půle tedy skončila 2:0, ale mohlo být i líp.

Druhou půli jsme začali stejně aktivně, jako jsme hráli v první půli. A opět jsme to byli my, kdo se dostával do šancí. Asi po deseti minutách hry jsme se prosadili potřetí, kdy Leksa házel u pravého rohu hřiště aut, Láďa mu jej přiťuknul zpátky a Leksa z jedné poslal do vápna centr, na který si skvěle naběhl Dan a hlavou zatloukl míč o tyč do pravé šibenice-3:0. Čtvrtý gól přišel asi o patnáct minut později, kdy vykopnutý míč z vápna zachytil Mates a hlavou jej přiťukl Charvymu, který si míč nechal skočit a pak jej z jedné napálil pět metrů před vápnem přesně k levé tyči branky-4:0. Premiérovou branku v áčku mladšího dorostu mohl zaznamenat Pavel Dejmek, ale jeho prudkou hlavičku po rohu brankář reflexivně vyrazil. Dostali jsme i druhou možnost kopat pokutový kop, ale Bady bohužel netrefil branku. Ke konci zápasu jsme se ještě dvakrát prosadili, a dvakrát to byli sváteční střelci. Pátou branku přidal Hyky, kterému míč předložil před poloprázdnou branku Láďa a jemu stačilo míč jen poslat k tyči-5:0. A šestou branku, svou první v admiráckém dresu vstřelil David Milota, ke kterému se odrazil míč po závaru ve vápně, David míč zpracoval, podíval se, kde stojí brankář a míč umístil k levé tyči branky-6:0. Zápas jsme tedy vyhráli rozdílem šesti branek a dá se říci, že naprosto zaslouženě, ale rozdíl mohl být klidně i větší. Příští víkend nás čeká zase Zimní liga Motorletu, tentokrát proti Hudlicím.

Tabulka střelců Zimní ligy:

8-Jedlička
4-Hrdlička, Vrána, Machač
3- Charvát,Hykl
2- Groschup,Čedík
1- Marek, Rzounek K., Rzounek M., Svoboda, Černý,Milota

O.CH

15.2.2013

Admira Praha – Kablo Kladno-Kročehlavy 1:1(0:1)

Branka: Vrána
Sestava: Černý-Svoboda,Charvát,Polák,Váša-Machač,Hrdlička,Vrána,Rzounek K.- Groschup,Jedlička
Střídání: Daněk, Kovařík, Mirič

Další zápas zimní ligy jsme sehráli proti úplně neznámému soupeři z Kladenska. Náš soupeř, Kablo Kladno-Kročehlavy, hraje 1.A třídu staršího dorostu středočeského kraje a dokonce jí vede o tři body. První půle byla z našeho pohledu naprosto tragická. Hrálo se povětšinou na naší polovině hřiště, chyběl nám pohyb, důraz v osobních soubojích, místo přihrávek jsme většinou míče jen nakopávali nazdařbůh dopředu. A místo soustředění se na hru jsme si jen stěžovali na rozhodčího nebo na soupeřovo počínání. Toho Kročehlavy využily, když roh vyboxoval Bady na hranici vápna, kde byl volný hráč, který přehodil celý houf hráčů ve vápně a míč skončil v brance-0:1. Nás gól nenakopl, ale dále se na nás valily útoky Kročehlav, které končily buď na stoperech nebo výběhem či zákrokem Badyho. Měli jsme jen jednu velkou šanci, když Legy sám na penaltě nedokázal prostřelit brankáře soupeře a napálil míč přímo do něj. Poločas tedy skončil prozatímním vedením Kročehlav 0:1, ale mohli jsme být rádi, že to bylo jen o jeden gól.
Do druhého poločasu jakoby vstoupil jiný tým, byli jsme mnohem aktivnější, důraznější a míče jsme si snažili ťukat po zemi. Z toho také přicházely první šance, když po kombinaci z pravé lajny se dostal míč do středu, kde Kryštof šikovně našel Tora, ale ten na gólmana v souboji jeden na jednoho nevyzrál a napálil míč mimo. Gólu jsme se dočkali zhruba po patnácti minutách hraní, kdy jsme dostali možnost rozehrát přímý kop asi pět metrů za vápnem. Tomy vystřelil míč do středu branky, ale míč měl rotaci a tak vyskočil brankáři z rukou a doskákal za brankovou čáru-1:1. Soupeře jsme už nepouštěli k žádným šancím, Bady nemusel řešit snad žádnou střelu na branku, když soupeř vystřelil, tak to bylo z veliké dálky a ještě za vápnem. Do konce zápasu jsme si ještě vytvořili několik slibných šancí ke skórování, ale jak Machy, tak Dan i Páťa nebyli při svých pokusech úspěšní. Před brankou soupeře se ještě seběhly dvě ošemetné situace, po kterých se dala odpískat penalta, ale píšťalka sudího zůstala při obou němá a tak zápas skončil plichtou 1:1, která je v konečném účtování spravedlivá. V první půli byli lepší Kročehlavy, v té druhé zase my. Z obou stran se hrál hezký fotbal, jen škoda, že jsme si jej lehce zkazili svými řečmi, kterých bychom se měli pro příště vyvarovat.

Tabulka střelců Zimní ligy:

8-Jedlička
4-Hrdlička, Vrána
3-Machač
2- Hykl,Groschup Čedík
1- Charvát, Marek, Rzounek K., Rzounek M., Svoboda, Černý

O.CH

4.2.2013

SK Motorlet-Admira Praha 0:7(0:3)

Branky: Machač(2), Vrána(2), Hrdlička(2), Čedík
Sestava: Černý-Svoboda, Adámek,Hykl, Váša-Machač, Charvát,Vrána, Hrdlička-Groschup, Jedlička
Střídání: Beneš, Čedík, Dejmek, Mirič

Den po návratu ze soustředění v Brandýse nad Labem, kde jsme pobyli celý týden, jsme sehráli další zápas Zimní ligy Motorletu. Naším sokem byl tentokrát pořadatelský tým. Soupeř nastoupil s o rok mladším týmem, výškový rozdíl byl znatelný, ale soupeř tento handicap nahrazoval svou mrštností a bojovností. Do zápasu jsme vstoupili lépe než-li soupeř a vytvářeli jsme si šance ke vstřelení branky. Dočkali jsme se jí už po pěti minutách hry, kdy Toro dostal pas od Tomyho do vápna, nevolil však střelu, ale přihrávku pod sebe na volného Machyho, který umístil míč přesně k tyči-0:1. Tento gól přinesl klid na naše kopačky, naše přihrávky byly poměrně přesné, ale to se naopak nedá říci o zakončování, jelikož tváří v tvář gólmanovi selhali Charvy,Dan a dvakrát Toro. A tak jsme se na druhý gól načekali asi do půlky poločasu, kdy Charvy zachytil výkop gólmana a posunul míč na Jirku, který jej přiťukl Legymu, jenž narazil míč na střelu Tomymu a jeho rána skončila v šibenici u vzdálenější tyče soupeřovy branky-0:2. Těsně před koncem poločasu jsme se dočkali i třetí branky, když po závaru před soupeřovou brankou se míč odrazil míč k Tomymu, který uklidil míč z kraje vápna přízemní střelou k tyči branky, brankář byl absolutně bez šance-0:3.
Ve druhém poločase, ač jsme dali čtyři branky, tak jsme nebyli tak suverénní jako v prvním. Bady byl opravdu v permanenci, chytil tak čtyři tutovky soupeře. Jenže to samé se nedá říci o brankáři soupeře, který naopak čtyři branky inkasoval. Nejdříve přibližně po čtvrthodině hraní, kdy Dan dostal kolmici do běhu a po seběhnutí z levé lajny v samostatném úniku nezaváhal a přehodil brankáře -0:4. Další branku přidal opět Dan, kterého pobídl pasem Čéďa a Dan v pádu zakončil povedenou akci střelou k tyči-0:5. Při šesté brance si hráči, kteří zařídili pátý gól role vyměnili a Dan narazil míč Čéďovi v oblasti penalty, Čéďa si míč zpracoval a propálil gólmana tvrdou střelou doprostřed-0:6. Poslední tečku za zápase jsme udělali z penalty po faulu na Dana. K penaltě se postavil Bady, jeho střelu doprostřed však brankář vyrazil, ale na dorážku Machyho už byl krátký-0:7. Zápas jsme tedy zvládli, ač na nás jistě byla znát únava z náročného týdne na soustředění. Mladšího soupeře jsme v první půli k ničemu nepustili, za to v druhé půli se dostal k několika tutovým šancím, ale Bady nás v důležitých momentech podržel a nakonec si i připsal asistenci na gól Machymu.

Tabulka střelců Zimní ligy:

8-Jedlička
4-Hrdlička
3-Machač
2- Hykl,Groschup Čedík
1- Charvát, Jedlička, Marek, Rzounek K., Rzounek M.,Vrána,Svoboda, Černý

O.CH

27.1.2013

Bohemians Praha – Admira Praha 4:1(3:0)

Branka: Groschup
Sestava: Černý-Svoboda, Rzounek M., Adámek, Váša-Machač, Charvát, Vrána, Rzounek K.-Nebeský, Hrdlička
Střídání: Čedík, Groschup, Marek, Polák

Den před odjezdem na soustředění jsme sehráli zápas se střížkovskými Bohemians. Jednoduše řečeno, první poločas nám absolutně nevyšel. Soupeř byl na hřišti jasně aktivnější, důraznější, přesnější v přihrávkách – prostě ve všech směrech lepší. První gól přišel poměrně brzy, když po sérii chyb v obraně, kdy nejdříve Filip podskočil aut, takže míč propadl na zadní tyč, kde Martin s Kryštofem pustili k zakončení osamoceného útočníka a ten překonal Badyho střelou pod břevno-1:0. Druhý gól přišel zhruba za deset minut, kdy přišel dlouhý pas za stopery, kteří pustili za sebe i soupeřova útočníka, takže situaci musel řešit Bady, který míč ztlumil, ale na kluzkém povrchu s ním vyjel až mimo vápno, takže jej musel pustit a před útočníkem se snažil situaci vyřešit skluzem, ale bohužel soupeř byl u míče rychleji a poslal do vápna centr, na který si naběhl druhý útočník a do odkryté branky, i přes hlídání stopery, zakončil rybičkou-2:0. Soupeři se podařilo dát do poločasu i třetí gól, kdy zakončili rychlý brejk z vápna po naší pravé lajně samostatným nájezdem útočníka na Badyho a následnou přesnou střelou k tyči-3:0. I když jsme dostali tři góly, tak Bady ještě minimálně tři kousky chytil. Za to my jsme byli v ofenzivě opravdu mátožní, do šancí jsme se dostávali jen zřídka. Když jsme se už do nějaké šance dostali, tak byla zakončená nepřesně, jako v případě Nebiho střely nebo Charvyho hlavičky. A tak jsme se do kabiny odebrali za velmi nepříznivého a pro nás překvapivého stavu 3:0.
Do druhé půle jsme vlétli se vší vervou, ale bohužel náš tlak trval jen kolem pět minut. Během těchto pěti minut jsme soupeře zatlačili na jeho půlku, třikrát vystřelili, ale gól jsme z toho bohužel nevstřelili. Hra se pak vyrovnala, a tak to v podstatě vydrželo až do konce zápasu. Oproti prvnímu poločasu jsme se určitě zlepšili, ale dlouhou dobu gól ne a ne přijít. Kryštofova střela z vápna skončila nad, taktéž Čéďova a Charvyho sklepnutí a následnou střelu gólman vytlačil na roh. Gól jsme dali až v 68. minutě, kdy jsme napadali rozehrávku od brankáře domácích, což přineslo ovoce. Legy vypíchl obránci míč a běžel sám na brankáře a překonal jej střelou k pravé tyči-3:1. To byl náš první a také poslední přesný zásah v tomto utkání. Naopak domácí ještě přidali jeden gól, když po naší pravé lajně pronikl do vápna útočník a Jirka mu zavadil o nohu a útočník spadl- jasná penalta. Z penalty se exekutor nemýlil, poslal míč na druhou stranu, než kam skočil Bady-4:1. V úplném závěru mohl skóre zkorigovat po rohu Láďa Polák, ale ani nadvakrát z blízka nepřekonal brankáře soupeře. Zápas jsme tedy prohráli 4:1 a musíme uznat, že soupeř si svou výhru zasloužil, ale aspoň jim máme na jaře co vracet. Po dlouhé době jsme tedy poznali pocit porážky, tak doufejme, že to na nás nenechá žádné stopy a příštím zápasem opět začneme úspěšnou sérii vítězství.

