Fotografie k zápasům Mladšíhp dorostu A

28.7.2014

FK Admira Praha U17 : Fotbalová akademie (Rusko) 3 : 2 (1 : 1)

28.7.2014 v 11.00 hod.Hovorčovická

V prvním přípravném utkání jsme narazili na velmi těžkého soupeře, a to tým Fotbalové akademie z Ruska,který je v Čechách na soustředění. Naše sestava byla hodně kombinovaná,protože jsme na začátku přípravy a zkoušíme nové hráče v sestavě. Soupeř byl velice zdatný a jejich záloha byla herně velice kvalitní. Přesto jsme se první prosadili my a D.Šimon nás v 11.min. přivedl do vedení 1:0. Výsledkem soupeřovy převahy v prvním poločase,byla v 31.min. penalta za naší ruku ve vápně a bylo to 1:1.S tímto výsledkem skončil i první poločas.
V druhém poločase se hned v 47.min. soupeř dostal do vedení krásnou střelou po zemi z 18ti metrů 1:2. Naši ovšem s odpovědí nečekali dlouho a důrazný V.Kyliánek srovnal v 57.min na 2:2 a vzápětí po chybě soupeřovy obrany nás opět V.Kyliánek poslal v 59.min. do vedení 3:2.Do konce utkání se hrálo hodně nahoru dolu,ale přes šance na obou stranách se už skóre neměnilo.

Co říci na závěr: V dusném počasí se hrál kondičně náročný zápas pro obě strany. Ruský soupeř byl fyzicky vyspělý a nedaroval nám metr hřiště zadarmo. V dalším zápase nás ve čtvrtek 31.8.na Hovorčovické prověří Benešov.

Branky: 2x V.Kyliánek, D.Šimon

Sestava: Bartoušek – Jindra,Čajka,Dvořák,Krauz – Šálek, Pavlásek, Klimt© ,Gajdasz – Kyliánek,Šimon

Střídali: Prebsl,Uher,Vít,Pittauer,Juklíček,Kaiser,Dobrovolný,

Nebyli nominováni do zápasu: Pavlata, Bukač, Mathauser, Oktábec, Kvapil, Traxmandl, Němec

S pozdravem KLUCI DO TOHO OLDA VÍT

15.6.2014

FC LIBUŠ - ADMIRA Praha - 1 : 1 (1:1)

22. kolo - poslední kolo
15.6.2014

Sestava: Vít - Kurčík, Potůček, Čajka, Kubla - Pittauer, Kovařík, Klimt, Daněk - Kvapil, Čedík
Stř: Egrt a Hauer

Branka: Potůček

Krátké zhodnocení sezóny trenérem :
Musím bohužel konstatovat, že sezóna se nám moc nepovedla. Podzim ještě jakž takž, byla tam vidět nějaká snaha, ale jaro to už byla hrůza! Nedisciplinovanost, špatná fotbalová morálka a docházka jak na tréninky, tak i na zápasy. Někteří si mysleli, když je nás málo, že budou stejně hrát a zneužívali toho, což díky mnoha okolnostem, kdy nebyla reálná možnost to v průběhu změnit, jim bohužel vycházelo, a že to má vliv na kvalitu hry a rozpad fotbalové party, to jim bylo jedno. Věřím, že kluci, co chodili poctivě a byli z toho stejně otrávení jako já a naštvaní na ty rádoby "frajery", kteří mysleli, že jejich chování někomu imponuje, se nenechali otrávit úplně a do nové sezóny vlítnou s chutí a s novou radostí. Takže sezóna je za námi, všichni, kteří dobře ví, že se jich to týká, si řádně sáhněte do svědomí, změňte své chování a fotbalové způsoby, protože i když jste slušní fotbalisté, s takovými způsoby a nasazením brzy narazíte a ve starším dorostu skončíte. Důležitá informace pro fotbalisty ročníku 1997, kteří přecházejí do staršího dorostu a myslí to s dalším působením v Admiře vážně !!! Čeká liga dorostu, a proto trenér staršího dorostu p. Mamurov určil termín začátku podzimní přípravy na ÚTERÝ 8. ČERVENCE v 16,.oo hod na Admiře (boty na UMT i na běhání) !!! Pokud nezvládáte tento termín je nutné co nejdříve, nejlépe již teď se omluvit a domluvit přímo s p. Mamurovem telefonicky (jeho číslo 602476608)!! Ročník 1998 má prozatímní začátek přípravy stanoven na pondělí 21.července v 16 hod. Vzhledem k tomu, že i oba mladší dorosty budou tuto sezónu hrát nejvyšší soutěž mladšího dorostu - ligu, jsou možné i posuny v začátku sezóny, v termínu soustředění i možné přesuny v trenérském obsazení trenérských postů u mladšího dorostu. Takže sledujte pozorně webové stránky Admiry i mladšího dorostu, abyste včas zachytili možné změny !!! Tak ještě jednou na úplný závěr. Děkuji těm, kteří chodili poctivě na tréninky i zápasy a chtěli se někam fotbalově posunout a vůbec neděkuji těm, kteří to, jak mně, tak i poctivcům, co měli v mužstvu fotbal rádi a chtějí ho dělat i nadále, kazili, svou neúčastí, nafoukaností a přihlouplým frajerstvím otravovali atmosféru v partě a zkazili všem celou fotbalovou sezonu 2013-14.