Tabulka střelců Zimní ligy:

8-Jedlička
2-Hrdlička,Hykl,Groschup
1-Čedík, Charvát, Jedlička, Machač, Marek, Rzounek K., Rzounek M.,Vrána,Svoboda, Černý

O.CH

21.1.2013

Admira Praha – Aritma Praha 4:3(4:1)

Branky: Jedlička(2), Groschup, Černý
Sestava: Černý-Svoboda, Rzounek M., Hykl, Milota-Groschup, Charvát, Vrána, Rzounek K.-Jedlička, Polák
Střídání: Hrdlička, Machač

Druhý zápas v tomto kalendářním roce jsme sehráli s naším přeborovým soupeřem - Aritmou. Začátek zápasu jsme chytli, u každého míče jsme byli dříve a tak jsme diktovali tempo hry. Na gól jsme čekali zhruba deset minut, kdy Kryštof prošel ve středu hřiště kolem tří hráčů a pak poslal pas na Tora, který z jedné přehodil brankáře z hranice vápna-1:0. Za pět minut jsme náš náskok ještě zvýšili, když Charvy vystihl na půlce přihrávku soupeře, postrčil si míč dopředu a běžel až do vápna, kde míč odcentroval před prázdnou branku na Tora, který neměl problém uklidit míč do sítě- 2:0. Přibližně za deset minut jsme se radovali potřetí, kdy si opět hrál s hráči soupeře Kryštof, ale tentokrát poslal oblouček na Dana Groschupa, který ve vápně zvolil stejné zakončení jako Toro při svém prvním gólu a přeloboval tak brankáře- 3:0. Soupeř byl v podstatě neškodný, jejich útoky končili již na středních záložnících nebo na stoperech. Ale z ojedinělé šance dostali příležitost rozehrávat přímý kop zhruba ze vzdálenosti 25 metrů. Exekutor napálil míč tak, že těsně před Badym sklouznul po sněhu, takže skončil v naší síti-3:1. Do konce půle jsme si však náskok tří gólů vzali zpět, když byl ve vápně sražen k zemi Toro a míč na penaltovou značku si postavil Bady. Míč kopnul směrem k pravé tyči, brankář skočil na stranu opačnou, takže Bady se mohl radovat z premiérové trefy v našem dresu-4:1.
Jak jsme hráli v první půli velmi dobře, tak ve druhé půli jsme předvedli doslova tragický výkon. Na začátku půle se k naší jediné šanci dostal Dan Hrdlička, ale jeho tvrdý pokus k tyči vytáhl brankář parádním zákrokem. A to bylo z naší strany za druhou půli vše. U každého míče jsme byli pozdě, prohrávali jsme tak důležité souboje, soupeř měl na hřišti v tu ránu spoustu místa na jakoukoliv kombinaci. A tak postupně přicházely varování- nejdříve se soupeř zastřeloval, buď ztroskotali na Badym nebo netrefili branku. Jenže zhruba po patnácti minutách hry ztratil na půlce míč Láďa a soupeř šel tak sám do otevřené obrany, kde byl snad jen Hyky, který už se situací nic nemohl dělat a útočníci nakonec Badyho překonali- 4:2. Soupeř dal další gól až těsně před konečným hvizdem, kdy získal míč na polovině hřiště a pohrál si s naší obranou a Bady byl v bráně bezmocný- 4:3. Zápas nakonec skončil naším vítězstvím, takže jsme v turnaji stále suverénní, ale za výkon v druhé půli jsme si snad ani vyhrát nezasloužili.

Tabulka střelců Zimní ligy:

8-Jedlička
2-Hrdlička,Hykl
1-Čedík, Charvát, Jedlička, Machač, Marek, Rzounek K., Rzounek M.,Vrána,Svoboda,Groschup,Černý

O.CH

17.1.2013

UPRAVENÝ ROZPIS ZT NA MOTORLETU

dosud sehrané :

1.12.2012 ADMIRA - Zličín 9 : 3
12.1.2013 Chodov - ADMIRA 1 : 9


další zápasy:
So 19.1. 16.00 hod ADMIRA - Aritma hř. Motorlet
So 26.1. 13.30 hod Bohemians - ADMIRA hř. Střížkov
Ne 3.2. 12.00 hod ADMIRA - Motorlet hř. Motorlet
So 9.2. 14.30 hod Kročehlavy - ADMIRA hř. Motorlet
So 23.2. 12.00 hod Hudlice - ADMIRA hř. Motorlet
So 2.3. 12.30 hod ADMIRA - Střešovice hř. Motorlet

Zbylé volné termíny budou řešeny přáteláky, jejichž termíny budou sděleny dodatečně. J.K.


13.1.2013

Admira Praha – Chodov 9:1(3:1)

Branky: Jedlička(5),Hykl(2),Vrána,Svoboda

Sestava: Černý-Svoboda,Rzounek M.,Hykl,Váša-Groschup,Charvát,Vrána,Milota-Jedlička,Beneš

Střídání: Adámek,Mirič

První přípravný zápas roku 2013 jsme sehráli v rámci druhého kola zimní ligy. Start do zápasu nám nevyšel zrovna ideálně, ale i tak jsme byli na hřišti lepším týmem. Naše šance většinou končily ještě před vápnem, ať kvůli nepřesné přihrávce, nebo když nám soupeřova obrana vystavila stopku. Do první velké šance se dostal Beny, ale jeho střela z oblasti penalty skončila v náruči gólmana. Pokusy Tora, Tomyho a Charvyho ani netrefily branku. Zhruba v polovině poločasu jsme měli možnost zahrávat penaltu po faulu na Benyho, ale Charvyho střela skončila těsně vedle pravé tyče. Gólu jsme se tedy dočkali, až když David pěkným pasem našel Tora, který střelou z první napálil míč o tyč do sítě-1:0. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat, po rohu Davida se trefil Hyky přesně k tyči-2:0. I třetí gól přišel záhy, kdy si třetí asistenci připsal David a přihrál Tomymu do vápna, který svou skákavou střelou nedal brankáři šanci míč chytit-3:0. V tomto tempu jsme však dále nepokračovali, spíše jsme polevili a tak přišel těsně před koncem první půle trest. Chodov dostal příležitost k rozehrání přímého kopu asi ze vzdálenosti 25 metrů, exekutor nacentroval míč do vápna na útočníka, kterého Bady dvakrát vychytal a jelikož se k útočníkovi žádný hráč nestáhl tak na jeho třetí pokus už byl Bady krátký-3:1.

V druhém poločase jsme Chodov úplně zválcovali, chodovští se nedostali do žádné šance. Čtvrtý gól přišel chvíli po zahájení druhé půle, kdy Tomy vyslal kolmicí do samostatného úniku Tora a ten se nemýlil-4:1. Dalším gólem Toro završil hattrick, když šel znovu sám na brankáře-5:1. Na šestý gól jsme čekali poměrně dlouho, až do doby, kdy Jirka zachytil výkop brankáře Chodova, posunul si míč dopředu a vypálil nechytatelnou ránu k pravé tyči-6:1. Toro si připsal v rychlém sledu další dva góly, jeden po centru navrátilce po zranění Leksy-7:1 a poslední, celkově pátý gól po přihrávce od Legyho do odkryté branky-8:1. Poslední gólovou tečku za zápasem udělal Hyky, kterého kolmicí našel Charvy a Hyky postupoval sám na brankáře a nezaváhal, poslal míč přesně k levé tyči-9:1. První letošní zápas jsme tedy úspěšně zvládli, až na jednu chybu v obraně byl náš výkon poměrně kvalitní.

Tabulka střelců Zimní ligy:

6-Jedlička

2-Hrdlička,Hykl

1-Čedík, Charvát, Jedlička, Machač, Marek, Rzounek K., Rzounek M.,Vrána,Svoboda

O.CH

2.12.2012

FC Zličín - FK Admira Praha 3:9(1:4)

Branky: Hrdlička(2), Machač, Charvát, Jedlička, Rzounek K., Rzounek M., Čedík, Marek

Sestava: Čerrný-Svoboda, Rzounek M.Adámek, Váša-Machač, Charvát, Nebeský, Marek-Jedlička, Hrdlička
Střídání: Benda, Boháč, Čedík, Rzounek K., Vrána

Dva týdny po posledním mistrovském zápase jsme sehráli úplně poslední zápas v kalendářním roce 2012, a to v rámci prvního kola Zimní ligy Motorletu, které se zúčastníme v rámci zimní přípravy.A jelikož ročník 95 tuto ligu minulou zimu vyhrál, tak máme laťku posazenou celkem vysoko. V prvním mači jsme se utkali se Zličínem, na jeho vlastní půdě. Utkání se hrálo na umělé trávě, a fakt, že na ní už několik týdnů trénujeme, nám šel k duhu a již od začátku nesl své ovoce. Z kraje utkání jsme se dostali rychle do dvoubrankového vedení po trefách Dana Hrdličky a Machyho. Poté jsme mírně polevili v tempu, a domácí naštěstí nedokázali využít nabídnutých šancí po chybách v naší obraně. Do poločasu jsme přidali ještě dva góly- trefil se opět Dan a čtvrtý gól přidal Charvy. Těsně před koncem poločasu jsme však inkasovali z rohu, kdy byl ve vápně volný hráč domácích a přehlavičkoval jak Adámka, tak vyběhnuvšího Badyho. Poločas tak skončil 1:4.

Do druhé půle jsme nastoupili s četnými změnami, a bohužel jsme zkraje druhé půle inkasovali gól, když po pravé lajně hřiště domácí útočník prošel až do vápna a překonal Badyho. Tento gól nás však probral a spustili jsme kanonádu, pod kterou se podepsali Toro, Kryštof a Mates, který proměnil pokutový kop. Domácí stačili snížit na 3:7, ale v závěru přišly ještě naše dvě branky, o které se postaral Čéďa a po něm Mára a tím stanovili konečný výsledek na 3 : 9 v náš prospěch. První zápas zimní ligy jsme tedy zvládli a zakončili tak podzimní sezónu úspěšně.

Tabulka střelců Zimní ligy:

2-Hrdlička
1-Čedík, Charvát, Jedlička, Machač, Marek, Rzounek K., Rzounek M.

O.CH

26.11.2012

ROZPIS ZIMNÍHO TURNAJE MOTORLETU:

So 1.12. 14.oo hod ADMIRA - Zličín (na Zličíně)
So 12. 1. 12.oo hod Stodůlky - ADMIRA (Motorlet)
So 19. 1. 16.oo hod ADMIRA - Aritma (Motorlet)
So 26. 1. 16.30 hod Bohemians - ADMIRA (na Střížkově)
Ne-So 27.1. - 2.2. S O U S T Ř E D Ě N Í !!!
So 2. 2. 14.oo hod ADMIRA - Motorlet (Motorlet-bude změna termínu!)
So 9. 2. 14.3o hod Kročehlavy - ADMIRA (Motorlet)
So 2. 3. 12.3o hod ADMIRA - Střešovice (Mororlet)
Ne 17.3. 12.oo hod Hudlice - ADMIRA (Motorlet)

Slovo trenéra - závěrem roku:

Končí nám podzimní sezóna a myslím, že po počátečních rozpacích, celkem úspěšně. Po pomalejším rozjezdu a známém "nedorozumění" se Střešovicemi, jsme se již zkonsolidovali a nepustili už ani bod, což v konečném výsledku v tabulce přeboru mladšího dorostu znamená, že přezimujeme na 1.místě s náskokem 4 bodů před Střešovicemi a 5 bodů na třetí FK Bohemians Praha. Máme 28 bodů za 9 vítězství, 1 remízu a 1 porážku(právě se Střešovicemi kontumačně-rozhodnutím PFS), při celkovém skóre 46:11. To nás trenéry, celý realizační tým a doufám i všechny hráče těší, ale zároveň i zavazuje, abychom nepodcenili zimní přípravu, každý aby do toho šel naplno bez úlev a vytáček, abychom zvládli velmi těžký úvod jarní soutěže, kdy první čtyři zápasy nás čekají v přeboru nejsilnější protivníci. V rámci této skutečnosti je nutné začít přípravu s plným nasazením již od pátku 4.ledna 2013, kdy máme od 16.3o hod na stadionu Admiry první oficiální trénink v Novém roce a absolvovat jich co nejvíce, zejména pak zimní soustředění, abychom byli na jaro dobře připraveni. Každý ze soupeřů se bude chtít na nás vytáhnout a vyhrát !

Letošní podzim zakončíme již méně náročnými tréninky v úterý a pátek od 16.30 do 18 hodin na UMT na stadionu. První utkání Zimního turnaje absolvujeme už sobotu 1.12. od 14 hodin na UMT ve Zličíně právě s domácími, sraz bude na Zličíně ve 13 hodin. Podzim zakončíme tréninkem na UMT v úterý 4.12. a sezonu dorazíme rozlučkou u "Blážy" na Hovorčovické v pátek 7.12. od 17ti hodin. Potom budete mít cca měsíc na odpočinek od fotbalu a na regeneraci a potom znovu do toho, abychom náš cíl - 1.místo v Přeboru splnili.
A ještě trochu statistiky jen pro hráče:
V podzimní sezóně alespoň na pár minut nastoupilo k mistrovským zápasům celkem 20 hráčů, z nichž 11x v základní sestavě byl Mates, Jirka, Machy a Charvy, 10x Hrdla, 9x Hyky, 8x Baddy, Davy, 7x Marťas, Láďa a ostatní následovali s šesti a méně starty, což ovšem neznamená, že nestřídali a nehráli třeba i více minut.Příčinou mohou být i zranění.
Nejlepšími střelci podzimu (týká se mistrovských utkání) byli: 8x Láďa a Hrdla, 7x Machy, 6x Toro, 4x Charvy, 3x Mára a Kryštof, 2x Nebi a Čéďa a po jednom Tomík, Leggy a Mates. Ostatní snad budou úspěšnější na jaře !

trenér Jan Kostrba

P.S. Ještě bych chtěl poděkovat za podzimní spolupráci Charvymu, který působí nejen jako kapitán, výběrčí týmových pokut a spojka mezi hráči a trenéry, ale i za psaní referátů ze zápasů na stránky ml.dorostu,čímž mi hodně pomáhá. Doufám, že ho to baví a bude psát i nadále. Díky

12.11.2012

FSC Libuš – Admira Praha 2:4(0:3)

Branky: Hrdlička(2),Rzounek M.,Rzounek K.

Sestava:Černý-Svoboda,Rzounek M.,Hykl,Váša-Machač,Charvát,Vrána,Rzounek K.-Polák,Hrdlička
Střídání:Marek

K poslednímu podzimnímu kolu jsme cestovali v sobotu ráno do Libuše.Zde na nás čekalo hřiště velmi podobné tomu, na jakém jsme hráli minulý víkend na Hovorčovické proti Vršovicím-ukázkový "mazláč".Do utkání jsme vstoupili aktivně, hned k první šanci se dostal Charvy po narážečce s Láďou, ale jeho střela letěla asi metr vedle pravé tyče.Gól přišel v 7. minutě zápasu, kdy výborně přerušil akci domácích předskočením útočníka Hyky, vyvezl míč a přihrál jej do lajny na Dana, který si jej zatáhl do středu a metr před vápnem napřáhl ke střele, která zaplula ke vzdálenější tyči-0:1.Dále jsme se snažili dobývat branku domácích, ale Láďova střela branku nenašla,Machyho střela ve vápně taktéž a když ani Tomyho střela nemířila mezi tři tyče, tak musel ve 26. minutě zaúřadovat stoper Mates.Po rohovém kopu se k němu před vápno odrazil míč a Mates s dlouhým rozběhem napálil míč tak parádně, že zaplul přímo pod břevno a vypukla snad největší euforie z gólu v téhle sezóně-0:2.Do konce poločasu jsme přidali ještě jeden gól, když ve 38. minutě Machy "nahodil" míč na branku, brankář míč jen vyrazil a tím začal v jeho vápně opravdu chaos, míč skákal mezi pěti hráči z nohy na hlavu až jej brankář vyplácl Danovi na hlavu, od níž se odrazil míč do sítě-0:3.Ač jsme měli v poločase slušný náskok tří gólu, tak musíme uznat, že jsme měli často i okýnka v obraně a rozehrávka od stoperů nebyla nejlepší, a tak můžeme být rádi, že se ožehavé situace vždy nějak vyřešili.Ale na druhou stranu jsme byli jasně lepším týmem, a i když nebyl trávník v ideální stavu, tak jsme se občas velmi pohledně prokombinovali až ke gólové šanci.
Do druhé půle jsme vstoupili také velmi aktivně a v 50. minutě z toho byla branka. Badyho výkop prodloužil hlavou Charvy na Láďu, který si míč zpracoval a poslal kolmicí do samostatného úniku Kryštofa, který udělal brankáři kličku a zakončil do odkryté branky-0:4.I v dalším průběhu zápasu jsme měli více ze hry, jenže jsme nedokázali už využít gólových příležitostí, i když už jich bylo méně než v první půli.Za vypíchnutí stojí závar před brankou a Márovo zakončení do brankáře nebo dalekonosná střela Charvyho, která skončila na břevně.Bohužel jsme si závěrem zápasu mírně zkazili reputaci, když v 68. minutě po chybách v rozehře obrany využili domácí nabídnuté šance a z rohu vápna dokázal útočník přehodit Badyho-1:4.V poslední minutě jsme navíc inkasovali znovu, když se po závaru před naší brankou a naší nemohoucností odkopnout míč do bezpečí prosadil domácí útočník a propálil všechno, co mu stálo v cestě-2:4.I když jsme závěr zápasu nezvládli, bylo zřejmé, že jsme na hřišti byli lepším týmem celou dobu, a že nám tři body patří po právu.A navíc, Střešovice prohráli doma s Horními Měcholupy, což znamená, že přezimuje na prvním místě s náskokem čtyř bodů.Vytvořili jsme si tak pro jaro pěkný náskok a navíc jsme ukázali velký charakter, když jsme se nesesypali po kontumační prohře se Střešovicemi a dokázali jsme se rychle dotáhnout na čelo tabulky a navíc se ujmout vedení v pražském Přeboru.


Tabulka střelců:

9-Polák
8-Hrdlička
7-Machač
6-Jedlička
4- Charvát
3- Marek,Rzounek K.
2- Čedík,Nebeský
1-Vrána,Groschup,Rzounek M.

O.CH

12.11.2012

Admira Praha – Union Vršovice 3:1(2:1)

Branky:Polák(2),Hrdlička

Sestava:Jedlička-Svoboda,Rzounek M.,Hykl,Milota-Machač,Charvát,Vrána,Rzounek K.-Polák,Hrdlička
Střídání:Marek,Váša,Groschup

V předposledním podzimním kole jsme hostili tým ze středu tabulky na hřišti v Hovorčovické, kde trávník nebyl v ideálním stavu.Hřiště bylo měkké, na četných místech se nacházelo bahno, což předurčovalo k tomu, že se nejspíš nebude hrát nejpohlednější fotbal plný přesných přihrávek.Hned úvod zápasu naplnil předpověď, soupeř již od začátku nakopával míče za naší obranu a pokoušel se díky vysokým útočníkům míč udržet v blízkosti našeho vápna.To se jim moc nedařilo, ale byli to hosté, kdo se jako první radoval z gólu.Ve 4. minutě totiž Jirka poslal slabou a nepřesnou malou domů Torovi, kterou však vystihl útočník.Ten míč postrčil ještě doprava na spoluhráče, který již střílel do odkryté branky, Toro byl bez šance-0:1.Nemůžeme si nic nalhávat, tento gól nás silně rozhodil, kazili jsme zdánlivě lehké přihrávky, náš jindy rychlý a účinný přechod do útoku byl příliš uspěchaný a tudíž nepřesný. Když jsme se dostali na dostřel branky soupeře, tak akce byla zakončena střelou mimo branku.A jako blesk z čistého nebe tedy přišel náš vyrovnávací gól v 18. minutě , kdy Torův výkop prodloužil Danny na Machyho, který ještě přistrčil míč mezi obránce na Láďu, který přehodil vyběhnutého brankáře-1:1.Již ve 20. minutě byl obrat dokonán, když jsme slibně rozehráli akci, kdy Tomy přistčil míč na Charvyho, který kolmicí našel Machyho, který uháněl sám na branku z pravého křídla, ale byl faulován.Rozhodčí k překvapení všech hříšníka nepotrestal kartou a zahrávali jsme tedy přímý kop.Toho se ujal Kryštof, nacentroval krásný balón do vápna, na který si dobře naběhl Danny a hlavou umístil míč k tyči-2:1.Z doposavaď celkem vyrovnané hry se stal zápas, ve kterém jsme měli převahu a dobývali branku soupeře.Jenže naše zakončování nebylo nejlepší, střely létaly mimo, nebo je brankář lapil.Ve velké šanci byli po závaru ve vápně Charvy s Dannym, ale v malém vápně se nedokázali gólově prosadit, když Danny o kousek nedosáhl na prudkou přihrávku ležícího Charvyho.Hosté se do konce poločasu dostali jen k příležitosti z přímého kopu, který však Toro zpacifikoval.Poločas tedy skončil naším prozatímním vedením 2:1.
Do druhého poločasu jsme vstoupili celkem aktivně, byli jsme lepším týmem, jenže dlouho jsme vycházeli střelecky naprázdno.Až v 62. minutě jsme zahrávali po faulu na Máru přímý kop na polovině hřiště.Mates nacentroval míč až do vápna, kde si jej zády k brance zpracoval neobsazený Láďa, otočil se s balónem a prudkou střelou k tyči nedal brankáři šanci míč chytit-3:1.Po tomto gólu se hra velmi přitvrdila(ne že by už nebyla dost tvrdá) a rozhodčí pískal faul za faulem.Šancí ke skórování jsme měli do konce zápasu ještě několik, jenže Dannymu na malém vápně skočil míč těsně před nohou a překopl tak branku,Charvy po rohovém kopu trefil míč nepřesně,Martinova střela z dálky znamenala jen rohový kop a když ani Machyho jedovaté střela neskončila v síti, tak se již skóre nezměnilo a my jsme doma nechali tři velmi vydřené body, které znamenají, že si i nadále držíme jednobodový náskok nad Střešovicemi.V posledním zápase jedeme na hřiště Libuše, kde si budeme chtít udržet pozici lídra Přeboru.