Jan Kostrba - trenér

Trochu statistiky:
V Pražském přeboru jsme skončili na celkově pátém místě s 36 body a aktivním skóre 61:52, když, na rozdíl od předchozích sezón, kdy jsme bojovali o prvenství, jsme na první místo tentokrát měli hrozivou ztrátu 25 bodů. Pro informaci první skončil SK Střešovice s 61 body. Nejlepší střelci v celé sezóně: 1. EGRT Adam 10 branek 2. JUNEK Tomáš 8 branek (i přes zcela mizernou docházku) 3. ŘEHOŘ Marek 7 branek 4. KALÁT Zdeněk 5 branek 4. KYLIÁNEK Viktor 5 branek 4. JAROŠ Martin 5 branek 7. DANĚK David 4 branky 8. ČAJKA Marek 3 branky 8. ČEDÍK Tomáš 3 branky 8. POTUČEK Daniel 3 branky Bažant, de Gregorio, Dejmek, Kovařík a Kurčík po 1 brance, ve 3 případech jsme donutili soupeře k vlastní brance

Union VRŠOVICE - ADMIRA Praha 2 : 3 (1:3)

21. kolo 8.6.2014

Sestava: Čedík - Hauer, Potůček, Jaroš, Kubla - Řehoř, Kalát, Čajka, Daněk - Bažant, Kurčík.
Stř. Egrt

Branky: Kurčík, Řehoř, Potůček

5.6.2014

FK ADMIRA - SK ARITMA PRAHA 3 : 2 ( 1 : 1 )

20.kolo : 1.6.2014

Sestava: BAČA – KURČÍK , POTŮČEK , DANĚK , ČAJKA , KOVAŘÍK , ŘEHOŘ , BAŽANT , ČEDÍK , KUBLA , KYLIÁNEK

Branky:

10.min. – 0 : 1

27.min. – ČK – Kovařík

28.min. – 1 : 1 – vlastní

54.min. – 2 : 1 – Čedík (penalta)

67.min. – 3 : 1 – Řehoř

80.min. – 3 : 2

SK SATALICE - FK ADMIRA PRAHA 5 : 1 ( 3 : 0 )

19.kolo : 25.5.2014

Sestava: BAČA – KURČÍK , POTŮČEK , DANĚK , JAROŠ , KOVAŘÍK , ŘEHOŘ , EGRT , ČEDÍK , ČAJKA , KYLIÁNEK

Náhradníci: BAŽANT , KAISER , KUBLA , KRAUZ

Branky:

12.min. – 1 : 0 – vlastní

22.min. – 2 : 0

29.min. – 3 : 0

57.min. – 4 : 0

70.min. – 4 : 1 – Kyliánek

79.min. – 5 : 1

22.5.2014

ABC Braník - FK ADMIRA PRAHA 4 : 0 ( 2 : 0 )

18.kolo: 18.5.2014

Sestava : BAČA – KURČÍK , ČAJKA , JAROŠ , ČEDÍK , ŘEHOŘ , KOVAŘÍK , KYLIÁNEK , DANĚK , , ŠÁLEK

Náhradníci : JUKLÍČEK

Branky :

22.min. – 1 : 0

38.min. – 2 : 0

56.min. – 3 : 0

67.min. – 4 : 0

13.5.2014

FK ADMIRA PRAHA - LOKO VLTAVÍN 5 : 0 ( 3 : 0 )

17.kolo: 11.5.2014

Sestava: LOŽEK – KURČÍK , POTŮČEK , ČAJKA , JAROŠ , KOVAŘÍK , ŘEHOŘ , BAŽANT , ČEDÍK , JUNEK , KYLIÁNEK

Náhradníci: EGRT

Branky:

1.min. – 1 : 0 ŘEHOŘ

13.min. – 2 : 0 JUNEK

29.min. – 3 : 0 JUNEK

45.min. – 4 : 0 JUNEK

71.min. – 5 : 0 EGRT

FK ADMIRA PRAHA - SK HORNÍ MĚCHOLUPY 4 : 1 ( 0 : 0 )

15.kolo: 27.4.2014

Sestava: LOŽEK – KURČÍK , POTŮČEK , VÍT , JAROŠ , KOVAŘÍK , BAŽANT , EGRT , ČEDÍK , TRAXMANDL , KYLIÁNEK

Náhradníci: JUNEK , ČAJKA , BAČA

Branky:

41.min. – 1 : 0 (vlastní)

49.min. – 2 : 0 (BAŽANT)

53.min. – 3 : 0 (JUNEK )

59.min. – 4 : 0 (vlastní)

79.min. – 4 : 1

18.4.2014

FK ADMIRA PRAHA - FA PRAHA 2 : 4 ( 2: 2 )

13.kolo - 13.4.2014

Začali jsme výborně a prakticky z prvního útoku šli do vedení – 1.minuta 1:0 (Egrt).Pak jsme v obraně vyrobili několik chyb a v 6 minutě soupeř srovnal na 1:1.Až do 26 minuty byla hra vyrovnaná , ale po další hrubici šel soupeř do vedení – 1:2.Do poločasu se nám po pěkné akci (25.minuta - Egrt) podařilo vyrovnat.
Utkání rozhodly další dvě zbytečné chyby v 59. a 63.minutě!!!Měli jsme nějaké šance na vstřelení branky ,ale neproměnili ani jednu. Výkon slušný, utkání vyrovnané , ale body si odvezl soupeř.

Sestava: BAČA – ČEDÍK , KURČÍK , POTŮČEK , KALÁT , DANĚK , JUNEK , KOVAŘÍK , ČAJKA , EGRT , KYLIÁNEK

Náhradníci: BAŽANT , KUBLA , VINTR , PAVLATA

11.4.2014

STODŮLKY - FK ADMIRA PRAHA 0 : 0 ( 0 : 0 )

12. kolo – 6.4.2014

Sestava: BAČA – KURČÍK , JAROŠ , POTŮČEK , KUBLA , ŘEHOŘ , KOVAŘÍK , ČAJKA , DANĚK , EGRT , KYLIÁNEK

Náhradníci: KALÁT , BAŽANT

Na jaře jsme začali s posledním celkem tabulky. Jasný cíl získat tři body se nepodařil – bez vstřelené branky se vyhrát nedá!!!
Dlouho jsme se rozjížděli , nemohli jsme soupeře dostat pod větší tlak – tak jsme promarnili první půlku zápasu.
Ve druhé se soupeř jen párkrát dostal k pološancím , jinak jsme strávili převážnou část hry na polovině Stodůlek. Šance , které jsme si vytvořili však zůstaly nevyužité! Ztráta dvou bodů byla zcela zbytečná.

16.2.2014

FK ADMIRA - ARITMA 2 : 2 (0:0)

4.kolo - turnaj Motorletu 15.2.2014

Nervozní a zbytečně vyhecované utkání, ve kterém jsme dvakrát vedli, ale vítězství, po chybách v obraně, neudrželi. V samém závěru zápasu vznikla na hřišti i zcela zbytečná strkanice mezi hráči, která však naštěstí byla včas uklidněna. Takovéto chování na hřišti je však nepřípustné a v dalších zápasech se takovéto nesportovní chování již nesmí opakovat.