Tabulka střelců:

9-Polák,
7-Machač
6-Jedlička,Hrdlička
4- Charvát
3- Marek
2-Rzounek K.,Čedík,Nebeský
1-Vrána,Groschup

O.CH

9.11.2012

Junior Praha – Admira Praha 2:5(1:2)

Branky:Marek,Machač(2),Hrdlička,Charvát, Marek

Sestava:Jedlička-Svoboda,Rzounek M.,Hykl,Milota-Machač,Charvát,Vrána,Marek-Beneš,Hrdlička
Střídání:Groschup,Dejmek,Adámek

Den po zápase na Stodůlkách nás čekal další výjezd, tentokrát do Úžlabiny, kde hraje svá domácí utkání poslední celek pražského Přeboru-Junior.Ač jsme nastupovali do tohoto utkání jako jasný favorit a cíl byl jednoznačný, a to zisk tří bodů, tak průběh zápasů nebyl tak hladký, jak jsme si před zápasem mysleli, že bude.Hráči Junioru nevzdávali žádný souboj o míč, běhali po celé délce hřiště a svým pohybem nás často dostali do nepříjemných situací.Ale byli jsme to my, kdo měl míč více v držení, ale bohužel jsme upustili od své snahy o kombinační hru, a přizpůsobili jsme stylu protivníka a míče jsme nakopávali dopředu na útočný tandem, který obrana domácích přečíslila.Navíc naši stopeři se dneska nevyvarovali zbytečných chyb, čímž dali možnost Junioru ke skórování.Naštěstí však, jeden z dvojice vždy stačil za toho druhého zaskočit.Do šancí jsme se však dostávali, Beny v samostatném průniku po přihrávce Dannyho nastřelil jen brankáře, po Charvyho centru Mára zakončoval z malého vápna jen do tyče,Matesův přímý kop brankář lapil.Na gól jsme tedy čekali až do 18. minuty, kdy se po Danově přihrávce z levého křídla prosadil Mára střelou zpoza vápna ke vzdálenější tyči-0:1.Tento gól nám měl přinést klid na kopačky a navýšení vedení , ale bohužel přinesl pravý opak, a to inkasovaný gól v naší síti v 25. minutě.Když Junior dobýval naší branku a zkazil finální přihrávku, tak si pro míč došel Toro.Jenže když náš brankář sbíral míč, tak Hyky těsně před vápnem zbytečně fauloval dobíhajícího útočníka a kopal se nebezpečný přímý kop.Ten se domácím povedlo kopnout opravdu brilantně, míč zapadl přímo k tyči, mimo Torův dosah-1:1. Naše odpověď však byla blesková, hnedka o dvě minuty později jsme i my dostali možnost rozehrávat přímý kop po faulu v blízkosti vápna.Machy to s Tomym sehráli parádně, kdy Machy jen přeběhl přes míč a Tomy mu poslal míč milimetrovou přihrávkou podél překvapené zdi a Machy tváří v tvář gólmanovi nezaváhal a poslal míč zprava k levé tyči-1:2.Do konce poločasu jsme se dostali ještě do jedné loženky, ale Beny v samostatném průniku míč opět napálil jen do brankářových nohou.Junior mohl ještě v závěru vyrovnat, ale z přímého kopu trefili naštěstí jen spojnici.
Začátek druhé půle nám vyšel parádně, ve 45. minutě podstoupil Charvy souboj ve středu hřiště, po kterém se míč odrazil k Márovi, který poslal kolmicí do náběhu výborně hrajícího Dannyho, který z úhlu trefil míč přímo pod víko branky-1:3.Bohužel v 51. minutě přišla studená sprcha, kdy byla po standardce odpískaná penalta po domnělém faulu Tora, na již ležícího útočníka.Exekutor penalty touto šancí nepohrdl a poslal míč doprostřed branky, přičemž Toro si na míč lehce sáhl-2:3.Naštěstí máme v týmu Machyho, který opět vzal odpovědnost na sebe a v 55. minutě si počkal po rohu na odražený míč a dva metry za vápnem napřáhl k prudké střele, která prošla kolem chumlu hráčů až do branky-2:4.Po této brance se hrál dlouho fotbal převážně ve středu hřiště, šancí ke skórování bylo po málu.Další gól přišel až v 71. minutě, kdy jsme opět dostali možnost k rozehrání přímého kopu asi 5 metrů za vápnem.Míč si postavil Charvy a tvrdou přízemní střelou prostřelil všechno, co mu stálo v cestě a stanovil tak konečný výsledek zápasu-2:5.Odložený zápas nakonec nebyl tak jednoduchý, jak jsme předpokládali, že bude, ale nakonec jsme si odvezli zasloužené tři body a také jsme se konečně vyhoupli na první místo v tabulce před Střešovice.Ale nicméně musíme uznat, že náš výkon nebyl úplně ideální a Junior nám v některých pasážích zápasu opravdu zatopil.

Tabulka střelců:

7-Polák, Machač
6-Jedlička
5- Hrdlička
4- Charvát
3- Marek
2-Rzounek K.,Čedík,Nebeský
1-Vrána,Groschup

O.CH

4.11.2012

Sokol Stodůlky – Admira Praha 2:6(1:4)

Branky: Jedlička(2),Charvát,Vrána,Hrdlička,Groschup

Sestava:Černý-Svoboda,Rzounek M.,Hykl,Milota-Machač,Charvát,Vrána,Marek-Jedlička,Hrdlička
Střídání: Groschup, Beneš

V dalším zápase nás čekal tým ze spodku tabulky-Sokol Stodůlky.Zápas se hrál na poměrně malém hřišti s umělým povrchem třetí generace.Hned zkraje zápasu jsme si vytvářeli tlak na domácí hráče a již ve třetí minutě zápasu nám to přineslo ovoce v podobě gólu, když jsme dostali po závaru ve vápně domácích míč na levý kraj hřiště, odkud Tomy odcentroval míč zpět do vápna, kde jsme měli tři nepokryté hráče.K míči se dostal Toro, jeho první pokus dokázal gólman ještě vyrazit, ale s dorážkou si už neporadil-0:1.Jenže odpověď domácích přišla v 8. minutě, kdy zahrávali přímý kop těsně za naším vápnem.Domácí hráč zakroutil míč přímo k tyči a Bady byl bez šance míč chytit-1:1.Ale z tohoto gólu jsme se nesesypali a hnedka z rozehry jsme se dostali do vápna, kde byl k zemi sražen Toro a rozhodčí odpískal penaltu.Při penaltě došlo k souboji kapitánů obou mužstev, a náš byl úspěšnější-směr Charvyho střely sice gólman vystihl, ale nedosáhl na ní-1:2.Dále jsme pokračovali v tlaku, ale gól přišel až v 17. minutě , kdy Toro pronikl z pravé lajny do vápna a přihrávkou pod sebe našel volného Tomyho, který míč uklidil s přehledem k tyči-1:3.Další gól přišel přesně o deset minut později, kdy se po sérii promarněných rohů konečně zadařilo a Davidův centr našel úplně volného Danyho, který míč hlavou trkl do sítě-1:4.Během celého poločasu se hrál velmi tvrdý a důrazný fotbal, s velkým počtem soubojů a faulů.Jeden ošklivý souboj potkal i Badyho, když si šel pro míč ve vápně a už ho měl v držení,tak do něj nalítl jeden z domácích útočníků a tvrdě poslal Badyho k zemi. I když jsme měli ještě několik šancí na navýšení brankového rozdílu, stav skóre se již do poločasu nezměnil-Charvyho střelu k tyči brankář vytáhl na roh,Machyho samostatný únik také brankář lapil a Torova střela z oblasti penalty dokonce přeletěla branku.
Druhou půli jsme začali tak, jak jsme skončilo v té první.Rychlé kontry dopředu, nejlépe po stranách a nebát se chodit do tvrdých soubojů.Ve 42. minutě si vzal Danny na půlce míč prošel s ním přes tři hráče až před vápno, kde poslal míč na Tora, který udělal brankáři kličku a vstřelil tak svůj druhý gól v zápase-1:5.Dále jsme byli aktivnějším týmem, ale už jsme se nedostávali do tolika příležitostí, jak by se asi slušelo.Velkou šanci měl Dan, když se dostal sám před gólmana, ale ten jeho pokus vykopl nohou do zámezí.Náš poslední gól padl v 54. minutě, kdy z naší poloviny hřiště vyslal Mates nádherný centr na Dana Groschupa, který si jej ve vápně zpracoval a poslal z druhého doteku ke vzdálenější tyči-1:6.Jenže po tomto gólu se z naší hry vytratily i poslední zbytky kombinace a začali jsme to jen „mydlit“ do předu.Domácí tak dokázali v 69. minutě snížit, kdy se opět prosadili z blízké vzdálenosti po přímém kopu-2:6.Po tomto gólu odstoupil z branky Bady, jelikož s jeho zraněním kolene už to vypadalo fakt zle a zbytek zápasu dochytal Toro, který tak po půl roce opět nasadil rukavice.Musel řešit jen jeden centr, který s přehledem vyboxoval mimo vápno.Zápas tedy skončil naší výhrou, která byla docela vydřená.Přiští zápas hrajeme na Junioru, když se nám přesunul zápas z minulého víkendu na toto pondělí, takže nás čeká druhý zápas ve dvou dnech.


Tabulka střelců:

7-Polák
6-Jedlička
5-Machač
4-Hrdlička
3- Charvát
2-Rzounek K.,Čedík,Nebeský,Marek
1-Vrána,Groschup

O.CH

22.10.2012

Admira Praha – ABC Braník 6:0(3:0)

Branky: Polák,Machač(2),Jedlička,Charvát,Marek

Sestava: Černý-Svoboda,Rzounek M.,Hykl,Váša-Machač,Charvát,Marek,Milota-Polák,Hrdlička
Střídání: Groschup,Jedlička,Beneš

V sobotu v poledne pod zataženým nebem nad Hovorčovickou jsme začali další zápas Pražského přeboru proti týmu, který nám v tabulce před výkopem šlapal na paty-dělil jej od nás pouhý bod.A tak se naše předpověď, že se rozhodně nebude jednat o lehký zápas naplnila hned od začátku, kdy Braník byl velmi pohyblivý, kombinoval a při ztrátě míče byl aktivní ve snaze o jeho opětovné získání.Jenže i my jsme do utkání vkročili aktivně, chtěli jsme hrát a žádný balón jsme soupeři nechtěli nechat zadarmo.K šancím jsme se dostávali především my, nejdříve pálil z dálky na branku Charvy, a pak nebezpečně hlavičkoval po centru Machyho David Milota, ale s oběma pokusy si brankář hostí poradil. Po těchto nezdarech jsme to byli přeci jen my, kdo otevřel v 9. minutě skóre.Míč jsme dostali z obrany rychle dopředu k útočníkům, kde Dan prodloužil míč za obranu na Láďu, který přehodil vyběhnutého gólmana a vstřelil tak první gól zápasu-1:0.Tento gól nám dal vítr do plachet, Braník jsme přehrávali a následně přišla dvouminutová salva gólů.Nejdříve ve 14. minutě si z pravé lajny zatáhl míč do středu Mára a poslal ho po vápně Machymu proti noze, který jej vypálil k pravé tyči a brankář na jeho umístěnou střelu nedosáhl-2:0.O minutu později, jsme sebrali Braníku míč a šli do protiútoku, kdy Dan přihrál Charvymu, který poslal přihrávku do běhu Machymu, který si míč přistrčil do vápna a z druhého doteku vyslal na branku střelu, na kterou opět brankář neměl nárok-3:0.Po tomto gólu jsme však mírně polevili, míč měl více na kopačkách Braník, ale jeho hra končila na našem vápně, poněvadž jeho hráči nebyli schopní dát přesnou finální přihrávku, nebo jsme jim míč ještě před finálkou vypíchli.My jsme se dostali ještě do jedné velké šance, kdy Dan střílel z mírného úhlu ve vápně, ale brankář stačil proti jeho pokusu vymrštit nohu.Šanci ke zkompletování hattricku dostal Machy, když si postavil míč k přímému kopu a povedenou střelou k tyči bohužel jen protáhl brankáře, který míč vyrazil na rohový kop.To bylo z prvního, velmi náročného a ve velkém tempu probíhajícím poločase vše.

Do druhé půle jsme vstoupili s vědomím, že vedení můžeme lehce ztratit, když upustíme od své hry a necháme Braníku prostor na jeho kombinace.To jsme však nedopustili, a již ve 43. minutě jsme se radovali z další branky.Charvy získal ve středu hřiště míč přistrčil ho Matesovi, který dlouhým kopem za obranu vybídl Tora ke sprintu a následnému přehození vyběhnutého gólmana-4:0.Ve 47. minutě se skóre měnilo znovu, když jsme se po rychlém přechodu do útoku dostali až na hranici vápna, kde Danny prostrčil míč mezi obránci na Charvyho, který šel sám na brankáře a poslal míč podél jeho těla k pravé tyči-5:0.Náš drtivý vstup do druhé půle Braník zjevně nečekal a dost jej zaskočil, jeho kombinace už nebyly tak přesné, jeho hráči často kazili i zdánlivě lehké přihrávky.A tak jsme opět udeřili my, tentokráte jsme na gól čekali do 63. minuty, kdy Toro na půlce sklepl nákop z obrany na Charvyho, který míč vyvezl až před vápno, kde jej přihrál Benymu, který míč ještě prodloužil za sebe na Máru, který už neměl problém překonat brankáře technickou střelou k tyči-6:0.Braník se dostal ke konci zápasu k jedné nebezpečné situaci, kdy se prokombinovali jeho hráči až do našeho vápna a z úhlu jeden z nich nebezpečně vystřelil, ale Bady efektně míč vykopl nohou na roh.Ač se výsledek jeví jednoznačně, tak průběh zápasu jednoznačný nebyl, Braník kousal, byl svými kombinacemi a svým pohybem nebezpečným soupeřem, ale všechny jeho pokusy o finální přihrávku jsme úspěšně eliminovali, na rozdíl od obrany hostů, která si s našimi brejky nevěděla rady.


Tabulka střelců:

7-Polák
5-Machač
4-Jedlička
3- Hrdlička
2-Rzounek K.,Čedík,Nebeský,Charvát,Marek

O.CH

16.10.2012

LOKO Vltavín – Admira Praha 0:8(0:5)

Branky: Polák(2),Hrdlička(3),Machač,Nebeský,Jedlička

Sestava:Černý-Svoboda,Rzounek M.,Hykl,Váša-Machač,Charvát,Nebeský,Rzounek K.-Polák,Hrdlička
Střídání: Jedlička,Groschup,Milota,Čedík,Marek

K nadcházejícímu zápasu jsme se chystali do sousedních Holešovic, kde nás čekal starý známý soupeř,Loko Vltavín.Než stačil zápas vůbec začít, vytvořila se menší komplikace-rozhodčí povolaný PFS na zápas totiž nedorazil.Píšťalky se tedy ujmul asistent trenéra Lokády a utkání tedy mohlo s mírným zpožděním začít.Do zápasu jsme doslova vlétli, rvali jsme se o každý míč, bojovnost a chuť do zápasu byla opravdu znát.A taky se nám podařilo brzy skórovat.Charvy na naší půlce vybojoval míč a poslal kolmicí do sprintu Láďu s jedním obráncem.Láďa vyhrál "závod o míč" a proti brankáři si poradil parádně, nedal mu střelou pod víko šanci-0:1.Druhý gól přišel nedlouho poté, když Láďa potáhl míč po pravé lajně hřiště a obehrál dva protihráče a s míčem si to namířil do vápna, kde chytrou přihrávkou pod sebe našel Dana Hrdličku, který uklidil míč do prázdné branky-0:2.Další gól přišel zhruba po deseti minutách hry, kdy jsme se dostali k přímému kopu po faulu na Láďu, který v rohu hřiště míchal domácí obránce.Přímý kop zahrál Nebi výborně, před brankou byl nejdůraznější opět Dan a hlavou zvýšil skóre-0:3.Na hřišti jsme byli lepším týmem, což se tedy rychle projevilo ve skóre, soupeř se dostával maximálně na hranici vápna, tam však dneska vládli stopeři-Mates s Hykym- takže se domácí útočníci do žádné koncovky nedostali.Když už přišel centr, či dlouhá pobídka od záložníků, tak si pro míč vyběhl Bady.A tak jsme opět zaúřadovali my.Charvy si s Nebim ťukli míč na půlce a prvně jmenovaný vyslal Machyho kolmicí mezi dva beky do samostatného průniku na gólmana.Ten si s šancí poradil mazácky, míč napálil nádherně k tyči, brankář byl opět bez šance-0:4.Do konce poločasu jsme stačili skóre navýšit ještě jednou.Když se po chybě obrany dostal k míči Dan, přihrál jej do běhu Nebimu, který tak uháněl sám na brankáře a překonal ho střelou podél jeho těla-0:5.Prozatimním výsledkem jsme tedy vůbec nemuseli být zklamaní.

Do druhé půle jsme nastoupili s několika změnami v sestavě, ale i tak jsme stále chtěli hrát rychlý a účelný fotbal.A po pár minutách hry nám to přineslo další gól v síti domácích.Z levé lajny dostal Láďa přihrávku od Kryštofa, a šel tak sám na branku.Láďa si s šancí poradil zkušeně, zatáhl si míč těsně před brankářem do středu a jemným lobem rozvlnil síť za jeho zády-0:6.Po tomto gólu však přišlo mírné zvolnění tempa naší hry a Lokáda se dostávala čím dál víc do hry.Dokonce dvakrát vystřelila na branku, ale s oběma pokusy si Bady hravě poradil.Avšak poté přišla největší šance Lokády za celý zápas, kdy se po zmatku před vápnem dostal k míči hráč domácích a vystřelil jej, míč mířil do branky, ale do jeho trajektorie vstoupil Mates a zachránil tak Badymu čisté konto.Z tohoto polevení jsme se však otřepali, a také začali produkovat útočné akce.Po dlouhém čekání jsme se však dočkali, když po několika přímých kopech se dostal odražený míč k Jirkovi, ten jej dloubnul za obranu do sprintu Charvymu, který si před vybíhajícím brankářem stačil míč jen píchnout, stačil jej však doběhnout ve hřišti a poslal centr na hlavu Tora, který jej zatloukl k pravé tyči-0:7.Do konce zápasu jsme se prosadili ještě jednou, kdy se po mnoha odrazech před vápnem dostal k Danovi míč po Čéďově "přihrávce" a Dan šancí na hattrick nepohrdl, a padajícího gólmana přeloboval a domácí bek jen marně stíhal míč letící do branky-0:8.Soupeř, až na to výsledek nevypadá, nebyl jednoduchý,Lokáda kousala, ale my jsme prostě hráli dobře a zaslouženě jsme si odvezli tři body a navíc jsme si vylepšili skóre, takže jsme v tabulce již na druhém místě.Příští zápas hostíme na Hovorčovické ABC Braník, což také nebude lehký soupeř a bude to jistě boj o tři důležité body.

Tabulka střelců:

6-Polák
3-Machač,Hrdlička,Jedlička
2-Rzounek K.,Čedík,Nebeský
1-Marek,Charvát

O.CH

10.10.2012

Admira Praha-FC Tempo Praha 10:0 (5:0)

Branky: Polák(2),Machač(2),Charvát,Rzounek K.,Jedlička(2),Čedík(2)

Sestava: Černý-Svoboda,Rzounek M.,Hykl,Váša-Machač,Charvát,Nebeský,Rzounek K.-Polák,Marek
Střídání: Jedlička,Milota,Vrána,Čedík,Beneš

V pátém kole Pražského přeboru k nám přicestoval soupeř, který zatím nezískal jediný bod v dosavadním průběhu soutěže-FC Tempo Praha.Jelikož před zápasem dlouho hustě pršelo, a navíc před námi hráli ligový zápas dorostenci, tak trávník na Hovorčovické nebyl úplně v ideálním stavu.I přes tuto komplikaci jsme se dostali hned v úvodu do role týmu, který určoval tempo hry a hru diktoval.Již ve 4. minutě hry jsme se dostali do vedení, kdy míč před vápnem sklepl Mára přímo k nohám Ládi a ten míč napálil nártem ke vzdálenější tyči a brankář byl bez šance-1:0.Náš tlak nadále trval, a ve 12. minutě vyústil v další branku, kdy po přímém kopu Nebiho z levé lajny si na míč vyskočil opět Láďa a hlavičkou přehodil vyběhnuvšího brankáře-2:0.O 4 minuty později si na centr Nebiho opět z levé lajny, tentokráte však ze hry, naběhl Machy a nádhernou hlavičkou pod břevno nedal brankáři šanci-3:0.Ve 20. minutě zahrával Nebi rohový kop, na který si nejvýše naskočil Charvy a hlavou umístil míč k pravé tyči-4:0.V minutě 26-té jsme se prosadil znovu, ale po čtyřech gólech i po zakončení nohou.Dvorní nahrávač prvního poločasu Nebi převzal míč na půlce a vyslal nádherný křížný balón na Kryštofa, kterým vyšachoval celou obranu a Kryštof mohl jít sám na branku.Se svou šancí naložil mazácky, gólmana, který proti němu vyběhl, jednoduše přeloboval a rozvlnil tak síť popáté-5:0.Po této brance jako bychom se s výsledkem spokojili a přestali jsme se koncentrovat na hru, a Tempo toho málem využilo.Obrana nedokázal pokrýt útočníka u pravé lajny, který tak po dlouhém pasu uháněl za volným míčem, naštěstí Ondra skvěle přečetl hru a rychlým výběhem situaci uhasil odkopem do autu.První půle tedy skončila jednoznačně, pětibrankovým rozdílem ve skóre.

Do druhé půle jsme vstoupili se třemi změnami a na Tempo jsme vlétli stejně rychle, jako v prvním poločase.Ve středu hřiště nahrál Tomy míč Charvymu, který poslal ulicí do souboje 1v1 s gólmanem Tora, který si poradil a míč uklidil k tyči podél padajícího brankáře a již ve 41. minutě se skóre opět měnilo-6:0.Zanedlouho, ve 45. minutě jsme se radovali posedmé, kdy po Matesově přihrávce proměnil svou šanci Machy prudkou ranou k tyči a mohl tak už podruhé v zápase udělat své oslavné "letadýlko"-7:0.Dvojice Charvy a Toro si zopakovala gólovou spolupráci z šesté branky, kdy se v 51. minutě Charvy prohnal po pravé lajně a posadil centr na Torovu hlavu, která míč zatloukla do sítě-8:0.Na další gól jsme čekali téměř čtvrthodiny, než se v 65. minutě prosadil po Charvyho sklepnutí ve vápně nepříliš prudkou střelou k tyči Čéďa, na kterou však brankář k překvapení všech nedosáhl-9:0.Poslední tečku za zápasem udělal v 78. minutě svou druhou brankou Čéďa, který dostal pas od Tomyho a z levé lajny si míč zatáhl do pokutového území, kde střelou k bližší tyči nedal brankáři šanci míč chytit-10:0.V tomto naprosto jednoznačném utkání jsme si připsali tři body, a příští týden jedeme na hřiště Vltavínu, kde to nikdy nebyly jednoduché zápasy.

Tabulka střelců:

4-Polák
2-Rzounek K.,Machač,Jedlička,Čedík
1-Nebeský,Marek,Charvát

O.CH

1.10.2012

SK Horní Měcholupy-Admira Praha 0:2(0:0)
Branky:Rzounek K.,Polák

Sestava: Černý-Svoboda,Rzounek M.,Hykl,Váša-Groschup,Charvát,Machač,Milota-Polák,Hrdlička
Střídání: Rzounek K.,Marek,Čedík,Beneš,Vrána

Po kontumační prohře se Střešovicemi se náš cíl upínal k zisku tří bodů v Horních Měcholupech.Úkol to nebyl již od začátku vůbec snadný, začátek byl velmi vyrovnaný a spíš než kreativnost a fotbalovost na hřišti převažovala bojovnost s mnoha souboji ve středu hřiště.Domácí se snažili pronikat do našeho pokutového území přes lajny, jejich akce byly zakončeny centry, které buď lapil Ondra, nebo je obrana odvrátila na roh.Po rozích vznikali v našem vápně občas zmatky, ale k přímé střelbě se domácí nedostali.Avšak ani my jsme nebyli dvakrát produktivní, naše akce končily ještě před vápnem, jelikož jsme si buď špatně přihráli, nebo zbytečně dlouho tahali míč a domácí obránci nám jej stačili odkopnout.Ojedinělá šance ze hry přišla po centru Dana Groschupa, kterou však David zakončil nepřesnou hlavičkou z malého vápna.Z ničeho nic jsme přibližně v půlce poločasu dokázali skórovat, ale Danův lob přes brankáře jako gól uznán nebyl-kvůli domnělému ofsajdu.Naše největší šance však přišla těsně před poločasem, kdy byl dva metry za vápnem faulován Machy.Sám faulovaný se ujal role exekutora, ale jeho nádhernou střelu, která mířila do pravé šibenice fantasticky vytáhl brankář domácích na roh.Nepříliš záživný poločas tedy skončil 0:0.