30.1.2014
3.kolo – turnaj Motorletu – 26.1.2014 – FK ADMIRA PRAHA - KUNRATICE 15 : 0 ( 9 : 0 ) Snadná výhra nad střevní chřipkou zdecimovaným soupeřem.

23.1.2014
2.kolo – turnaj MOTORLET – 18.1.2014 FA PRAHA - FK ADMIRA PRAHA 1 : 2 ( 1 : 0 )
Zasloužená výhra nad houževnatým soupeřem.
1.kolo – turnaj MOTORLET – 12.1.2014 METEOR - FK ADMIRA PRAHA 1 : 1 ( 1 : 1 )
Spravedlivá remíza.
5.1.2014

Zpráva pro ml. dorost.

Přeji všem hráčům mladšího A dorostu vše nejlepší v novém roce, hodně zdraví, fotbalových úspěchů a také úspěchů ve škole.

Jen tak pro jistotu, protože si to určitě všichni dobře pamatujete, opakuji: začínáme v úterý 7.1. v 18 hod na UMT na Admiře, trénovat budeme zatím út od 18 hod, Čt od 17 hod a Pá od 17 hod. První zápas zimního turnaje na Motorletu bychom měli sehrát již v neděli 12.1. od 13.30 hod s Meteorem, takže není čas na hrdinství! V úterý očekávám plnou účast na tréninku bez omluv a to samé i dále. Připomínám také soustředění od 2. do 8.2., kam byste nutně měli všichni jet a bude to stát i nějaké peníze. Ostatní si řekneme na tréninku v úterý. Takže už se na Vás těším

Jan Kostrba
trenér

19.11.2013

LIBUŠ - FK ADMIRA PRAHA 1 : 3 (0 : 3)

11.kolo: 16.11.2013

Sestava: BAČA – HAUER , KUBLA , KOVAŘÍK , DEJMEK , JUNEK , JAROŠ , ČAJKA , ŘEHOŘ , EGRT , DVOŘÁK
Náhradníci: VÍT , KARPÍŠEK

1.poločas: S posledním týmem tabulky , se nic jiného než výhra nečekalo. Hrálo se na UMT Admiry – ve 4.min. po dlouhé přihrávce přehodil Řehoř brankáře soupeře z pravé strany 0:1.Pak jsme zahodili několik šancí – tutovek!!! a až ve 25.min. mezi nohy brankáře zvyšoval Junek na 0:2.32.min. – znovu Junek , hlavou – po přihrávce Jaroše , završil poločasové skóre 0:3.

2.poločas: Z naší strany přehlídka zahozených šancí – mohli jsme přidat tak pět – šest. Zdatnější soupeř by nás za neproměněné šance tvrdě potrestal. Libuši se podařilo pouze v poslední 80.min. korigovat výsledek na konečných 1:3.Škoda 100% šancí na vylepšení skóre bylo až , až.

15.11.2013

FK ADMIRA PRAHA - Vršovice 1 : 2 (1 : 1)

10.kolo: 9.11.2013

Sestava: BAČA – HAUER , POTUČEK , DANĚK , KOVAŘÍK , JUNEK , JAROŠ , ČAJKA , ČEĎÍK , EGRT , KYLIÁNEK
Náhradníci: KARPÍŠEK , KUBLA , DOBROVOLNÝ , PAVLATA , KOŠTÍŘ

1.poločas: Doma jsme chtěli uhrát tři body se soupeřem , který nebyl tak silný , aby to pro nás bylo něco nemožného.
Začali jsme výborně a po pěkné kombinaci ve 2.minutě jsme šli do zaslouženého vedení 1:0!!!Chtěli jsme Přidat další branku , ale to se nedařilo , až přišla 13.minuta – nechali jsme soupeře projít po pravé straně a následnou křižnou střelou mu umožnili trestuhodně vyrovnat na 1:1.Pak přišel zlomový moment celého zá – pasu – vstřelili jsme branku – kterou velmi dobře pískající rozhodčí neuznal na základě nesmyslně odmáva – ného postavení mimo hru , hostujícím „pomezním´´???!!! - jak se nakonec ukázalo , tento pán , měl velkou zásluhu na konečný výsledek!!!!!!!!!!!!!