Druhý poločas už byl o něčem jiném.Vlétli jsme do něj ve velkém tempu, a diktovali jsme tempo hry.Pronikali jsme častěji do vápna, kde jsme se však dlouho nedokázali prosadit.Ve dvou průnicích byl ve vápně sražen k zemi Dan, poté i Machy.A oba zákroky rozhodně byly na to, aby rozhodčí foukl do píšťalky a ukázal na penaltový puntík, jenže místo penalty přišel dlouhý odkop obrany domácích.Naopak domácímu celku rozhodčí "daroval" některé přímé kopy, které by se nejspíše na druhé straně hřiště nezahrávaly.Naštěstí jejich střely létaly mimo, nebo je Ondra v klidu chytl.V druhém poločase jsme byli lepší, kombinační hra se zlepšila a i přechod do útoku byl o poznání rychlejší než v první půli.Jenže byli to domácí, kdo se dostal do největší příležitosti prozatímního průběhu hry.Hyky špatně převzal na naší půlce hřiště míč, který mu útočník sebral a běžel sám na Ondru.Ten však jeho úmysl přečetl, vydržel do poslední chvíle na nohou a pak jeho přízemní střelu vytáhl mimo dosah domácích útočníků.Gólu jsme se dočkali v 62. minutě, kdy Charvy přenesl hru na levé křídlo na Láďu, který míč zatáhl do vápna a vystřelil.Jeho technická střela skončila na břevně, ale jako první se k odraženému míči dostal Kryštof a hlavou dorazil míč do branky-0:1.Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat, přišel v minutě 68., kdy jsme rychle přešli do útoku po pravé lajně.Před vápnem se dostal k míči Čéďa, přiťukl míč pod sebe na Láďu, kterého technická střela tentokráte v síti skončila, nádherně zaplula do sítě u vzdálenější tyče-0:2.Domácí se však nevzdali, a tak byl konec zápasu dohrán ve stylu nakopávaných míčů z obou obran, což nám nakonec vůbec nevadilo, jelikož domácí se již k ničemu nedostali a my si tak odvezli velmi důležité tři body.

Admira Praha - SK Střešovice
KONTUMOVÁNO 0:3

Zápas byl v týdnu PFS kontumován ve prospěch hostů 0:3 za neoprávněný start Filipa Adámka, který dostal v sobotu červenou kartu za tým SK Ďáblice, a tudíž v našem zápase neměl nastoupit.Filip neoznámil své vyloučení proti Střešovicím "B" trenérům, ti ho tedy nasadili do základní sestavy.

Tabulka střelců:

2-Polák(počítán i gól Střešovicím)
1-Nebeský,Marek

O.CH

23.9.2012

Admira Praha - SK Střešovice 1:1(1:1)

Branka: Polák

Sestava: Černý-Svoboda, Rzounek M.,Adámek, Milota-Machač, Charvát, Nebeský, Rzounek K.-Polák, Hrdlička
Střídání: Marek,Jedlička,Beneš,Groschup

Po nepříliš povedeném zápase jsme si chtěli napravit reputaci v domácím zápase se zatím stoprocentními Střešovicemi.Do zápasu jsme vlétli od první minuty velmi dravě a nabuzeně, s cílem se co nejrychleji dostat do vedení.Byli jsme aktivnějším týmem a také jsme to byli my, kdo se v úvodu zápasu dostával do šancí.Nejdříve Dan na malém vápně v v posledním okamžiku před odkrytou brankou podklouzl a míč netrefil.Poté se ani druhý útočník Láďa nedokázal prosadit z bezprostřední blízkosti branky.Gólu jsme se dočkali až ve 12. minutě, kdy se kolem vápna proplétal s míčem Kryštof, jeho zblokovaná střela se dostala k Danovi, ten míč bez otálení vypálil na branku, gólman jeho střelu vyrazil, ale jen k nohám Ládi, který už neměl problém doklepnout míč do branky-1:0.Jenže v 15. minutě přišel jako blesk z čistého nebe vyrovnávající gól hostů, když si stopeři nedokázali ve vápně přebrat hráče a volný útočník ve vápně už neměl problém překonat bezmocného Ondru-1:1.I přes inkasovaný gól jsme byli na hřišti lepším týmem, ale ani Charvy z rohu,ani Machy několika střelami z hranice vápna a ani útočný tandem Dan s Láďou po několika závarech ve vápně hostů se nedokázali gólově prosadit a tak po poločase bylo skóre nerozhodné.

I do druhé půle jsme vstoupili lépe než soupeř a začali si vytvářet příležitosti ke vstřelení gólu.Jenže Toro se dvakrát v samostatném průniku na brankáře zastřeloval mimo.Po jednom z rohů pálil zpoza vápna slibně Mates, ale jeho střelu přizvedl Charvy a skončila nad brankou.Po centru Kryštofa z levé lajny měl slibnou šanci i Charvy, ale hlavou míč jen lízl a nabíhající Toro na míč jen o kousek nedosáhl.Další dva pokusy Charvyho z dálky jen těsně prolítly nad břevnem branky hostů.Ke konci zápasu jsme hodně otevřeli hru, hráli jsme na tři útočníky, takže se i hosté tlačili do šancí, ale žádnou vyloženou si na rozdíl od nás nevytvořili.V poslední minutě jsme ještě zahrávali přímý kop, ale centr Kryštofa skončil jen dalším nepřehledným závarem a odkopnutým míčem obrany hostů.I když jsme v tomto zápase byli lepší, tak jsme nakonec na výhru nedosáhli.Byl to klasický tříbodový zápas, ale naší poměrně kvalitní hru nepodpořila koncovka.Tak doufejme, že jsme si smůlu v zakončení vybrali a příště proti Horním Měcholupům už bude naše koncovka mnohem lepší.

Tabulka střelců:
1-Nebeský,Marek,Polák

Ostatní výsledky a tabulka:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=5180

O.CH

15.9.2012

Bohemians Praha-Admira Praha 0:0

Sestava: Černý-Svoboda, Rzounek M.,Adámek, Váša-Machač, Charvát, Vrána, Milota-Marek, Hrdlička Střídání: Polák, Hykl, Beneš, Čedík

V druhém kole jsme se střetli s dalším těžkým soupeřem, se střížkovskou Bohemkou.Utkání se hrálo na umělé trávě, na které jsme již velmi dlouhou dobu nehráli a ani netrénovali.Začátek zápasu nám vůbec nevyšel, Bohemka se dostávala do tlaků kolem našeho vápna, a my jsme míče jen slepě odkopávaly dopředu na opuštěné utočníky.Do hry jsme se dostávali opravdu pomalu, když jsme se dostali k míči, tak jsme jej po chvíli opět ztratili.Ač měla Bohemka v první půli více ze hry, tak se nedostala do žádné stoprocentní šance, i díky včasným výběhům Ondry.V první půli nám opravdu nevycházelo nic, ani zahrávání standardních situací, což mohlo být naší zbraní díky naší výškové převaze.I přes nepřesné kombinace v průběhu první půle jsme se dostali ve 33. minutě,leč trochu šťastně, po kombinaci do vápna, ale Dan v souboji 1v1 s gólmanem neuspěl, míč přeletěl jen o kousek břevno.To byla jediná zajímavá věc z první půle.

Do druhé půle jsme nastoupili nabuzení „fénem“ v kabině.Začali jsme soupeře více napadat a zrychlili jsme i pohyb po hřišti.Bohužel jsme se nedokázali dostat na dostřel branky domácích.Naše jediná střela na branku přišla po rohu, kdy nepříliš prudce hlavičkoval Filip Adámek, ale brankář si s jeho střelou v klidu poradil.Bohemka hrozila jen z centrů, které vždy dokázal Ondra stáhnout či vyboxovat.Nepříliš záživné utkání „okořenil“ střet hráče Bohemky s Tomym, kdy byl Tomy napaden a po sebeobraně byl on, i hráč soupeře vyloučen.Pár minut před koncem nám ještě ztížil situaci střídající Hyky, kdy už měl na svém vrubu žlutou kartu a po faulu na jeho osobu si šel ještě vyřídit účty s faulujícím hráčem Bohemky a rozhodčí neváhal a Hykyho vyloučil.Utkání se již jen dohrávalo, žádný strhující tlak se neodehrál, a tak si obě mužstva připsali po jednom bodu.A musíme uznat, že remíza byla zasloužená, a po takovém výkonu můžeme být i za remízu rádi.Příští kolo nás čekají doma Střešovice, a s nimi musí přijít o poznání lepší výkon.

Tabulka střelců:
1-Nebeský,Marek

Ostatní výsledky a tabulka:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=5180

O.CH

9.9.2012

Admira Praha – Aritma Praha 2:1(1:1)

Branky: Nebeský,Marek

Sestava: Černý-Svoboda,Rzounek M.,Hykl,Váša-Machač,Charvát,Nebeský,Milota-Marek,Hrdlička Střídání:Vrána,Rzounek K.,Adámek,Čedík

První mistrovský zápas jsme sehráli na domácím hřišti s Aritmou.Už v kabině jsme si říkali, že nás rozhodně nečeká žádný lehký soupeř.Aritma se dostala do tlaku hned po své rozehře, ale ke střele se nedostala, a tak jsme z brejku zahrozili my a střela Nebiho skončila na tyči, ale odražený míč stačil brankář lapit před dobíhajícími útočníky.Ve 4. minutě se však bohužel skóre měnilo, když Mates zatáhl míč před dobíhajícím útočníkem do vápna a ve snaze jej odkopnout to provedl tak nešťastně, že ho napálil přímo do protihráče, od kteréhož se míč odrazil do branky, tak nešťastně že Ondra nestihl zareagovat-0:1.Gól nás však nepoložil, a snažili jsme se co nejdříve vyrovnat.Po přímém kopu Matese se dostal k hlavičce Charvy, ale míč jen těsně přelétl břevno.Branky jsme se dočkali v 15. minutě, kdy se po faulu na Charvyho zahrával přímý kop, přibližně 30 metrů od branky.Nebi nastřelil míč do vápna, kde se jej snažil hlavou tečovat Danny, jenže na míč nedosáhl, čímž však dokonale zmátl brankáře, takže míč propadl až do branky a rozvlnil síť u pravé tyče-1:1.Aritmu jsme za celý poločas do žádné vážnější šance nepustili, byli jsme to totiž my, kdo se snažil zvrátit skóre na svou stranu.Bohužel se nám to do poločasu nepodařilo, i když jsme měli slušné šance-střely Máry, či Machyho skončily těsně vedle branky.

Do druhé půle jsme šli s vědomím, že máme dostatek času na to, zvrátit zápasu na svou stranu a že v první půli jsme měli více ze hry než soupeř.Hned zkraje druhé půlky se dostal do obrovské šance Charvy, když se k němu odrazil míč po rohovém kopu od Danových zad, ale Charvy na malém vápně z otočky branku přestřelil.To byla na dlouhý čas poslední velká šance, fotbal se hrál ve druhé půli v podstatě jen od vápna k vápnu.Kvalita hry výrazně oproti hře v první půli opadla, hrál se spíše silový fotbal, a šancí bylo opravdu pomálu.Aritma hrozila po většinou z dlouhých balónu na naše stopery, kteří někdy propadávali v odehrávání míčů z jedné, ale k žádné velké šanci se však soupeř nedostal, i díky dobrým výběhům Ondry.Do naší velké šance se dostal Kryštof, ale jeho pokus z rohu malého vápna přelétl břevno branky Aritmy.Na gól jsme čekali až do 70. minuty, kdy se po pravém křídle prohnal Nebi kolem dvou obránců až do vápna, kde míč poslal pod sebe přímo k nohám Máry, který zvedl hlavu a s přehledem zakončil tvrdou střelou,brankář byl tudíž bez šance-2:1.Jak se blížil konec utkání, tak hráči i realizační tým Aritmy ztráceli nervy a sprostě na rozhodčího pokřikovali. Jejich agrese na hrací ploše vyústila až k likvidačnímu zákroku na Tomyho na půlce hřiště, kdy hráč hostí zajel přímo do Tomyho kotníku, jeho stav byl tak zlý, že musel být odnesen na nosítkách a po zápase pro něj přijela záchranka.Utkání jsme v napjaté atmosféře nakonec dotáhli do vítězného konce, radost však kalí Tomyho zranění.Příští týden hrajeme na Střížkově, kde nás taky nečeká žádný lehký soupeř-Bohemians Praha.

Tabulka střelců:

1-Nebeský,Marek

O.CH

4.9.2012

SK Ďáblice – Admira Praha 0 : 13 (0:8)

Branky: Nebeský(3),Hrdlička(3),Polák(2), Beneš(2),Machač,Marek, Vrána.