2.poločas: Snaha , za každou cenu vyhrát , nás hnala do útoku , ale nedařilo se nám soupeře přehrávat i před jeho velkým vápnem.
V 51.minutě jsme vyrobili naprosto stejnou chybu , jako u první inkasované branky ( tentokrát z levé strany) 1:2.
Nehráli jsme v takové pohodě – nechali jsme se druhou brankou rozhodit a zmohli se jen na pár šancí , které se nám nepodařilo dotáhnout alespoň k vyrovnání.

5.11.2013

SK Aritma Praha - FK ADMIRA PRAHA 3 : 5 ( 2 : 3 )

9.kolo:2.11.2013

Sestava: KARPÍŠEK – KUBLA , POTUČEK , DANĚK , DEJMEK , KALÁT , JAROŠ , ČAJKA , ČEDÍK , EGRT , KYLIÁNEK, KOVAŘÍK , KRAUZ , DVOŘÁK

1.poločas: Klasický začátek – dvě tutovky jsme neproměnili i s trochou smůly (nastřelená spojnice ) – naopak soupeř se z ojedinělé šance v 5.minutě po naší ztrátě míče ve středu pole dostal do vedení 1:0.Dál jsme kompletní ročník 98 Aritmy přehrávali , ale branka nepřicházela. Pak přišla hrubá chyba našeho brankáře , po bezproblémové malé domů , v podobě špatného odkopu – ani obránce nedokázal situaci napravit , míč mu proklouzl mezi nohami a došoural se za brankovou čáru – 17.minuta 2:0 – začátek jako ze zlého snu. Kluci to nevzdali a zaslouženě ve 20.minutě , po samostatném úniku Kyliánka , snížili na 2:1. Snaha do poločasu vyrovnat se vyplatila – 30.minuta – po krásné akci Egrt – Deněk – Jaroš (nechytatelná střela z pravé strany po přetaženém centru) 2:2! Obrat ve skóre se podařil dokonat ve 36.minutě po samostatném úniku Egrta – 2:3.

2.poločas: Hned ve 46.minutě , po přihrávce Dejmka za obranu soupeře , Egrt před brankářem soupeře nezaváhal a vedli jsme o dvě branky – 2:4. V 52.minutě se soupeř poprvé ve druhé půli dostal do našeho vápna a snížil „ polovlastním´´ gólem na 3:4.Dalším komplikacím jsme se naštěstí vyvarovali , ale neproměněné tutovky (4) nás mohly dost mrzet!!!!!
Klid přinesla 70.minuta – po pěkné kombinaci středem hřiště zakončoval Jaroš – 3:5.Při proměňování šancí mohla být výhra zcela jednoznačná – dvě branky jsme si prakticky dali sami , ale vzhledem k průběhu zápasu , kdy jsme prohrávali 2:0 – musíme ocenit snahu kluků odvézt domů tři body. A to se podařilo.

1.11.2013

FK ADMIRA PRAHA - SATALICE 1 : 1 (1 : 1)

8.kolo: 26.10.2013

Sestava: BAČA – HAUER, POTUČEK, DANĚK, DEJMEK, KALÁT, JAROŠ, KOVAŘÍK, ČEDÍK, EGRT, KYLIÁNEK
Náhradníci: ČAJKA, KOŠTÍŘ, SYROVÝ, KUBLA, KARPÍŠEK

1.poločas: Znovu jsme museli zápas odehrát na UMT – počasí bylo příznivé , ale na trávu jsme nesměli!!!???Hlavně plocha hřiště je pro hráče U 17 dosti stísněná.
Tak k zápasu – začali jsme docela dobře – hrálo se u brány soupeře a po centru z rohového rohu , se pohybem prosadil Egrt a s pomocí lehké teče obránce ve 4.minutě skóroval – 1:0. Zdálo se , že utkání proběhne v naší režii , chtělo to přidat další branku nebo dvě…Stal se opak – 22.minuta – po prohraném hlavičkovém souboji se podařilo soupeři srovnat na 1:1.Tak skončil i první poločas.