Poslední přípravný zápas jsme sehráli v Ďáblicích, kde nás čekal nejslabší soupeř, kterého jsme v dosavadních zápasech přípravy potkali.Ďáblice měli tým poskládaný jako mix ročníků, ve kterém byli i mladší kluci než jsme my.Celý zápas jsme měli míč v držení v podstatě jen my, Ďáblice se jen bránili.Gólově jsme se prosadili velmi brzy, když se po vniknutí do vápna dostal míč Nebi a tvrdou střelou do pravého vinglu vstřelil první gól, a ani v tomto zápase jsme neinkasovali.Skóre pak už začalo nabíhat velice rychle, Nebi do konce poločasu zkompletoval hattrick, ten samý kousek se povedl i Danovi, kterému ke gólům pomohl dvěma asistencemi Machy.I ten se dočkal premiérového gólu v admiráckém dresu, když si z pravého křídla seběhl do vápna a vystřelil přímo pod víko.Gólově se prosadil i druhý útočník Láďa, a tak poločas skončil 0:8.Ač výsledek vypadá výborně, tak gólů mohlo být v síti domácích mnohem více.

Do druhé půle jsme nastoupili s několika změnami, ale i tak jsme se dokázali velmi brzy prosadit, když centr Machyho líznul hlavou Petr Beneš k bližší tyči.Petr dokázal v zápase skórovat ještě jednou.Druhou branku v zápase si připsal i Láďa, který dorážel Davidovu skákavou střelu.Ďáblice za celý zápas vystřelily za celý zápas pouze jednou, a ještě ke všemu to ani nebyl pokus , který by ohrozil naší branku.Do konce zápasu se ještě prosadili Mára s Tomym a stanovili tak konečné skóre zápasu-0:13.Tento zápas nám zvýšil sebevědomí v zakončování, a příští víkend se již těšíme na první mistrovský zápas s Aritmou, v neděli na Hovorčovické od 14.45 hodin.

O.CH

28.8.2012

Admira Praha - Bohemians Praha 2:1(1:1)

Branky: Charvát,Marek

Náš čtvrtý přípravný zápas jsme sehráli s Boheminas Praha na neutrální půdě v Čakovicích.V sestavě soupeře byli hráči ročníků 94 až 96, takže nás čekal velmi fyzicky náročný zápas.Hned z naší rozehry jsme se dostali do velké šance, ale Láďa nedokázal pohlednou kombinaci Nebiho a Dana zakončit gólem.Celou první půli se hrál na obě strany ofenzivní fotbal, a objektivně musím uznat, že jsme měli více ze hry, jenže jsme naše šance dlouho nedokázali přeměnit ve vedoucí gól.Až se po Nebiho kolmici dostal do vápna Dan a byl sražen k zemi nedovoleným zákrokem a rozhodčí neváhal a ukázal na penaltový puntík.K penaltě se postavil Charvy a po zadutí rozhodčího do píšťalky poslal míč k opačné tyči, než ke které skočil gólman a poslal nás do vedení-1:0.Vedení jsme mohli navýšit několikrát, ale bohužel ani Dan a ani Láďa dneska nebyli tak přesní ve střelbě a vždy buď trefili místo, kde stál brankář a nebo vůbec netrefili branku.A tak přišel trest v podobě vyrovnávacího gólu, kdy jsme nechali ve vápně nepokrytého hráče, který jen nastavil hlavu a dokázal tak překonat výborně chytajícího Ondru-1:1.Poločas tedy skončil smírným výsledkem, ale mohli jsme v klidu vést i 3:0.

Druhý poločas od nás nebyl až tak fotbalově povedený jako ten první, Bohemka měla více ze hry a také podstatně více šancí.V těch nás podržel Ondra, někdy až těžko uvěřitelnými zákroky.Díky němu zůstala v kolonce inkasovaných branek jednička, a my jsme mohli zápas těsně před koncem rozhodnout.Po krásné kombinaci Máry a Tomáše Čedíka na hranici vápna se prvně jmenovaný dostal i k zakončení a mazácky poslal míč ke vzdálenější tyči, gólman byl v podstatě bez šance-2:1.Tak jsme zvládli i další přípravný zápas, především díky velmi dobrému výkonu v první půli a výkonu Ondry v brance a před ním hrajícím stoperem Matesem, kteří dohromady zabránili mnoha gólům.Příští zápas hrajeme ve čtvrtek proti chlapům Klíčan.

O.CH

26.8.2012

Admira Praha – Horní Měcholupy 4:1(3:0)

Branky: Hrdlička,Marek,Polák(2)

Na závěr soustředění v Brandýse nad Labem jsme sehráli přátelský zápas se soupeřem z Pražského přeboru-Horními Měcholupy.Úvod zápasu byl z obou stran velmi opatrný a rozvážný.První gólová situace nastala ve 13. minutě, kdy Mates zahrával přímý kop na naší polovině hřiště.Jeho dlouhý nákop spadl přímo do běhu Dana Hrdličky, který běžel sám na vyběhnuvšího brankáře a lobem jej posléze překonal-1:0.Na druhý gól jsme se celkem natrápili, jelikož rozehrávka ve středu hřiště nebyla úplně ideální.A tak gól přišel po Márově střele přibližně 20 metrů od branky, kdy míč skočil těsně před gólmanem a prošel mu mezi nohama až za brankovou čáru-2:0.Do konce poločasu jsme se prosadili ještě jednou, kdy Dan si zběhnul z levé lajny do vápna a obloučkem našel Láďu Poláka, který zakončoval do odkryté branky-3:0.Horní Měcholupy se dostaly jen do jedné výraznější šance, kterou však Ondra Černý bravurně vyrazil na roh.

Do druhého poločasu jsme nevstoupili tak suverénně jako jsme skončili první půli, Měcholupy se začaly aktivně zapojovat do hry.Avšak byli jsme to my, kdo se opět gólově prosadil.Dan převzal míč od Tomáše Čedíka, a poslal kolmicí do samostatného úniku Láďu, který se v zakončení opět nemýlil-4:0.Tempo hry mírně opadlo, čehož využil soupeř a převzal iniciativu a začal podnikat nájezdy na naší obranu.Ta kapitulovala jednou, kdy se po centru z pravé lajny dostal ke střele volný útočník, jeho pokus však Ondra vyrazil, ale u odraženého míče byl však první další neobsazený hráč a poslal míč mimo dosah našeho gólmana-4:1.Tento stav již vydržel do konce utkání,i když šance byly na obou stranách.

O.CH

22.8.2012

Admira Praha – Dukla Praha 4:1(3:0)

Branky: Polák,Nebeský(2),vlastní

Na druhý přípravný duel na nadcházející sezónu jsme si pozvali na domácí hřiště ligový tým z Prahy-Duklu.Jejich tým byl poskládaný z hráčů ročníku 96 a 97.Již od začátku se naplňoval předpoklad, že Dukla bude chtít hrát rychlý fotbal s velkým množstvím přihrávek.My jsme však hráli velmi trpělivě, a čekali jsme na svojí šanci.Hned tu první jsme ještě využít nedokázali, ale již ve 13. minutě jsme se gólově prosadili, když se po závaru před brankou hostů odrazil míč za vápno k Jirkovi, který míč vrátil zpět přímo na nohu nováčka v naší sestavě Láďu Poláka, který se v zakončení nemýlil a napálil míč přímo pod víko-1:0.Dukla byla zjevně naším vedením překvapena, ale stále rozjížděla svůj kolotoč přihrávek, který vedl i k několika šancím, ale s těmi si velmi dobře poradila naše nová jednička-Ondra Černý.A tak jsme udeřili znovu my, ve 24. minutě Nebi převzal míč u levé lajny a prošel s ním podél vápna kolem tří protihráčů a přízemní střelou do protipohybu brankáře navýšil naše vedení-2:0.V 33. minutě se skóre měnilo potřetí.Po pravé lajně zatáhl míč Láďa a odcentroval jej do vápna na další posilu Josefa Machače(Machyho), ale ještě před ním míč zasáhl obránce Dukly tak nešťastně, že si jej srazil do vlastní sítě-3:0.

Druhý poločas zahájila Dukla opět ve velkém tempu, ale jejich motivaci velmi brzo narušil přímý kop po faulu na unikajícího Dana.K přímáku se postavil Nebi a nádhernou střelou míč zakroutil pod pravou šibenici-4:0.I nadále se hrál velmi pohledný fotbal, k šancím jsme se již nedostávali tak často, více jsme se bránili, než útočili.Dukla svého tlaku však využila jen jednou, kdy v 65. minutě vystřelil jeden z dukelských hráčů zpoza vápna a střela skončila u pravé tyče-4:1.V tomto velmi náročném zápase jsme předvedli velmi dobrý výkon,musí se však uznat, že Dukla byla fotbalovějším týmem.Avšak své šance nevyužila, na rozdíl od nás.

15.8.2012

FC Mělník – Admira Praha 0:2(0:1)

Branky: Beneš,Adámek

První přípravný zápas jsme odehráli v Mělníku, v sobotu 11.srpna, po necelém týdnu tréninkového zápřahu. Sestava byla plná nových jmen a hráčů na testování. Naše hra se také podle toho odvíjela, kazily jí nepřesnosti v kombinacích a zbrklost v zakončení. Tyto aspekty jsme se však snažili eliminovat a na hřišti jsme nad Mělníkem dominovali. Gólově jsme se však dokázali prosadit až ke konci půle, kdy Nebi centroval míč do pokutového území, kde ho hlavou lízl David Milota před vápno k Petru Benešovi a ten střelou, kterou ještě tečoval jeden z obránců, překonal poprvé domácího brankáře-0:1.

Do druhé půle jsme nastoupili s četnými změnami, ale dominanci na hřišti jsme neztratili, avšak stále pokračoval festival neproměnných šancí. Soupeře jsme naopak do žádné vyložené šance nepustili, a když kolem 60. minuty utkání zvýšil stav utkání povedenou střelou k tyči zpoza vápna Filip Adámek, už možnost domácích něco udělat se skórem byla pryč. První přípravné utkání jsme nakonec vyhráli 2:0, když jsme soupeře viditelně přehráli, ale výkon samozřejmě ještě nebyl optimální. Na zlepšení máme ještě celou přípravu.

O.CH

23.7.2012

K doplnění mužstva mladšího dorostu (ročník 1996, ale i 1997) potřebujeme získat ještě několik hráčů na přeborové úrovni. Jedná se zejména o posty brankáře, záložníka a útočníka. Kluci, pokud máte opravdu zájem a chuť hrát přebor(a možná příští rok i ligu) za Admiru a pokud samozřejmě máte potřebný fotbalový um, můžete se přihlásit u hl. trenéra ml.dorostu p. Kostrby na mob. 725-050372 nebo na mail: honzakos@volny.cz (údaje jsou i na stránkách ml.dorostu). Pro informaci - sezónu a letní přípravu, které byste se měli účastnit, začínáme v pondělí 6. srpna v 17 hod na našem travnatém hřišti na Hovorčovické ul. Čekáme jen na Vás !

PRVNÍ INFORMACE PRO HRÁČE.

Protože začátek podzimní sezóny 2012 se již nezadržitelně blíží, připomínám pro všechny hráče ml. dorostu A ještě jednou základní data a informace, která jsou podstatná. Tréninky, na které se již určitě všichni moc těšíte, začínáme v pondělí 6. srpna v 17 hod na našem hřišti na Hovorčovické. Další tréninky, kdy budeme utužovat fyzickou i herní kondici budou probíhat dle možností střídavě na Hovorčovické, na UMT, ale i v lese v Ďábličáku nebo Čimičáku. Tréninky budou kombinovány s přípravnými zápasy.
V neděli 19. srpna v 8 hod ráno bychom se měli přesunout na 5ti denní soustředění do Sportovního areálu v Brandýse nad Labem, které bude až do pátku 24.srpna, odjezd cca v 16 hod. Předpokládám, že nám pomohou jako obvykle rodiče a domluvíme se na odjezdu a příjezdu osobními auty (není to daleko). Soustředění je nezbytnou a důležitou součástí přípravy na sezónu a aktivní účast všech hráčů na něm je podstatná !
Mistrovské zápasy, protože letos je v Přeboru MD pouze 12 účastníků, začínáme až 9.září s týmem Aritma Praha.