2.poločas: Na celkovém skóre se nic nezměnilo ani ve druhé půli – snaha byla , ale chtělo to větší důraz ve vápně – častěji střílet ze střední vzdálenosti ….Škoda – doma jsme měli plně bodovat se soupeřem , který nepatří mezi nejtěžší v této soutěži .Příští kolo jedeme na Aritmu – snad si tam naší pozici v tabulce vylepšíme a nepojedeme domů s prázdnou.

23.10.2013

FK ADMIRA PRAHA - ABC BRANÍK 3 : 4 ( 1 : 4 )

7.kolo: 19.10.2013

1.poločas: Začali jsme svižně – kontrolovali hru a tlačili se do šancí , ale žádný útok nevedl k brance. Ve 13.minutě jsme soupeři pomohli chybou k lacinému vedení – využil ji a bylo to 0:1.Dál jsme však hráli velmi slušně a tlačili se do útoků. Jeden z nich byl zastaven faulem – 17.minuta – přímý kop - Jaroš přesnou střelou do levého růžku srovnává na 1:1.Pak přišel rozhodující šestiminutový úsek hry , kdy ve 28.minutě soupeř překvapil brankáře křižnou střelou 1:2 – ve 31.minutě po špatném vyběhnutí brankáře zvýšil na 1:3 a 33.minutě stanovil po obrovské hrubici poločasový výsledek na 1:4.My ještě stihli nastřelit tyč z přímého kopu – překonaný brankář soupeře sledoval míč , který k naší smůle proběhl po čáře okolo druhé tyče….škoda.

2.poločas: Chuť se zápasem něco udělat byla na našich hráčích vidět a to přineslo ovoce již ve 43.minutě – centr z přímého kopu využil hlavou Řehoř a snížil na 2:4.Dál jsme znervózněného soupeře tlačili (Daněk nastřelil tyč) – leč další branku se nám podařilo vsítit až v 79.minutě – Řehoř střelou z pravé strany 3:4.Nastavení času se přes mnohá přerušení a ošetřování nekonalo – k velké radosti soupeře , který se strachoval o výsledek.
Druhý poločas jsme vyhráli 2:0 + nastřelili dvě tyče + soupeři pomohli ke dvěma laciným brankám = dalo se to vyhrát!!!!!!

14.10.2013

LOKO VLTAVÍN - FK ADMIRA PRAHA 1 : 5 (1 : 2)

6.kolo – 12.10.2013

1.poločas: Proti minulému kolu nás čekal houževnatější soupeř. Utkání na trávě – venku , jsme začali neproměněnou vyloženou šancí. Jak už to bývá – soupeř na rozdíl od nás naši hrubou chybu v obraně využil a v 10.minutě lobem přes brankáře vstřelil vedoucí branku – 1:0.Až na nějaké nepřesnosti jsme nehráli vůbec špatně a to přineslo své ovoce – odpověď přišla po pouhé minutě – 11.minuta Egrt důrazem donutil chybovat brankáře a lobem jej překonal – 1:1.Snažili jsme se do poločasu skóre otočit a vynaložené úsilí korunoval důrazný Kyliánek ve 22.minutě brankou na 1:2.

2.poločas: Hra byla cekem vyrovnaná , ale nám se podařilo již ve 42.minutě skórovat – Kalát šikovně zavěsil a soupeři jsme hned v úvodu druhého poločasu odskočili o dvě branky. V dalších dvaceti minutách jsme bez újmy přežili několik šancí soupeře. Až v 63. 64.minutě jsme zápas definitivně rozhodli brankami jako přes kopírák – Daněk z levé strany prudce posílá míč od zadní lajny před bránu a tam se od obránců odráží z blízka do sítě – 1:5 – hotovo!!!Snad jde všechno k lepšímu – ale čekají nás těžší soupeři – tam se ukáže ……………

FK ADMIRA PRAHA - TEMPO 8 : 0 (5 : 0)

5.kolo – 6.10.2013

1.poločas: Již v 6.minutě po rohu Daňka dal branku hlavou - do protipohybu brankáře Jaroš 1:0.Další branka přišla již po dvou minutách – 8.minuta přízemní centr z levé strany usměrnil z malého vápna do sítě Čajka 2:0. Naše produktivita neuvadala – 10.minuta - Potůček ve vápně zády k brance sklepl polovysoký střílený centr proti noze Kaláta , který nepohrdl nabídnutou šancí – 3:0.Až na drobnější chyby jsme soupeře do příliš velkých šancí nepouštěli a sami jsme vedení navýšili ve 24.minutě – po kolmé přihrávce Kovaříka šel sám na brankáře Kyliánek a proměnil – 4:0.Do poločasu se nám podařilo skórovat ještě jednou po samostatné akci Daňka – po levé straně – 5:0 (38.minuta).

2.poločas: Hra již byla vyrovnanější – soupeř nastřelil břevno – měl dvě pološance , ale skórem jsme znovu hýbali my – 62.minuta – Egrt poslal zprava křížnou přihrávku do vápna a Daňek placírkou z voleje zacílil přímo do šibenice 6:0 . Již v 65.minutě padla další branka na 7:0 po samostatné akci Egrta. Na konečné skóre upravil po přihrávce Kovaříka Egrt – 75.minuta – 8:0.

Na trávě hlavního hřiště jsme si proti tomuto soupeři s chutí zastříleli – hra se dařila a výsledek ,kterým jsme si dobře upravili celkové skóre,vypovídá o celkovém průběhu zápasu. Zajímavý je komentář k utkání na stránkách Tempa – pod hlavičkou : kdo neviděl – neuvěří.Dál to nebudu komentovat – přečtěte si to!!!Jen ta dál chlapci.

12.10.2013

SK HORNÍ MĚCHOLUPY - FK ADMIRA PRAHA 2 : 6 (1 : 3)

4.kolo – 28.9.2013

Sestava: BAČA – KUBLA , TRAXMANDL , DANĚK , DEJMEK , KALÁT , JAROŠ , ČEJKA , ČEDÍK , KOVAŘÍK , KYLIÁNEK, LOBL , HAUER , PITTAUER

1.poločas: Utkání jsme měli ve své režii od prvních minut a dá se říct , že nám to vydrželo celý zápas.Nejhorším soupeřem a to i pro domácí , byl úzkostlivě pískající rozhodčí , který z fotbalu udělal bezkontaktní sport!!!!!!Paradoxně jsme z ojedinělého protiútoku ve 12.minutě dostali branku na 1:0.Naše převaha přinesla v 18.minutě vyrovnání (Čejka) a o deset minut později – 28.minuta vedení 1:2(Kalát).
Do přestávky jsme vedení navýšili pěknou brankou z přímého kopu – 1:3 (Dejmek).

2.poločas: Pokračovali jsme ve stejném duchu a ve 48.minutě jsme navýšili náskok na 1:4 (Kalát) , 52.minutě – 1:5 (Čejka) – bylo vlastně rozhodnuto.
65.minuta přinesla snížení na 2:5 , ale v 82.minutě jsme upravili na konečných 2:6 (Kyliánek).Konečně další body.Ty by měly přijít i v dalším kole s Tempem – už jsme se potřebovali zvednout.

FK ADMIRA PRAHA - STŘEŠOVICE 0 : 9 (0 : 6)

3. kolo – 22.9.2013

1.poločas: K tomuto utkání není co napsat – byl to propadák.Soupeř nás předčil ve všech ohledech a dával branky, ke kterým jsme mu pomáhali.
Vepředu jsme neudrželi balón záloha nefungovala a obrana často chybovala – naše konto rychle rostlo: 2.min. – 5.min.-14.min.-
24.min.-28.min.-36.min.!!!!!!!!!!!!!

2.poločas: Ten měl jen jedno malé pozitivum – soupeři jsme dovolili skórovat ,,pouze´´ třikrát:56.min.-66.min.-72.min.
Není co dodat!!!!!

19.9.2013

FA PRAHA - FK ADMIRA PRAHA 2 : 0 (0 : 0)

2.kolo - 14.9.2013

1.poločas: Na tento zápas je nejlépe co nejdříve zapomenout. Vše špatně – souboje, souhra, kombinace, střelba……..
Soupeř nás přehrával a je nutné říct , že jsme mu to velice usnadnili.I tak se nám podařilo udržet do poločasu nerozhodný výsledek.Přečkali jsme bez újmy 100% šance soupeře a sami si v podstatě nebyli schopni gólovku vytvořit.