Ještě naposled bych se chtěl vrátit k loňské sezóně. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem hráčům týmu i funkcionářům za pohodovou půlsezónu ozdobenou suverénním vítězstvím v Přeboru. Kluci, vytvořili jste si velmi dobrou partu a i díky ní se dostavily výsledky a úspěchy. Doufám, že budete takto pokračovat i dále a že tento váš fotbalový úspěch není rozhodně poslední.

A úplným závěrem dnes bych se chtěl ještě jednou vrátit a oficiálně poděkovat za výbornou a bezproblémovou spolupráci vedoucímu mužstva MD Mílovi Hraběmu. Tato práce je velmi důležitá a pro chod družstva velmi potřebná, i když mnohdy neviditelná a málo doceněná. Měli jsme spolu možnost spolupracovat pouze něco přes půl roku, bylo to super, a o to víc mně mrzí, že ses rozhodl pro částečný oddych a pauzu od funkcionaření a fotbalu.
Ale nic podle mne není konečné, stejně je těžké to bez fotbalu vydržet a třeba se v dalším období opět v nějaké spolupráci setkáme. Tak, Mildo, moc díky za Tvou pomoc a práci nejen pro ml.dorost, ale i pro celou Admiru a jistě se brzy uvidíme.

Honza Kostrba

26.6.2012

ADMIRA - Bohemians Praha
3 : 1 (1 : 1)

Tak tu máme poslední zápas této sezóny a také loučení většiny hráčů s mladším dorostem. V tomto zápase již o nic nejde neboť jsme si vítězství vybojovali už v minulém kole ale jak se sluší na přeborníka jsme toto chtěli potvrdit i v tomto zápase.
Začátek utkání patří nám a hned v první minutě se ve velké šanci ocitá Šabacký, na hranici malého vápna, ale jeho střela jde bohužel nad. První branka v tomto utkání ale končí v naší síti, když soupeř po rychlé akci středem zdálky prostřeluje přízemní střelou našeho gólmana 0:1. Obdržená branka kluky náležitě motivuje a tak přidáváme na obrátkách. V sedmé minutě zahráváme rohový kop a míč míří do branky, kde ho na čáře vykopává hráč hostí. V desáté minutě opět zahrozil soupeř, když si útočník zpracovává dlouhý výkop brankáře a hned pálí na branku. Jeho střelu ale Prokop vyráží a tak se skóre nemění. Po rychlé narážečce se Rzounkem se ke střele dostává Hrabě ale jeho střelu brankář vyráží. Bohužel do míst kde není žádný z našich hráčů a tak tato akce v 24 minutě opět není úspěšná. V této části utkání vedeme hodně našich útoků po pravé straně a tak se do šance dostává opět Hrabě. Šabi posílá pas mezi beky na který Hrabě nabíhá, ale jeho polovysokou střelu brankář vyráží na roh. Jdeme tedy rozehrát roh a po něm se v šanci ocitá Kurčík když míč má na dlouhou nohu a tak ten končí nad brankou hostů. V této části zápasu jsme vycítili naší příležitost a obranu hostů jsme opravdu přehrávali. Ve 26 minutě se po centru dostává ke střele Benda ale v souboji s brankářem pálí jen vedle. Ještě jednou Benda tentokráte po přihrávce od Hamříka zkouší střelu z otočky ale ta jde jen nad branku. Konečně jsem po sérii šancí prosadili i my. Skóre se nám podařilo srovnat ve 33 minutě, když centr zleva od Soukupa končí u Bendy a ten se trefuje do branky hostů 1:1. Do velké šance se ve 36 minutě dostává opět Hrabě. Výkop od Hamříka prodlužuje Káninský na Hraběte a ten jde sám na brankáře. Povedená střela končí ale jen na tyčce branky. První poločas končí tedy nerozhodně, když po obdržené brance jsme pomalu získávali převahu a nakonec jsme srovnali i skóre zápasu. Druhý poločas začíná tedy od „0“ ale my pevně věříme v úspěch.
Tak nám tedy začíná druhý poločas do kterého vstupujeme aktivněji my. Po přihrávce od Bendy se před brankářem hostí ocitá Hrabě a tentokráte proti vyběhnuvšímu brankáři volí lob. Ten jde přes brankáře ale je o kousek delší a tak končí na horní síti. V 56 minutě je před šestnáctkou hostí faulován Zolotuchin. Rozehrání standardky se ujímá Kryštof Rzounek a jeho centr posílá hlavou do branky Šabacký 2:1. Po obdržené brance se s výsledkem nechtějí hosté smířit a tak se hra vyrovnává. Ale jsme to opět my kdo dává branku v probíhající 70 minutě. Trestný kop před šestnáctkou hostí zahrává Benda. Jeho prudká střela přes zeď vymetá levou šibenici branky 3:1. Poslední šanci utkání mají ale hosté v 77 minutě utkání. Zahrávají trestný kop před naší šestnáctkou. Sehraný signál, naštěstí pro nás, končí nad naší brankou. Závěr utkání se nezadržitelně blíží a s ním i oslava přeborníka Prahy. Poslední akce a je tu hvizd rozhodčího a konec za tímto zápasem a i touto úspěšnou sezonou.

Základ tohoto úspěchu jsme začali již v podzimní části soutěže. To ještě pod vedením trenéra Rambouska jsme podzimní část skončili na průběžném druhém místě se ziskem 30 bodů a ztrátou na vedoucí Bohemians Praha jednoho bodu. V podzimní části jsme 10 utkání vyhráli a 3 zápasy prohráli. Soupeřům jsme nastříleli 54 branek a dostali jsme 24 branek. V této části tedy byla bodová úspěšnost 77%.
V jarní části přebírá mužstvo trenérská dvojice Kostrba a Gröschl (trenér Rambousek odchází trénovat mužstvo mužů B). Pod jejich taktovkou ani jedno utkání neprohráváme a jen jeden zápas remizujeme. Na jaře tedy získáváme 37 bodů a jsme nejúspěšnější tým jara. Soupeřům jsme nastříleli 39 a obdrželi jsme 11 branek. Bodová úspěšnost tedy byla 95%.
Celkově jsme získali 67 bodů. Celková bodová úspěšnost byla v toto ročníku 86%.

Na tomto úspěchu mají zásluhu všichni hráči jak mladšího dorostu A tak i B. Rád bych jím tímto poděkoval a uvedl zde vítězný tým.

Marek Benda, Josef Hamřík, Jan Hrabě, Daniel Hutař, Jiří Jehlička, Kamil Káninský, Martin Kašík, Šimon Kašubjak, Denis Kurčík, Petr Michek, Petr Nebeský, Petr Prokop, Kryštof Rzounek, Filip Soukup, Vladislav Syrový, Jan Šabacký, Jan Šonský, Jiří Šonský,Václav Vondrášek, Patrik Zolotuchin,

A samozřejmě děkujeme za výpomoc hráčům B dorostu – vítězům své soutěže:
Daniel Hrdlička, Tomáš Vrána, Jan Hykl, Matěj Rzounek, Ondřej Charvát, Tomáš Jedlička (pokud jsem na někoho zapomněl není to úmysl ale jen důsledek mé chabé paměti a proto se těmto hráčům omlouvám)

Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům za předvedený výkon v tomto ročníku a i za to, že mně, trenérům a v neposlední řadě i rodičům připravili tolik pěkných zážitků na které budeme rádi vzpomínat.
Většina hráčů odchází do staršího dorostu a tak se s nimi chci i takto rozloučit, neboť po 8 letech končím ve funkci vedoucího mužstva. To ale neznamená že se nepřijdu podívat jak to válíte v lize.

Takže držím palce a někdy na fotbale Ahoj

Vedoucí mladšího dorostu A – Miloslav (Milda) Hrabě


14.6.2012

Slavoj Podolí - ADMIRA
1 : 5 (0 : 1)

V tomto utkání již můžeme rozhodnout o našem vítězství v přeboru a tak jsou kluci správně nažhaveni. Hned v začátku utkání jdeme do tlaku a v šesté minutě se ujímáme vedení, po střele Bendy 0:1. Do poločasu si vytváříme ještě několik gólových šancí, ale nedaří se nám v zakončení a tak první poločas končí naším jednobrankovým vedením.
V kabině dostávají kluci od trenéra pokyny ke hře, kdy se nám na mokrém terénu nedaří moc kombinace. Hru je třeba uklidnit a trpělivě hrát a výsledek se dostaví. Utkání ale rozhodujeme až v závěru utkání kdy naší další branku přidává Jedlička v 56 minutě 0:2.V 64 minutě se opět prosazuje Benda a navyšuje naše vedení na 0:3. Hned v další minutě inkasujeme branku také my po krásné dalekonosné střele do šibenice 1:3. Bilanci utkání uzavírá dvěma brankami Benda v 71 a 77 minutě. Utkání tedy končí naším vítězstvím 1:5 a tak se také vítězíme v Pražském přeboru, neboť před druhou Bohémkou Praha máme náskok 6 bodů. V posledním zápase nás čeká právě derby s Bohemkou, kterou jsme na podzim porazili 5:1.

Důležité okamžiky zápasu:

1 minuta - v šanci se ocitá Šabacký, když po kolmici od Bendy je sám ve vápně ale jeho střela končí v rukou brankáře

6 minuta – Rzounek posílá centr mezi beky na který si nabíhá Benda a střelou na zadní tyč otevírá skóre zápasu 0:1

21 minuta – po pěkné kombinaci se ke střele dostává Šabacký ale ta končí jen na tyčce branky

23 minuta – Benda střílí polovysokou střelu ze střední vzdálenosti, kterou gólman vytahuje na roh

37 minuta = opět ve velké šanci Šabacký, po přihrávce od Hamříka, ale jeho střela jde vedle branky

45 minuta – střela Šabackého orazítkovala břevno

50 minuta – po narážečce se Šabacký se ke střele dostává Hrabě. Jeho střelu na přední tyč brankář vyráží jen na roh

55 minuta – se do brejku dostává Jedlička ale jeho střela končí nad brankou

56 minuta – po centru zleva od Zolotuchin se hlavou prosazuje Jedlička a zvyšuje vedení na 0:2

64 minuta – dlouhý odkop od branky si zpracovává Jedlička a jeho přihrávka nachází ještě Bendu, který přízemní střelou dává naší třetí branku 0:3

65 minuta – soupeř krásnou střelou ze střední vzdálenosti vymetá šibenici naší branky a snižuje na 1:3

66 minuta – centr z levé strany posílá do vápna Zolotuchin a nachází Bendu. Ten zakončuje hlavou ale gólman chytá

71 minuta – po Dlouhém autu až do vápna se nadvakrát prosazuje Benda 1:4

77 minuta – kolmici ze středu zálohy posílá Rzounek na Bendu a ten se nemýlí a uzavírá skóre zápasu na konečných 1:5

MiHra

7.6.2012

ADMIRA - Libuš
0 : 0 (0 : 0)

Pokud by se nám podařilo vyhrát toto utkání mohli jsme již slavit vítězství v tomto ročníku Pražského přeboru. Bohužel se nám to i přes bojovný výkon nezdařilo a tak musíme počkat do dalšího utkání. Z posledních dvou kol nám na celkové vítězství stačí jeden bod a tak jsme zatím dost v klidu.
Teď ale k samotnému utkání. Na podzim se nám v Libuši nedařilo a prohráli jsme 2:0. To jsme v tomto zápase chtěli odčinit. Ale soupeř, který přijel převážně s ročníkem 95, nechtěl nechat body na Admiře. Zápas se hrál ve vysokém tempu a ač jsme měli více brankových příležitostí než hosté, nepodařilo se nám dát branku. Libuš nám byla vyrovnaným soupeřem a jejich obrana nás do šancí pouštěla jen sporadicky. Jak už jsem psal ke gólu jsme měli určitě blíže ale mezi tři tyče se nám míč poslat nepodařilo. Zápas tedy skončil celkem spravedlivou remízou a my se musíme soustředit na další zápasy. Doufám, že kluci vše rozhodnou již v příštím zápase s Podolím a nebudou nám to dělat dramatické až do posledního kola, kdy nás čeká druhá Bohemka.

MiHra