2.poločas: Obraz hry se nezměnil ani po přestávce , jen s tím rozdílem , že v 50. a 56. soupeř skóroval a to zrovna se štěstím , které se mu do té doby vyhýbalo.Není nic co dodat - soupeř vyhrál zaslouženě.Předvedli jsme jeden z nejhorších výkonů.
Musíme zvednout hlavu…

9.9.2013

FK ADMIRA PRAHA - SOKOL Stodůlky 3 :0 (1 : 0)

1.kolo – 8.9.2013

1.poločas:
Od začátku zápasu jsme určovali tempo – soupeře nepouštěli do šancí a měli několik slibných příležitostí skórovat.
Chybělo více štěstí i klidu v koncovce , proto bezbrankový stav trval až do 33.minuty – akci zakončil Egrt technickou střelou pod břevno.Soupeř se do příležitostí dostával jen po našich zbytečných ztrátách míče , ale vyloženou šanci na vyrovnání neměl a ani nám se skóre navýšit do přestávky nepodařilo.

2.poločas:
Začali jsme slušným tlakem a po pěti minutách zvýšili na 2:0 , kdy se před brankou soupeře nejlépe zorientoval Jaroš.
Pak začala přehlídka neproměněných šancí.Celkem často jsme se po křižných pasech,které trenér před zápasem naordinoval, dostávali až před branku soupeře – De Gregorio ( posila z Pragovky ) mohl vstřelit snad čtyři branky a smůlu protrhl až v 64.minutě 3:0 – to byl i konečný výsledek zápasu.

Sestava : BAČA – HAUER, JAROŠ (K), DEJMEK, DANĚK, PAVLATA(98), PLECHATÝ(98), KALÁT, JUNEK, EGRT, KOVAŘÍK.
Náhradníci : POTUČEK, DE GREGORIO.

Branky:
33.min. – EGRT
45.min. – JAROŠ
64.min. – DE GREGORIO

PRVNÍ INFORMACE PRO HRÁČE.

Tak Vás všechny zdravím. Začátek sezóny se kvapem blíží, tak snad pár informací, jak to všechno bude. Za prvé doufám, že se moc nepovalujete a občas se udržujete rychlejším pohybem. Bude to pak trochu náročné a bude málo času, tak, aby jste nebyli překvapeni.
Jak by měla předběžně probíhat příprava?
Začínáme v úterý 6.8. v 17 hod dole na Admiře, a to oba mladší dorosty společně, takže ročník 97 i 98. Tréninky budou na UMT nebo fyzička v lese v Ďábličáku, takže je nutné mít boty na oboje. Už v neděli 11.8. od 17 hod je naplánován na Hovorčovické 1.přátelák s Meteorem, který to má jako poslední přípravu před soutěží, takže supertěžký začátek. Ve středu 14.8. pak hrajeme od 15ti hod na stadionu s Čáslaví, v sobotu 17.8.chceme dopoledne ještě sjednat lehčí přáteláček a v neděli 18.8. v 8.30 je odjezd na soustředění do Brandýsa. Soustředění je takřka povinné a všichni hráči A i B by se ho měli zúčastnit. Po příjezdu v sobotu 24.8. cca ve 14 hod se trochu nadechneme, ale moc si neodpočineme, protože již v neděli 25.8. v 9.30 hod hrajeme s Horními Měcholupy na trávě v Kolovratech. Ve středu 28.8. večer další přátelák na trávě v Ďáblicích s místním ml. dorostem. A poslední zápas před 1. mistrákem sehrajeme 31.nebo 1.9. s Lokomotivou a pak už bude 1.mistrák, kdy doma přivítáme Stodůlky.
Mezi přáteláky budo samozřejmě spousta tréninků, tak abychom byli řádně připraveni na sezónu, protože cíle jsou vysoké. Upozorňuji, že letní příprava je krátká, pouze měsíční, musíme toho hodně stihnout, tak to chce ode všech 100%ní účast a makat na trénincích, soustředění i v přípravných zápasech. Některé termíny ještě nejsou konečné a budou dohodnuty ještě začátky přáteláků.